Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 41 to 50 of 50

Thread: Najava odsustva i prigovori na službene rezultate

Default Re: Najava odsustva i prigovori na službene rezultate

Nadam se da ce tako biti. Hvala ti.

Quote Originally Posted by Anelka 39 View Post
    Nadam se da ce tako biti. Hvala ti.
    sreca tvoja da je ovoliko njih odustalo, inace bi vec ispao iz lige 8 kola pre kraja lige

Hahahaha hahahahahahaah ahahahhaha ahahahahhaha cekaj to je trebalo biti smijesno? Godina? Hahahahaha
    Sta me briga..dobio sam ono sta je trebalo hahahaa

Super Star chelikmanutd's Avatar
    Steam ID:
    Chelikmanutd

Default Odg: Najava odsustva i prigovori na službene rezultate

Nemogu da precutim, a trudim se da se drzim po strani cisto zbog temperamenta da nebih ispao iz sina.
    Ponasanje doticnog menadzera, Kajoklane, Cro_kaja, Anjelke ili ti kako vec, prevazilazi svaku mogucu granicu i nanosi veliku stetu FORUMU licno.
    Covek se sprda sa ligom, sa zajednicom, igra na zadrzavanje, ulazi u konflikte sa velikom vecinom menadzera itd, pise pateticni roman o svom istupanju iz lige,
    a nedugo zatim sam sebe vraca u istu.
    Jos je poceo da nas naziva i misevima...trazeci te miseve da izadju iz rupe.
    Ako te posle svega ovoga UO ostavi u ligi, znaj da imas i od mene 6 bodova !

5. The Following 2 Users Say Thank You to chelikmanutd For This Useful Post:

Default Re: Odg: Najava odsustva i prigovori na službene rezultate

Kao prvo, iskrene isprike što vam pišem ovdje i punim temu, a nisam član lige.
    Imam više nego korektan odnos sa nekolicinom članova sa pes-serbia i ne želim da ovo prođe neizrečeno ili da se misli da se šutke sa naše strane prihvaća.

Htio bih se oglasiti sa naše strane da budete upoznati da niti mi ne odobravamo ono što se radi i da gledamo naći načina na koji bi mogli stali tome na kraj.
    Upoznati smo na BPLu sa trgovanjem između managera koji igraju u obje zajednice, te igrače "kupuju" kroz jednu zajednicu, a "plaćaju" ih kroz drugu.

Ne toleriramo bilo kakvu naknadu van BPLa za prodaju igrača, bila ona konkretna materijalna u obliku novca, gaming opreme ili nečeg trećeg kao prodaje igrača kroz drugu zajednicu.
    To ne stavlja managere u isti položaj, te daje prednost da se "van zajednice" okoriste oni koji su u mogućnosti.

Smatram da su unutar zajednice svi manageri u položaju koji su sami izgradili i da je to JEDINI pošteni način kako bi članovi zajednice mogli i smjeli trgovati.
    Nikako ne uslugama ili materijalnim dobrima kojima dolaze do nepoštene prednosti nad drugim članovima zajednice u svrhu da dobiju igrača kojeg unutar zajednice ne bi mogli dobiti.

Obje zajednice imaju svoje pravilnike unutar kojih je naznačeno na koji način se igrači mogu kupovati, prodavati ili "mijenjati".
    Jasno mi je da ne gledaju svi na ovo isto, te da rade razliku između razmjene kroz obje zajednice i recimo između uplate na račun.
    Da se gleda na to kao na voće i povrće, ali po meni su to obje trgovine igračima van same zajednice i samim time nedopustive.
    Problem nam je trenutno u nepobitnom dokazivanju istoga kako bi se moglo reagirati na nečemu opipljivijem od indicija, koje koliko god da su jasne su samo indicije.

Još jednom se ispričavam što sam vam punio temu ovdje, te se nadam da razumijete.
    Nije mi bila želja spammati, otimati temu, praviti se pametan ili "izdrkavati", nego čisto da se izrazi i stav naše zajednice.
    Ukoliko netko želi o ovoj temi detaljnije, znate gdje me možete naći da porazgovaramo.

Sportski pozdrav,

7. The Following 13 Users Say Thank You to Chille_HR For This Useful Post:

El Patron Mihajlodc's Avatar
    Steam ID:
    mihajlodc1
    PSN ID:
    mihajlodc-MDC

Pozdrav Chille,

nemas potrebe da se izvinjavas. Svesni smo same situacije svi ali su u mnogim situacijama ruke vezane. Jedino sto kozemo jeste da apelujemo na svest ljudi da se takve stvari ne rade ili da ponistavamo transfere sto dalje dovodi do mesanja u politiku vodjenja ekipe. Eto situacija je sada takva gde menadzer napise da su mu dojadili igraci i hoce da ih proda i da bira kome da ih proda. Sve sto je napisao ima pravo, sa druge strane napravljeno je vec par transfera na taj nacin i sada svakom kome se ponisti transfer ima puno pravo da kaze a zasto meni ne moze a drugi su mogli.

Sada Hadis vodi ligu ovde na pes serbia a igra i na bpl-u. U dobroj je poziciji da isprati desavanja na oba foruma pa probajte zajednickim snagama da stanete na put ovim transferima.

Probajte da podignete saradnju izmedju foruma na visi nivo, sherujte podatke koje imate o clanovima lige koji se prijavljuju da igraju kako bi znali sta mozete da ocekujete od svakog. Nama je bio cilj da napravimo ligu na stubovima fer pleja, barem meni. Donekle smo uspeli i priznajem poraz da smo kod mnogih promasili. Mislim da zajedno mozete napraviti daleko bolju pricu od koje.bi obe lige imali visestruku korist. Imali smo ranije ideju da se za svakog clana lige napravi "dosije" u kome ce se beleziti sve bitne informacije od znacaja za ligu. Nazalost nije zazivelo. Mozda ne bi bilo lose da poradite i na tome.

Hvala sto si se javio, takve stvari treba resavati a ne cutati o njima.

9. The Following 8 Users Say Thank You to Mihajlodc For This Useful Post:

Super Star chelikmanutd's Avatar
    Steam ID:
    Chelikmanutd

Postovani UO i kolege igraci

U subotu sam imao slavu, u nedelju se razboleo, od ponedeljka sam na bolovanju
    NIsam u mogucnosti da sedim i igram pa bih zamolio da mi se prebace utakmice u sledecu nedelju.
    Hvala na razumevanju i sportski pozdrav

11. The Following 2 Users Say Thank You to chelikmanutd For This Useful Post:

Iskrsao mi je neki put, nazad sam u subotu ili nedelju. Molim igrače da se jave tada, a UO da prebaci utakmice za sledeću nedelju ako slučajno ne stignem sa nekim da se nađem (tj. ako mislite da je potrebno).
    Hvala!

13. The Following User Says Thank You to trunkadelic For This Useful Post:

Moderator pilojac85's Avatar
    Steam ID:
    pilojac85

Zamolio bih UO da mi odobri produzenje roka za odigravanje meceva iz ove nedelje (prebaciti ih za sledecu), jer danas .

Aj uzdravlje!

15. The Following 6 Users Say Thank You to pilojac85 For This Useful Post:

Beginner DANAC82's Avatar
    PSN ID:
    DANAC82

Cestitam ti zemo i dobro dosao u klub OZENJENIH

17. The Following User Says Thank You to DANAC82 For This Useful Post:

Page 3 of 3 FirstFirst 123