Page 34 of 39 FirstFirst ... 243233343536 ... LastLast
Results 661 to 680 of 772

Thread: PES2018 - MyClub

Default Re: PES2018 - MyClub

Quote Originally Posted by TomcaT-Kv View Post
    Tajna?

Nema tajne, jbg.

Niti farmam, niti bilo sta. OK, Division (SIM) igram sa belim loptama i crnom klupom, ali sve su bele lopte dosle do nivoa 40+ (ne menjam ih kao pri klasicnom farmanju). Igram dosta online, i vrtim dosta specijalne agente. Prva crna koju sam dobio je bila Messi (TOTY), i posle sve preko specijalnih agenta, sem igraca koje sam gore pomenuo. Ali legende, kao da sam bolestan beze od mene, nema sansi! Strasno sam zeleo Romaria, zeleo sam Cruyffa, sad zelim Maldinia, Zanettia i Stankovica (eventualno bi i Toldo mogao biti bas taj dodatni golman kojeg zelim), ali znam da od toga nema nista. Jednostavno me legende nece, pa nece! Ovo ostalo, jurim, recimo onda Romaria, izvucem Neymara, a kada sam jurio Beckhama, izvukao sam Ibrahimovica i ako se ne varam Cavania.
    Eto gde sad tu moze da se uhvati taj algoritam pitam ja vas....

Super Star Macan's Avatar

Ljudi skupe preko miliona gp-a i ociste celog special agenta. Eto to je tajna ako te ne mrzi da farmas toliko dugo.

3. The Following User Says Thank You to Macan For This Useful Post:

Professional superandrea's Avatar
    Steam ID:
    superandrea
    PSN ID:
    superandrea1973

Quote Originally Posted by shoninho111 View Post
    Dobio sam juce holandsku ligu 5*, jedino je smesno sto tamo nema black ball igraca

Nemoguce da je to bag, kapiram da su juce ubacili to kroz patch.
    Isto ima i za portugalsku i za neke druge... A sto se holandske tice, tu nema nicega ni sto vredi zlatne lopte :-)

Ocu li vise dobiti nekog CF-a koji nije operisan...A holandse lige sam se nadobijao previse...

E ljudi, je l mislite da ce biti trenera sad sutra? Moram klopp-a da nabavim

Beginner TomcaT-Kv's Avatar

Quote Originally Posted by GlupoGovdo View Post
    E ljudi, je l mislite da ce biti trenera sad sutra? Moram klopp-a da nabavim
    Treneri se resetuju stalno, svakog dana ide neki novi nasumicni izbor u ponudi.

Cuvaj se Kloppa, dopada mi se strasno napadacki (mada se desava da nekada igraci stoje predaleko jedan od drugog, i treba cekati da se neko priblizi za pas koji nece biti presecen), ali je u defanzivi mnogo ranjiv, agresivan, visoka zadnja linija, duge lopte ga uvek ubijaju u pojam! Takodje, ako nisi spreman da imas u proseku 140-150 pasova po utakmici, neces se puno naigrati sa njim. Ja cekam Valverdea.

8. The Following User Says Thank You to TomcaT-Kv For This Useful Post:

463CB507-0116-4AE5-A8D2-CB005A1FA3F5.jpgMože li neko da mi objasni kako na ovom retardiranom PES-u (my club) je moguće da dođe period da ne mogu nikoga sa pobjedim po 15 utakmica po dvije divizije ispadnem jel moguće da retardirani comp određuje kad ćeš da igraš kako želiš a kada ne???
    Jel ima neko sličan problem ****m im sve debilsko glupo svima u konamiju!!!

Quote Originally Posted by TomcaT-Kv View Post
    Treneri se resetuju stalno, svakog dana ide neki novi nasumicni izbor u ponudi.

Cuvaj se Kloppa, dopada mi se strasno napadacki (mada se desava da nekada igraci stoje predaleko jedan od drugog, i treba cekati da se neko priblizi za pas koji nece biti presecen), ali je u defanzivi mnogo ranjiv, agresivan, visoka zadnja linija, duge lopte ga uvek ubijaju u pojam! Takodje, ako nisi spreman da imas u proseku 140-150 pasova po utakmici, neces se puno naigrati sa njim. Ja cekam Valverdea.
    Ali ti treneri koji se smenjuju su sve sa 400 onih skill-ova za igrace, a klopp murinjo itd oni imaju po 770 tipa, kao i simeone. Mada uvek mogu kao i do sada da igram na simeone a da koristim sub tactic, ali kontam da je bolje da mi bude primarni tactic to sto koristim.

Ja najvise golova dajem pomocu te presije na zadnju liniju protivnika i na kontre, i koliko vidim klopp bas vrsi pritisak na zadnju. A kakav je Valverde? Ja u sustnini koristim Simeona ali mi je problem sto su mi SS i CF ocaj, i ako dodje jaca ekipa samo ne mogu da igram kako inace igram a to je wing back i onda kontra. Ali problem su mi ss i cf ne mogu da izvedu kontru i sve se svodi na cekanje rmf-a i lmf-a. A kao rmf i lmf su mi william i cuadrado i onda mi je mnogo bolje da igram 4-3-3 de su im rwf i lwf njih dvojica pa se snalazim sa cf-om. Koristim hulka pa je on agilan i dobar mu je pas pa uspevam nekako. I imam dobre cmf-ove tako da u sustini samo da mi uleti dobar cf i trener i bicu bolji. Al npr kada igram offline sa atletikom mnogo mi se dopada ta kombinacija, grizmann i kosta, i mogu kontre da izvedem dosta laks. Ali u sustnini dok stignem do njih pre ce mi uleteti dobar cf i onda cu lako posle.

U sustini igram na posed kada sam bolji od protivnika, ali cesto naletim na one koji bukvalno drze sve vreme loptu u nogama, i onda njih na kontru dobijam, pa sada ako mnogo preti prebacim na 4-4-2 pa povucem krila, a ako uspevam ostavim 4-3-3

Quote Originally Posted by misirlo View Post
    463CB507-0116-4AE5-A8D2-CB005A1FA3F5.jpgMože li neko da mi objasni kako na ovom retardiranom PES-u (my club) je moguće da dođe period da ne mogu nikoga sa pobjedim po 15 utakmica po dvije divizije ispadnem jel moguće da retardirani comp određuje kad ćeš da igraš kako želiš a kada ne???
    Meni cesto taj problem nestane sledeci dan kada se probudim odmoran i slicno. Msm da ima veze do nas samih ali slazem se da ponekad igraci samo ne reaguju zbunjeno se lome dok protivnik odradi 10000 pasova u kaznenom ili van njega, ali brt do jaja ti je ekipa :O Koji ti je ovo ss na klupi 85 rating ima? ne prepoznajem ga

E i kada si i koliko platio gvardiolu? Je l ti nije frka da screenshot-ujes kakavi su mu attack i deffence instructions?

12. The Following User Says Thank You to GlupoGovdo For This Useful Post:

Edit Tim darko_pfc's Avatar
    Steam ID:
    darko_pfc
    PSN ID:
    darko_pfc-Boca

ss na klupi 85 rating ima? ne prepoznajem ga
    To je Jonas iz Benfike.

14. The Following 2 Users Say Thank You to darko_pfc For This Useful Post:

Default Odg: Re: PES2018 - MyClub

Meni cesto taj problem nestane sledeci dan kada se probudim odmoran i slicno. Msm da ima veze do nas samih ali slazem se da ponekad igraci samo ne reaguju zbunjeno se lome dok protivnik odradi 10000 pasova u kaznenom ili van njega, ali brt do jaja ti je ekipa :O Koji ti je ovo ss na klupi 85 rating ima? ne prepoznajem ga

E i kada si i koliko platio gvardiolu? Je l ti nije frka da screenshot-ujes kakavi su mu attack i deffence instructions?
    Untitled.jpg
    mislim da je bio 30.000

16. The Following User Says Thank You to misirlo For This Useful Post:

PRO EVOLUTION SOCCER 2018 06-Mar-18 3_33_24 PM.jpg

Mislio samda znam da igram koliko toliko dobro... onda sam naleteo na njega...

Hahahahha Bože sačuvaj, volio bih isreno poigrati da vidim šta to radi taj čovjek sa loptom

Regular LegionOfBoom's Avatar

Quote Originally Posted by misirlo View Post
    Odmah cim zabelezis vise od 2 poraza sa timom od 4 ili 5 zvezdica prekidaj i pravi ekipu od 2 ili 3.
    Malo se sporije igra,ko voli da gradi akcije a ne timovi od 5 zvezdica i trougao na Ronalda.
    Redovno sa ekipom od 3 Zvezdice uzimam Winner Takes All.

I danas kad sam digao ruke od izvlacenja i kad je vrtelo lopte jedno 5min dok sam bio van sobe pada i toliko zeljena legenda.

20. The Following User Says Thank You to LegionOfBoom For This Useful Post:

Quote Originally Posted by LegionOfBoom View Post
    Odmah cim zabelezis vise od 2 poraza sa timom od 4 ili 5 zvezdica prekidaj i pravi ekipu od 2 ili 3.
    Malo se sporije igra,ko voli da gradi akcije a ne timovi od 5 zvezdica i trougao na Ronalda.
    Redovno sa ekipom od 3 Zvezdice uzimam Winner Takes All.

I danas kad sam digao ruke od izvlacenja i kad je vrtelo lopte jedno 5min dok sam bio van sobe pada i toliko zeljena legenda.
    Probat cu drug hvala ti

Quote Originally Posted by lane981 View Post

Mislio samda znam da igram koliko toliko dobro... onda sam naleteo na njega...

nije los odigrao sam par meceva sa njim, igra malo vise na kontre po mom misljenju ali je to doktorirao

ne znam sto je ova slika ovolika kod mene u postu :S

E al ja mislim da sam jedno 7 puta odigrao sa ekipom GNK Dinamo Zagreb. Ste igrali sa njim? Samo sto sam danas izgubio promenio je potpuno igru. Nisam ocekivao. Mozda isti profil koristi vise od jednog coveka. Sutirao sve sa jedno 25-30 metara i jedan je bocnuo a ja nisam uspeo da dam gol. Ranije je stapno cepao ubace i duge lopte.

Top Player VEK1NG's Avatar
    Steam ID:
    VEK1NG

25. The Following User Says Thank You to VEK1NG For This Useful Post:

Top Player VEK1NG's Avatar
    Steam ID:
    VEK1NG

Ne znam da li je ovo neki bag, ali dešava se kad vrtim lopte da budu odjednom sve lopte srebrne.Nešto kao onaj bag za crnu loptu.

Nije uopste losa ocena za dusana, bilo bi lepo da ga izvucem Istrenirati ga do 50 lvl-a i super.

Je l vrtite vi ove legends agente? Ocigledno treba da stanem..do sada sam sigurno jedno 12 puta vukao i sve je neupotrebljivo.

Page 34 of 39 FirstFirst ... 243233343536 ... LastLast