Page 70 of 79 FirstFirst ... 20606869707172 ... LastLast
Results 1,381 to 1,400 of 1576

Thread: Pro Evolution Soccer 2018

Počasni Diskriminator Darcoolio's Avatar

Default Re: Odg: Pro Evolution Soccer 2018

Quote Originally Posted by maremas View Post
    Za one koji hoce lagane golove
    Baci ovo na Tviter Asimu i ostalima.

Default Re: Pro Evolution Soccer 2018

Quote Originally Posted by VladaJ View Post
    je l' neko nasao foru za situaciju kad dodate neki duzi pas po zemlji, igra oznaci nekog vaseg igraca kome je ta lopta zamisljena, ali je ocigledno da nece uspeti da stigne do istog, a na putu lopte je neki drugi vas igrac koji moze da je uzme. kako selektovati tog igraca kome pas nije zamisljen i uzeti loptu?
    Nazalost nema fore za to ... najbolje sto mozes jeste da manulno pokusavas prebaciti igraca na desni analog - u prevodu , mjenjanje igraca ne radi nikako - snadji se sam pomocu manualnog prebacivanje.

Quote Originally Posted by Pistol View Post
    a kada dodjes golmanu na 5 metara i zakucas mu je svom snagom = on nekim nadljudskim refleksom to uspije odbraniti ... sa druge strane cak i ovakvi lobovi prolazi, a lagani lob preko golmana kada izadjes 1na1 prolazi jos i lakse

Igra je skoro u potpunosti pokvarena kada se radi o sutevima i davanju golova - ono sto treba zavrsiti u golu u 90% slucajeva golman odbrani , a ono sto zavrsi u golu jednom godisnje ovdje prolazi u 90 % slucajeva

I naravno dodate prebacivanje igraca i AI koji jedino zna odigrati petu -> pa na stranu ... zalosno sto su stvarno sjajne animacije (osim golmana) i jako dobra grafika pokvarene stvarima koje su u 17-ci skoro perfektno radile

Šta znam, nemam baš taj osećaj, niti neki problem sa golovima. Ranije sam urnisao računar, to je baš bilo smešno, ovako je normalnije, a te bagove prosto ne koristim i to je to.

Jedino za šta im baš treba jebati mater je ubrzavanje igre, što su sad delimično vratili na stanje kakvo je bilo, ostalo je manje-više okej. CPU je i na Superstar komičan, na Legend je sad sa DLC 2.0 bolje nego što je bilo, tako da to i može da se igra. Ja ga gotovo isključivo igram sa drugarima, pa AI gluposti i ne primećujem toliko.

svaka tebi cast kad je na superstar smesan..ja evo od kako je izasao ne mogu da se skontam...razumem ima razlicitih levela kako ko igra tj medju nama ko je bolji ko losiji..ali kao neko ko igra ovo cudo vec 15godina smatram da umem da ga igram...ali neverovatno je kako npr njihov igrac bezi iza ledja moje odbrane a oni zonski stoje ..pa kada je napad po strani u 90% kocka x sto mi radimo neodbranjih dribling i onda pas a ne centarsut negde na penal gde potom dolazi neodbranjih sut..previse skriptovano kompjuter ne gresi u pasu gotovo nikad,ne zastane ni na sekud vec su ti pasovi jako brzi levo,desno sredina nazad bam bam bam i to je svaki tim real ili dinamo zagreb....ja cak i neke utakmice koje sam dobio 3 0 imam posed lopte 30% ...17tica mi je dosadila bila jer je na kraju bila previse laka..napravis ekipu i nepobediv si..hteli su sa 18 da naprave malo teze ali nisu znali kak oto da urade da bude realno...svaki dan ukljucim pes da odigram 2 utakmice i u 90% slucajeva obe ili izgubim ili bar jednu izvucem nereseno...ne moze tu nista da se nauci, da se prilagodi pa da bude bolje..jednostavno komp igra na isti nacin a ja ne mogu nista da uradim da bi ga sprecio...ceo zivot igram 4 4 2...ovde sam prvi put igrao 5 4 1..ma dzabe prolaze kao da odbrane nema....daleko je sledeci pes nadam se da ce biti bolji sto se tice tezine igre...ali bar meni je propala ova godina...

5. The Following 3 Users Say Thank You to paviljoni88 For This Useful Post:

****m li ga, uzmem Everton i igram PL na superstar, budem ubedljivo prvi. Prebacim na Legend - katastrofa, ne mogu gol da dam tri utakmice. Baš je bilo jezivo pre DLC 2.0

Nisam mnogo igrao od kako je izašao, ali čini mi se da je sad lakše, pa ću da javim utiske.

Quote Originally Posted by paviljoni88 View Post
    svaka tebi cast kad je na superstar smesan..ja evo od kako je izasao ne mogu da se skontam...razumem ima razlicitih levela kako ko igra tj medju nama ko je bolji ko losiji..ali kao neko ko igra ovo cudo vec 15godina smatram da umem da ga igram...ali neverovatno je kako npr njihov igrac bezi iza ledja moje odbrane a oni zonski stoje ..pa kada je napad po strani u 90% kocka x sto mi radimo neodbranjih dribling i onda pas a ne centarsut negde na penal gde potom dolazi neodbranjih sut..previse skriptovano kompjuter ne gresi u pasu gotovo nikad,ne zastane ni na sekud vec su ti pasovi jako brzi levo,desno sredina nazad bam bam bam i to je svaki tim real ili dinamo zagreb....ja cak i neke utakmice koje sam dobio 3 0 imam posed lopte 30% ...17tica mi je dosadila bila jer je na kraju bila previse laka..napravis ekipu i nepobediv si..hteli su sa 18 da naprave malo teze ali nisu znali kak oto da urade da bude realno...svaki dan ukljucim pes da odigram 2 utakmice i u 90% slucajeva obe ili izgubim ili bar jednu izvucem nereseno...ne moze tu nista da se nauci, da se prilagodi pa da bude bolje..jednostavno komp igra na isti nacin a ja ne mogu nista da uradim da bi ga sprecio...ceo zivot igram 4 4 2...ovde sam prvi put igrao 5 4 1..ma dzabe prolaze kao da odbrane nema....daleko je sledeci pes nadam se da ce biti bolji sto se tice tezine igre...ali bar meni je propala ova godina...
    Slazem se sa tvojim komentarom. Ja igram PES haman 20 g. a ovaj novi PES nekih 10-tak dana, smatram sebe dobrim igracem, ja sam npr. na PES 17, superstar nivou osvajao trofeje, s tim da meni nije bilo toliko lako ali sam osvajao, moglo se igrati na PES 18 je bar zasad meni to nemoguce pa j.... Benevento me dribla i petom vraca lopte, mislim wtf!!...

Mislim, ako driblaju i igraju petom nisu sakati.
    Zezam se, vežba i taktika, to je to, pa ja sa zvezdom trenutno neporažen u ML.

Professional bedazzled's Avatar

Ja u igri od dlc 2 i nemam uopšte težinu preko superstara??? Pošto i strimujem igre a pogotovo pes ,tvrdim da je superstar AI nepogrešiv i previše tu preciznosti ima kao i penal-centaršutevi koji su i online rak rana ove igre kao i retardirani igrači u odbrani i selektovanja igrača plus nenormalni input lag u online i eto,od zaista odlične igre dobismo nešto kao šta?! Volim pes i uvek ću ga igrati al mislim da franšizu,da je pameti treba da preuzme neka druga kompanija (Čitaj npr.2K) i onda bi pes kao fudbalska simulacija bila najbolja igra i sigurno nadmašila konkurenciju koja i pored arkade deluje ozbiljnije daleko,,,

Amateur KimJongUn's Avatar
    PSN ID:
    kimjongg86

Quote Originally Posted by bedazzled View Post
    Ja u igri od dlc 2 i nemam uopšte težinu preko superstara?
    Legend level otkljucavas kad dobijes 5 utakmica na Superstar.

Sent from my iPhone using Tapatalk

11. The Following User Says Thank You to KimJongUn For This Useful Post:

PES na G2A.com (Steam verzija) kosta 18 evra. Kod nas u prodavnicama kosta 65 evra !?!? Zasto Steam verzija ne radi u Srbiji (godinama) i da li ce ikada raditi? U medju vremenu, ne pada mi napamet da prevarantima dajem da me deru sa cenom 320% visom od realne.

Igra radi u Srbiji.

Top Player VEK1NG's Avatar
    Steam ID:
    VEK1NG

Quote Originally Posted by dimitrijus View Post
    PES na G2A.com (Steam verzija) kosta 18 evra. Kod nas u prodavnicama kosta 65 evra !?!? Zasto Steam verzija ne radi u Srbiji (godinama) i da li ce ikada raditi? U medju vremenu, ne pada mi napamet da prevarantima dajem da me deru sa cenom 320% visom od realne.
    Na steamu je isto 60 evra, kao i u bilo kojoj radnji u inostranstvu.To je realna cena.Stvarno ne shvatam zašto ljudi žive u zabludi.

Quote Originally Posted by bedazzled View Post
    koja i pored arkade deluje ozbiljnije daleko,,,

Ovo mi baš nije jasno. FIFA izgleda kao svemirski brod u gotovo svemu u odnosu na PES, osim u najbitnijem - gejmpleju. FIFA je kao COD: Infinite Warfare, a PES je COD2. Svi znamo ko je tu grafički i interfejs pobednik, ali i šta bismo radije igrali.

Probao sam novu, igrao sam neko vreme mnogo više nego PES i ne vredi - ta igra je smeće, gejmplej je komičan i džabe sve mimike direktora klubova dok pregovaraju o transferima ako se lopta onako kreće po terenu.

16. The Following User Says Thank You to Rio Ferdinand For This Useful Post:

^meni osim prezentacije nista ne izgleda bolje u fifi. animacije, pa i izgled terena, igraca i svega su mi uzas.

edit: igram kod kuce pes na pc-u, na xbox 360 wireless dzojstiku za PC, a igramo podjednako i kod ortaka na PS4-u. bas mi je horor menjanje dzojstika svaki cas, jel ima neko resenje koje ne kosta 100e? neki adapter ili nesto, da moze da se skarabudzi ovaj dzojstik na ps4-u npr.

nesa24 nesa24's Avatar

Što patite od toga da svake god pišete fifa vs pes
    Ako jedan pije pivo a drugi vino koji moj se objašnjavate šta je sladje a šta gorče

Pes prodaja znatno raste zadnjih 5god dok fifa opada

Ako na proleće ne promene kolosek bojim se da će fifa doživeti sudbinu maddena i nba live a to nije dobro

19. The Following User Says Thank You to nesa24 For This Useful Post:

Quote Originally Posted by VEK1NG View Post
    Na steamu je isto 60 evra, kao i u bilo kojoj radnji u inostranstvu.To je realna cena.Stvarno ne shvatam zašto ljudi žive u zabludi.
    dakle igra na stimu ne kosta 60 nego max 20 evra. postoje i bolje ponude od ove koju sam okacio.
    Capture.jpg

ja ne znam kako to igra radi u srbiji. i na stimu i bilo gde drugde jasno pise da na stimu pes 2018 nije dostupan za srbiju. da li mi je nesto promaklo?
    Capture1.PNG

Брате ако купиш на нету кључ да је region free можеш да га активираш са нашим налогом без vpn зезања, на то се мисли да ради и код нас нормално.

22. The Following User Says Thank You to bojanredstar For This Useful Post:

dakle igra na stimu ne kosta 60 nego max 20 evra. postoje i bolje ponude od ove koju sam okacio.
    Capture.jpg

ja ne znam kako to igra radi u srbiji. i na stimu i bilo gde drugde jasno pise da na stimu pes 2018 nije dostupan za srbiju. da li mi je nesto promaklo?
    Capture1.PNG
    To sto si okacio nije steam, na steamu igra kosta 60 evra.

24. The Following User Says Thank You to Sneg_Veje For This Useful Post:

Top Player VEK1NG's Avatar
    Steam ID:
    VEK1NG

Capture.jpg

Capture1.PNG
    Šta sve ja neću pročitati.

26. The Following User Says Thank You to VEK1NG For This Useful Post:

AiN

Quote Originally Posted by Sneg_Veje View Post
    To sto si okacio nije steam, na steamu igra kosta 60 evra.
    to sto sam okacio je CD key za igru na stimu. o boze, kakva neuka svetina...
    preko G2A.com i slicnih retail sajtova kupujem sve igre za origin i steam jer je masu jeftinije.

Na stimu igra NE MOZE da se kupi i otkljuca za Srbiju. NE MO ZE. nije 60 evra, nego 0 evra. ti ako mozes kupi i igraj.

A vi ako hocete da promovisete svoje firme za prodaju igrica, to se radi javno i na drugom mestu, a ne ovde potunjeno po forumima.

Page 70 of 79 FirstFirst ... 20606869707172 ... LastLast