Page 21 of 21 FirstFirst ... 11192021
Results 401 to 411 of 411

Thread: PES2018 - MyClub

Default Re: PES2018 - MyClub

Quote Originally Posted by shoninho111 View Post
    Pa i treba da budemo na posebnim serverima, sa tim sto to treba da bude jos izrazenije i da se svi turniri igraju po serverima, a ne da moze ko hoce da ih igra. Ocigledno je da ne shvatas kako funkcionise internet i to sto imas kvalitetniji od mnogih korisnika eu. Mi mozemo bez laga da igramo samo medjusobno(i to je pitanje posto svi stanovnici balkanskih zemalja su po difoltu idioti i trude se na kantama da pokrecu igru sto u sustini unistava partije) i sa okolnim zemljama.
    Znaci ako si siromasan ti si idiot. Za ovo bi da se ja pitam popio vecni ban !!!

2. The Following User Says Thank You to MaErAkLoIJA For This Useful Post:

Super Star Grobari_bgd's Avatar

Quote Originally Posted by Riky_93 View Post
    Koji je najlaksi nacin da se leveluju igraci? tj najbrzi nacin?
    treningom

Quote Originally Posted by MaErAkLoIJA View Post
    Znaci ako si siromasan ti si idiot. Za ovo bi da se ja pitam popio vecni ban !!!
    Nisi idiot ako si siromasan, kao sto nije sramota biti siromasan.

Ali kada uzimas da igras online i zbog tebe zato sto si skrpio nesto da radi jedva unistavas svojim protivnicima partije e onda jesi, i to sebicni!

Da ne bude zabune ne odnosi se na tebe, vec na ljude koji unistavaju partije igrajuci na losim masinama/internetu

Super Star Grobari_bgd's Avatar

jedini spin danas i izvucem mesija

Pozdrav, jel mi moze neko reci koje su oocene bitne igracu po odredjenim pozicijama ili gde se to moze videti?

Quote Originally Posted by shoninho111 View Post
    Nisi idiot ako si siromasan, kao sto nije sramota biti siromasan.

Ali kada uzimas da igras online i zbog tebe zato sto si skrpio nesto da radi jedva unistavas svojim protivnicima partije e onda jesi, i to sebicni!

Da ne bude zabune ne odnosi se na tebe, vec na ljude koji unistavaju partije igrajuci na losim masinama/internetu
    Nisam se ja ni pronasao u tvom postu jer imam dosta pristojnu masinu.
    Ako su oni sebicni sto tebi otezavaju komotni zivot sta si onda ti koji im ne dozvoljavas da i oni malo prigvire u isti? Inace moze neka masina da bude problem zbog jacine ali isto tako ima i jacih masina koje imaju lose drajvere, viruse, pa i sami pečevi hoce da zeznu stvar. Mislim da dosta i namerno ometaju internet kako bi prekinuli izgubljenu partiju. Meni se cesto desava da izbaci zbog lose konekcije a da smo odigrali osamdesetak pa cak cesto i usli u produzetke bez i jedne trzavice. Kada je veza losa uglavnom izbaci pre pocetka partije, igra i ne krene sa centra.

Super Star AiN's Avatar

Default Odg: PES2018 - MyClub

Ne vidim zasto bi bilo bitno ko na kakvoj masini igra. Ne igrate u timu zajedno pa da to pravi problem. Uglavnom je problem do interneta ili servera.

9. The Following 2 Users Say Thank You to AiN For This Useful Post:

Počasni Diskriminator Darcoolio's Avatar

Ozbiljna količina sra.nja.

11. The Following 2 Users Say Thank You to Darcoolio For This Useful Post:

Default Re: Odg: PES2018 - MyClub

Quote Originally Posted by AiN View Post
    Ne vidim zasto bi bilo bitno ko na kakvoj masini igra. Ne igrate u timu zajedno pa da to pravi problem. Uglavnom je problem do interneta ili servera.
    Upravo !!!

Treba mi pomoc. Lose stojim sa gramatikom na engleskom, tj nikada i nisam ucio engleski. Hteo bih da prijavljujem likove koji se diskonektuju kada gube, ali ne znam to da napisem. To me je kostalo ispadanja iz divizije, i sve se cesce desava. Voleo bih da mogu da licno upoznam te likove, i da im objasnim sta je to fer play. Onako jedan na jedan.Untitled.jpg

Au zbog nekog problema sa skautima sto je bio vraceni su danas nazad skauti koji su tada koristeni. Dobio sam nazad 250 skauta ima ih dosta i sa 4*

Page 21 of 21 FirstFirst ... 11192021