Page 3 of 7 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 41 to 60 of 122

Thread: Nece da se konektuje online

Professional bedazzled's Avatar

Default Re: Nece da se konektuje online

Meni radi sad od kako su rešili server a igra mi nije instalirana na c već na drugoj particiji i sve radi ok

Ne radi..code:IDGG2..sveža instalacija na D: ovaj put. I Verify file integrity..opet error.

Quote Originally Posted by real022 View Post
    Ne radi..code:IDGG2..sveža instalacija na D: ovaj put. I Verify file integrity..opet error.
    Neki problem je sigurno do tebe , jer ti je preko cd-a ili digitalni kljuc sa nekog sajta ??

digitalni sa hrk-a..

Da barem ima negde šta znači ta greška..

Probao sam i preko vpn-a..i direktno preko modema (pošto imam ruter), mada je sve to radilo ranije normalno.

Nece ni meni, sve sam probao. Evo cak sam i reinstall win i opet nece :/ ne znam u cemu je problem .....

Stvarno mi nije jasno zbog cega vam nece, jer ste instalirali patch sa stem-a ???

8. The Following User Says Thank You to Sneg_Veje For This Useful Post:

Quote Originally Posted by Spale80 View Post
    Stvarno mi nije jasno zbog cega vam nece, jer ste instalirali patch sa stem-a ???
    Piše mi da je verzija 1.01..automatski se updejtuje..ili sam nešto propustio?

Probao sam čeker ovaj..isto mi je i kad isključim firewall..i dodao sam custom rule..opet isto.

Ne znam baš šta znači ovo sve:

Untitled-1 copy.jpg

Počasni Diskriminator Darcoolio's Avatar

Mislim da je verzija 1.01.01 (tako nešto).
    Probaj da ugasiš antivirus.

11. The Following User Says Thank You to Darcoolio For This Useful Post:

Probao odma'. Ne radi...verzija je 1.01.01

Quote Originally Posted by real022 View Post
    Piše mi da je verzija 1.01..automatski se updejtuje..ili sam nešto propustio?

Probao sam čeker ovaj..isto mi je i kad isključim firewall..i dodao sam custom rule..opet isto.

Ne znam baš šta znači ovo sve:

Untitled-1 copy.jpg
    A vidi meni kako pise. Meni je igrivo tebi je blokirano, resi to nekako.

14. The Following User Says Thank You to Spale80 For This Useful Post:

Tacno tako, problem je u ovome sto pise blocked, sad sam probao preko drugog neta i radi a na ovom mom ne radi i isto pise blocked. To verovatno treba nesto u podesavanju rutera da se namesti... da se otvore portovi ili tako nesto...

Quote Originally Posted by CroW View Post
    Tacno tako, problem je u ovome sto pise blocked, sad sam probao preko drugog neta i radi a na ovom mom ne radi i isto pise blocked. To verovatno treba nesto u podesavanju rutera da se namesti... da se otvore portovi ili tako nesto...
    100% vidi zovi nekog ko se razume u to, dal provajdera kod koga si ili nekog ko to zna ali to moras resiti.

Pa jel nisu svi portovi otvoreni kada je kablovski net/modem?

Mislio sam da je za adsl samo...

Top Player Lune83's Avatar

Otvaras sledece portove :

-80, 443, 5730, 5739 i u TCP i u UDP rezimu

Aktiviras ( enable ) UPnP, a u DmZ ( posto ga takodje aktiviras ) upisujes lokalnu adresu rutera recimo 192.168.1.1 ili koja ti je vec.

Moras da udjes u ruter kao admin. Te portove podesavas u NAT-u u virtual serveru.

Mislim da treba jos nesto da se podesi ali sam zaboravio. Na pes-u 2014 su to skoro svi trebali da podese.

Tako ces resiti problem sa ruterom. Mada nisam siguran da tebe samo to zeza.....

A ako koristis kablovskog operatera mozda ces cak morati da ih pitas da ti dodele staticku IP adresu da bi ti sve to funkcionisalo. To te kosta dodatnih 500 din. Moj komsija nikako nije mogao da igra PES 2017 ( PS4 ) i to je bilo jedino resenje i posle toga je proradilo. Opet kazem, ne mora da znaci ali znam par njih ( moj komsa, blackwhite.. ) koji su na kraju morali da posegnu i za tom opcijom.

19. The Following User Says Thank You to Lune83 For This Useful Post:

Quote Originally Posted by Lune83 View Post
    Otvaras sledece portove :

-80, 443, 5730, 5739 i u TCP i u UDP rezimu

Aktiviras ( enable ) UPnP, a u DmZ ( posto ga takodje aktiviras ) upisujes lokalnu adresu rutera recimo 192.168.1.1 ili koja ti je vec.

Moras da udjes u ruter kao admin. Te portove podesavas u NAT-u u virtual serveru.

Mislim da treba jos nesto da se podesi ali sam zaboravio. Na pes-u 2014 su to skoro svi trebali da podese.

Tako ces resiti problem sa ruterom. Mada nisam siguran da tebe samo to zeza.....

A ako koristis kablovskog operatera mozda ces cak morati da ih pitas da ti dodele staticku IP adresu da bi ti sve to funkcionisalo. To te kosta dodatnih 500 din. Moj komsija nikako nije mogao da igra PES 2017 ( PS4 ) i to je bilo jedino resenje i posle toga je proradilo. Opet kazem, ne mora da znaci ali znam par njih ( moj komsa, blackwhite.. ) koji su na kraju morali da posegnu i za tom opcijom.
    Ja sam platio za staticku ip adresu ali opet imam problem, sad cu probati da namestim ovo sto si napisao pa cu da vidim da li funkcionise i nadam se da ce sve biti ok

Nod blokira..posle sto čuda proverim u klasičnom troubleshooting za konekcije u windowsu.

Stvar je u tome što sam normalno prvo firewall proverio..dodao čak u firewallu dopuštenje, isključio firewall i antivirus, ali opet blokira.
    btw svi portovi su otvoreni, dmz, upnp...

EDIT:

Uninstalirao NOD, isključio windows firewall i opet nešto blokira.

Ma to su ti portovi, ja sam uradio ovaj portchecker za ps4 i pise playable i normalno mi radi na ps4 a za PC mi pise connection blocked i nema sanse da se konektuje. E sad kako to da se namesti pojma nemam, izgleda da cu ove godine igrati samo na PS4

Meni je internet Kopernikus. Da li još neko igra preko Kopernikusa?

modem Cisco e3010..i moj TP link ruter. Preko rutera je sve podešeno, a u modem ne mogu da se logujem.
    A ista stvar i kada nakačim samo na modem net.

Takodje sam i ja na kopernikusu, ja sam probao ovo sto je Lune napisao ali nije mi pomoglo... Ne znam vise sta da probam, jednostavno ne zeli da se konektuje online na PC, dok na PS4 radi sve super...

25. The Following User Says Thank You to CroW For This Useful Post:

Page 3 of 7 FirstFirst 12345 ... LastLast