Page 7 of 7 FirstFirst ... 567
Results 121 to 125 of 125

Thread: Pitanja i Odgovori

Professional Riky_93's Avatar

Default Re: Pitanja i Odgovori

Ma Legione to sam naveo jer je najsveziji primer neke svadje i rasprave, ima tu svaki dan neka glupost o kojoj se raspravlja a to veze nema sa zivotom.

2. The Following 2 Users Say Thank You to Riky_93 For This Useful Post:

Default Re: Pitanja i Odgovori

Moze da ostane ova grupa za neobavezno dopisivanje, ali da se napravi jos jedna iskljucivo za trazenje igraca za friendly i za ligu.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Top Player shokanito's Avatar
    Steam ID:
    Shoka BG

Default Odg: Pitanja i Odgovori

MIslim da bi pomoglo vracanje na mibbit , a da smo generano los narod to stoji .

Od pocetka sam bio protiv favorizovanja komunikacije preko sony i sony app kao prioritene u vaznosti dogovora mečeva .

Preko sony kucanje na dzoi treba zivaca , a znamo svi da potraje dogovor oko sobe u bar par minuta i preko mibbita a preko dzoi da nepričam , dok se iznabadaju sva slova, sony app aplikaciju nebi komentarisao , tesko *****e , kasne poruke uzas.

Za wats up grupu nisam bio, iz razloga sto mi je to bilo previse i ulazak u privatnost, da me svaki drugi dan neko budi pre 14h i da nije znao i slično , govorili su mi mozes da je utisas, ali recimo nezelim da je utisam, drugi neki znaju red kad moze da se zove ali za svaki slučaj mogu uvek da nazovu .

A plus čujem da ima svaki dan i po 500 ,hiljadu poruka , treba sve to pročitati ili i da nečitam , treba slusati crvčanje telefona svakih par sekundi , nemogu ni ove moje da naučim da kad salju poruku sastave rečenicu , nego jedna rečenica stigne iz deset poruka , posle svake reči enter . MOgu da zamislim sta je na grupi od 40,50 ljudi .

Plus sto svaku poruku svako vidi , pa se malo malo neko zapali i beskrajne svadje , jel kao sto kaze mihajlo takav smo narod .
    Dal zbog toga sto nas sve iritira balavi presednik ili moja teorija zavere da nas prskaju ameri s nečim sa uticajem na psihu, ali generano narod je sve nervozniji i nervozniji.

Da se vratimo na temu , predlazem da se vratimo na stari dobri mibbit . PRednosti mibbita , brz je i nekasni i sve ide nekako brze. Pali se uglavnom kad neko dodje kuci i kad je za pes i uglavnom se vodi priča o ligaskoj , frendly , eventualno nekom transferu , nekoj zanimljivosti , *****anciju. Desavalao se i tu da se zakuva, ali mislim da je generalno mnogo mirnije nego na wats up.

https://play.google.com/store/apps/d...oid&hl=sr_LATN

tu je i mibbit app , za ove koji slabije koriste pc , ili upale irc mibbit i ranije kad nisu tu pa dogovore s nekim za veče ili kad vec , ligasku itd.

5. The Following 3 Users Say Thank You to shokanito For This Useful Post:

Zasto nema obavestenja kada se nekome unajmi menadzer?Trebali bi to znati,ima u popisu kluba dole,ali mislim da treba da ide obavestenje...

Top Player shokanito's Avatar
    Steam ID:
    Shoka BG

Zasto se pisu kazne za patch , ako se uradi sve kako je napisano . Ubacio sam pacth novi i nije moglo da stane sve ,, uzeo sam da brisem ručno , neke trecedresove , biro svasta nesto , ubacio patch i prikazo mi da je stalo sve . Kaznjen sam za 3 meča a primetio sam tek u trecem kad mi sa sarajevom izaso ime tima avengers i grobarevi dresovi tesla , totalni kurslus. Moguce eto mozda zbog tog nasumičnog brisanja ili sta znam da se nesto tu pomera .

ČIm sam video da ima problema sa patchom konktaktiro sam darka i na njegovu preporuku obrisao sve , ubacio prvo psml patch , posle sa drugog mng , i jos kog engleza . Sad bi trebalo sve da je ok, ali primetio sam u diviziji recimo real kad mi zapadne , da imaju buzimov dres .

I onda vidim da je diktator hadis napisao tri kazne izgleda za patch . Kako se pravilno pise direktor ili diktator

Sad čujem i drugi da su jos neki imali problema sa patchom, i to na čist sony bez prethodnog ubacivanja, tako da mislim da nije u redu da se pisu kazne ako je neko uradio sve kako pise u uputstvu i nije do nas ,nego do ko zna čega .

8. The Following User Says Thank You to shokanito For This Useful Post:

Page 7 of 7 FirstFirst ... 567