Page 38 of 38 FirstFirst ... 28363738
Results 741 to 760 of 760

Thread: PES2018 - MyClub

Regular DuxDUCIs's Avatar

Default Re: PES2018 - MyClub

evo sta sam izvukao u dva izvlacenja

Sent from my iPhone using Tapatalk

2. The Following 3 Users Say Thank You to DuxDUCIs For This Useful Post:

Na koju foru sam ja imao samo 1 izvlacenje?

Šef NemanjaBRE's Avatar
    PSN ID:
    cNemanja

Default Odg: Re: PES2018 - MyClub

Quote Originally Posted by Iksdeiwan View Post
    Na koju foru sam ja imao samo 1 izvlacenje?
    Legendu izvlacis jednom, a ovog agenta gde mozes da dobijes Ronaldinja mozes da izvlacis koliko ti volja

Default Re: Odg: Re: PES2018 - MyClub

Quote Originally Posted by NemanjaBRE View Post
    Legendu izvlacis jednom, a ovog agenta gde mozes da dobijes Ronaldinja mozes da izvlacis koliko ti volja
    To znam,nego sam mislio da su oba legende tj izvlacenja

Regular DuxDUCIs's Avatar

Default Re: Odg: Re: PES2018 - MyClub

Quote Originally Posted by Iksdeiwan View Post
    To znam,nego sam mislio da su oba legende tj izvlacenja
    Ma jok, Ronaldinja sam izvukao preko legendi a Krojfa preko Ronaldinjo skauta

Sent from my iPhone using Tapatalk

Pozz imam pitanje...imam crackovani pes 2018 i ne mogu igrat my club, dal netko zna kaj moram napravit da bi mogao igrat? Hvala unaprijed

Professional superandrea's Avatar
    Steam ID:
    superandrea
    PSN ID:
    superandrea1973

Quote Originally Posted by LuX96 View Post
    Pozz imam pitanje...imam crackovani pes 2018 i ne mogu igrat my club, dal netko zna kaj moram napravit da bi mogao igrat? Hvala unaprijed
    Uzmi PS4 i imaš gratis PRO EVO Lite sa MyClub :-)

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

To što imaš instalirano izbriši, pa sa Steama skini besplatnu Lite verziju Pes-a 2018. To je u osnovi samo myClub.

Ukoliko ti na steamu ne prikazuje u pretrazi Pes 2018, onda se moraš logovati preko vpn-a (neke zemlje koja je podržana za Pes 2018).
    Jedan od najjednostavnijih programa za vpn je SoftEther VPN.

Top Player VEK1NG's Avatar
    Steam ID:
    VEK1NG

Default Odg: PES2018 - MyClub

Čoveka zanima online crack.

11. The Following User Says Thank You to VEK1NG For This Useful Post:

Professional uskee1512's Avatar
    Steam ID:
    uskee1512

Зашто би се мучио да нађе пиратску верзију кад му дају за џабе легалну!?

Top Player VEK1NG's Avatar
    Steam ID:
    VEK1NG

Da, ali iz njegovog posta se tačno vidi šta traži.

Quote Originally Posted by uskee1512 View Post
    Зашто би се мучио да нађе пиратску верзију кад му дају за џабе легалну!?
    Lepse je kad je ilegalno

Poruka za TWINNWER-a iz Niš, ako nekim slučajem posećuješ ovaj forum:
    nauči da gubiš s...o jedan mali a ne da tajm vejstuješ i lag čituješ ljude.
    Kaljaš tu zastavu koju nosiš ispod tvoga imena, da ne pričam da zbog tebe i sličnih ni nema podrške iz Konamija za našu zemlju.
    Reported/Blocked ...
    Ništa me ne boli više nego kad neko od naših (mislim na ceo region) radi ovakve gluposti ...

16. The Following 3 Users Say Thank You to Iceshade For This Useful Post:

LunatiKremenko's Avatar
    PSN ID:
    LunatiKremenko

Moze li mi neko reci, kad izadje novi PES 2019, imamo li mi sta od ovoga sto smo napravili na MyClyb 2018? Prebacuju li se kakvi poeni, broj crnih lopti i slicno?
    Ili ide sve ispocetka ? Hvala

Šef NemanjaBRE's Avatar
    PSN ID:
    cNemanja

Quote Originally Posted by LunatiKremenko View Post
    Moze li mi neko reci, kad izadje novi PES 2019, imamo li mi sta od ovoga sto smo napravili na MyClyb 2018? Prebacuju li se kakvi poeni, broj crnih lopti i slicno?
    Ili ide sve ispocetka ? Hvala
    Sve ispocetka

19. The Following User Says Thank You to NemanjaBRE For This Useful Post:

Znaci ***** mi se vise od duplog pasa i takvih igraca, tolko se forsira da ludim, pa ****na fifa je bolje resila odbranu kod duplog pasa. Doslo mi je sve da polomim. Vracam na vreme stopera nazad, ali nema sanse da ga stigne, ne zalecem ga cekam i opet isto, i ima li neka opcija da promenim da mi prebacivnje igraca u odbrani na L1, ide brze, sad je mnogo sporo, pola sekunde kasni, a treba i naviko sam momentalno da mi prebaci igraca.

Masasbrdy ako se lako daju golovi na dupli pas sto i ti tako ne dajes? Ljudi usavrsavaju neku svoju igru i na taj nacin pobedjuju. Mozda je resenje da se skroz povuce odbrana tj. da jedna od tri taktike bude sa skroz povucenom odbranom plus stavis u advanced da odbrana igra povuceno i verovatno ces se lakse braniti. Ako igras agresivno odbranu onda se lakse i ispada a posebno ako je odbrana agressive plus ako stoji malo vise i eto ti muzike. Pokusaj sa konzervativnom varijantom tj da stojis dalje od igraca i dubljom odbranom, onda ces imati mnogo vise vremena za reakciju.

Mene zanima ako moze neko da mi kaze kako se taktika menja u toku igre bez da se ulazi u game plan?

22. The Following User Says Thank You to MaErAkLoIJA For This Useful Post:

Počasni Diskriminator Darcoolio's Avatar

Ne igram my club, ali taktika se menja na džojpedu na krstić nakon što je podesiš u taktici.

Mislim da je u myclubu veliki nedostatak sto taktika nije napravljena da se bar malo moze menjati dubina odbrane i mozda jos i postavka odbrane ne znam kako se zove (koliko igraci stoje jedan od drugog). Ako vec nisu napravili da se koliko toliko sama prilagodjava igri protivnika. Da taktika protivnika ne izdominira bas toliko vec da se osecaju razlike ali da se igrivost ne dovodi u pitanje. Ako je protivnik promenio taktiku i napravila se velika rupa trebalo bi da se ta rupa malo koriguje na ustrb taktike. Ako se protivnik povukao i cuva loptu da moji igraci ipak malo izadju vise kako bi mogla da se napadne lopta.
    Ovako taktika uglavnom odlucuje pobednika. Kao sto sam i napisao ranije ovo je simulacija taktike a ne fudbala. Rat taktike. Povedem i odmah pauza i namestanje igraca. Dobijem gol i odmah pauza i namestanje. Vidim da je protivnik postavio markaciju na neke moje igrace i sad sta, treba da ulazim u taktiku i da im menjam pozicije? Onda on to vidi pa ulazi da ponisti markaciju. Dobijem dva gola i protivnik krece da cuva loptu naravno prvo pauza da se namesti. Onda treba ja da podesavam jer moji igraci ni za lek nece da krenu napred dok ne postavis drugacije. Trebalo bi to nekako napraviti da moze u toku igre da se kombinacijom tastera krece u visoki presing i ponistava isti. Bar to.
    Isto debilno markiranje bi trebalo nekako da se ogranici ili doda opcija da ga odbranbeni igrac prati sve vreme ili samo na recimo lupam dvadeset metara u krugu od svoje pozicije.
    Ne da nuzno stoper ili gore desni bek ode skroz na mestu levog beka i da ostavi rupu na svojoj poziciji. Meni je u sustini ova markacija glupost. Ja je ne namestam ali ako vidim da je protivnik namestio i da ne mogu da ga probijem onda mi ne ostaje nista drugo nego da ispremestam igrace. Mozda je dobra da se spic markira sa nekim iz sredine i na taj nacin udvoji i tako je mozda najupotrebljivija.
    Ovo su primedbe koje bi uticale na poboljsanje same igre i igrivosti. Ne bi trebalo ulaziti na svaku promenu taktike u gejm plan kada bi se igraci vise adaptirali na taktiku protivnika. Sa druge strane ne moze se ocekivati da se taktikom sto posto zaustave dupli pasovi ili sta god protivnik igra jer je cilj da ti svojim oruzjem das gol vise a ne da niko ne moze da da gol.
    Bilo je primedbi pored duplog pasa na trougao, pa ranije na ubac i igru glavom i sta sve ne jos... Naravno da ce neko dati gol ako deset puta ubaci loptu i nije poenta da ne da jer covek tako igra i to je nagrada sto je uspeo toliko puta da ubaci loptu, poenta je da li neko zna da to zaustavi ili ne? Ako ne ume treba da zna da ne ume a ne da krivi Konami

Quote Originally Posted by Darcoolio View Post
    Ne igram my club, ali taktika se menja na džojpedu na krstić nakon što je podesiš u taktici.
    Hvala pokusacu. Ince ako nije komplikovano kako se podesava u taktici jel to tamo gde se podesavaju automatske izmene, ofsajd zamke i sl ???

Page 38 of 38 FirstFirst ... 28363738