Page 9 of 16 FirstFirst ... 7891011 ... LastLast
Results 161 to 180 of 319

Thread: PES2018 - MyClub

Super Star Grobari_bgd's Avatar

Default Re: PES2018 - MyClub

Ja tri dana vec ne mogu da nadjem protivnika, i na 3 - 4 i na 5?

Professional superandrea's Avatar
    Steam ID:
    superandrea
    PSN ID:
    superandrea1973

Jel ima neko Možda problem sa komandama, kad se dribla sa R1+R2 i kad oću da promenim pravac sa analogom on odigra pas bezveze na stranu na koju idem analogom. Ovo mi se desava samo online u MyClub ali ne i kad igram vs. Comp... Probao i drugi džojstik reko da mi je do toga al nije, isto se dešava

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Default Odg: PES2018 - MyClub

matori skupljan one skaute sve i onda one s dve ili jednom yveydom dovedes u tim i stavis njih da ti igraju SIM i kad im isteknu ugovori posaljes ih u trenere to su ti ciste pare ja tako radim

Drugari jel uspevate da pronadjete protivnika u myclub? Ja vec 7 dana svaki dan pokusavam i ne vredi, sve sam restrikcije iskljucio i ne vredi, u co-op nadjem ali u myclub teoretske sanse nema...

Sedam Yoda's Avatar

Mozda svi igraju My Club Pes League

Quote Originally Posted by Grobari_bgd View Post
    Drugari jel uspevate da pronadjete protivnika u myclub? Ja vec 7 dana svaki dan pokusavam i ne vredi, sve sam restrikcije iskljucio i ne vredi, u co-op nadjem ali u myclub teoretske sanse nema...
    Je l' imas onaj NAT type restrictions problem kad pokusas da napravis sobu u friendly lobby?

ja sam igrao zadnja 3,4 dana nalazilo mi je, myclub divisions

Edit Tim darko_pfc's Avatar
    Steam ID:
    darko_pfc
    PSN ID:
    darko_pfc-Boca

Ako je rec o PC-u, mozda imas neki patch ili bilo kakav dodatak koji ide u "download" folder, a Konami zeli da cita samo DLC, ne i dodatke.
    Ponavljam, ako o PC verziji govoris, a ne nalazis protivnika toliko dugo, skini ovaj fajl i ubaci u pomenuti "download" folder koji se nalazi tamo gde ti je instalirana igra, pa ce tako igra da cita samo DLC 1. http://www44.zippyshare.com/v/H5MwXpNk/file.html

Ako ti nesto fali, zelis grbove, dresove, a u sklopu DLC-a 1 da to bude (da bi nalazenje protivnika radilo), moze, samo kazi, sredicemo.

Quote Originally Posted by darko_pfc View Post
    Ako je rec o PC-u, mozda imas neki patch ili bilo kakav dodatak koji ide u "download" folder, a Konami zeli da cita samo DLC, ne i dodatke.
    Ponavljam, ako o PC verziji govoris, a ne nalazis protivnika toliko dugo, skini ovaj fajl i ubaci u pomenuti "download" folder koji se nalazi tamo gde ti je instalirana igra, pa ce tako igra da cita samo DLC 1. http://www44.zippyshare.com/v/H5MwXpNk/file.html

Ako ti nesto fali, zelis grbove, dresove, a u sklopu DLC-a 1 da to bude (da bi nalazenje protivnika radilo), moze, samo kazi, sredicemo.
    Mislim da nije do toga iz razloga sto npr kad mi dodje drugar lagano igramo co op sa mojim myclub timom. i nalazim protivnike u roku od 15s, ali kad hocu sam da igram diviziju teorije nema

Regular kraupa's Avatar

Mislim da nije do toga iz razloga sto npr kad mi dodje drugar lagano igramo co op sa mojim myclub timom. i nalazim protivnike u roku od 15s, ali kad hocu sam da igram diviziju teorije nema
    Meni nalazi protivnike, ali otprilike koliko minuta igram, isto toliko izgubim na traženje protivnika. Ne bi bilo prvi put, što se tiče online igrica... Mislim da smo stavljeni na posebne servere, gde su Balkanci, Rusi, Turci i ne znam ko još, ali su mi protivnici ili odavde, ili iz Rusije, ili Turci i vrlo često dobijam iste likove. Ja drugo objašnjenje nemam, nego da smo grupisani sa još nekima i izolovani. Iako mi nigde nije napomenuto da sam Srbin, PES to prepoznaje. Jednom prilikom mi je izašlo da je utakmica prekinuta, zato što je veza između Srbije i neke zemlje loša. Što se tiče Co Op-a, mislim da je to tamošnje nalaženje protivnika od 15 sekundi realno stanje kod PES onlinea. Znači, da nismo izolovani, tako bi bilo i na Divisions u MyClub. Verovatno tu nismo izolovani zato što je u pitanju više igrača u istom momentu, pa ako jedan izađe iz igre, nije strašno. Ali tu definitivno odmah nalazi protivnika, za nekoliko sekundi. Postoji još jedna realna mogućnost, a to je da popneš profil na AA, ili na AAA. Onda mislim da nema razloga da te izdvaja, ali meni ne mrda od A, dok sam sa CoOp kolegama AAA.

Jesi siguran da nemas NAT type restrictions problem?
    Ja dok sam imao nije htelo da mi nadje protivnika na quick match a ni u divizijama, dok je Co Op radio odlicno...
    Probaj da napravis sobu u firendly match lobby pa javi?

Je l` igra neko Myclub pesleague? Kako tacno funkcionise sve to?

Beginner TomcaT-Kv's Avatar

Kad vec liku ne mogu da posaljem poruku preko PS jer je verovatno zakljucao profil, da ucinim to ovde. Izadje covek na poluvremenu jer je gubio 4:0, a plus je lagovao celo prvo poluvreme, od trenutka kada sam poveo 1:0.

Sta da ti radim druze, pokusao sam onako, direktno da ti napisem 1 na 1, ali kad ne dozvoljavas, moracu ovako javno.

20171024163843.jpg

Btw, napravih poprilicno respektabilan tim, bar ja mislim. Mucio sam se u pocetku sa lagom i kasnjenjem komandi zbog toga sto imam US kopiju, ali, cini mi se da je sad dosta manji, ili sam se jednostavno navikao, ko ce ga znati. Mada, i dalje se desava da igraci ponekad uopste ne reaguju na komande, ali sta sad da se radi. Uzivam u igri i ne nerviram se, dobijao ili gubio. Ali cheat-ere MRZIM!

PRO EVOLUTION SOCCER 2018_20171024164117.jpg

Uspeo sam da resim, pte pec mi je pravio problem i ako je bilo oznaceno na online. stavio sam default i od tad radi kao sat hvala darku na sugestiji. @tomcat-kv jel si uplacivao za zlato majke ti ?

Edit Tim darko_pfc's Avatar
    Steam ID:
    darko_pfc
    PSN ID:
    darko_pfc-Boca

Nema na cemu, dobro je.

Amateur hery0609's Avatar
    Steam ID:
    hery0609

Baš neki dan došao do 1. lige

Sad se treba održati...

17. The Following User Says Thank You to hery0609 For This Useful Post:

Poludeh vise od Divisions My Club-a. Postoji li iko na forumu da igra PC verziju i da su mu gejmovi bez laga ? Svi portovi otvoreni, pes checker kaze da imam dobru konekciju ali 99% gejmova su sa uzasnim lagom.

Quote Originally Posted by Iceshade View Post
    Poludeh vise od Divisions My Club-a. Postoji li iko na forumu da igra PC verziju i da su mu gejmovi bez laga ? Svi portovi otvoreni, pes checker kaze da imam dobru konekciju ali 99% gejmova su sa uzasnim lagom.
    Ako ti je za utehu, na PS4 je ista situacija. Mada, imam US kopiju, tako da sam delimicno i sam kriv za to. Gledam ljude kako mi rade ono sto sam video da ce da urade i pre nego sto su poceli, i ne mogu da odreagujem jer mi lag ne dozvoljava. Menjanje igraca u odbrani je tek komedija. Ali, ja sam se pomirio sa tim i ne nerviram se. Sledece godine se nece uzimati US kopija, a sada... tako je, kako je.

Nije mi za utehu ali saosecam sa tobom
    Pokusavam da nadjem neku foru da to zaobidjem ali je ocigledno nema.
    Neko je spomenuo negde da je odigrao preko 200 partija i da su sve bez laga kao offline ali ne mogu vise da nadjem taj post.
    Zanima me da li postoji neka fora da se promeni region sa kojim dobijas matchmaking, svi ljudi iz UK kada naidju su mi stvarno kao offline partije, ostalo mi dodje da polupam komp svaki put pa se iskuliram nekako ...

Na PS definitivno ne postoji ta opcija, jer je vezana za sam nalog (Sony je zakljucao opciju menjanja lokacije naloga), a za PC zaista ne znam, nadam se da ce se ukljuciti u diskusiju neko ko zna vise oko toga. Ne razumem Konami, koji daje opciju u samoj igri da se navede zemlja odakle je igrac, ali to uopste ne utice na servere na koje se kaci igra, vec to gde je kupljena kopija, sto je, najblaze receno, smesno!

Page 9 of 16 FirstFirst ... 7891011 ... LastLast