Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 21 to 24 of 24

Thread: Prijavi se za menadžer ligu!

Edit Tim darko_pfc's Avatar
    Steam ID:
    darko_pfc
    PSN ID:
    darko_pfc-Boca

Default Re: Odg: Prijavi se za menadžer ligu!

Quote Originally Posted by shokanito View Post
    Nemojte da ograničavate -stopirate primanje novih managera u ps4 , formirate neke liste čekanja i pravite greske iz pc manager lige gde se neki čekali po godinu dana da dobiju klub , a ja dve godine i jače . Neki su otisli , nisu ni dočekali klub , a neki se nisu ni prijavlljivali kad su videli kolko su drugi čekali pa nisu dobili , a sad se doslo u situaciju da dugu pc mng ligu igra 11 timova.

Siriti ove dve ps4 lige do nekog razumnog broja , kad bude uslova ,praviti prvu i drugu sa 16 i formirati trecu , a vremenom i četvrtu petu ...ligu . SVima dati klub .
    Zar ne vidis da je otprilike svako i primljen? Ne brini. Naravno uz proveru od minimum mesec dana, pricanja s potencijalnim menadzerima o pravilima, fer pleju, postavljanju izvestaja, uz po koji mec za proveru konekcije i svega toga.
    Na PC-u bi neki koji su igrali godinama igrali i dalje, ali (trenutno) nisu u mogucnosti zbog surove zahtevnosti igre. Na PS-u tog problema nema. Ali razumem o kakvom cekanju pricas.

Top Player shokanito's Avatar
    Steam ID:
    Shoka BG

Default Odg: Prijavi se za menadžer ligu!

Vidim da je dosad islo lepo primanje novih članova na ps4, ali pisem preventivno , da nebude kad se formiraju dve lige sa po 18ak stabilnih timova , pa da bude onda nekih lista gde se čeka klub godinu i vise ko sto bilo na pc.
    Ovo je zajednica svih nas igrača , i nebi trebalo da se ograničava na e sad nas 30 ce da igra a vi ostali gledajte i čekajte , ja sam čeko na pc klub vise od dve godine al nisam od onih e ja sam čeko čekajte i vi sad da vidite kako je , nego treba svi da dobiju sansu ko hoce da igra , pa od 10 novih nek ostane 5, razformira se klub ko ode i nista strasno , a lige da se sire na trecu , četvrtu petu itd. Bilo bi i mnogo zanimljivije svima nama , mnogo vise uzbudjenja utakmica , ispadanja ,ulazaka , baraza , transfera itd.
    Jes da bi bilo malo vise posla za upravu , ali nadjete komesara za trecu cetvrtu petu ligu i funkcionisalo bi to lepo.

3. The Following 2 Users Say Thank You to shokanito For This Useful Post:

Edit Tim darko_pfc's Avatar
    Steam ID:
    darko_pfc
    PSN ID:
    darko_pfc-Boca

Default Re: Prijavi se za menadžer ligu!

OK, no worries, evo i mi na vreme kazemo da primamo sve na vreme, nece niko cekati duze od dva meseca, a ne dve godine. Ipak, nema toliko interesanata, pitanje je da li ce ikad biti treca liga, a ne peta. Jedino ako nagrne grupna poseta.

Top Player shokanito's Avatar
    Steam ID:
    Shoka BG

Default Odg: Prijavi se za menadžer ligu!

Balavi postavio veliku jelku , kaze sad ce stranci da nagrnu

Page 2 of 2 FirstFirst 12