Page 37 of 37 FirstFirst ... 27353637
Results 721 to 737 of 737

Thread: PES2018 - MyClub

Super Star Grobari_bgd's Avatar

Default Re: PES2018 - MyClub

Quote Originally Posted by makki22 View Post
    Sva sreca pa su ljudi iz fudbala izmislili da mogu 3 izmene po utakmici ili si jedan od onih koji gura sve igrace do kraja tekme
    u principu slozim ekipu po formi te nedelje i oni mi igraju, koristim prvu postavu maksimalno. Ne menjam previse ako ne moram, jer su ugovori preskupi pa mi mnogo gp-a odlazi kad bih menjao po tri igraca na utakmici...

Super Star makki22's Avatar
    Steam ID:
    markonnni22

Igrica nije napravljena da bi isao u minus, rotiranjem ekipe upravo sprecava to, a za crnu loptu ti treba u proseku 3000GPa, pa ako imas 11 takvih znaci 33000, a po pobedi dobijas 2500-4000 GPa( do 6K ako je special match i first win), zato se i rotira, da ne bi bio u minusu i naravno ne trositi 10000 na svakog agenta, jer je procenat SILVER lopte najveci. Trosim na to samo ako dobijem kao gift, ovako cuvam kes.

Quote Originally Posted by makki22 View Post
    Igrica nije napravljena da bi isao u minus, rotiranjem ekipe upravo sprecava to, a za crnu loptu ti treba u proseku 3000GPa, pa ako imas 11 takvih znaci 33000, a po pobedi dobijas 2500-4000 GPa( do 6K ako je special match i first win), zato se i rotira, da ne bi bio u minusu i naravno ne trositi 10000 na svakog agenta, jer je procenat SILVER lopte najveci. Trosim na to samo ako dobijem kao gift, ovako cuvam kes.
    pa i rotiram kao sto sam ti napisao, u zavisnosti od fitnesa i raspolozenja. Ali ne pravim izmene u toku utakmice jer mi odlaze ugovori i na te igrace koji udju ako me razumes. samim tim npr nisam potrosio 11 ugovora nego 14 ako napravim 3 izmene

Regular Tolle's Avatar
    Steam ID:
    Dugouhi Magarac

Quote Originally Posted by Grobari_bgd View Post
    pa i rotiram kao sto sam ti napisao, u zavisnosti od fitnesa i raspolozenja. Ali ne pravim izmene u toku utakmice jer mi odlaze ugovori i na te igrace koji udju ako me razumes. samim tim npr nisam potrosio 11 ugovora nego 14 ako napravim 3 izmene
    Mislim da se se ugovori ne trose za igrace koji udju sa klupe. Tj siguran sam da je tako ako ih ubacis u drugom poluvremenu, racuna se kao da nisu ni igrali.

Trose se ako ga uvedes sa klupe, u proslom pesu je bilo da ukoliko na poluvremenu utakmice izmenis igraca prvi put mu skida 1 mec sa ugovora a sledeci ne skida, verujem da je to i na ovom iskren da budem nisam obracao paznju

inace sistem igranja u pesu je najgori moguci, da pobedis svih 10 utakmica sa istim timom ti ispada da si na nuli sto se tice gp-a sto je zaista smesno, ne postoje nagrade za osvajanje divizije, promociju, klasicno su to odvratno odradili farmaj ili plati da imas gp, kod fife je npr drugacije samom igrom mozes da skupis gomilu coin-a i samim tim nadogradjujes ekipu

6. The Following 2 Users Say Thank You to shoninho111 For This Useful Post:

Quote Originally Posted by TomcaT-Kv View Post
    Onda to i trazi, trenera koji gradi igru preko krila (wide), duge lopte (long ball). Za to sto ti hoces je onda najbolje da trazis trenera koji ima formaciju 4-2-4, mada iskreno ne znam kako ces da se branis sa njom, osim ako je AOD odbrambena taktika.
    Ali problem je sto do sad nisam naleteo na takvog menadzera,ili postoji onakav trener da stavljas igrace gde ti zelis.ma lako cu navikao sam da igram tako.

Sad ocigledno ima nova fora da se izadje iz tekme a da to nije lag. Par puta mi se desilo da se samo prekine utakmice pos nerazjasasnem okolnosima i nikol nista. Naravno pri mom vodjstvu

9. The Following User Says Thank You to Grobari_bgd For This Useful Post:

Professional superandrea's Avatar
    Steam ID:
    superandrea
    PSN ID:
    superandrea1973

Quote Originally Posted by Grobari_bgd View Post
    Sad ocigledno ima nova fora da se izadje iz tekme a da to nije lag. Par puta mi se desilo da se samo prekine utakmice pos nerazjasasnem okolnosima i nikol nista. Naravno pri mom vodjstvu
    KONAMI se nešto izvinjavao zbog servera u poslednje vreme... nadam se da je to i tebi bilo, inače jbš PES onda... :-)

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Quote Originally Posted by superandrea View Post
    KONAMI se nešto izvinjavao zbog servera u poslednje vreme... nadam se da je to i tebi bilo, inače jbš PES onda... :-)

ma nije server 100%, desilo mi se da mi lik izadje u 25min na 3-0 za mene, i pokrenem tekmu ponovo odmah i opet na tog lika naletim, i opet mi izadje posle 20min ali sam ovog puta dobio gp... Cituju masivno

12. The Following 2 Users Say Thank You to Grobari_bgd For This Useful Post:

Professional bedazzled's Avatar

Zbog citera i laga koji je nenormalan ja polako bataljujem ovu prelepu igru koja je unakazena sa serverima i citerima za koji je odgvoran i sam konami. Inace strimujem i imam svoj kanal i slobodno pogledajte sta mi se sve desavalo kao i to da mi se javilo barem 20 likova sa istim i slicnim problemima i svi zbog ovih razloga kao i centarsutevi,retardiranja igraca,saplitanje o loptu,nedodavanje iz prve,selektovanja igraca na koga zelis da se prebacis masovno vise i ne igraju PES. A gameplay je odlican al dzaba sve to kad ovo ne mogu da srede godinama vec...

14. The Following User Says Thank You to bedazzled For This Useful Post:

Quote Originally Posted by bedazzled View Post
    Zbog citera i laga koji je nenormalan ja polako bataljujem ovu prelepu igru koja je unakazena sa serverima i citerima za koji je odgvoran i sam konami. Inace strimujem i imam svoj kanal i slobodno pogledajte sta mi se sve desavalo kao i to da mi se javilo barem 20 likova sa istim i slicnim problemima i svi zbog ovih razloga kao i centarsutevi,retardiranja igraca,saplitanje o loptu,nedodavanje iz prve,selektovanja igraca na koga zelis da se prebacis masovno vise i ne igraju PES. A gameplay je odlican al dzaba sve to kad ovo ne mogu da srede godinama vec...
    sve to stoji, ja sam se ove godine vratio na pes posle 2-3 god kupovanja fife, i nekako sam navikao da ako izadjes iz tekme gubis pare i tu utakmicu i onda dodjem ovde na ovo cudo koje ti bukvalno daje mogućnost da izadjes i nikom nista. pa ti tako nikada ne mozes da budes u minusu sa gp-om igra je odlicna, i nikako da dosadi ali jednostavno previse se zivaca gubi na stvari koje si naveo gore i sve to utice. Meni nije jasno da taj problem traje godinama i da nikako nece da ga rese, pa samim tim i ne mozes da budes konkturent futu koliko god dobru igru imao, jednostavno pes iz godine u godinu u**** sa necim sto izostave, npr sada je odlican gameplay ali te ogranicava bukvalno da igras offline jer online gubi svaku smisao.

16. The Following 2 Users Say Thank You to Grobari_bgd For This Useful Post:

Steam ID:
    superandrea
    PSN ID:
    superandrea1973

Nego, fin ovaj First Win bonus od 6 soma za ovu nedelju... Mene prva baš ubola da igram sa likom special match, al me pobedio :-) Koliko bi tek para bilo kad bez special match bude ovoliko za prvu pobedu:

Beginner TomcaT-Kv's Avatar

Quote Originally Posted by superandrea View Post
    Koliko bi tek para bilo kad bez special match bude ovoliko za prvu pobedu
    Igrao si online challenge cup verovatno, cim vidim Squad bonus, zato je toliko.

U diviziji, sa Special Match-om, izadje ovoliko.

PRO EVOLUTION SOCCER 2018_20180406023219.jpg

Zanima me samo, da li mora biti najmanje 11 igraca za Squad Bonus, ili moze manje, i koliko?

19. The Following User Says Thank You to TomcaT-Kv For This Useful Post:

Steam ID:
    superandrea
    PSN ID:
    superandrea1973

Ko što reče Mačak, mora 11... Nego, gde da nadjem Zlatana sad jel free player ili koji klub? Jel ima Galaxy u PESu?

3 cheatera za redom na co-opu. Odustajem. igram skoro sat i nista nisam dobio. Odvratno je. Ali bas. :(

23. The Following 3 Users Say Thank You to lane981 For This Useful Post:

Professional uskee1512's Avatar
    Steam ID:
    uskee1512

Page 37 of 37 FirstFirst ... 27353637