Page 10 of 16 FirstFirst ... 89101112 ... LastLast
Results 181 to 200 of 319

Thread: PES2018 - MyClub

Šef NemanjaBRE's Avatar
    PSN ID:
    cNemanja

Default Odg: Re: PES2018 - MyClub

Quote Originally Posted by TomcaT-Kv View Post
    Na PS definitivno ne postoji ta opcija, jer je vezana za sam nalog (Sony je zakljucao opciju menjanja lokacije naloga), a za PC zaista ne znam, nadam se da ce se ukljuciti u diskusiju neko ko zna vise oko toga. Ne razumem Konami, koji daje opciju u samoj igri da se navede zemlja odakle je igrac, ali to uopste ne utice na servere na koje se kaci igra, vec to gde je kupljena kopija, sto je, najblaze receno, smesno!
    A po cemu je to smesno? Znalo se da ce biti odvojeni serveri, sam imas izbor pre izlaska igre koju ces verziju da kupis, UK, US ili neku desetu. Nije bas ni fora neka da stavis tamo da si iz nekog mesta i onda da te u 90% slucajeva spaja sa ljudima iz tog dela. Ja recimo imam UK verziju i od kad je izasao PES mislim da sam imao jedan ili dva meca sa lagom. A i svakako to sto biras u igri nema nikakve veze sa spajanjem, kao da biras nacionalnost i to je to.

2. The Following User Says Thank You to NemanjaBRE For This Useful Post:

Super Star Macan's Avatar

Default Re: PES2018 - MyClub

Kako se dobijaju Special Trainer-i? Nisam dobio ni jedan do sad.

Quote Originally Posted by Macan View Post
    Posaljes sms LIMENI na 3030

5. The Following 2 Users Say Thank You to pumba For This Useful Post:

Super Star Grobari_bgd's Avatar

Jedino sto je lose odradjeno po meni je odnos ugovora sa parama koje se dobijaju, ne moze nista da se nakupi

Special match ili imas ovaj online cup sada koji ga daje posle svakog meca

Quote Originally Posted by Grobari_bgd View Post
    Jedino sto je lose odradjeno po meni je odnos ugovora sa parama koje se dobijaju, ne moze nista da se nakupi
    Realno! to govorim od kako sam poceo da igram myClub. Fifa model fut-a gde kupujes ugovore je 10000x bolji i jednostavno nacin pravljenja para tamo je bolji po igrace! Igras i sto vise pobedjujes i napredujes kroz divizije dobijas vise para, a ne glupavi farm, farm, farm

Super Star Grobari_bgd's Avatar

Quote Originally Posted by shoninho111 View Post

Realno! to govorim od kako sam poceo da igram myClub. Fifa model fut-a gde kupujes ugovore je 10000x bolji i jednostavno nacin pravljenja para tamo je bolji po igrace! Igras i sto vise pobedjujes i napredujes kroz divizije dobijas vise para, a ne glupavi farm, farm, farm
    Slazem se, bolje je odradjeno u Fut-u, ali mi je u pesu bolje sto nema marketa i sto ne mozes da silujes kupovinom igru. Ovako otvaraj pa koliko ti se posreci, iskreno ne znam ni kroz koji farm moze da se zarade pare sem kroz trening?

Special match ili imas ovaj online cup sada koji ga daje posle svakog meca
    U online cup-u mozes dobiti special trainer-a samo ako su ti svih 11 igraca iz premijer lige :( Znaci samo special match ako me us.ere

Pa nije baš da ne može da siluješ lovom igricu, kupuješ coins-e, ostaju ti gp, možeš ili da kupuješ skaute za gp, ili da za jedno ili drugo vrtiš i očistiš agenta.

Regular LegionOfBoom's Avatar

Quote Originally Posted by dakara44 View Post
    Pa nije baš da ne može da siluješ lovom igricu.
    Najbolja varijanta igranja MyClub-a jesu mecevi sa 2 ili 3 zvezdice team strenghta.

Quote Originally Posted by LegionOfBoom View Post
    Najbolja varijanta igranja MyClub-a jesu mecevi sa 2 ili 3 zvezdice team strenghta.
    ja igram sa 3i 4* timovima trenutno, ali vecina meceva mi je protiv 5* timova

U online cup-u mozes dobiti special trainer-a samo ako su ti svih 11 igraca iz premijer lige :( Znaci samo special match ako me us.ere
    E jbg, ja sam sastavio tim da bude 11 igraca i kada igram igram to, dobijas vise para oko 5.5k za pobedu i 1000xp trenera

@shoninho111 legendo, da li ti je isti ili slican nick u PESU ? Cinimi se da si me neku noc pobedio u online kupu 5:4 u 120 minutu gejma. Nego nije to poenta, kakav net imas i kod kojeg provajdera (staticka ili dinamicka IP) i da li ti je sve na default ili si nesto posebno cackao, ti si mi bio jedini gejm bez laga koji sam odigrao u zadnjih 20 dana. Vrtim se po forumu danima kao i po svim stranim forumima, jednostavno sve online u My Clubu mi je skoro neigrivo, otvoreni portovi u ruteru itd ...

shoninho mi je nick u pes-u
    dinamicka mi je ip adresa, sbb 60/4 net, nisam nista cackao, kada igram divizije stoji mi lvl4 konekciju da mi trazi, mada smo mi igrali online cup a toga tamo nema

Professional VEK1NG's Avatar

Nisam imao program za ss pa sam morao ovako.Otkinuo sam lika koji ima 3 puta jači tim od mene.Igrao sam sa timom koji ima 2 zvezdice i team spirit 60, a on je imao tim sa dosta dobrim igračima(npr. Mesi, Pišček) i visokim team spiritom(skoro pa 90).

Quote Originally Posted by VEK1NG View Post
    Nisam imao program za ss pa sam morao ovako.Otkinuo sam lika koji ima 3 puta jači tim od mene.Igrao sam sa timom koji ima 2 zvezdice i team spirit 60, a on je imao tim sa dosta dobrim igračima(npr. Mesi, Pišček) i visokim team spiritom(skoro pa 90).

Ta razlika u team spiritu se najbolje vidi kad igras protiv kompa. Secam se kad sam imao 59 team spirit. Igrao sam protiv kompa na regular i izgubio sam sa 2-3 razlike.

online kupovi imaju bag sa ts, cesto slaba ekipa sa malim ts kao da zameni i snagu i ts sa protivnickom ekipom, vec godinama kukaju ljudi na to da je kao kup glich

Professional VEK1NG's Avatar

online kupovi imaju bag sa ts, cesto slaba ekipa sa malim ts kao da zameni i snagu i ts sa protivnickom ekipom, vec godinama kukaju ljudi na to da je kao kup glich
    Ovo nije bio kup, igrao sam divizije.U kupu ne može da mi nađe protivnika.

Ma samo rekoh koji je glich i na sta se ljudi godinama zale, btw moje neko iskustvo protiv tih pocetnih timova 2 zvezdice i mali ts je da su obicno dosadne partije, nije fer prema njima zato sto je dovoljno da se sutira samo i golmani su kao cunjevi

Professional superandrea's Avatar
    Steam ID:
    superandrea
    PSN ID:
    superandrea1973

ja igram sa 3i 4* timovima trenutno, ali vecina meceva mi je protiv 5* timova

E jbg, ja sam sastavio tim da bude 11 igraca i kada igram igram to, dobijas vise para oko 5.5k za pobedu i 1000xp trenera
    A još ako je prva tekma dana, pa special match, i još pobediš, para ko blata!! I dobijes da trenera, 1000 I 4000. Samo šteta sto je proslo pa nema više.

Jedino sto mi je tim 3 ili 4 zvezdice, sa 5* para jos vise

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

ja inace planiram da ocistim nekog agenta do tada tim od 3,4* , koji ce tacno to da bude videcu tj. cekam da se pojavi neki da ima fazon 150 igraca i da bude dosta crnih koje ja hocu

Beginner TomcaT-Kv's Avatar

Quote Originally Posted by superandrea View Post
    A još ako je prva tekma dana, pa special match, i još pobediš, para ko blata!! I dobijes da trenera, 1000 I 4000. Samo šteta sto je proslo pa nema više.

Jedino sto mi je tim 3 ili 4 zvezdice, sa 5* para jos vise

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
    Al' te u*ralo!!!

23. The Following User Says Thank You to TomcaT-Kv For This Useful Post:

Page 10 of 16 FirstFirst ... 89101112 ... LastLast