Page 6 of 6 FirstFirst ... 456
Results 101 to 120 of 120

Thread: Najava odsustva i prigovori na službene rezultate

Default Re: Najava odsustva i prigovori na službene rezultate

Upravo sam obavesten o stanju mog kluba posto mi nije oduzet, jer danas sam ajd moze se rec ulozio zalbu koja nije usvojena.

PUNO SAM ZAHVALAN NA ukazanom poverenju inace dugo iskustvo imam i znate da niste pogresili sto mi niste oduzeli klub. Zato sto se sve brzo izdesavalo u roku od 5 6 dana od odustajanja do zadrzavanja kluba( od prilike) morao sam ulozit zalbu jer smatram da je Uprava brzopleto reagovala kao JA. TJ ja nikako smireno nisam reagovao vec besno i to bas mnogo besno. Ok pitan sam mnogo puta opet smatram da nije bilo Mudro od uprave da mi se odma upisu svi rezultati porazom, zato sto kao sto znamo svi pobesnimo ``hocu kakim necu kakim`` ali izduvamo se i tu smo, tako da je postojala neka mogucnost da se vratim, smatram da je to propust uprave. Da sam ja clan uprave ne za MENE VEC BILO koga sacekao bi sa upisivanjem registrovanih rezultata do kraja termina za zavrsetak sezone 26.06 pa ako ipak to stoji kako stoji se upisu rezultati, izbrise istorija kluba kao i vlasnik, ili u medjuvremenu se ukaze druga prilika menadzeru kad se smirio KAO STO JE SADA ISPALO, da se ne pogresi ili osteti ono sto je bilo regularno , A TO SU REZULTATI koje je mng odigrao.

Ovako bukvalno posto mi nije oduzet klub a registrovani rezultati porazima i sto sam pobedio one meceve SADA NE POSTOJE a i dalje sam vlasnik tog kluba, dovelo do veceg bankrota plus ispadanje u D2. sto je ogromno ostecenje.

Pa bih molio upravu ako moze meni pojasnit kako su dosli do zakljucka da je po njima realno DA MI SE NE ODUZME KLUB A UBACE REGISTROVANI PORAZI posebno ako OVOG MOMENTA JOS UVEK TRAJE SEZONA. ? Sa ovom odlukom sam ja stvorio sliku da mi je bukvalno iz sazaljenja nije oduzet klub ajde dosta mu je sto ce zadrzat klub JOS SAD TRAZI neku svoju realnost i pravdu ili sta vec.

Ja sam lepo napisao razlog moje ljutnje e sad ako se ona prihvatila razumnim da to moze svakom da se desi ipak ovo je nas virtualni svet i ponekad se sukobi sa stvarnim onda logicno da ponekad dodje do zemljotresa. Ali ako se vec slozilo da MENI OSTANE I NE ODUZME MI SE - A NE DODELI KLUB KAO TIPA NOVI KLUB, onda kako je moguce da se brise istorija tj utakmice koje su odigrane Voleo bi bas cuti dobar razlog zbog cega??? Osim sto su vec upisani rezultati pa je malo nelogicno to sad vratit bez obzira dal je to logicno.

Ako mi nije oduzet klub iz sazaljenja onda mi nista ne treba, ako mi nije oduzet klub zato sto mi je pruzena prilika znajuci da sam kandidat koji ne odustaje od ovoga tek tako koji ce biti tu na duze staze onda HVALA NA UKAZANOM POVERENJU. Ali ostetiti klub samo zato sto je UPRAVA prebrzo donela finalno resenje za rasturanje kluba i pisala poraze i vec odredjivala vlasnika novog, pa je odustala od odredjivanja novog vlasnika, a nije odustala od finalnog rusenja onoga sto je klub uradio tokom sezone KOJA JOS UVEK TRAJE. Zar ne bi pravednije odlucnije i logicnije bilo da se moja kola sacekaju do kraja termina jer je ostalo 6 utakmica(koliko se secam) vs Mihe, vs Intera, vs Chelika, Vs Borisa, vs Semiha i vs Slavka do kraja sezone, i na kraju u ovom sadasnjem sljucaju JA SAM VRACEN i ako nisam stigao OVE MECEVE DA ODIGRAM DO KRAJA SEZONE 26.06 MI SE UPISU SLUZBENI REZULTATI. Ja se izvinjavam samo se borim za moje pravo tj moj klub je zrtva u svemu ovome, zbog moje brzopletosti ne treba da ispasta, DA MI NIJE VRACEN KLUB ONDA BI SVE OVO razumeo i cistu desetku na odluku njihovu stavio, ali posto mi nije oduzeto onda je ovo velika nepravda. Zato sto nije pravedno. ako i samo malo shvatimo kako funkcionira svet sporta i otkazi- i bankroti, ili promena vlasnika TO NE UTICE NA KLUB I REZULTATE TOKU SEZONE osim ako klub zloupotrebljava sistem LIGU dva mng za koja svi znamo i slicni njima.

Svaki dan se trudim da pronadjem najbolje resenje kako da dodjem sto pre do ps4. Trenutno ne mogu izdvojit ceo iznos novca od 200e moram na par rata. Prvo prodavac me je izvisio dogovorili smo se u 4 rate kad sam krenuo do njega prodao ga drugom za ceo iznos. Uglavnom to je moj problem koji ja trebam resit da bi mogao nastavit igranje, imam nesto vremena sto mi se daje do pocetka lige nadam se da cu brzo pronaci itd.

Uglavnom ovde pisem jer stvarno stvarno bi voleo da cujem misljenja kako je moguce nekome ne oduzeti klub a ponistiti mu rezultate? Jel se to kaznjavam zbog svopstvene muke sto sam slomio ps4, pa me i vi kaznjavate zbog toga? .... Nemoj da neko pomisli da sam nezahvalan i sl vec ja ovo pisem isto kao da sam clan uprave ili neki vazan lik kome treba moje misljenje da bi se nesto odlucilo, ovako bi napisao za bilo koga da se radi.

Regular lutkica71's Avatar
    Steam ID:
    lutkica71
    PSN ID:
    Lutkica8

Default Odg: Re: Najava odsustva i prigovori na službene rezultate

Evo ovako Aladine ja da ti kazem svoj stav i svoje misljenje vezano za tvoju situaciju u koju sam se stavio odma nakon odluke kada sam cuo da se vracas.

Pre svega svima dodje roletna zbog necega i tu te podrzavam skroz jer svako napravi neku scenu zbog jelte ovog nazovi fudbala igrice.Napustio si u momentu kada je vec bila otvorena sezona za sve menadzere,s obzirom da si se vise puta izjasnio kako napustas i da si resio,uprava je reagovala po meni sasvim ok jer i sam znas koliko stvari ima da se uradi izmedju sezona (pogotovo sto sada ide ova letnja gde ima da bude haos sa odigravanjima) pa su samo upisali rezultate da bi kasnije bilo manje posla.
    Ja sam prvi rekao jednom od clanova lige kako si pukao i desilo se ali da ces se smiriti i vratiti i to je to,ali sam usao na drugi sajt gde isto igramo zajedno i video tvoju objavu gde nakon 10 godina napustas gde mi je tek postalo zao jer si zaista covek koji odradjujes tekme i posao oko tekmi odlicno i jednostavno mi je zao da neko takav napusti ligu.Tu sam shvatio i samom sebi rekao "dal moguce on stvarno napusta ?!?".

Mislim da to sto si napustio i otisao mora da snosi odredjene sankcije,ne zbog toga sto te neko voli i ne voli nego vec najvise zbog toga sto si mnogo puta upitan da iskuliras itd ali ti si potencirao da napustas,receno ti je da zamrznes sezonu,da uzmes managera ma bilo sta samo da ne prekidas.Ti si ostao pri odluci da prekines i ja i UO i svi smo mislili to je to gotovo.
    To da li sezona jos traje ili ne zaista i nije bitno jer su upisani rezultati i nema vracanja nazad jer bi izgledalo neozbiljno moras se sloziti zar ne?
    Verujem da bi mnogo menadzera reklo pa daj ovo je neozbiljno kako sada igramo vec je upisano kako sada da se brise?
    Moj licni stav je da trebas snositi i ti i SVAKO OD NAS posledice za ovako nesto i slicne ispade.

Istorija utakmica je obrisana iz razloga sto npr pobedio si vs mene a trebas da igras npr sa samedom a napustio si ligu i onda on dobija bodove a ja ne a direktna je borba za opsatanak (iako znamo svi da smo i on i ja noobovi uzasni i da smo slucajno tu i da nam nije mesto u D1 ) odma je u prednosti on.DA SI UZEO MANAGERA ILI ZAMRZAO SEZONU SLOZIO BI SE DA PREOSTALE UTAKMICE BUDU UPISANE SLUZBENI REZ A STO SI ODIGRAO DA OSTANE!!!Ali ti si opet kazem potencirao da deff napustas i zato je takva odluka donesena.Nezgodan je momenat kada ces ispasti u D2 jer ces bukvalno je igrati 2 sezone sigurno zbog letnje lige gde nema ulaska i ispadanja,tu se slazem,ali siguran sam da ces svojim pobedama u D2 izboriti odlican budzet te dve sezonei vartiti se brzo u D1.

Zelim da ti kazem da je ovo moj licni stav i da sam u tvojoj situaciji vrvtno bi i ja poludeo,ali je ovo ispravno i verovatno za primer i meni i drugima da se zamislimo kad pricamo "ma bataljujem au djavola".
    Rekao sam UO da ako ovo neko napravi opet pa sve to bio i ja-bataljujes??? vazi prijatelju ako se opet javis ides na draft kad bude i idemo iz pocetka.Samo zbog ozbiljnosti lige-jeste ovo virtuelno ali treba da postoji neka odgovornost svih nas.

Nadam se da se ne ljutis ali mislim da je odluka UO na mestu (iako sam imao mali milion nesuglasica sa njim i kaznjavan sam dosta) i da su odlucili onako kako je ispravno.

Ziv bio i pisi ako oces da nadjemo neki sony jeftin ovde i ako treba pomoc

3. The Following User Says Thank You to lutkica71 For This Useful Post:

Direktor u penziji! Mihajlodc's Avatar
    Steam ID:
    mihajlodc1
    PSN ID:
    mihajlodc-MDC

Ja na moru, ladim jaja, pijem pivo, jedem giros. Bole me ***** za PES i PS. Dole Hadis prevarant. Vrati mi 11 miliona na račun.

Do tad, pozdrav iz Grčke od mihajla i operativca!

5. The Following 10 Users Say Thank You to Mihajlodc For This Useful Post:

Super Moderator pilojac85's Avatar
    Steam ID:
    pilojac85

Zbog problema sa okom nisam u mogućnosti da igram narednih 7 dana, najmanje. A za dalje ćemo da vidimo.

7. The Following User Says Thank You to pilojac85 For This Useful Post:

Top Player shokanito's Avatar
    Steam ID:
    Shoka BG
    PSN ID:
    sh-17-pes

Default Odg: Najava odsustva i prigovori na službene rezultate

Imam prigovor na sluzbeni x protiv erbirno -zeljezničar . Jes da su kilavo isli dogovori , jel on je slao poruke za ligasku oko 13h, a ja oko 22,23 i kasnije , pa se nismo nasli , ali ide kako ide ,gde idu lakse dogovori pre se igra, gde neidu krenu intezivnije poruke da se salju pri kraju . Zadnjih 5 dana sam mu slao ali nisam dobijao odgovore, a nocas mi hadis salje dokaz da je erbirno bio napisao u watsup grupi kad je bio s nekim u prepisci da je na moru od 23eg. Te sve poruke u watsu up grupi i da sam u njoj stvarno nisam u obavezi da čitam svaki dan kad ima po 500 ,hiljadu poruka . I kako ja da znam da zadnju nedelju on nije tu , a verujem i dosta drugih.

Ima tema za to gde se najavljuje odsustvo i trebo je neko da ga posavetuje kad je vec napiso to za more gde treba to da se napise . Erbirno nista lično , nije bitan tu taj bod ili dva i cela sezona nema tolko zakmičarski značaj,
    samo bi da se zna neki red, za ubuduce bar .

A neko ako ima 7 sluzbenih , i od toga 2 pobede , nijedan poraz , a svi ostali po jednu dve utakmice , treba svima da bude jasno ko je tu veci krivac.

PS4 PSML United Hadis Zekic's Avatar
    PSN ID:
    HADIS-85-NP

Druze ti si predlozio X i rekao da je po tebi to najrealnije neznam sta se zalis . Imali ste 23 dana da se nadjete, decko mi je posalo slike gde mu saljes u 2 ujutru da igrate to nije dogovaranje za mec na zalost.
    Probaj ponekad da igras ispod 23 h na primer .

Default Re: Odg: Najava odsustva i prigovori na službene rezultate

Postovani kolega,
    Zao mi je sto nisam objavio na forum,prva samostalna sezona mi je,a forum je jos uvijek malo zbunjujuci.
    S tobom licno imam najvise poruka,neke su dobro iza ponoci stigle,termini se nisu podudarili i ne vidim sta je problem,ako je do 3 boda ja ti ih licno poklanjam.
    Imam 6 sluzbenih utakmica,od cega Blue Sky i Berane dobar dio sezone nisu igrali,Vitrz Buzim je tek u zadnjih par dana poceo igrati,nakon mog odlaska,Shelby sam poslao slike danas konverzacije,cekao sam par dana na neke odgovore,Earnest nije bio tu,kad je dosao nisam ja bio tu,ima i tu dokaz i ti si 6ta ekipa...
    Nikad nisam imao zaostale utakmice niti na jednom takmicenju i sve sam igrao u roku,ovdje kao zamjena sam odigrao 20i nesto utakmica u 10tak dana,drugi put isto kao zamjena odigrao sve kako treba,cak i protiv tebe,ima konverzacija iz mjeseca juna pa pogledaj da sam te i tad trazio...
    Ruzno je bez dokaza i cinjenica optuzivati,ali to je nas mentalitet nazalost,da smo svi naucnici,treneri i veliki igraci iza monitora...
    Uz duzno postovanje i pozdrav
    Birno

Steam ID:
    Shoka BG
    PSN ID:
    sh-17-pes

Er birno , reko sam nista protiv tebe lično , trebalo je samo neko da ti kaze da napises odustvo u temi predvidjenoj za to . Zasmetalo mi je samo sto sam kroz igranje ove lige ja uvek bio kaznjavan u sličnim situacijama sa pričom pa trebo si ovo trebo si ono. A meni u ovom slučaju hadis salje opravdanje za tebe da si na moru , i to je on sliko kad si ti napiso u wats up grupi a trebalo je u temi predvidjenoj za to. I ako je neko odigrao do pre par dana najmanje utakmica , ja sam zbog tih stvasri nekad dobijao sluzbene s obrazlozenjem ****ga ti si najmanje odigrao najmanje si se trudio , najvise neodigranih imas , a sad vaze druga pravila neka .
    Eto samo to mi je smetalo ,i vise u smislu da se nebi ponavljalo , a bodovi meni nisu tolko bitni , kao ni ova sezona , a ni neka druga neka nebitno, al smeta mi kad meni neko presudjuje drzi se nekih pravila , a kad meni neodgovara onda neke druge priče .
    Znači ako su napisana neka pravila ,neka se postuju , i uprava i igrači .

12. The Following User Says Thank You to shokanito For This Useful Post:

Steam ID:
    Shoka BG
    PSN ID:
    sh-17-pes

Default Odg: Re: Odg: Najava odsustva i prigovori na službene rezultate

Hadise x sam reko za meč sa planti , a ovde treba da ti je kao direktoru i članu uprave sve jasno , a ne kad ti ja posljaem dokaze da ti meni sa smeskom posaljes sliku koju je postavio na watsup grupi na kojoj nisam, a koju veovatno i nebi pročitao ,jel nemam vremena stvarno da čitam po 500 , hiljadu poruka rasprave i izmedju toga da gledam dal neko na moru il gde vec.

Postoji tema gde se to pise ,pa kad si to lepo vec bio sliko , trebo si da mu kazes da objavi u temi za najave odsustva .

Vecina utakmica se igra u večernjim terminima , to i sam dobro znas, i ja sam tu uglavnom uvek od 22 -05h. a samo me jos ubedi da su normalni njegovi termini kada je zvao u 12, 13h . kad ja recimo spavam a vecina ovde radi . Uvek naleti neko skim se nepodudaraju termini pa neko se iscima da nekom izadje u susret , kako se blizi kraj roka odigravanja , krene se intezivnije sa porukama .

er birno jos jednom , nista lično protiv tebe . Vise mi smeta sto uprava obesmisljava ovaj sajt i mibbit chat koji je odlično funkcionisao za dogovaranje utakmica. Uveli su da su najbitnije poruke na playstation i njiihovoj očajnoj app za mobilni, koja često kasni i baguje .
    Mnogi novi ni nekoriste sajt pesserbia gde ima mnogo tema u vezi lige, vecina ide samo na psml .

PSN ID:
    HADIS-85-NP

Ja ti nisam to poslao kao dokaz za remi vec kao dokaz da je na more . Imali ste 23 dana da se nadjete pre nego sto je on otisao na more i niste se nasli. On tebi salje da igrate prwko dana ti njemu posle 00:00. Ide remi. Puno menadzera se zali na tvoje termine posle 00:00 na zalost. Ljudi spavaju neko radi i od 06 07 h.

Steam ID:
    Shoka BG
    PSN ID:
    sh-17-pes

Pa kad si se setio da slikas sto nisi reko dečku gde da napise to u temi na sajtu gde i treba , ti si meni sinoc poslo to, kad sam ti ja reko da mi neodgovara na poruke 5 dana, da je na moru . Kako ja da znam da je na moru zadnju nedelju kada to nije objavljeno u temi predvidjenoj za te stvari . Sto mi nameces stalno tu wats up grupu , i da sam u njoj , nisam u obavezi da čitam po hiljadu poruka dnevno i da mi zvoni telefon svaki čas, smeta mi . Ugusili ste stari dobri mibbit a sve je mnogo bolje funkcionisalo na njemu .

Da sam ja bio na drugoj strani , pretpostavljam da bi mi reko , trebo si u temi za odlaganje da napises da neces biti tu ,da si na moru , pa trebo si vec kad si zvao da igras, da napomenes drugom manageru da neces biti tu zadnju nedeljuu pa da ranije odigrate i ... za slične situacije meni su pisani porazi sluzbeni na ovom sajtu . Ako postoje neka pravila treba da se drtzis toga , a ne s ovim sam dobar s ovim sam vise dobar s ovim manje i tako da presudjujes. Ja nebi bratu ni bilo kome drzo stranu kad nije u pravu . Jel sam stao na stranu musirla iako sam sa spuzijem privatno dobar, jel mislim da tad nije bio u pravu .

I sad mi jos napises on tebi salje poruke preko dana a ti njemu posle 00. Aj sad lepo pogledaj slike pa ces da vidis da sam mu slao u 23 53 , 22:39, 20:00 , 22:13,22 :45 .... znači sve ovo pre ponoci -vecerniji termini kad se manje vise sve utakmice uglavnom igraju , ima i posle ali svako ko mi je napisao da nemoze kasno , uvek se uklopim i odigram, i nadjem neki ranij termin. Igram vise liga pa mi teze da uklopim ranije sve koji ranije lezu , pa zato gledam da sa svakim ko moze odigram sto kasnije .

PSN ID:
    HADIS-85-NP

Slazem se sa tobom da je Birno pogresio sto nije najavio odsustvo u temi, nov je igra pola sezone nije znao, a ja nisam video poruku na chatu pa da mu kazem. Nisam ja slikao nego sam dobio sliku juce dok sam trazio dokaze zbog sluzbenih. Ne namecem ti Vacap grupu uopste . Po onim slikama sto sam video po meni najrealniji je X, ni jedan ni drugi se niste preterano trudili a oba hocete 3 boda i oba mi kazete da vam uopste nije do bodova. Nadam se da smo resili ovo i na private i ovde. Pozdrav :*.

Steam ID:
    Shoka BG
    PSN ID:
    sh-17-pes

Ja sam se dečku izvinio private da nije nista lično samo mi je smetalo sto sam nekad u pc ligi dobijao poraze za slične situacije

I taman reko resili na private sve ti jasno i ti ga opet rasplamsavas, nisam ti reko da su mi bitna 3 boda nego pravda , ovo da se nisam trudio isto nestoji , kao i svi salju se poruke sa nekima se laks e uklopi i to se odigra, skim ide teze kako se blizi kraj roka odigravanja, krenu intezivnije poruke i uklapanje u neki termin-dogovor ako sse nepodudara slobodno vreme za pes.

. Netrazim ni 3 boda ,reko sam ti večeras ,nek ostane kako jeste X ,nije mi do bodova i bolje sad da se raspravi u nebitnoj sezoni ,, nego samo da pravedno presudjuje za ubuduce, da se drzi pravilnika i da se neskracuje sezona za 7 dana ,jel ipak je u tih 7 dana odigrano dosta utakmica.

To bi bilo to, iz iksa u iks X-X

18. The Following User Says Thank You to shokanito For This Useful Post:

Gospodo biti cu odsutan od cetvrtka 02.08.2018 do nedelje 05.08.2018,od ponedeljka sam dostupan za ligu
    U slucaju da krene nastavak

20. The Following 2 Users Say Thank You to erBirno For This Useful Post:

Regular delija-jovanovic1992's Avatar

Najavljujem odsustvo od 05.08.2018. do 17.08.2018.

Fk Borac Klenovnik
    PSN: Nidza_twenty

22. The Following 2 Users Say Thank You to delija-jovanovic1992 For This Useful Post:

Amateur DANAC82's Avatar
    PSN ID:
    DANAC82

Postovana upravo ja sam jos uvek na odmoru tacnije do 9.Avgusta.Odsustvo sam najavio vec u Julu ,al ga ovde nema.Kup i Ligu cu moci poceti da igram od 10.Avgusta.Hvala unapred

24. The Following 3 Users Say Thank You to DANAC82 For This Useful Post:

26. The Following 2 Users Say Thank You to srlecfc For This Useful Post:

28. The Following 2 Users Say Thank You to DjordjeZiga9 For This Useful Post:

Odsutan sam od petka 05.10 do ponedeljka 08.10.2018.godine

30. The Following User Says Thank You to erBirno For This Useful Post:

Amateur DANAC82's Avatar
    PSN ID:
    DANAC82

Bicu na odmoru od 13.10. do 21.10.2018. Zamolio bi upravu ako je moguce da mi se otvore od te nedelje kola da bi odigrao pre odmora i posle kad se vratim sve na vreme da ne bi kasnio.Poz Upravi

Page 6 of 6 FirstFirst ... 456