Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 20 of 21

Thread: PlayerUnknown's Battlegrounds

Beginner Petar1111's Avatar
    Steam ID:
    moskrinjo1989

Default PlayerUnknown's Battlegrounds

Pozdrav,nisam video da je neko otvorio temu za ovu igricu i taman da pitam da li ima neko da je igra pa da cepamo squad

Super Star Pejko's Avatar

Default Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

Ima li negde da se pazari po nizoj ceni?

Regular PFC AKSELA's Avatar

I mene zanima isto što i Pejka

14 dolara ruski kljuc, treba VPN

Počasni Diskriminator Darcoolio's Avatar

Igrao preko ortakovog naloga, meni je ovo teško sra.nje.

Regular Коста's Avatar

Ja sam platio preko 3k dinara, sama ideja igrice je dosta zanimljiva i mogu reci da nisam pogresio. Inace, igrica jos nije optimizovana i full verzija izlazi krajem godine.

Ako je ovo na istu foru kao Last Man Standing,onda odgovara itekako...pogotovo ako imas dobar squad.

Regular Коста's Avatar

Quote Originally Posted by Pejko View Post
    Ako je ovo na istu foru kao Last Man Standing,onda odgovara itekako...pogotovo ako imas dobar squad.
    Imas solo mod, to ti je last man standing, ali fora je da mozes da roknes samo jednog (poslednjeg) i da osvojis, a mozes da roknes i petoricu i da izgubis. Vazno je da imas srece sa zonama, jer ako si daleko od zone, moras da trcis do odredjenog mesta i vremena (ako nadjes motor, kola, onda jos bolje), svako kasnjenje ti se kaznjava skidanjem health-a, a sto je vise igra odmakla, zone se brze smanjuju, tako da partija ne moze da traje vise od 25-30 minuta. Svaka partija nova random zona i stalno su razlicite opreme/puske u razlicitim kucama. Poslednja zona je mala, bukvalno par koraka ispred tebe je kraj. Dobra stvar je kad skocis iz aviona i us.ere te sa zonom, jos ako nadjes dobro oruzje, onda mozes da se stekas i cekas ostale da jure ka zoni.

Tu je i duo mod, igras sa jos jednim drugom, mnogo je teze, ima dosta dobrih igraca, vazno je da i njemu pomognes da skupi sto bolju opremu, primetio sam da dosta duo timova ima i dobru taktiku, bas znaju sta rade, tu nisam imao srece nikad da osvojim prvo mesto. Dobro je sto jedan moze da prezivi i osvoji iz duo tima i pise se timska pobeda.

Postoji jos i squad mod, koji nisam probao, ali to je nesto slicno kao duo, samo treba vise igraca, valjda 3 ili 4. Sve u svemu, dobra je igrica, ja sam probao kod druga par partija i zarazio sam se, i dalje smatram da je dobra investicija, a igrica je nova, izasla pre 3,4 meseca, a vec dosta popularna.

9. The Following User Says Thank You to Коста For This Useful Post:

Beginner Petar1111's Avatar
    Steam ID:
    moskrinjo1989

Ako neko zeli duo ili squad neka me doda stefanradojlovic1989.Duo ili squad je mnogo bolja varijanta i zanimljivija od solo

Regular Коста's Avatar

Malo da se pohvalim, a i cisto da vidim da li igra jos neko sa foruma. Napominjem opet, igrica je dosta dobra uzevsi u obzir da je early access/jos nije full verzija.

Drugari,ako neko ima kod ili nalog sa ovom igricom...i voljan je da menja,imam par steam naloga (svi nalozi su licno moji)...pa izaberite jedan.

Regular Коста's Avatar

Tesko ces da nadjes nekoga da zeli da zameni PUBG za nesto drugo, moraces da kupis. Ja i dalje igram, sad je jos izasla mapa, nove animacije i mnogo toga. U pravom trenutku su to izbacili, jer je popularnost polako pocela da pada, sada opet vlada "hajp".
    Inace imam preko 25 chicken dinner-a

Maloprije sam posudio od druga pubg da igram malo,ovako da mi pojasni neko gde naci ljude posto SOLO igram,lutam po kucama i sumama nidje ljudi,ubije me crvena zona posle hah,dje su ljudi toliki posto je ovo trenutno najjigranija igra ili sam ja odlutao negde na mapi ?? haha

Top Player VEK1NG's Avatar
    Steam ID:
    VEK1NG

Quote Originally Posted by InoMessi View Post
    Maloprije sam posudio od druga pubg da igram malo,ovako da mi pojasni neko gde naci ljude posto SOLO igram,lutam po kucama i sumama nidje ljudi,ubije me crvena zona posle hah,dje su ljudi toliki posto je ovo trenutno najjigranija igra ili sam ja odlutao negde na mapi ?? haha
    Svaki meč u solo modu ima 100 igrača, koliko ja znam.Biće da si negde odlutao.

16. The Following User Says Thank You to VEK1NG For This Useful Post:

Regular Коста's Avatar

Quote Originally Posted by InoMessi View Post
    Pa to nekad i nije lose, ja kad god nadjem malo bolji lut, bukvalno naletim na 6,7 igraca. Ne znam, ako volis odmah da krenes sa borbom, gledaj gde iskacu iz aviona najvise, pa i ti tu skoci i nema problema.

18. The Following User Says Thank You to Коста For This Useful Post:

Quote Originally Posted by VEK1NG View Post
    Svaki meč u solo modu ima 100 igrača, koliko ja znam.Biće da si negde odlutao.
    Znas koliko sam kuca obisao hahah nasao arsenal oruzja nigde ljudi haha

Poceo sam naletitati kao sto Kosta kaze ispod samo gledas gde ljudi padaju iz aviona

Super Star Grobari_bgd's Avatar

ako neko prodaje neka me kontaktira.

Izasao i Pubg mobile za telefone, javite se da igramo zajedno

Top Player VEK1NG's Avatar
    Steam ID:
    VEK1NG

Default Odg: PlayerUnknown's Battlegrounds

Zvanični PUBG Mobile emulator za PC.Za one koji ne znaju, to znači da možete igrati PUBG Mobile na kompu.Ima punu podršku za tastaturu.Probao sam i zabavno je.Grafika jeste lošija, ali se ništa bolje ne može očekivati od mobilne igre.

http://syzs.qq.com/en/

23. The Following User Says Thank You to VEK1NG For This Useful Post:

Tako kinezi rokaju preko emulatora i sjebu te za 2 minuta...Bukvalno mrzim to

Page 1 of 2 12 LastLast