Page 31 of 38 FirstFirst ... 212930313233 ... LastLast
Results 601 to 620 of 755

Thread: PES2018 - MyClub

Beginner TomcaT-Kv's Avatar

Default Re: PES2018 - MyClub

Ja uzeh Klopa, ali mu zadnja linija previsoko stoji, bas previsoko! Imam Boludu, Alegrija, i sada Klopa, svi igraju na isti kalup, samo sto Klop gradi akcije kroz sredinu, a ova dvojica po krilima.

Aha, a je l se razlikuju po pritisku na zadnju liniju protivnika? Ili je samo razlika u gradjenju napada? I odbranbena linija, time sto je visoka daje na pritisku na protivnika ali zato ako te prodju onda nije naivno?

Ljudi na koju fintu da zaustavim aubimejanga? Znaci provalio sam lika posle dve akcije kakav je. Svaki napad mu je onaj dupli pas samo sto prvo dobaci aubimejangu pa odmah vrati pa lofted pass. I stavio sam dva najbrza CBa i stavio sam mark za ovog jednog da se zalepi za aubimejanga i jos tight marking kao advanced tact, i ne vredi bukvalno ne vredi. Kada pustim kompa pretrci. Kada ja uzmem lika ako nisam dosta ranije prebacio na tog odbranbenog on u toj milisekundi preuzimajja igraca zastane i cao vec otisao aubimejang. Primio sam 5 golova na istu j***** foru. Poludeo sam. Jedino sto mi pada na pamet sada mozda je trebalo deep defencive line i tipa ne da se lepi za njega nego nekako zonski. Mozda bi bilo super 5-3-2 formacijy pa samo zalepim jednog za njega. Jedino sto mi pada na pamet je da mi treba brz odbranbeni ali crna lopta. I da ce onda da se izbori sa jjim. Ovako sam se samo bespomocno osecao. A ne igra nista posebno. Da imamo isti tim odvalio bih ga i to me jos dodatno nervira. Nemam postenog napadaca. Hulk mi je cf nemam boljeg. I to tipa nije ni 30Lvl. A bitno da imam pikea i markizia. Markizio da l je odigrao tri utakmice. Brozovic sto puta korisniji.

4. The Following User Says Thank You to GlupoGovdo For This Useful Post:

Top Player VEK1NG's Avatar
    Steam ID:
    VEK1NG

Dok mi nađe protivnika izgubim volju za igrom.Inače dobio sam Kejhila iz onog agenta za zagarantovanu zlatnu loptu.

6. The Following User Says Thank You to VEK1NG For This Useful Post:

Default Odg: PES2018 - MyClub

Ja ne znam imate li vi periode kad nikoga nemozete da pobjedite a nekada pobjedite sve to me izludi iskreno ludim od toga ili je do mene. nisam vise pametan dođe mi da prestanem igrati my club
    Ili ako neko ima ronalda benzemu i sve te dobre igrace nemoguce je pobjediti

8. The Following User Says Thank You to misirlo For This Useful Post:

Steam ID:
    VEK1NG

Default Re: Odg: PES2018 - MyClub

Quote Originally Posted by misirlo View Post
    Ja ne znam imate li vi periode kad nikoga nemozete da pobjedite a nekada pobjedite sve to me izludi iskreno ludim od toga ili je do mene. nisam vise pametan dođe mi da prestanem igrati my club
    Ili ako neko ima ronalda benzemu i sve te dobre igrace nemoguce je pobjediti
    MyClub nije merilo kvaliteta nekog PES igrača.U većini slučajeva, ako neko ima bolji tim od tebe ili bolji ts(jer je pre tebe dobio dobre igrače, pa je imao vremena da uklopi ekipu) pobeđuje.

10. The Following User Says Thank You to VEK1NG For This Useful Post:

Regular DuxDUCIs's Avatar

Ja pizdim kad me poveze sa Egiptom, Irakom, Kinom...a u poslednje vreme samo me sa njima povezuje...ne moze da se igra!

12. The Following User Says Thank You to DuxDUCIs For This Useful Post:

Steam ID:
    VEK1NG

Quote Originally Posted by DuxDUCIs View Post
    Ja pizdim kad me poveze sa Egiptom, Irakom, Kinom...a u poslednje vreme samo me sa njima povezuje...ne moze da se igra!
    Ja sam svaku utakmicu igrao sa Egipćanima, Azijatima ili Južnoamerikancima.Kao da Evropljani ne igraju PES.

Kako da izađem sa zadnjom linijom kad protivnik želi da uputi dugu loptu? Nešto se pritisne i svi izađu.

Kako da izađem sa zadnjom linijom kad protivnik želi da uputi dugu loptu? Nešto se pritisne i svi izađu.
    Dva puta strelicu IMG_6005.PNG

Inace izvukao sam gerrard-a sada sa ovim liverpool lvl 1 agentom Ocena mu je 82 kao lvl 1, a ima 87 kao lvl 19

Ne razumijem zasto se nisu povećale ocjene npr Salahu, ako si ga već prije imao u timu, tj. zašto nije crna lopta nego i dalje zlatna...

Quote Originally Posted by GlupoGovdo View Post
    Dva puta strelicu IMG_6005.PNG
    Koju

Steam ID:
    VEK1NG

Nova loging kampanja je u toku.Dele se skaut od 5 zvezdica i agenti za BVB legende.

20. The Following User Says Thank You to VEK1NG For This Useful Post:

Steam ID:
    VEK1NG

Koju
    Pa zavisi na kojoj si strani terena. Ako napadas sa leva na desno, onda dva puta desnu strelicu. A ako napadas sa desna na levo onda dva puta levu strelicu(jer ti se odbranbena linija u tom smeru pomeri da bi napravila offside zamku)

Default Odg: Re: PES2018 - MyClub

Quote Originally Posted by GlupoGovdo View Post
    Pa zavisi na kojoj si strani terena. Ako napadas sa leva na desno, onda dva puta desnu strelicu. A ako napadas sa desna na levo onda dva puta levu strelicu(jer ti se odbranbena linija u tom smeru pomeri da bi napravila offside zamku)
    Hvala druze

Default Re: Odg: Re: PES2018 - MyClub

Hvala druze
    a mozes i da drzis strelice da podesavas visinu zadnje linije, dva puta u pravcu protivnickog gola je za ofsajd zamku...

25. The Following User Says Thank You to Sneg_Veje For This Useful Post:

Quote Originally Posted by DuxDUCIs View Post
    Meni je block lista puna Egypta itd..

Ovaj co op challeng ne može Bog pobjediti bem im sve

Page 31 of 38 FirstFirst ... 212930313233 ... LastLast