Page 3 of 40 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 41 to 60 of 787

Thread: PES2018 - MyClub

ЗВЕЗДО ЗГАЗИ ИХ СВЕ !!! МилошЦЗБГ's Avatar

Default Odg: Re: PES2018 - MyClub

Quote Originally Posted by bedazzled View Post
    Nalećem na silovanje centaršuteva sve češće ,,,Ja ne verujem da opet to neko siluje i tako unakazi užitak igranja online,doduše smanjen je sad efekat toga ali eto,ima ludaka ,prosto neverovatno...Ne znam jel se ovo smatra reklamom al malopre sam baš strimovao na svom yt kanalu my club pa pogledajte te neke tekme ...Ako se smatra reklamom obrišite post slobodno

https://www.youtube.com/watch?v=sEwk2symyLI
    Као да себе гледам.

Default Re: PES2018 - MyClub

@bedazzled
    znaci bukvalno te nisam ni trunku zamisljao da izgledas tako

savet za igru: po meni je bitnije da skupis odbranu prvo, ja sam pre isao uvek samo napad pa cu polako, ali bolje ti je da otvoris 10 agenata za D i par za golmana

Sedam Yoda's Avatar

Quote Originally Posted by Sneg_Veje View Post
    Na kocku u seledt sides, ona data podesavanja... next player indicator stavi na off...
    Ako koristis kocku za presing moze da bude korisno jer vidis koji igrac ide na loptu, a ne menja se ako ne pustis kocku kao sto je bio slucaj u ranijim verzijama...
    Tako da najbolje je da menjas igrace na desni analog a to da ti sluzi da vidis koji igrac ide na kocku, ja tako koristim
    Ok, to cu tamo da promenim... ali meni i dalje nije jasno kako menjate na desni analog ako u odbrani drzis x ili kocku... to cu morati da isprobavam online jbg meni dodje neprirodno tako da prebacujem al' jbg muka tera jer su mi pola prebacivanja pogresna a to obicno znaci i primanje golova zbog pravljenja rupa u odbrani...

Super Star Grobari_bgd's Avatar
    Steam ID:
    palacebg

Iskreno nisam odusevljen kako funkcionisem MyClub, em sto je potrebna citava vecnost da se nadje protivnik em sto kasne komande i igra nije glatka uopste. I verovatno ce neko da pomisli da je do hemije ali nije to sam i ja prvo mislio ali evo isto se desava i ako mi je hemija na 97% trenutno i imam sasvim solidan tim na 1700 poena onih,ako se nesto ne promeni online nece biti igrivu uopste.

Top Player Loki87's Avatar
    Steam ID:
    SerbianLoki87

Odigrao sam 10ak utakmica MyClub i 15ak Division,igra fantasticno radi.Pogledaj teme o podesavanjima u igri i nekom optimizacijom, Darcoolio je kacio.

na kojoj konekciji igras? ja sam stavio da lvl3 i nisam imao mec sa lagom/kasnjenjem komandi (da ne bude zabune ja hejtujem ovaj pes samo tako i mislim da je los)

Default Re: PES2018 myClub

Poveca ce mu se skil kad ga istreniras do 30 lvl

Default Re: PES2018 myClub

nisam siguran za taj veteran bonus ja sam imao oko 1o 12 agenta jedan bolt koji mi nicemu ne sluzi "_

Steam ID:
    palacebg

Quote Originally Posted by Loki87 View Post
    Odigrao sam 10ak utakmica MyClub i 15ak Division,igra fantasticno radi.Pogledaj teme o podesavanjima u igri i nekom optimizacijom, Darcoolio je kacio.
    Igra radi u 60 fps sve vreme, sto online sto offline. Podeseno je na lvl3, tako da ne znam bas o kojim podesavanjima pricas.

Quote Originally Posted by Loki87 View Post
    Upravo ovo sto Mihale kaze, I da je dao lovu,pogledaj ovr igraca,sve otislo skoro do maks.Evo ja sam izvukao Matica,mislim cran lopta da je bila,ovr 77,i ko zna koliko treba da se igra da bi stigao do svoje ocene od 83-84 koliko ima na igrici trenutno.Mada mozda kada se kupe zivom lovom,da im ovr bude kao na igri trenutno,jer bi to mozda objasnilo zasto lik nema pojma da igra,a ovakav tim ima.Svakako razbio me,jer Neymar I Messi svaku loptu bekovima uzeli na foru,ja je presecem I primim,a on prodje kroz mog igraca.
    pa nemoj te da prodajete igrace nego ih konvertujte u trenere i brze ces unaprediti level

Quote Originally Posted by Grobari_bgd View Post
    jel mogu da se prodaju igraci?
    da ali ove na pocetku ne dobijas nista pa ih konvertuj u trenere da imas bar neku krist

Quote Originally Posted by darko_pfc View Post
    Ne cudi me. Mnogi dobiju mec jer imaju jace igrace. Nego, vidi imas onaj team strength filter, da namestis da igras sa timom priblizno jednake jacine. Korisna stvar.
    korisna ali se dugo ceka bar na xbox-u

Top Player Loki87's Avatar
    Steam ID:
    SerbianLoki87

Quote Originally Posted by keepwalking View Post
    pa nemoj te da prodajete igrace nego ih konvertujte u trenere i brze ces unaprediti level
    I sta hoces da kazes,da je ovaj lik sa ovim timom izvukao vec 7000 igraca medju kojima je ovaj tim koji ima,a ostale je konvertovao u trenere i uspeo da im napuni level skoro do max. I sve to za 2-3 dana od kada je izasla igra ?Igrali smo I mi pre myClub,znamo za trenere,razumem te sta pricas,samo nerealno je vreme za koje je napravio i izvukao ovakav tim.Veteran bonus sam dobio I ja svi koji su igrali prosle godine myClub I imali par crnih lopti izvucenih,dobili smo cini mi se po nekog agenta za igraca 80+ .Nisam sve detaljno gledao,na brzinu sam otvarao poruke,i izvlacio igrace.

Regular Vuk_PFC's Avatar
    PSN ID:
    vuk-partizan

Ja ne znam sta vas cudi kod ovog tima, lik je ocistio agenta, kupio coins i cepaj, nekakav problem za ljude sa jacim standardom da plati jos 200e i ne gubi dane igrajuci novice cup da bi skupio neki GP, sve je to normalno sto rece muta...

15. The Following User Says Thank You to Vuk_PFC For This Useful Post:

Je l` izvalio neko neki nacin za farm na ovom pes`u?
    Iskreno meni se svidja nacin u fifi da igranjem dobijas mnogo para (voleo bi da pes ubaci isto da se dobija gp za divizije sto je veca divizija to vise para), ok ne mozes mozda da kupis top par igraca tako, ali opet mozes da sastavljas tim i nema trosenja vremena na farm

Moze li neko da mi objasni dve stvari,prva je kako funkcionise to kada prebacite igraca u trenere i cemu to sluzi i druga stvar je kako da vidim koji manager ima koliko onog prostora recimo 280/280 da mogu vise dobrih igraca biti u prvoj postavi i izmenama ,recimo imam matu ali nisam mogao da uskladim da igra ni u izmenama zbog toga jer mi tim spirit padne na 11,nisam igrao pes 2-3 zadnje godine pa ne znam ,hvala puno na odgovorima

Quote Originally Posted by nesta View Post
    Moze li neko da mi objasni dve stvari,prva je kako funkcionise to kada prebacite igraca u trenere i cemu to sluzi i druga stvar je kako da vidim koji manager ima koliko onog prostora recimo 280/280 da mogu vise dobrih igraca biti u prvoj postavi i izmenama ,recimo imam matu ali nisam mogao da uskladim da igra ni u izmenama zbog toga jer mi tim spirit padne na 11,nisam igrao pes 2-3 zadnje godine pa ne znam ,hvala puno na odgovorima
    1. igraca koga hoces da prebacis u trenera ides na njega i onda player menu->convert to trainer. Nakon toga imas ono training i tu mozes da treniras igrace, time im povecavas xp, tj. level koji su trenutno, dosta korisna stvar pogotovo kada kupis igraca preko skauta pa su level 1, a svoju pravu ocenu imaju tek na level 30.

2. u meniju za menadzere kada hoces da ih kupis pise ti management skills to ti je ta cifra, sto je veca to je bolje po tebe, inace imas i one dodatke management skill boost, ali oni relativno retko padaju pa ih sigurno nemas mnogo

19. The Following User Says Thank You to shoninho111 For This Useful Post:

Amateur INSTITUCIJA's Avatar
    PSN ID:
    DEMBE_FCZ

Default Odg: PES2018 - MyClub

Da li mi neko može objasniti kako da dobijem Bolta? Dobio sam na pocetku 5-6 agenata i 10.000 GP al ne i Bolta

Steam ID:
    palacebg

Default Re: Odg: PES2018 - MyClub

Quote Originally Posted by INSTITUCIJA View Post
    Da li mi neko može objasniti kako da dobijem Bolta? Dobio sam na pocetku 5-6 agenata i 10.000 GP al ne i Bolta
    ja bih ti ga poklonio da mogu

23. The Following User Says Thank You to Grobari_bgd For This Useful Post:

Page 3 of 40 FirstFirst 1234513 ... LastLast