Page 23 of 28 FirstFirst ... 132122232425 ... LastLast
Results 441 to 460 of 552

Thread: PES2018 - MyClub

Default Re: PES2018 - MyClub

Quote Originally Posted by makki22 View Post
    Koliko ti ovo igras?
    Imam odigranih ~170 partija + nesto u co-op-u(one nedelje kada je bio bonus sam igrao)

Quote Originally Posted by misirlo View Post
    Kako si mloim te dobio sve ove crne lopte?
    Pozzz
    Nisam kupovao coin-e, ali mi je priroda posla takva da sam dnevno jako dugo ispred monitora i to koristim tako da mi u pozadini simulira meceve. Znao sam da je ovaj vikend El Classico agent i da mi je potrebno oko 2m GP-a i 200 slotova da ga ocistim skroz pa sam sacuvao GP(nisam skroz ocistio ostalo par sto necu ni pokusavati zato sto je nemoguce)

Inace ova ekipa je vise ****enje nego sto ce realno igrati ikada, npr po meni u odbrani su Sokratis, Manolas, Azpilicueta, Koulibaly mnogo bolji od ovih crnih cb-ova i igrace mi uvek izuzev ako im je raspolozenje te nedelje D. DMF Matic je zakucan ispred svih. Ederson je strasan golman i ne verujem da cu ga menjati sem ako padne De Gea.
    Inace njih bi preporucio svima da ih dovedu zato sto generalno ce imati celu sezonu dobro raspolozenje a nisu skupi.
    Ko voli brze spiceve Mbappe isto moze za malo para da se dovede tako da i njega treba uzeti

Quote Originally Posted by shoninho111 View Post
    Imam odigranih ~170 partija + nesto u co-op-u(one nedelje kada je bio bonus sam igrao)

Nisam kupovao coin-e, ali mi je priroda posla takva da sam dnevno jako dugo ispred monitora i to koristim tako da mi u pozadini simulira meceve. Znao sam da je ovaj vikend El Classico agent i da mi je potrebno oko 2m GP-a i 200 slotova da ga ocistim skroz pa sam sacuvao GP(nisam skroz ocistio ostalo par sto necu ni pokusavati zato sto je nemoguce)

Inace ova ekipa je vise ****enje nego sto ce realno igrati ikada, npr po meni u odbrani su Sokratis, Manolas, Azpilicueta, Koulibaly mnogo bolji od ovih crnih cb-ova i igrace mi uvek izuzev ako im je raspolozenje te nedelje D. DMF Matic je zakucan ispred svih. Ederson je strasan golman i ne verujem da cu ga menjati sem ako padne De Gea.
    Inace njih bi preporucio svima da ih dovedu zato sto generalno ce imati celu sezonu dobro raspolozenje a nisu skupi.
    Ko voli brze spiceve Mbappe isto moze za malo para da se dovede tako da i njega treba uzeti
    2m GP? Koliko je to meceva na SIM???

Mnooooogo, dobija se 1200 za poraz, 2000 za neresenu, a 3300 za pobedu + na svakih 10 otpustim igrace koji su igrali simulaciju i to je dodatnih 2-5000, a na kraju svake divizije dobijam 1 ugovor koji koristim za tim sa kojim igram.
    Ali kao sto rekoh imam poprilica broj sati za kompom kada radim i u pozadini mi simulira(pustim mec i tabujem pa kada se setim odradim opet nekad na 15,20,45 min), tako da se skuplja kao nenormalno

4. The Following 2 Users Say Thank You to shoninho111 For This Useful Post:

Professional VEK1NG's Avatar

Mogu da kazem da sam zadovoljan timom
    Loš ti je trener.

Edit:Slučajno sam bio citirao post misirla, umesto šoninjovog.

Mnooooogo, dobija se 1200 za poraz, 2000 za neresenu, a 3300 za pobedu + na svakih 10 otpustim igrace koji su igrali simulaciju i to je dodatnih 2-5000, a na kraju svake divizije dobijam 1 ugovor koji koristim za tim sa kojim igram.
    Ali kao sto rekoh imam poprilica broj sati za kompom kada radim i u pozadini mi simulira(pustim mec i tabujem pa kada se setim odradim opet nekad na 15,20,45 min), tako da se skuplja kao nenormalno
    Jesi li samo igrao bez obzira na njihovu formu i energiju ili si pratio to? Kako kod mene za poraz dobijem 630 GP :(
    I ako moze jos neka informacija koja bi dobro dosla?
    Pozzz

Quote Originally Posted by misirlo View Post
    Jesi li samo igrao bez obzira na njihovu formu i energiju ili si pratio to? Kako kod mene za poraz dobijem 630 GP :(
    I ako moze jos neka informacija koja bi dobro dosla?
    Pozzz
    Igraju mi fazon samo beli/bronzani i srebrni koji me ne interesuju.
    Cak ni pozicije ne gledam nego sta imam strpam u tim, simuliram 10 meceva i otpustim ih.
    Fora je da ti na klupi bude 7 igraca sa najvecom ocenom da bi tim imao sto vecu snagu na osnovu toga ces dobiti vise para za sve i da najjeftiniji trener u tom timu mi je

8. The Following User Says Thank You to shoninho111 For This Useful Post:

Super Star Grobari_bgd's Avatar

Cak ni pozicije ne gledam nego sta imam strpam u tim, simuliram 10 meceva i otpustim ih.
    Fora je da ti na klupi bude 7 igraca sa najvecom ocenom da bi tim imao sto vecu snagu na osnovu toga ces dobiti vise para za sve i da najjeftiniji trener u tom timu mi je
    Previse vremena je potrebno za to, i u svakom slucaju si obavezan da budes blizu kompa da bi mogao da startujes novu utakmicu...

10. The Following User Says Thank You to Grobari_bgd For This Useful Post:

Quote Originally Posted by Grobari_bgd View Post
    Previse vremena je potrebno za to, i u svakom slucaju si obavezan da budes blizu kompa da bi mogao da startujes novu utakmicu...
    Ne moras da budes pored kompa Mozes sve i preko telefona da radis

12. The Following User Says Thank You to shoninho111 For This Useful Post:

Kako mislis preko telefona?

Послато са SM-G928F уз помоћ Тапатока

Verovatno misli na one remote aplikacije za strimovanje igara.

Professional superandrea's Avatar
    Steam ID:
    superandrea
    PSN ID:
    superandrea1973

Kako? Remote play je koliko znam, dostupan samo preko PCja... Ali - ti igras na PCju? Onda koristis Google Remote Desktop na fonu, jel tako?

Sto se odbrane tice, istina je, ja sam od prve crne lopte koja je dosla uz igru dobio od svih mogucih Pikea, joooj kuku majko koliko taj nista ne valja, a ja valjda, stalno ponesen time sto je crna lopta pa ga stavim u tim. Nema cak ni man marking skill. Sokratis je 25 puta bolji. Pike kao da je posebno skriptovan da te izje&e kad god je najmanje potrebno. Jezivo je los.

A sto se SIM meceva tice - kad neko odigra ovoliko SIM mečeva kao ovaj lik nek se javi... Mislim da svi zajedno na forumu sa sve Soninjovih 170 partija nećemo stići ovog lika :-)

A ovo je jos slika od pre mesec dana, jbt...

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Teamviewer koristim za preko fona kada pristupam igri.
    Ja sam mu blizu sa sim mecevima sa tim sto ja imam duplo gori win rate %.

170 meceva imam odigranih

Sokratis, Manolas, Azpilicueta su po meni 3 odbrambena koja moraju da se imaju u timu

17. The Following User Says Thank You to shoninho111 For This Useful Post:

Edit Tim darko_pfc's Avatar
    Steam ID:
    darko_pfc
    PSN ID:
    darko_pfc-Boca

Brate (svaka cast), daj nama one koji ne moraju da se imaju u timu.

19. The Following User Says Thank You to darko_pfc For This Useful Post:

Default Odg: Re: PES2018 - MyClub

Ovo PC ili PS4 shoninho111 ona slika sa crnim igracima gore?Koliko si ti odigrao tekmi

Default Re: Odg: Re: PES2018 - MyClub

Quote Originally Posted by internacional 1 View Post
    Ovo PC ili PS4 shoninho111 ona slika sa crnim igracima gore?Koliko si ti odigrao tekmi
    Napisao je već koliko je odigrao.

170 meceva imam odigranih

Default Re: Odg: Re: PES2018 - MyClub

Quote Originally Posted by internacional 1 View Post
    PC

Quote Originally Posted by darko_pfc View Post
    Brate (svaka cast), daj nama one koji ne moraju da se imaju u timu.
    Da li mi verujes da ima opcija trejda da bi pola ovih igraca razdelio ljudima, vecinu ovih crnih lopti necu ni isprobati. Napravim tim sa igracima koji odgovaraju mojoj igri i drzim ga se bez mnogo menjanja

23. The Following User Says Thank You to shoninho111 For This Useful Post:

Radim isto sto i ti pa cemo vidjeti dokle cu dogurati kad sam kuci igram simulaciju a kad sam na poslu igram preko Teamviewer prema mojoj procjeni moze se dnevno odigrati 20 utakmica da svaku izgubis 20 000 nije lose 10 dana 200 000 GP

Jel postoji neka caka da se izvuče crna lopta?Imam dva crna u timu, sve ostalo zlatni i srebrni.

Sedam Yoda's Avatar

Kakvu su glupost napravili u myclub Pes ligi... kad neko cituje ne mogu da ga blokiram niti mogu da ga prijavim jer ne znam ko je... kad se povezujemo pre tekme pise ali tad ne obracam paznju, znam da je na B jbg... gubio sam 2:0 od 10-og min i polako izjednacim i negde u 80-om povedem i covek bez nekog seckanja kao prekidacem prekine tekmu i nikom nista, a ovi me vrate na pocetni i nemam mogucnost da vidim sa kim sam igrao... svake godine imam utisak da namerno stite te sto cituju ali i svake godine se pitam kome je to u interesu... sem ovima sto cituju...

Professional TONI 4 BLACE's Avatar
    Steam ID:
    Toni4Blace
    PSN ID:
    Toni4Blace

Quote Originally Posted by Yoda View Post
    Kakvu su glupost napravili u myclub Pes ligi... kad neko cituje ne mogu da ga blokiram niti mogu da ga prijavim jer ne znam ko je... kad se povezujemo pre tekme pise ali tad ne obracam paznju, znam da je na B jbg... gubio sam 2:0 od 10-og min i polako izjednacim i negde u 80-om povedem i covek bez nekog seckanja kao prekidacem prekine tekmu i nikom nista, a ovi me vrate na pocetni i nemam mogucnost da vidim sa kim sam igrao... svake godine imam utisak da namerno stite te sto cituju ali i svake godine se pitam kome je to u interesu... sem ovima sto cituju...
    kad vidiš da neko čituje, pritisneš pauzu i možeš valjda u User Lists da vidiš nick. Čak i dole valjda piše koji mu je nick dok igrate (levo dole ili desno dole)

Page 23 of 28 FirstFirst ... 132122232425 ... LastLast