Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 21 to 28 of 28

Thread: Prijava - tarkaninho

Default Re: Prijava - tarkaninho

Quote Originally Posted by tarkaninho View Post
    Protivnik 8

Utakmica 1

Crystal Palace (tarkaninho) 0 - 6 Cardiff City (Medicinar)

Spoiler:

cista petica! +++++
    Utakmica 2

Crystal Palace (tarkaninho) 1 - 0 Cardiff City (Medicinar)

Spoiler:

Protivnik 9

Utakmica 1

Crystal Palace (tarkaninho) 1 - 0 Hertha Berlin (Pato)

Spoiler:

Utakmica 2

Crystal Palace (tarkaninho) 5 - 2 Hertha Berlin (Pato)

Spoiler:

Utakmica 3

Crystal Palace (tarkaninho) 1 - 2 Hertha Berlin (Pato)

Spoiler:

Dobre utakmice, hvala protivnicima na vremenu. / Good matches, thanks to the opponents for their time.

PS: Na utakmicama protiv Pato-a koje su se zavrsile rezultatom 5-2 i 1-2, nalaze se golovi postignuti na odbitak (na oba klipa je to prvi gol). Pato je na utakmici sa rezultatom 5-2 postigao auto-gol nakon gola na odbitak ali na drugoj sa rezultatom 1-2 je mislio da je gol regularan. Rekao sam mu da ne mora postici auto-gol jer je friendly. Ja mislim da oba nisu regularna jer je na odbitak i treba loptu da iznese van 16m. Voleo bih kad bi se neko izjasnio povodom ovoga da bi se znalo za ubuduce. Hvala.

PLUUS KO VRATAAAA

Regular Tarkan.'s Avatar
    Steam ID:
    76561197971752478

Protivnik 11

Utakmica 1

Crystal Palace (tarkaninho) 1 - 0 Borussia M. (bobimkd)

Spoiler:

Utakmica 2

Crystal Palace (tarkaninho) 2 - 5 Borussia M. (bobimkd)

Spoiler:

Odlicne utakmice, obe smo odigrali na novokomponovanom serveru, odlicno je za igru. Sve najbolje, gg.

Quote Originally Posted by tarkaninho View Post
    Protivnik 11

Utakmica 1

Crystal Palace (tarkaninho) 1 - 0 Borussia M. (bobimkd)

Spoiler:

Utakmica 2

Crystal Palace (tarkaninho) 2 - 5 Borussia M. (bobimkd)

Spoiler:

Odlicne utakmice, obe smo odigrali na novokomponovanom serveru, odlicno je za igru. Sve najbolje, gg.
    Dobar si, imas plus od mene, nemam zamerke, zapazio si sve pravila, server je ok, nije ni bolji ni losiji od ostale koje koristimo!

Regular Tarkan.'s Avatar
    Steam ID:
    76561197971752478

Protivnik 12

Crystal Palace (tarkaninho) 2 - 4 Malaga (bole007)

Odlicna utakmica, uverio sam se u sposobnosti jednog od mojih odbrambenih igraca tokom ove utakmice . Sve najbolje drug, hvala ti i GG.

Default Odg: Prijava - tarkaninho

Bravo! odlicna igra, savladao si pravila, komunikacija odlicna, a o netu i serveru prosto nema reci jer sve perfektno... Od mene imas plus, samo nastavi tako... GG !

Regular Tarkan.'s Avatar
    Steam ID:
    76561197971752478

Ja ovde obustavljam svoju prijavu i zelju za igrom sa ovakvim ljudima u ovoj ligi. Igrao sam "friendly" match sa medicinarom, sve je bilo ok do druge utakmice gde sam postigao treci gol za vodjstvo (regularan). Lagalo je na njegov host pre tog gola i posle jedno 2-3 minute, ja sam posle prekida stavio pauzu i rekao coveku da laga medjutim on me je prozvao da lazem i da dajem golove. Protumacio sam to kao da je ljut sto sam postigao gol i da kazem da laga i odlucio dati autogol na sta sam na kraj utakmice dobio ovo:

Nije se tu zaustavio, pisao mi je na gareni posle toga:

Ja sam ovde dosao da igram PES i da se ZABAVIM, pobeda mi apsolutno nije bitna. Nisam ovde dosao da neko leci svoje komplekse i prepucava se na meni. Ovde sam upoznao nekoliko likova sa kojima mogu da igram pes dan noc i ne samo to vec da popricamo ljudski.

Zamolio bih upravu lige da sankcionisu ovo nekako ili sta ja znam vec, ako se ovo nastavi ja ne zelim ucestvovati u ovoj ligi.

7. The Following 4 Users Say Thank You to Tarkan. For This Useful Post:

Professional meskovic's Avatar

Quote Originally Posted by Tarkan. View Post
    Ja ovde obustavljam svoju prijavu i zelju za igrom sa ovakvim ljudima u ovoj ligi. Igrao sam "friendly" match sa medicinarom, sve je bilo ok do druge utakmice gde sam postigao treci gol za vodjstvo (regularan). Lagalo je na njegov host pre tog gola i posle jedno 2-3 minute, ja sam posle prekida stavio pauzu i rekao coveku da laga medjutim on me je prozvao da lazem i da dajem golove. Protumacio sam to kao da je ljut sto sam postigao gol i da kazem da laga i odlucio dati autogol na sta sam na kraj utakmice dobio ovo:

Nije se tu zaustavio, pisao mi je na gareni posle toga:

Ja sam ovde dosao da igram PES i da se ZABAVIM, pobeda mi apsolutno nije bitna. Nisam ovde dosao da neko leci svoje komplekse i prepucava se na meni. Ovde sam upoznao nekoliko likova sa kojima mogu da igram pes dan noc i ne samo to vec da popricamo ljudski.

Zamolio bih upravu lige da sankcionisu ovo nekako ili sta ja znam vec, ako se ovo nastavi ja ne zelim ucestvovati u ovoj ligi.
    Samo igraj drug, nemoj da mislis da nema toga i na drugoj strani gdje radis prijavu... te su stvari neizbijezne. Iskreno da ti kazem i ja sam htio 3-4 puta napustiti i placao penale zbog toga, ali tu sam igram pesa tj fr. sa par kulturnih ljudi i uzivancija. Ono sto ti ja mogu reci to je da je ovo izuzetak i da su uglavom sve fini i prijatni momci u sta si se mogao na kraju i sam uvjeriti (nadam se). Zaboravi, prijavi, ignoriraj kako god hoces ali neka te brate... mozda ova liga jednom i krene ) pozdrav ljudi...

9. The Following 2 Users Say Thank You to meskovic For This Useful Post:

Amateur Dzeno95's Avatar

Ma taj lik je kreten,sto je dokazao dok je samnom igrao,neka posjeti najblizeg psihijatra jer vidi se da mu je potreban.

Page 2 of 2 FirstFirst 12