Page 29 of 38 FirstFirst ... 192728293031 ... LastLast
Results 561 to 580 of 755

Thread: PES2018 - MyClub

Beginner lfc1990's Avatar

Default Odg: PES2018 - MyClub

Svakog dana u 1 sat nocu menjaju se formacije tj. mozes da izaberes novog trenera. Ja imam 10 trenera i nikako da ubodem koji mi odgovara. Poreban mi je u napad; counter, short, centre, flex, zbijenost dve,tri crte.
    Odbrana all def, mid, ageesive, zbijenost 7,8 crte. I formacija 4-1-2-1-2 ili 4-3-3 .

Beginner kliskinho's Avatar
    PSN ID:
    kliskinho

Default Re: PES2018 - MyClub

Poslednjih 30ak sam dobio srebrne, počelo je već da frustrira.

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока

Quote Originally Posted by kliskinho View Post
    Poslednjih 30ak sam dobio srebrne, počelo je već da frustrira.

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
    Tek ce da te frustrira. Sve su uradili da u nekim momentima pozelis da razbijes nesto...

4. The Following User Says Thank You to lane981 For This Useful Post:

Jao bas sada kada necu moci da igram pes, su speed stars agents. Meni u ekipi samo spori :( Je l nije nekome problem da screenshotuje ili da napise listu? Ne pise na konami sajtu. Nema frke ako vas mrzi.

Quote Originally Posted by GlupoGovdo View Post
    Jao bas sada kada necu moci da igram pes, su speed stars agents. Meni u ekipi samo spori :( Je l nije nekome problem da screenshotuje ili da napise listu? Ne pise na konami sajtu. Nema frke ako vas mrzi.
    Imas preko youtuba https://www.youtube.com/watch?v=WrsGBiiDzi0

Sta mislite da li ima neke veze oko nalazenja protivnika kada se promeni zemlja na steam profilu? Morao sam nesto da cackam oko kompa i kada sam promenio zemlju i stavio Srbiju uopste nece da mi nadje protivnika. Pre je bilo na UK.

8. The Following User Says Thank You to DzajaPb For This Useful Post:

Ma daj brate ne vjerujem :(
    Kako **** te
    ja imam bolju ekipu nmg u 4 div da se plasiram jer mi dolaze protivnici Bože sačuvaj :(

Ako hoces moze nekada prijateljska

Ma moze drug kad hoces bas me zanima kako ti polazi za rukom

Poz svima
    Da li se vama dešava da vodite 2:0-3:0 prvo pol i u drugom vaši igrači ne mogu da gledaju a ne šta drugo i na kraju izgubim 2:4-3:5 jel moguće to???
    Ludim

Quote Originally Posted by misirlo View Post
    Poz svima
    Da li se vama dešava da vodite 2:0-3:0 prvo pol i u drugom vaši igrači ne mogu da gledaju a ne šta drugo i na kraju izgubim 2:4-3:5 jel moguće to???
    Ludim
    Pa jedino objasnjenje je da je protivnik promenio taktiku ili ti igraci lipsu do poluvremena. Obicno je do taktike o cemu sam pisao i sto mi mnogo smeta. Protivnik promeni taktiku, ne mora formaciju samo npr. dubinu, sirinu ili uradi neku markaciju ili nesto slicno i tolika promena se uoci na terenu da bukvalno neki igraci od osamdeset i kusur se oduce od fudbala. Ne znam za ranije jer prvi put igram online, igrao sam uglavnom sa drustvom i tu se taktika menjala dok se ne ujednacimo i krenemo da razmisljamo na terenu. Preko neta cim protivnik promeni taktiku moj tim se ne prilagodi ni malo tome i to uslovljava da se ili oduce od fudbala ili moram i ja da menjam taktiku. Naravno onda i protivnik treba da odgovori na moju promenu i dolazimo do rata taktike a ne fudbala. To me mnogo frustrira. Verovatno ja nisam dovoljno u tom delu dorastao jer kao sto rekoh igrao dvadesetak godina samo protiv drustva i to je totalno druga prica. Ipak mislim da sam upravu i da je za oducavanje igraca od fudbala najzasluznija neodgovarajuca taktika...

Quote Originally Posted by MaErAkLoIJA View Post
    Pa jedino objasnjenje je da je protivnik promenio taktiku ili ti igraci lipsu do poluvremena. Obicno je do taktike o cemu sam pisao i sto mi mnogo smeta. Protivnik promeni taktiku, ne mora formaciju samo npr. dubinu, sirinu ili uradi neku markaciju ili nesto slicno i tolika promena se uoci na terenu da bukvalno neki igraci od osamdeset i kusur se oduce od fudbala. Ne znam za ranije jer prvi put igram online, igrao sam uglavnom sa drustvom i tu se taktika menjala dok se ne ujednacimo i krenemo da razmisljamo na terenu. Preko neta cim protivnik promeni taktiku moj tim se ne prilagodi ni malo tome i to uslovljava da se ili oduce od fudbala ili moram i ja da menjam taktiku. Naravno onda i protivnik treba da odgovori na moju promenu i dolazimo do rata taktike a ne fudbala. To me mnogo frustrira. Verovatno ja nisam dovoljno u tom delu dorastao jer kao sto rekoh igrao dvadesetak godina samo protiv drustva i to je totalno druga prica. Ipak mislim da sam upravu i da je za oducavanje igraca od fudbala najzasluznija neodgovarajuca taktika...
    Ja nikad nista gluplje vidio nisam da se neko vrati iz 3:0 u 3:5 to je retardirano totalno, kakve taktike ako sam ga ubio u prvom pol 3:0 i kao on se kasnije vrati i pregazi me... fujjjjjjjjjj
    Gadi mi se PES kunem ti se dođe mi da ga prestanem igrati

Kako da znam sta je promjenio i kako da uspijem da ostvarim pobjedu?

Можда моментум, ти се опустиш у фазону ово је лако, а он је константно фокусиран.Код 3:3 ти лудиш а он игра смирено и ето.

Ma kakvo opuštanje igram kao da je 0:0 al nevjerovatno
    Je to šta se desi :(
    Jednostavno njegovi igrači lete a moji umiru

19. The Following User Says Thank You to misirlo For This Useful Post:

21. The Following 3 Users Say Thank You to lane981 For This Useful Post:

Professional Riky_93's Avatar

Quote Originally Posted by lane981 View Post
    Postovanje.

Quote Originally Posted by Riky_93 View Post
    Postovanje.
    Ma to sam naleteo na nekog ludaka... Tj nas trojica protiv njega i 2 compa. Dobio nas sa 6-1.

Ljudi da li vi čuvate igrače(srebrene lopte) ili ih convert?
    Pozz

Page 29 of 38 FirstFirst ... 192728293031 ... LastLast