Page 6 of 6 FirstFirst ... 456
Results 101 to 104 of 104

Thread: Najava odsustva i prigovori na službene rezultate

Default Re: Najava odsustva i prigovori na službene rezultate

Upravo sam obavesten o stanju mog kluba posto mi nije oduzet, jer danas sam ajd moze se rec ulozio zalbu koja nije usvojena.

PUNO SAM ZAHVALAN NA ukazanom poverenju inace dugo iskustvo imam i znate da niste pogresili sto mi niste oduzeli klub. Zato sto se sve brzo izdesavalo u roku od 5 6 dana od odustajanja do zadrzavanja kluba( od prilike) morao sam ulozit zalbu jer smatram da je Uprava brzopleto reagovala kao JA. TJ ja nikako smireno nisam reagovao vec besno i to bas mnogo besno. Ok pitan sam mnogo puta opet smatram da nije bilo Mudro od uprave da mi se odma upisu svi rezultati porazom, zato sto kao sto znamo svi pobesnimo ``hocu kakim necu kakim`` ali izduvamo se i tu smo, tako da je postojala neka mogucnost da se vratim, smatram da je to propust uprave. Da sam ja clan uprave ne za MENE VEC BILO koga sacekao bi sa upisivanjem registrovanih rezultata do kraja termina za zavrsetak sezone 26.06 pa ako ipak to stoji kako stoji se upisu rezultati, izbrise istorija kluba kao i vlasnik, ili u medjuvremenu se ukaze druga prilika menadzeru kad se smirio KAO STO JE SADA ISPALO, da se ne pogresi ili osteti ono sto je bilo regularno , A TO SU REZULTATI koje je mng odigrao.

Ovako bukvalno posto mi nije oduzet klub a registrovani rezultati porazima i sto sam pobedio one meceve SADA NE POSTOJE a i dalje sam vlasnik tog kluba, dovelo do veceg bankrota plus ispadanje u D2. sto je ogromno ostecenje.

Pa bih molio upravu ako moze meni pojasnit kako su dosli do zakljucka da je po njima realno DA MI SE NE ODUZME KLUB A UBACE REGISTROVANI PORAZI posebno ako OVOG MOMENTA JOS UVEK TRAJE SEZONA. ? Sa ovom odlukom sam ja stvorio sliku da mi je bukvalno iz sazaljenja nije oduzet klub ajde dosta mu je sto ce zadrzat klub JOS SAD TRAZI neku svoju realnost i pravdu ili sta vec.

Ja sam lepo napisao razlog moje ljutnje e sad ako se ona prihvatila razumnim da to moze svakom da se desi ipak ovo je nas virtualni svet i ponekad se sukobi sa stvarnim onda logicno da ponekad dodje do zemljotresa. Ali ako se vec slozilo da MENI OSTANE I NE ODUZME MI SE - A NE DODELI KLUB KAO TIPA NOVI KLUB, onda kako je moguce da se brise istorija tj utakmice koje su odigrane Voleo bi bas cuti dobar razlog zbog cega??? Osim sto su vec upisani rezultati pa je malo nelogicno to sad vratit bez obzira dal je to logicno.

Ako mi nije oduzet klub iz sazaljenja onda mi nista ne treba, ako mi nije oduzet klub zato sto mi je pruzena prilika znajuci da sam kandidat koji ne odustaje od ovoga tek tako koji ce biti tu na duze staze onda HVALA NA UKAZANOM POVERENJU. Ali ostetiti klub samo zato sto je UPRAVA prebrzo donela finalno resenje za rasturanje kluba i pisala poraze i vec odredjivala vlasnika novog, pa je odustala od odredjivanja novog vlasnika, a nije odustala od finalnog rusenja onoga sto je klub uradio tokom sezone KOJA JOS UVEK TRAJE. Zar ne bi pravednije odlucnije i logicnije bilo da se moja kola sacekaju do kraja termina jer je ostalo 6 utakmica(koliko se secam) vs Mihe, vs Intera, vs Chelika, Vs Borisa, vs Semiha i vs Slavka do kraja sezone, i na kraju u ovom sadasnjem sljucaju JA SAM VRACEN i ako nisam stigao OVE MECEVE DA ODIGRAM DO KRAJA SEZONE 26.06 MI SE UPISU SLUZBENI REZULTATI. Ja se izvinjavam samo se borim za moje pravo tj moj klub je zrtva u svemu ovome, zbog moje brzopletosti ne treba da ispasta, DA MI NIJE VRACEN KLUB ONDA BI SVE OVO razumeo i cistu desetku na odluku njihovu stavio, ali posto mi nije oduzeto onda je ovo velika nepravda. Zato sto nije pravedno. ako i samo malo shvatimo kako funkcionira svet sporta i otkazi- i bankroti, ili promena vlasnika TO NE UTICE NA KLUB I REZULTATE TOKU SEZONE osim ako klub zloupotrebljava sistem LIGU dva mng za koja svi znamo i slicni njima.

Svaki dan se trudim da pronadjem najbolje resenje kako da dodjem sto pre do ps4. Trenutno ne mogu izdvojit ceo iznos novca od 200e moram na par rata. Prvo prodavac me je izvisio dogovorili smo se u 4 rate kad sam krenuo do njega prodao ga drugom za ceo iznos. Uglavnom to je moj problem koji ja trebam resit da bi mogao nastavit igranje, imam nesto vremena sto mi se daje do pocetka lige nadam se da cu brzo pronaci itd.

Uglavnom ovde pisem jer stvarno stvarno bi voleo da cujem misljenja kako je moguce nekome ne oduzeti klub a ponistiti mu rezultate? Jel se to kaznjavam zbog svopstvene muke sto sam slomio ps4, pa me i vi kaznjavate zbog toga? .... Nemoj da neko pomisli da sam nezahvalan i sl vec ja ovo pisem isto kao da sam clan uprave ili neki vazan lik kome treba moje misljenje da bi se nesto odlucilo, ovako bi napisao za bilo koga da se radi.

Amateur lutkica71's Avatar
    Steam ID:
    lutkica71
    PSN ID:
    Lutkica8

Default Odg: Re: Najava odsustva i prigovori na službene rezultate

Evo ovako Aladine ja da ti kazem svoj stav i svoje misljenje vezano za tvoju situaciju u koju sam se stavio odma nakon odluke kada sam cuo da se vracas.

Pre svega svima dodje roletna zbog necega i tu te podrzavam skroz jer svako napravi neku scenu zbog jelte ovog nazovi fudbala igrice.Napustio si u momentu kada je vec bila otvorena sezona za sve menadzere,s obzirom da si se vise puta izjasnio kako napustas i da si resio,uprava je reagovala po meni sasvim ok jer i sam znas koliko stvari ima da se uradi izmedju sezona (pogotovo sto sada ide ova letnja gde ima da bude haos sa odigravanjima) pa su samo upisali rezultate da bi kasnije bilo manje posla.
    Ja sam prvi rekao jednom od clanova lige kako si pukao i desilo se ali da ces se smiriti i vratiti i to je to,ali sam usao na drugi sajt gde isto igramo zajedno i video tvoju objavu gde nakon 10 godina napustas gde mi je tek postalo zao jer si zaista covek koji odradjujes tekme i posao oko tekmi odlicno i jednostavno mi je zao da neko takav napusti ligu.Tu sam shvatio i samom sebi rekao "dal moguce on stvarno napusta ?!?".

Mislim da to sto si napustio i otisao mora da snosi odredjene sankcije,ne zbog toga sto te neko voli i ne voli nego vec najvise zbog toga sto si mnogo puta upitan da iskuliras itd ali ti si potencirao da napustas,receno ti je da zamrznes sezonu,da uzmes managera ma bilo sta samo da ne prekidas.Ti si ostao pri odluci da prekines i ja i UO i svi smo mislili to je to gotovo.
    To da li sezona jos traje ili ne zaista i nije bitno jer su upisani rezultati i nema vracanja nazad jer bi izgledalo neozbiljno moras se sloziti zar ne?
    Verujem da bi mnogo menadzera reklo pa daj ovo je neozbiljno kako sada igramo vec je upisano kako sada da se brise?
    Moj licni stav je da trebas snositi i ti i SVAKO OD NAS posledice za ovako nesto i slicne ispade.

Istorija utakmica je obrisana iz razloga sto npr pobedio si vs mene a trebas da igras npr sa samedom a napustio si ligu i onda on dobija bodove a ja ne a direktna je borba za opsatanak (iako znamo svi da smo i on i ja noobovi uzasni i da smo slucajno tu i da nam nije mesto u D1 ) odma je u prednosti on.DA SI UZEO MANAGERA ILI ZAMRZAO SEZONU SLOZIO BI SE DA PREOSTALE UTAKMICE BUDU UPISANE SLUZBENI REZ A STO SI ODIGRAO DA OSTANE!!!Ali ti si opet kazem potencirao da deff napustas i zato je takva odluka donesena.Nezgodan je momenat kada ces ispasti u D2 jer ces bukvalno je igrati 2 sezone sigurno zbog letnje lige gde nema ulaska i ispadanja,tu se slazem,ali siguran sam da ces svojim pobedama u D2 izboriti odlican budzet te dve sezonei vartiti se brzo u D1.

Zelim da ti kazem da je ovo moj licni stav i da sam u tvojoj situaciji vrvtno bi i ja poludeo,ali je ovo ispravno i verovatno za primer i meni i drugima da se zamislimo kad pricamo "ma bataljujem au djavola".
    Rekao sam UO da ako ovo neko napravi opet pa sve to bio i ja-bataljujes??? vazi prijatelju ako se opet javis ides na draft kad bude i idemo iz pocetka.Samo zbog ozbiljnosti lige-jeste ovo virtuelno ali treba da postoji neka odgovornost svih nas.

Nadam se da se ne ljutis ali mislim da je odluka UO na mestu (iako sam imao mali milion nesuglasica sa njim i kaznjavan sam dosta) i da su odlucili onako kako je ispravno.

Ziv bio i pisi ako oces da nadjemo neki sony jeftin ovde i ako treba pomoc

3. The Following User Says Thank You to lutkica71 For This Useful Post:

Direktor u penziji! Mihajlodc's Avatar
    Steam ID:
    mihajlodc1
    PSN ID:
    mihajlodc-MDC

Ja na moru, ladim jaja, pijem pivo, jedem giros. Bole me ***** za PES i PS. Dole Hadis prevarant. Vrati mi 11 miliona na račun.

Do tad, pozdrav iz Grčke od mihajla i operativca!

5. The Following 9 Users Say Thank You to Mihajlodc For This Useful Post:

Moderator pilojac85's Avatar
    Steam ID:
    pilojac85

Zbog problema sa okom nisam u mogućnosti da igram narednih 7 dana, najmanje. A za dalje ćemo da vidimo.

7. The Following User Says Thank You to pilojac85 For This Useful Post:

Page 6 of 6 FirstFirst ... 456