Page 73 of 74 FirstFirst ... 236371727374 LastLast
Results 1,441 to 1,460 of 1470

Thread: Pro Evolution Soccer 2018

Super Star Grobari_bgd's Avatar

Default Re: Pro Evolution Soccer 2018

Jel bio neki pec juce? Posto mi se igra updejtovala par minuta i od tada mi ne rade grbovi ekipa sa peca, koristim galaxy.

Edit Tim darko_pfc's Avatar
    Steam ID:
    darko_pfc
    PSN ID:
    darko_pfc-Boca

Quote Originally Posted by Grobari_bgd View Post
    Jel bio neki pec juce? Posto mi se igra updejtovala par minuta i od tada mi ne rade grbovi ekipa sa peca, koristim galaxy.
    Nije.

Default Re: Odg: Pro Evolution Soccer 2018

Може доћи и црни циган али џаба кад ми њих не добије и не можемо играти са њима, нема их ни онлајн ни офлајн.
    Евентуално ови што купују коинсе.

5. The Following User Says Thank You to bojanredstar For This Useful Post:

Evo nakon 2 mjeseca igranja ovog PES-a definitivno sam zakljucio da je ovaj PES puno bolji kad igram s burazom ili drustvom nego protiv kompa, kojeg su posteno u.... posebno superstar nivo, sve sam pokusavao sve moguce taktike trikove itd medjutim i pored nekoliko mojih pobjeda, jednostavo sve to djeluje bar za mene totalno nerealno, svaka ekipa igra ko real ili barca to je na 17-ci izgledalo puno realnije, tako da sam se prebacio na top player koji je bar za mene sasvim dovoljno tezak ali i sto je najbitnije realan. jos jedna stvar koju sam primjetio, po meni golmani jesu bolji nego na 17-ci ali nista pretjerano jer nekada prave nerealne parade do neba, a nekeda u petercu umjesto da loptu uzmu u ruke oni padnu na dupe!! Sve u svemu dobar PES kad se igra sa drustvom, ali protiv kompa na superstar nivou, bar po mom misljenju, je totalno s.....tako da je moje ocjena u odnosu na 17-ku da je ovaj PES bolji od 17-ke, al nista sad toliko pretjerano kad apsolutno sve saberem i oduzmem, gameplay, licence, komp itd, sto je znajuci konami ipak napredak...

Quote Originally Posted by Rio Ferdinand View Post
    Da li neko koristi DualShock 4 na PC bežično, preko bluetooth-a?
    Ako da, zamolio bih da mi kaže koji emulator koristi, pošto nikako ne uspevam da ga nateram da radi u igrama, iako ga računar prepoznaje i pokazuje da je konektovan.

Edit: Rešio,prvo treba da se pokrene DS4Updater, pa tek onda DS4Windows.
    Da li si uspeo mozda da povezes dva u isto vreme

Mozes povezati dva u isto vreme ali ti treba dobar bluetooth adapter, ako je neki slabiji bolje povezati jedan zicno, a drugi bezicno. Moze se videti u podesavanjima DS4Windows-a ms dzojstika

Ja se izvinjavam sto ovde postavljam ovo pitanje.
    Imam PS4 i zelim da kupim PES2018, video sam na KupujemProdajem digitalnu verziju za 2600 dinara sto mi je mnogo povoljnije nego da kupim disk za 45 eur, zelim da igram PES samo na mojoj konzoli i u offline modu, ne razumem se bas najbolje u ovo pa bih zamolio nekog ko se razume da mi objasni sta dobijam time ako kupim digitalnu verziju a sta gubim. Trenutno igram PES2018 Lite verziju koja je besplatna, i tamo mi izbacuje da kupim Pes za nekih 30 eur, da li je bolje tu da kupim ili kod ovog lika sa Kupujem prodajem?
    Hvala unapred

Quote Originally Posted by orikalkos1 View Post
    Ja se izvinjavam sto ovde postavljam ovo pitanje.
    Imam PS4 i zelim da kupim PES2018, video sam na KupujemProdajem digitalnu verziju za 2600 dinara sto mi je mnogo povoljnije nego da kupim disk za 45 eur, zelim da igram PES samo na mojoj konzoli i u offline modu, ne razumem se bas najbolje u ovo pa bih zamolio nekog ko se razume da mi objasni sta dobijam time ako kupim digitalnu verziju a sta gubim. Trenutno igram PES2018 Lite verziju koja je besplatna, i tamo mi izbacuje da kupim Pes za nekih 30 eur, da li je bolje tu da kupim ili kod ovog lika sa Kupujem prodajem?
    Hvala unapred
    Moja preporuka ti je da pazariš igricu direktno preko PS Store, zato što je sada zimski popust i možeš igricu da dobiješ za oko 3000 dinara a tako je najsigurnije zato što se vezuje za nalog momentalno i ostaje na njemu, a i uvek je bolje kupovati direktno od distributera, to sa digitalnim verzijama može da bude spacenet princip ili slično gde ti daju ukradene naloge da koristiš pa posle 2 meseca prestane da radi igrica i slično, tako da ono, moj savet PS Store.

11. The Following User Says Thank You to stefke For This Useful Post:

Quote Originally Posted by stefke View Post
    Moja preporuka ti je da pazariš igricu direktno preko PS Store, zato što je sada zimski popust i možeš igricu da dobiješ za oko 3000 dinara a tako je najsigurnije zato što se vezuje za nalog momentalno i ostaje na njemu, a i uvek je bolje kupovati direktno od distributera, to sa digitalnim verzijama može da bude spacenet princip ili slično gde ti daju ukradene naloge da koristiš pa posle 2 meseca prestane da radi igrica i slično, tako da ono, moj savet PS Store.
    Hvala ti puno na savetu, verovatno cu tako i uraditi. Samo jos par pitanja...Kada kupim tu digitalnu verziju jel na njoj mogu posle da ubacim neki patch i sta se desava ako izbrisem igricu sa harda?
    I je l postoji neki tutorial za kupovinu?

Možeš da ubaciš patch neki naravno, nema ih previše baš za PS4 ali postoji određeni broj, što se tiče brisanja igrice ona je vezana za nalog tako da iako je obrišeš ponovo možeš da je preuzmeš..

Quote Originally Posted by stefke View Post
    Možeš da ubaciš patch neki naravno, nema ih previše baš za PS4 ali postoji određeni broj, što se tiče brisanja igrice ona je vezana za nalog tako da iako je obrišeš ponovo možeš da je preuzmeš..
    Hvala ti puno na informacijama, samo jos ako ima neki tutorial za ovo placanje preko PS store-a i instalaciju pusti link i ne bih te vise smarao

Steam ID:
    darko_pfc
    PSN ID:
    darko_pfc-Boca

@stefke,

Nisu ukradeni nalozi, ne pricaj napamet. Jednu kupljenu igru sa PS Store je moguce deliti, bar na jos 1 nalog, ako ne i 2, kako vec, ali ne vise od toga. I logicno, neko odluci da proda to pravo igranja jos nekome, ili jednostavno ne zeli ili nije u prilici vise da igra tu igru, pa bi da je proda, za manje para. Ali nakon prodaje, za 6 meseci, ne moze pre, moze da ti ne dozvoli vise da je koristis (i proda pravo igranja drugome). To moze da traje i mnogo vise, cak i zauvek. Meni je PES 2017 radio i vise od 12 meseci (i mnoge druge igre, recimo PS+ ne pamtim kad sam poslednji put kupio). Ali cinjenica je da ta jeftinija varijanta moze u najgorem slucaju da traje samo 6 meseci (ako je 2, daju nov nalog sa igrom), pa to nije zgodno za PES, vise za avanture koje ce neko preci i nece ih igrati vise, tako da slazem se da je bolje kupiti PES preko PS Store-a. Mozes i sa nekim drugom da podelis trosak (das mu email i sifru naloga, skine igru, a igra sa svog naloga), tako dele i preprodavci...

@orikalkos1,

Preporucujem da uzmes ovde 25 funti za 3800 dinara http://gameshop.spacenet.rs/index.ph...product_id=619
    ucitas kod sebe na soniju u wallet, pa onda kupis igru preko UK PS store-a za £24.99, mislim da popust traje jos 2 dana. https://store.playstation.com/en-gb/...S2018EU0000000

Quote Originally Posted by darko_pfc View Post
    @stefke,

Nisu ukradeni nalozi, ne pricaj napamet. Jednu kupljenu igru sa PS Store je moguce deliti, bar na jos 1 nalog, ako ne i 2, kako vec, ali ne vise od toga. I logicno, neko odluci da proda to pravo igranja jos nekome, ili jednostavno ne zeli ili nije u prilici vise da igra tu igru, pa bi da je proda, za manje para. Ali nakon prodaje, za 6 meseci, ne moze pre, moze da ti ne dozvoli vise da je koristis (i proda pravo igranja drugome). To moze da traje i mnogo vise, cak i zauvek. Meni je PES 2017 radio i vise od 12 meseci (i mnoge druge igre, recimo PS+ ne pamtim kad sam poslednji put kupio). Ali cinjenica je da ta jeftinija varijanta moze u najgorem slucaju da traje samo 6 meseci (ako je 2, daju nov nalog sa igrom), pa to nije zgodno za PES, vise za avanture koje ce neko preci i nece ih igrati vise, tako da slazem se da je bolje kupiti PES preko PS Store-a. Mozes i sa nekim drugom da podelis trosak (das mu email i sifru naloga, skine igru, a igra sa svog naloga), tako dele i preprodavci...

@orikalkos1,

Preporucujem da uzmes ovde 25 funti za 3800 dinara http://gameshop.spacenet.rs/index.ph...product_id=619
    ucitas kod sebe na soniju u wallet, pa onda kupis igru preko UK PS store-a za £24.99, mislim da popust traje jos 2 dana. https://store.playstation.com/en-gb/...S2018EU0000000
    A zasto ne bi direkno sa PS store-a kupio? Ne razumem sta dobijam ovim i sta znaci ovaj wallet top-up?

Steam ID:
    darko_pfc
    PSN ID:
    darko_pfc-Boca

Quote Originally Posted by orikalkos1 View Post
    A zasto ne bi direkno sa PS store-a kupio? Ne razumem sta dobijam ovim i sta znaci ovaj wallet top-up?
    Nabaci novac na taj sonijev wallet kako god, da bi kupio igru. A direktno preko neke kartice ne mozes posto smo iz Srbije, nismo ni birali prilikom pravljenja psn-a Srbiju (ne moze), nego UK recimo. Dakle, nabaciti na taj UK nalog funte drugim putem.

Top Player shokanito's Avatar
    Steam ID:
    Shoka BG

Default Odg: Pro Evolution Soccer 2018

Sto se tiče deljenja igre na ps4 sve funkcionise lepo , ja i drug delimo igru drugi pes vec, sve funkcionise, online i čak i medjusobno mozemo da se povezemo i igramo .

Taj na kp ,vidis mu ocene pa procenis dal je ok, jel desavaju se i prevare , da jednu igru proda tebi recimo , ti igras mesec dana , on ima mejl i kontrolise nalog , promeni sifru ti nemozes da udjes u igru vise a on proda tu istu igru drugom, tako da naloge samo kod proverenih uzimati .

Tu nesmatram ovaj sajt gameshop .spacenet nikako za pouzdan, zaobici u sirokom luku za igre . Kolko god ih darko bude reklamiro , tolko cu ja da ih kudim jer su nekorektni , i prodaju jednu igru vise puta .

Imas na ps4 srbija dva člana znam da su korektni koji se bave time , dvaput sam uzimo od njih , sve radi dugoročno . Znači samo od pozudanih osoba kupovati pola naloga , nosioc gost kako su nazvani vec. Neopustati se sto neko napravio sajt i mislis da je tu bezbedno . A sitnim slovima negde napiso da igra moze da traje 6meseci do godinu ili vise , trallala , i ti imas nik , prijatelje osvojeno ovo ono , i onda ti oni prodaju igru nekom drugo i jbg ti ostanes bez igre , piste ti na sajtu da traje 6 meseci najmanje ,to ti je to , oni se ogradili i nikom nista .

I nije tačno da nemoze pre 6 meseci , nego eto nisu tolko bezobrazni a moze da se naleti na nekog da igras jedan dan , on sutra je proda ddrugom promeni sifru i cao .

Steam ID:
    darko_pfc
    PSN ID:
    darko_pfc-Boca

Koliko god da ih shoka blati, iako ih ne koristi, oni su pouzdani, provereno kazem, jer njihove usluge koristim par godina, kao i mnogi drugi. Taman posla da su nekulturni, profesionalni su bas. Oni su provajder, a ne bilo ko ko je napravio sajt. Toliko traje, minimum, pa kome se isplati neka uzme. Meni se isplatilo, dobio sam i mnoge druge igre free uz neke naloge.

PS4 Srbija (obican svet s foruma, a ne sa sajta) se bavi isto time, preprodajom, deljenjem... Malo vise kosta, a eto, traje duze.

Neka bira ko gde hoce, a najbolje je sa nekim uzeti preko PS Store-a.

Moderator pilojac85's Avatar
    Steam ID:
    pilojac85

Imao sam bas negativna iskustva sa tim SPACENET-om. Uplatio preko njih 1500 din za ps+ 6-12 meseci (tako su deklarisali oni). Medjutim dobih nalog na kom je ps+ istekao posle 2 nedelje. Pa im opet pisao, pa mi opet dali nalog koji je imao 2 nedelje. Tako 4 puta, jos su me optuzili da vrsim malverzacije :/. Poslednji nalog koji su mi dali imao je ps+ do kraja februrara, medjutim odjednom taj nalog vise nije ulogovan, niti mogu da se ulogujem sa sifrom koju sam dobio. Dakle uspeo sam da sveukupno dobijem ps+ 3-4 meseca, i ta sa svim tim njakanjem i smaranjem preko mail-a. Odustao sam od daljeg natezanja da dobijem ono sto su deklarisali, bar minimum. Nemam vise vremena da se bakcem sa njima.

E sad, znam da ima tu ljudi koji su uzeli ranije naloge i kojima evo posle godinu dana i dalje traju. U poslednje vreme ipak ima bas puno zalbi na njih, tako da i ja savetujem da ih zaobidjete u sirokom luku.

Zamolio sam Mihajla da mi share-uje njegov ps+, i sve radi kako treba.

21. The Following User Says Thank You to pilojac85 For This Useful Post:

Top Player shokanito's Avatar
    Steam ID:
    Shoka BG

Default Odg: Pro Evolution Soccer 2018

Pa nekupujem na njihovom sajtu ,zato sto sam imo komunikaciju sa njima i video da su prevara i nekorektni . I treba kljestima da im iscupam reci 20 minuta mi je trebalo prepiske da dodjemo do toga da je prevara i ,da bude pa kupi na drugom mestu.
    Imas tu dosta nasih iz lige koji su lose prosli sa njima, pitaj Krleta i neznam ko mi se jos zalio .

Na ps4 srbija se ljudi bave prodajom naloga i to traje kolko i treba da traje .

Da slazem se najbolje sa nekim koga znas podeslis pa na ps store ,ili kome je cimanje to sve , kartice itd... kupis ceo nalog al nadjes nekog pozudanog i bitno je ti mu das gmail i na njega da nabaci nalog i igru . da gmail ostane kod tebe i ti da mozes da kontrolises eventualno promene sifre od nekog itd.

Inače gmail ide kod nosioca naloga , ili kod dilera ostaje(ako je pouzdan i to je ok ). ali znači kod koga je gmail kod njega je puna kontrola od eventualno prerpodaje igre vise puta .

A je l mogu ja direktno sa PS store-a da ukucam visa karticu , ako ne mogu da li je bezbedno onda da koristim ovaj wallet top-up preko sajta http://gameshop.spacenet.rs/index.ph...product_id=619 koji mi je darko dao? Na taj nacin nmg nikako da budem.prevaren za ovo sto pricate 6 meseci itd.?

Page 73 of 74 FirstFirst ... 236371727374 LastLast