Page 11 of 16 FirstFirst ... 910111213 ... LastLast
Results 201 to 220 of 319

Thread: PES2018 - MyClub

Professional VEK1NG's Avatar

Default Re: PES2018 - MyClub

Dobio sam 10000 gp-a pošto sam igrao demo.Fino, fino.Nego zašto neće da mi nađe protivnika u online challenge kupu?

Edit:Čim sa ovo napisao našlo mi je protivnika u onom daily challenge kupu.Da ne poveruješ!

Ovaj oktobarski agent daje samo golmane.Sad imam dva vrhunska golmana, ali nemam napad.

Regular DuxDUCIs's Avatar

Quote Originally Posted by VEK1NG View Post
    Ovaj oktobarski agent daje samo golmane.Sad imam dva vrhunska golmana, ali nemam napad.
    I ja izvukao golmana - Oblaka

Sent from my iPhone using Tapatalk

Jel može iz ovog oktobarskog agenta da izvuče nešto osim golmana?U onim top agentima ne može da se izvuče neki kvalitetniji igrač, pa mi se zbog toga sviđa ovaj oktobarski.

Izvukao sam Otamendija iz oktobarskog agenta.Štoper je ono što mi je trebalo.Ekstra agent, 3 otvaranja, 3 zlatna.

Meni izvukao sve neke indijance.. više sreće sledećeg četvrtka

Professional Riky_93's Avatar

Meni Candreva...
    Nije lose.

Dobio sam 2x10000 gp.Jednom zbog dema, a drugi put ne znam ni ja zbog čega. Sve u svemu hvala Konamiju!

sporo sam krenuo ovaj pes, stigoh nekako do 900 rejtinga

Blago tebi, ja i dalje blejim na 400-500 zbog laga od po 2-3 sekunde i partija koje se svode na ispucavanje lopte i po neki nabac ... bukvalno jedna u 30 partija bude igriva ali opet sa lagom ... Od muke gledam strimove na twichu i dodje mi da kupim PS4 ali je to totalna nebuloza jer bi samo PES igrao na konzoli ....
    BTW na ovonedeljnom agentu mi je pao DE BRUYNE tako da su mi mid (Modric, Silva) i odbrana extra a napad kanta ziva ...

Beginner TomcaT-Kv's Avatar

Quote Originally Posted by Iceshade View Post
    Blago tebi, ja i dalje blejim na 400-500 zbog laga od po 2-3 sekunde i partija koje se svode na ispucavanje lopte i po neki nabac ... bukvalno jedna u 30 partija bude igriva ali opet sa lagom ... Od muke gledam strimove na twichu i dodje mi da kupim PS4 ali je to totalna nebuloza jer bi samo PES igrao na konzoli ....
    BTW na ovonedeljnom agentu mi je pao DE BRUYNE tako da su mi mid (Modric, Silva) i odbrana extra a napad kanta ziva ...
    Ni na PS4 nije bolje, mada, u pitanju je US kopija, ali ja mislim da ce uskoro puci neki kontroler, a mozda i konzola. Mislim da je bolje da batalim myClub jer je online totalno neigrivo na US serverima! Taman mislim kako je bolje, igraci mi pasove daju kao pijani prvom protivnickom igracu do sebe, pas u prostor obavezno ide tamo gde ima svakoga sem nekog iz mog tima, dribling tek bolje ni ne pokusavati, uklizavanje kasni toliko da cesto ispadne penal ili cak i crveni karton, dok se igrac namesti na sut i prihvati komandu da sutne protivnik mu 3 puta uzme loptu... Dzabe PS, dzabe dobar net... Mada, i dalje je promena igraca kriminalna, kao i samo ponasanje zadnje odbrambene linije koje kontrolise AI. Upravo puknem 4:1 od lika koji bukvalno svaku, ali SVAKU akciju gradi tako sto posalje dugu loptu Messiju, Neymaru, ili Suarezu, i uvek akcija zavrsi na Suarezu, a ja markirao Pogbom Suareza, i ni jednu komandu oduzimanja lopte, skoka, remplinga, Pogba nije odradio kada treba, vec uvek kada ispadne iz igre. Koja svrha igrati kad znas kako ce neko da igra, a nista ne mozes da uradis povodom toga jer ti konekcija to ne dozvoljava?!

12. The Following User Says Thank You to TomcaT-Kv For This Useful Post:

Dobra je veza na soniju u 99% posto slucajeva, naravno da imam EU verziju.

Meni nije lagovala nijedna partija.Možda je i do tvog neta.Isto igram na PC-u.

Quote Originally Posted by VEK1NG View Post
    Meni nije lagovala nijedna partija.Možda je i do tvog neta.Isto igram na PC-u.
    Pa poceo sam da verujem da je nesto do mog neta ali ne mogu da provalim sta je. Net je kod Telekoma 50/2 sto bi trebalo da je vise nego dovoljno. Svi antivirusi i firewallovi na kompu ugaseni cak i na ruteru. Toliko sam prsao da sam uzeo i staticki IP i otvorio sve portove za PES i ne znam sta sve nisam probao ali jednostavno nemam resenja.
    U matcmakingu sam namestio da trazi samo lvl 5 konekciju, treba mu vecnost da nadje partiju ali i onda lag od 2 sec ...
    Jedino jos reinstalacija windowsa i ako to ne upali bataljujem online ...

Super Star Macan's Avatar

Pa poceo sam da verujem da je nesto do mog neta ali ne mogu da provalim sta je. Net je kod Telekoma 50/2 sto bi trebalo da je vise nego dovoljno. Svi antivirusi i firewallovi na kompu ugaseni cak i na ruteru. Toliko sam prsao da sam uzeo i staticki IP i otvorio sve portove za PES i ne znam sta sve nisam probao ali jednostavno nemam resenja.
    U matcmakingu sam namestio da trazi samo lvl 5 konekciju, treba mu vecnost da nadje partiju ali i onda lag od 2 sec ...
    Jedino jos reinstalacija windowsa i ako to ne upali bataljujem online ...
    Upload ti je slab, a on je bitan za online igranje.

Odlican je uploud, vise nego dovoljan za PES

18. The Following User Says Thank You to Admiral_Kolchak For This Useful Post:

Moderator pilojac85's Avatar
    Steam ID:
    pilojac85

Da, upload je odlican. Ja sam cepao ranije 10/1 bez ikakvih problema. Bitan je ping najvise. Idi na start pa kucaj "CMD" , otvori i kucaj u njemu "ping google.rs -t" pa gledaj koliki je ping i da li skace vremenom, da li je konstantan.

20. The Following User Says Thank You to pilojac85 For This Useful Post:

Hoce neko da mi objasni koja je svrha MyClub-a kada ja posle 100 utakmica imam samo dve crne lopte(a u 8. sam diviziji), od kojih je jedna Oblak, a druga Bale. Ne mogu da nadjem dobrog odbrambenog igraca, tako da kada igram protiv timova sa Ronaldom, Mesijem ili nekim visokim igracom, nemam nikakve sanse. Ja dajem golove, ali oni se setaju iza moje linije odbrane. Protrcavaju pored mojih kao pored turskog groblja. 23432528_10214751950462423_395063567_o.jpg

Quote Originally Posted by lane981 View Post
    Hoce neko da mi objasni koja je svrha MyClub-a kada ja posle 100 utakmica imam samo dve crne lopte(a u 8. sam diviziji), od kojih je jedna Oblak, a druga Bale. Ne mogu da nadjem dobrog odbrambenog igraca, tako da kada igram protiv timova sa Ronaldom, Mesijem ili nekim visokim igracom, nemam nikakve sanse. Ja dajem golove, ali oni se setaju iza moje linije odbrane. Protrcavaju pored mojih kao pored turskog groblja. 23432528_10214751950462423_395063567_o.jpg
    Nema tu sta da se objasni.. Nemas srece sa loptama xD

Quote Originally Posted by pilojac85 View Post
    Da, upload je odlican. Ja sam cepao ranije 10/1 bez ikakvih problema. Bitan je ping najvise. Idi na start pa kucaj "CMD" , otvori i kucaj u njemu "ping google.rs -t" pa gledaj koliki je ping i da li skace vremenom, da li je konstantan.
    Ping ka google je konstantan i iznosi oko 11ms ode i do 15ms ali je 99% vremena 11ms
    Ping ka Konami serverima je 200ms sto bi isto trebalo da je dobro ...
    Speed test 4ms ping, zakucava na 47/1.9 brzina up/down ...
    Probacu jos reinstal windowsa kad uhvatim vremena, zao mi da batalim solidan tim i skoro 3 meseca svakodnevnog igranja ...

Page 11 of 16 FirstFirst ... 910111213 ... LastLast