Page 26 of 40 FirstFirst ... 16242526272836 ... LastLast
Results 501 to 520 of 787

Thread: PES2018 - MyClub

Default Re: PES2018 - MyClub

Quote Originally Posted by lane981 View Post
    Niko ne vara na PES-u kao Alzirci, Arapi i Egipcani. To su najveca gvona! Ma koliko da ih blokiras uvek se nadje neki novi retardirani majmun.
    Ovo je 1000 % istina, osetio na svojoj kozi.

Kada vide da gube, samo prekinu mec, i ostajes bez bodova, a oni ne dobijaju nikakvu kaznu. Od zadnjih deset meceva 7!!! su bili cheateri. Igra je postala neigriva. Sad mi je iskocio neki Crnogorac DOMINATOR iz Niksica. Postavicu sve snimke na YT. I prijaviti ih, ali ove iz Konamija boli dupe ocigledno za sve prijave.
    Kakvi klošari i jadnici ☹️☹️☹️

3. The Following User Says Thank You to misirlo For This Useful Post:

LJudi hoce li mi neko od vas objasniti neke stvari u vezi igranja my cluba jer od 25.12.2017.godine nista mi ne funkcionise, do tada sam bio 2 divizija a od tada do sad ispao u 8 diviziju i više neznam sta da radim jer nista ne fukcionise, sta se to desilo.

1.Kako se branite,
    2.Kako oduzimate loptu,
    3.Kako vršite presing,
    4.Kako da vam igraci trce brze

moze jos neki savet ako ima, hvala unapred.

Quote Originally Posted by Jera82 View Post
    LJudi hoce li mi neko od vas objasniti neke stvari u vezi igranja my cluba jer od 25.12.2017.godine nista mi ne funkcionise, do tada sam bio 2 divizija a od tada do sad ispao u 8 diviziju i više neznam sta da radim jer nista ne fukcionise, sta se to desilo.

1.Kako se branite,
    2.Kako oduzimate loptu,
    3.Kako vršite presing,
    4.Kako da vam igraci trce brze

moze jos neki savet ako ima, hvala unapred.
    Ja sam juce polomio dzojstik. Igram PES 18 godina, i nikada mi nije palo na pamet da tako nesto uradim. Juce sam imao dva klizeca starta i dobio dva crvena kartona, onda je moj golman koji ima ocenu 90 (Oblak), 5 ekundi lezao na lopti i nije je uhvatio. Mislim da je protivnicki stoper dotrcao iz njegovog kaznenog i ugurao loptu u gol. Imao je sasvim dovoljno vremena. Igra ima isuvise bagova. Odbrambeni igraci se uglavnom ponasaju kao da su retardirani, bez obzira na ocene. Kada pobedim, osecam da sam samo imao vise srece. Kada izgubim, osecam da je protivnik imao vise srece. Taj osecaj je izuzetno iritantan, jer gotovo da nista ne zavisi od umeca igraca. Moj savet ti je da batalis PES2018. Ja sam zavrsio sa igranjem i ne vracam se.

6. The Following 3 Users Say Thank You to lane981 For This Useful Post:

Default Odg: Re: PES2018 - MyClub

Kako zaraditi do 50.000 GP?Ulaskom u samu igricu u my club u odredjeno vreme ili kako,da bi se gledao livestream i zaradili GP?Moze li neko detaljnije da pojasni

Top Player VEK1NG's Avatar
    Steam ID:
    VEK1NG

Default Re: Odg: Re: PES2018 - MyClub

Quote Originally Posted by internacional 1 View Post
    Kako zaraditi do 50.000 GP?Ulaskom u samu igricu u my club u odredjeno vreme ili kako,da bi se gledao livestream i zaradili GP?Moze li neko detaljnije da pojasni
    Zaradiš tako što igraš onaj online challenge cup, ako si na to mislio.

10. The Following 2 Users Say Thank You to internacional 1 For This Useful Post:

Steam ID:
    VEK1NG

Default Re: Odg: Re: Odg: Re: PES2018 - MyClub

Quote Originally Posted by internacional 1 View Post
    Ne to,to se zna kako ide,vec ovo sto ima turnir u Japanu

https://pesleague.konami.net/2018/eu..._viewing_camp/
    Ne kapiram ni ja ovo.Mislim kako će ono znati da smo gledali strim.Ili možda daju GP svima.

Edit:Ukapirao sam da svi mi dobijamo GP, gledali mi live stream ili ne.

Regular Vuk_PFC's Avatar
    PSN ID:
    vuk-partizan

Evo i ovaj slepac drugi na serveru nuri_4161 je smrad citerski, kao satro vezao 245 utakmica bez poraza, i igrali danas, posteno covek me razvalio ali nekom srecom okrenem mec i dobijem ga 4-3 ali naravno slepac krene da laguje i prekine mec...
    https://youtu.be/02bfe0-8Vas

Quote Originally Posted by Vuk_PFC View Post
    Evo i ovaj slepac drugi na serveru nuri_4161 je smrad citerski, kao satro vezao 245 utakmica bez poraza, i igrali danas, posteno covek me razvalio ali nekom srecom okrenem mec i dobijem ga 4-3 ali naravno slepac krene da laguje i prekine mec...
    https://youtu.be/02bfe0-8Vas
    Znas koliko je takvih koji kao igraju prvu i drugu diviziju, a u stvari su varalice. Posto sam IMAO tim od 5 zvezdica, igrao sam nonstop sa tim likovima iz najjacih divizija. Kad mu vidim skor, na pocetku, mogu da pretpostavim da je varalica. Najmanje varaju ljudi sa ovih prostora i Amerikanci. Najvise varaju igraci iz arapskih zemalja. Uzgred, da mi ne bi palo na pamet da igram ovo *****e vise, resetovao sam tim, posle 350 odigranih utakmica. Jer sve se svelo na to, da mozes ili da izgubis, ili da naletis na varalicu. Primer: Igram u petoj diviziji i imam tri utakmice do kraja, i trojica za redom gube i izlaze iz igre. Onda nalecem na likove koji imaju rejting 1000+ i ili izgubim ili igram nereseno. i prakticno redjam 5-6 utakmica u kojima dobijem 4-5 bodova, umesto 14-15 i ispadam iz divizije. Koja je svrha, ako ti lik u 90. minutu izadje iz igre. koja je svrha igranja? Ne vidim je dalje.

15. The Following 2 Users Say Thank You to shoninho111 For This Useful Post:

Pored svih gluposti, meni možda najteže pada Lukaku, sin Mesija i Ronalda, lik prolazi kroz igrače, leva, desna, glava, pretrčava Himeneza i Van Dajka iz zezanja. Lakše čuvam Ronalda, Kavanija, Obamejanga nego ovo crno drvo

17. The Following User Says Thank You to dakara44 For This Useful Post:

Јесте Лукаку је прејак, такође ко има Марадону то улази у гол уз рубрику веровали или не

Мене само занима како они изађу кад губе, то се деси буквално у секунди чим приме гол или два, играм онлајн онај куп Winners takes it all, стално ме спаја са неким For honor, лик три пута излази чим прими гол, заборавих га блокирати

Углавном ја не бих играо Пес да ово морам радити, која срамота али опет ко ће клинцима објаснити.

Quote Originally Posted by bojanredstar View Post
    Јесте Лукаку је прејак, такође ко има Марадону то улази у гол уз рубрику веровали или не

Мене само занима како они изађу кад губе, то се деси буквално у секунди чим приме гол или два, играм онлајн онај куп Winners takes it all, стално ме спаја са неким For honor, лик три пута излази чим прими гол, заборавих га блокирати

Углавном ја не бих играо Пес да ово морам радити, која срамота али опет ко ће клинцима објаснити.
    https://www.youtube.com/watch?v=LvzpfAztEZI
    Pogledaj ovoga iz prve divizije...

20. The Following User Says Thank You to lane981 For This Useful Post:

Steam ID:
    VEK1NG

Ovo za azijski turnir će nam dati tek 1. februara.

Е баш тако излазе, страшно...

Quote Originally Posted by dakara44 View Post
    Pored svih gluposti, meni možda najteže pada Lukaku, sin Mesija i Ronalda, lik prolazi kroz igrače, leva, desna, glava, pretrčava Himeneza i Van Dajka iz zezanja. Lakše čuvam Ronalda, Kavanija, Obamejanga nego ovo crno drvo
    Istina 10000000 % retardiran igrac

24. The Following User Says Thank You to DzajaPb For This Useful Post:

Ovog sam dobio 5-1 kao budalu i isto mi je uradio
    http://steamcommunity.com/sharedfile...?id=1269901392

image.jpg
    Gdje da nađem značenja za ove ocjene ne znam ih bas sve?
    Pozz

Imas u helpu mislim sva znacenja sta je sta

Page 26 of 40 FirstFirst ... 16242526272836 ... LastLast