Page 35 of 39 FirstFirst ... 253334353637 ... LastLast
Results 681 to 700 of 771

Thread: PES2018 - MyClub

Top Player VEK1NG's Avatar
    Steam ID:
    VEK1NG

Default Re: PES2018 - MyClub

Quote Originally Posted by GlupoGovdo View Post
    Je l vrtite vi ove legends agente? Ocigledno treba da stanem..do sada sam sigurno jedno 12 puta vukao i sve je neupotrebljivo.
    Zavrteo sam 5-6 tih agenta i izvuvako sam sve silvere, osim Tadića koji mi je najbolji igrač iz tih agenata.

Steam ID:
    VEK1NG

Nije uopste losa ocena za dusana, bilo bi lepo da ga izvucem Istrenirati ga do 50 lvl-a i super. .
    Nije loš, ali mi je totalno nepotreban, budući da u veznom redu imam Iska, Kovačića, Motu, Saula, Gvardada, Zorka i Pastorea.

Da jbg, mada mozes protiv kompa kada igras sa slabijom postavom, pa stavis njega i npr sve srebrne onda imas osecaj da kida haha tako ja radim sa ardom turan

4. The Following User Says Thank You to GlupoGovdo For This Useful Post:

Regular DuxDUCIs's Avatar

Quote Originally Posted by lane981 View Post
    Attachment 30451

Mislio samda znam da igram koliko toliko dobro... onda sam naleteo na njega...
    Igrao sam dosta puta protiv tog Rumuna.
    Iskreno nisam odusevljen, cak sam ga i dobijao.Ima predrkan tim i samo pici duge lopte napred, to radi bukvalno stalno a na proslom pesu je samo silovao centaruteve.
    Po mom misljenju klasican kompleksas, koristi sve moguce bagove...nemojte me pogresno shvatiti, daleko od toga da ne zna da igra ali ima MNOGO boljih igraca od njega...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Professional superandrea's Avatar
    Steam ID:
    superandrea
    PSN ID:
    superandrea1973

Je l vrtite vi ove legends agente? Ocigledno treba da stanem..do sada sam sigurno jedno 12 puta vukao i sve je neupotrebljivo.
    Nisam vrteo ne pamtim, rekoh ajde juce kad daju vec po 10.000...Ja zavrteo sinoć legende, uboo Maldinija koji moze da bude I CB I bek, na onu foru kad ti se sve crne pojave, primio se, reko ajde možda ubodem još nekog kad ono...
    https://youtu.be/XoE9EMBtHwU
    Prc, server maintenance..

I dade mi nekog našeg lika srebrnog niđe veze...

A ovo je Maldini all blacks:
    https://youtu.be/f_eZX5SEYgs

Nego kad već delite priče sa tekmi, jel ovo možda najgori igrač PESa ikada???

Ili:

Ovaj ludak, koliko je igrao kad su mu svi igrači nivo 50!!! Jes, ovo je iz PES 2017 ali mislim da je vredno spomena ;-)

Auuu, brate, nije mi sve jedno kad igram protiv ovog lika:

Ili:
    KUKU MAJKO STA URADI!!!!

A najjaci protiv koga sam igrao je Leo Vuk, lik iz Zagreba i uvek je medju prvih 10... Naravno, mozete da pretpostavite ko je pobedio :-)

A najjaci koga sam dobio je ovaj neki:
    Attached Images Attached Images

7. The Following User Says Thank You to superandrea For This Useful Post:

Steam ID:
    VEK1NG

Quote Originally Posted by superandrea View Post
    Nisam vrteo ne pamtim, rekoh ajde juce kad daju vec po 10.000...Ja zavrteo sinoć legende, uboo Maldinija koji moze da bude I CB I bek, na onu foru kad ti se sve crne pojave, primio se, reko ajde možda ubodem još nekog kad ono...
    https://youtu.be/XoE9EMBtHwU
    Prc, server maintenance..

I dade mi nekog našeg lika srebrnog niđe veze...

A ovo je Maldini all blacks:
    https://youtu.be/f_eZX5SEYgs

Nego kad već delite priče sa tekmi, jel ovo možda najgori igrač PESa ikada???

Ili:

Ovaj ludak, koliko je igrao kad su mu svi igrači nivo 50!!! Jes, ovo je iz PES 2017 ali mislim da je vredno spomena ;-)

Auuu, brate, nije mi sve jedno kad igram protiv ovog lika:

Ili:
    KUKU MAJKO STA URADI!!!!

A najjaci protiv koga sam igrao je Leo Vuk, lik iz Zagreba i uvek je medju prvih 10... Naravno, mozete da pretpostavite ko je pobedio :-)

A najjaci koga sam dobio je ovaj neki:
    Vidim da ti nije bilo dosadno igranje MyCluba.

9. The Following User Says Thank You to VEK1NG For This Useful Post:

Steam ID:
    VEK1NG

Izašli su agenti za sve pozicije(golman, odbrana, sredina i napad) kod kojih je zagarantovana zlatna lopta.

Quote Originally Posted by VEK1NG View Post
    Izašli su agenti za sve pozicije(golman, odbrana, sredina i napad) kod kojih je zagarantovana zlatna lopta.
    Dzaba kad nemam tokene a ne moze parama da se vrte.... :(

Top Player Loki87's Avatar
    Steam ID:
    SerbianLoki87

Ja sam lepo prosao,...taman je I Bufon na golu,lepo ce da se uklope

https://youtu.be/pYasbrBeazQ

Super Star makki22's Avatar
    Steam ID:
    markonnni22

Gde mogu van PESa da odem da uzmem Coine?

Super Star Macan's Avatar

Kaze
    Special Trainer can be obtained in agent option.
    Gde je taj Agent Option?

Када завртиш специјалног агента добијеш и специјалног тренера

16. The Following User Says Thank You to bojanredstar For This Useful Post:

Inace onaj rumun poebest se plasirao na PesLeague WT u Milanu, bas me zanima kako ce da prodje tamo.

Pozdrav, opet ja sa pitanjem o treneru da li postoje treneri kod kojih mozes da stavljas igrace na poziciju koju ti zelis?! Ako postoji sta moram da gledam i da li je neki od ovih trenera za 22000 sposoban za to ? uzeo sam onog danca kao i nisam dobio nista samo odvratnu taktiku,al video sam ima 3 formacije pa sam se ponadao da mogu da im menjam pozicije.Npr ako mi je igrac LMF ga dignem gore i stavim u LWF,a ne sto mi on nudi samo na CMF. Hvala unapred

Regular DuxDUCIs's Avatar

Quote Originally Posted by shoninho111 View Post
    Inace onaj rumun poebest se plasirao na PesLeague WT u Milanu, bas me zanima kako ce da prodje tamo.
    I mene zanima.
    Kad pocinje WT u Milanu?

Sent from my iPhone using Tapatalk

U toku je trenutno, uhvatio sam malo protiv alexa aguacila to je izgubio 3:0, sta znam ok je poe ali nista spec realno

Regular LegionOfBoom's Avatar

Quote Originally Posted by sone92 View Post
    Pozdrav, opet ja sa pitanjem o treneru da li postoje treneri kod kojih mozes da stavljas igrace na poziciju koju ti zelis?! Ako postoji sta moram da gledam i da li je neki od ovih trenera za 22000 sposoban za to ? uzeo sam onog danca kao i nisam dobio nista samo odvratnu taktiku,al video sam ima 3 formacije pa sam se ponadao da mogu da im menjam pozicije.Npr ako mi je igrac LMF ga dignem gore i stavim u LWF,a ne sto mi on nudi samo na CMF. Hvala unapred
    Uzmi Burcheta Australijanca,bices prezadovoljan

Beginner TomcaT-Kv's Avatar

Quote Originally Posted by sone92 View Post
    Vecina, izgleda, pogresno gleda na trenere (odnosno, menadzere, treneri su nesto drugo, sluze za napredak igraca ). Mnogo bitnije od samih pozicija u timu i toga da li neko moze biti LM ili LW, odnosno RM ili RW, ili mozda cak i SS, jeste to kako taj menadzer gradi igru, kratki ili dugi pasovi, siroko ili po sredini, koliko su igraci slobodni u kretanju i menjanju pozicija kako bi pratili igru i pruzili podrsku otvaranjem za pas, agresivnost u odbrani, nacin igranja odbrane, dubina poslednje linije... Na primer, mozes imati LM koji ce kao LM zbog zadataka koje menadzer zadaje igracima po potrebi biti i na poziciji LW ili LB, a mozes imati LW koji ce sve vreme samo to biti, i u odbrani stajati stalno na centru cekajuci da se razvije kontra po strani, bez ikakve podrske igri koja se odvija. Same pozicije jesu bitne, ali su mnogo manje bitne od ovoga sto sam naveo. Uvek prvo gledaj te zadatke koje menadzer zadaje igracima, i nacin na koji se gradi napad i igra odbrana, pa, ako ti to odgovara (konkretno, ako odgovara stilu kojim ti zelis da igras), tek onda razmisljaj o samoj formaciji. Ukoliko imas menadzera sa pogresnom postavkom igre i gradjenja akcija u odnosu na ono sto ti igras, mozes bukvalno da se slikas, jer, ako igra na posed, a ti zelis da igras duge lopte i kontre, neces imati kome da dajes te duge lopte, zato sto ce se igraci vracati i otvarati za kratke pasove, a ne trcati napred i cekati duge dubinske lopte!

Samo da proverim sa vama. verovatno je do mog kompa, ali opet da pitam. Od pre 2-3 dana racunar ne moze da mi gura igru u FUL HD rezoluciji, vec stuca nenormalno. DA LI SE TO DESILO JOS NEKOME?
    Inace, imam poprilicno jaku masinu, koja sve druge nove igre gura bez problema. POZDRAV.

Amateur

Quote Originally Posted by lane981 View Post
    Samo da proverim sa vama. verovatno je do mog kompa, ali opet da pitam. Od pre 2-3 dana racunar ne moze da mi gura igru u FUL HD rezoluciji, vec stuca nenormalno. DA LI SE TO DESILO JOS NEKOME?
    Inace, imam poprilicno jaku masinu, koja sve druge nove igre gura bez problema. POZDRAV.
    Ako imas Radeon grafiku predpostavljam da su drajveri problem. Ja koju god verziju drajvera da instaliram posle 17.2.2 fudbal steka i seca ko lud . Inace grafika je RX 480.

Page 35 of 39 FirstFirst ... 253334353637 ... LastLast