Page 68 of 68 FirstFirst ... 1858666768
Results 1,341 to 1,357 of 1357

Thread: Pro Evolution Soccer 2018

Edit Tim milancedr's Avatar

Default Re: Pro Evolution Soccer 2018

ne igram pes na pc-u igram na ps4 ali pratim sad po netu malo sto se tice peceva i edit fajlova mnogo je to slabije nego prethodnih godina secam se za pes 10 koliko je bilo dobrih peceva, isto se mnogo manje rade face i dresovi vidim ove god se face teze ubacuju u pes. da li je to do tezeg editovanja, manjak editora programa... isto i na nasem forumu mnogo je slabije ljudi koji se bave nekom vrstom edita. nadam se da ce se to popraviti malo u buducnosti i da pes da malo slobode vise za edit.

2. The Following User Says Thank You to milancedr For This Useful Post:

Počasni Diskriminator Darcoolio's Avatar

Za ranije verzije si samo konvertovao ili ubacivao novi slot ili ID, za ovaj koji je konačno next gen mora sve ispočetka.

4. The Following User Says Thank You to Darcoolio For This Useful Post:

Quote Originally Posted by milancedr View Post
    ne igram pes na pc-u igram na ps4 ali pratim sad po netu malo sto se tice peceva i edit fajlova mnogo je to slabije nego prethodnih godina secam se za pes 10 koliko je bilo dobrih peceva, isto se mnogo manje rade face i dresovi vidim ove god se face teze ubacuju u pes. da li je to do tezeg editovanja, manjak editora programa... isto i na nasem forumu mnogo je slabije ljudi koji se bave nekom vrstom edita. nadam se da ce se to popraviti malo u buducnosti i da pes da malo slobode vise za edit.
    Meni je bitnije da se urade transferi, lige i ocene lepo, i sto pre da se izbaci Patch pa makar bila i neka beta verzija, a face i druge finese mogu i kasnije kroz update-ove.
    Nije mi toliko vazno da li ce neko da ima sve tetovaze ili modernu frizuru u nekoj B ligi.

Edit Tim milancedr's Avatar

nije u tome poenta, mislio sam da editovanje pesa nije izrazeno kao pre nekoliko godina, kad sam visio po ceo dan na forumu da bi video kako je neko odradio dres ili facu, mnogo je vise ljudi bilo koji su uzivali u tome to hocu da kazem.

7. The Following User Says Thank You to milancedr For This Useful Post:

Слажем се, печеви су раније били комплетни, више стадиона и свега.
    Јесте да за 18 треба радити неке ствари од нуле али и на претходним се могло приметити.

Quote Originally Posted by milancedr View Post
    nije u tome poenta, mislio sam da editovanje pesa nije izrazeno kao pre nekoliko godina, kad sam visio po ceo dan na forumu da bi video kako je neko odradio dres ili facu, mnogo je vise ljudi bilo koji su uzivali u tome to hocu da kazem.
    To je kad je edit tim bio u punoj snazi, lično ga dans smatram mrtvim ili na aparatima, isti urac.
    Quote Originally Posted by bojanredstar View Post
    Слажем се, печеви су раније били комплетни, више стадиона и свега.
    Јесте да за 18 треба радити неке ствари од нуле али и на претходним се могло приметити.
    Stadioni malo teže, to se videlo i na ranijim verzijama, svelo se na konvertovanje iz starijih Pesova ili Fife.
    PES Serbia nikad se nije ni isticao previše po stadionima, pogotovo nakon odvajanja na BPB i naš forum, međutim što se nekih drugih stvari tiče pečevi generalno već godinama nit smrde nit mirišu.
    Imaš recimo Galaxy koji je u ovom periodu ok za online, ali transferi, timovi i šta ja znam, tu su nula kasnije. Onaj Smoke sa druge strane je papazjanija u koju ubacuju bukvalno sve što vide, meni lično nešto odvratno.
    Od izlaska prošlog SLS peča sam batalio kompletan edit, ali vidim da tu nema volje, a činjenica je da treba u timu sveža krv ljudi koji su voljni da rade, ovo je sve preko one stvari i vucaranje za rukav.
    Elem, malo sam se odaljio od teme, ali pečeve koji su kvalitetni i nešto kompletniji treba očekivati tek tamo negde oko NG.

10. The Following 4 Users Say Thank You to Darcoolio For This Useful Post:

Professional ZoblaTerbra's Avatar

Quote Originally Posted by Darcoolio View Post
    To je kad je edit tim bio u punoj snazi, lično ga dans smatram mrtvim ili na aparatima, isti urac.

Od izlaska prošlog SLS peča sam batalio kompletan edit, ali vidim da tu nema volje, a činjenica je da treba u timu sveža krv ljudi koji su voljni da rade, ovo je sve preko one stvari i vucaranje za rukav.
    Tu je sveža krv.

Top Player Loki87's Avatar
    Steam ID:
    SerbianLoki87

Introducing new ambassador and Legend player... ZICO! Coming to PES2018 on 12th December.
    https://youtu.be/L24K3No3sOo

We are so proud to present
    Zico - Arthur Antunes Coimbra
    legendary player and iconic owner of the number 10 jersey of Flamengo and the Brazil national team as our ambassador and myClub legend. Welcome to PES!

Quote Originally Posted by Loki87 View Post
    Introducing new ambassador and Legend player... ZICO! Coming to PES2018 on 12th December.
    https://youtu.be/L24K3No3sOo

We are so proud to present
    Zico - Arthur Antunes Coimbra
    legendary player and iconic owner of the number 10 jersey of Flamengo and the Brazil national team as our ambassador and myClub legend. Welcome to PES!

Ovo je smijesno , vijest u rangu "auto udarilo i laske ozljedilo psa u Simicevoj ulici" ... najavaljuju jednog igraca , jer kako vidim nema nikakvog patcha ili bilo sta vise. Ali to je trenutna situacija u svijetu sportskih simulacija , igra je manje bitna - kako izgleda Ronaldova nova frizura ili Mesijeva tetovaza je najbitniji dio.

Ne lupetaj više, vidiš da si prso skroz.
    Sponzorski ugovori i promocije nemaju veze sa time što si napisao, ubacuju legendu u my club, normalno da će ga najaviti.
    A već smo zaključili da nisi ti za moderan PES, ne ide ti pa smaraš glupostima.

15. The Following 2 Users Say Thank You to Darcoolio For This Useful Post:

Quote Originally Posted by Darcoolio View Post
    Ne lupetaj više, vidiš da si prso skroz.
    Sponzorski ugovori i promocije nemaju veze sa time što si napisao, ubacuju legendu u my club, normalno da će ga najaviti.
    A već smo zaključili da nisi ti za moderan PES, ne ide ti pa smaraš glupostima.
    ako pod moderan PES mislis da pola vijesti bude tipa "ubacujemo Bolta u igru, imamo i Beckama - a tu je i nova Messijava tetovaza u sljedecem DP" , dok istovremeno prebacivanje igraca ne radi, AI jedino sto zna raditi jeste vracati loptu petom nazad i odigrati dugu po krilu itd itd ... = onda nisam ...

Administrator maremas's Avatar
    Steam ID:
    maremas
    PSN ID:
    maremas84

Default Odg: Pro Evolution Soccer 2018

S**** sam malopre 100k ni jednu crno nisam dobio, tako da Ziko ni na vidiku :(

Nego

18. The Following User Says Thank You to maremas For This Useful Post:

DLC 2.0 je preporodio igru posle one abominacije od apdejta

20. The Following User Says Thank You to Rio Ferdinand For This Useful Post:

Jel moze neko da mi kaze kako da instaliram pes 2018 lite preko stima? Kaze da nije dostupan u mojoj zemji. Btw. ja sam iz Makedonije

Super Star AiN's Avatar

Jel to sigurno ili moze steam da mi blokira akaunt ako koristi VPM?

Pozz ljudi, ne znam je li ovo prava tema za ova pitanja, ali sam tek danas instalirao pes 18 na PC, sve fercera za 10, ali mi neke stvari u njegovom settingsu nisu bas najjasnije, pa bih volio da mi ih neko pojasni.

1 motion blur ?

2 bloom ?

3 post processing ?

4 lens simulation ?

5 cloth simulation ?

6 pitch heids ?

hvala unaprijed...

Page 68 of 68 FirstFirst ... 1858666768