Gradjevinari imenovali novog sefa struke!

Upravni odbor Fk Rad ne casi casa u pripremama za predstojecu sezonu,naime samo par dana nakon kraja sampionata klub je imenovao novog sefa strucnog staba.Ovoga puta rec je o 38-godisnjem treneru Milanu Nikolicu,coveku koji je sto bih se reklo taze zavrsio skolu Fss i dobio licencu za rad kao samostalni trener.Kao igrac nastupao je u vise amaterskih klubova u zoni Drina nastupajuci za Fk Drinu iz ljubovije,i jos nekoliko klubova i nije ostavljao neki znacajan trag u igrackom smislu.Skolu za trenere upisao je pre dve godine da bih proslog meseca dobio licencu i nije dugo cekao na posao eto vec ima prvi veliki izazov u trenerskoj karijeri,sansu da vodi jedan Superligaski tim.U klubu najavljuju borbu za plej of,ocekivanja nisu skromna suska se da ce se i tim sklapati u skladu sa ambicijama i o pojacanjima vec se spekulise.Sa novim trenerom saradnja je potpisana do kraja ove sezone,oce li ostati toliko u nasem fudbalu to se nikad ne zna.

"Rad je klub sa svetlom tradicijom,nastojacu da igramo lep fudbal"

"Kada su me celni ljudi kontaktirali razmisljao sam dugo da li ja mogu da prihvatim da odmah preuzmem klub kakav je Rad.Ocekivanja su velika,super liga koliko god bila pocenjivana je najvisi rang takmicenja u nasoj zemlji ni malo me ne ocekuje lak posao ovo je prvi veliki izazov za mene.Elem,svasta mi se motalo po glavi ali sam odlucio da stisnem zube i zgrabim sansu koja se nece ukazati opet na ovaj nacin.Mislim da mogu da stvorim pobednicku hemiju u ekipi,da mozemo da uz dobre pripreme pariramo svakom timu u nasoj zemlji,zelim da napravim tim koji se nece plasiti ni Zvezde ni Partizana dosta mi je vise da klub sa ovakvom tradicijom nabija gol razliku vecitima.Hajde da malo radimo u klubovima mimo najveca tri da se fudbal u ovoj zemlji podize da krenemo napred.U narednim danima plan priprema i novi strucni stab bice vam poznati.Sto se tice pojacanja bice i odlazaka i dolazaka sad ko gde kako ima vremena nastojimo u zelji da sklopimo tim pre starta priprema."

Igram na tezini top player trudicu se da vam predstavim i pojacanja drugih,nekada gostovanja,komentare po emisijama tipa Andjus,Total soker Arenin ugao i slicno.Master ligu nikad nisam pisao a ideja mi je puna glava podrzite me.Ziveli