Page 75 of 83 FirstFirst ... 25657374757677 ... LastLast
Results 1,481 to 1,500 of 1643

Thread: Pro Evolution Soccer 2018

Top Player VEK1NG's Avatar
    Steam ID:
    VEK1NG

Default Re: Odg: Pro Evolution Soccer 2018

Quote Originally Posted by shokanito View Post
    Svaka konfiguracija je prica za sebe . Plus gomila podesavanja unutar samog pc . Grafe kradu u share , obicno 2,3 4 gb rama pa i vise , pa ako tvoja recimo ima na share 3gb, ostaje ti za pes samo 1gb , sto je malo za pes . Pojačajte ram , rama nikad dosta , stap polovnog 4gb je oko 20e .
    Zato postoji game mode na windows 10.

Super Star AiN's Avatar

Default Odg: Pro Evolution Soccer 2018

Game mode ja manje-vise beskoristan.
    Razlika je neprimetna.
    Ovo za shared memoriju, to ne funkcionise tako kako je @shokanito napisao.

3. The Following User Says Thank You to AiN For This Useful Post:

Default Re: Pro Evolution Soccer 2018

Гејм мод је тотално смешна ствар.

5. The Following User Says Thank You to Rossobianco For This Useful Post:

Top Player shokanito's Avatar
    Steam ID:
    Shoka BG
    PSN ID:
    sh-17-pes

Dj90 najbolje da postavis celu konfiguraciju koju imas ,pc grafa ,ram, pa onda bi tek moglo da se vidi zbog čega stuca, mada ima tu i drugih stvari , nije isto recimo dal igras na monitoru 17 19 ili na tv 42 ili vecem . Provereno na pes14 , pes na 23 monitoru je radio lepo a na 37tv je bilo cepanja ekrana , grafa tadasnja nije mogla to da izgura , kad je promenjena sredjeno to . Kad sam kod cepanja ,i ovaj pes na ps4 sam imao ne bas cepanje ali ono kao da mu treba vremena da izkristalizuje sliku , mislio prvo do tv mozda a dobar tv , posle naso u podesavanjima na ps4 ,nesto u vezi rezolucije , nesecam se sta ,napiso sam negde i to kad promenio sve super.

Ain nemoze da budes siguran da nije do rama , nego da je procesor ili grafa a neznas ni koju konfiguraciju ima, recimo evo na ovoj mojoj konfiguraciji kad bi imo 4gb rama umesto ovih 12 ili 8 , tvrdim da bi bilo problema i nebi radio pes ni priblizno kao sad sto klizi . Ova moja grafa ima 1gb ali ima i u shared pise 3gb ,znači da moze da uzme od rama do 3gb , i kad bi imao 4gb ram samo , ona ako uzme 3, nebi mogo tetris da igram a ne pes .

U specifikacijama lepo pise minimum 8gb ram , i pes kad je izaso radio mi je perfektno kao i sad i online je bilo super zato sto u pocetku nisu moglo na slabijim masinama da se igra i u online susreto sam se znači samo sa ovima sto su mogli tad da pokrenu i sve je bilo super , ali kako su izasli ti razni alati , fore i fazoni da se igra sa slabijim konfiguracijama , tako je i pes postao dosta losiji na pc tako da ga vise i neigram na pc sem ligaskih.

7. The Following User Says Thank You to shokanito For This Useful Post:

Super Star AiN's Avatar

@shokanito,
    Dijagonala ekrana ne igra nikakvu ulogu kada su perfomanse u pitanju. Rezolucija je bitna. 800x600 je 800x600 i na 12 inca i na 179 inca. Tv obicno ima manji refresh rate od monitora, kao i odziv, pa moze da se primeti neko kasnjenje komandi ili slicno. Neki imaju game mode koji to resava.
    Mogu da budem siguran. Prosto i jednostavno, ako svima koji imaju 4gb igra radi normalno, i licno sam je isprobao na 4gb rama i bilo je sasvim igrivo, znaci da problem definitivno nije u ram memoriji.
    Graficka ima i svoju memoriju, ta shared memorija ce se koristiti iskljucivo kada se memorije graficke iskoristi do kraja, sto u slucaju igranja pesa ne desava cesto. I sigurno nece uzeti 3, 4, 10, 20gb rama.
    U minimalnim zahtevima moze pisati i 24gb rama, ali ako igra radi na 1gb rama, onda to sto pise nije bitno.
    Ovo za online, iskreno, pises gluposti i zaista nemam nameru da objasnjavam i ponavljam nesto sto je skroz logicno.

Top Player shokanito's Avatar
    Steam ID:
    Shoka BG
    PSN ID:
    sh-17-pes

Pa igra dijagonala zato sto hocu da vidim travu ,igrače loptu a ne razmuljane boje na ekranu , slazem se da moze to cepanje da se eliminise smanjenjem rezolucije ali to nije to onda to .

Quote Originally Posted by AiN View Post
    @shokanito,

Mogu da budem siguran. Prosto i jednostavno, ako svima koji imaju 4gb igra radi normalno, i licno sam je isprobao na 4gb rama i bilo je sasvim igrivo, znaci da problem definitivno nije u ram memoriji.
    .
    Sad ti pises gluposti . Nemozes sve da trpas u isti kos i tako generalizujes. Na rad pesa utice vise stvari , ali prvenstveno procesor ,ram i grafika. Mrzi me sad da čupam ram , ali siguran sam da kad bi izvadio 8gb rama iz ove moje konfe , da bi bilo problema u radu pesa, a inače radi odlično , iako nemam neke bas dobre ocene u settings. Tako da nemozes i njemu da kazes da mu sigurno nije do rama a neznas ostalu konfiguraciju koju ima. Da bi utvrdili dali vam treba vise memorije evo program meminfo - http://www.carthagosoft.net/MemInfo.php koji u trayu pokazuje trenutnu potrosnju memorije u procentima.
    Ni ja netvrdim da je njemu problem 4gb rama , ali nemogu ni da tvrdim suprotno kada neznamo ostali deo konfiguracije .
    A i kad bi znali ni tad nemoze da se generalizuje jel nije isto dali igra na 17 monitoru ili vecem ..itd. Plus pes je tolko neoptimizovana igra , dal se radi o placanju nvidii i radeonu za drivere ili sta je vec problem , ali znam da sam imao brdo problema u radu pesa na pc svih ovih godina i googlao trazio resenja , drndao po onim silnim podesavanjjima u nvidia inspecotor , svasta nesto , pa bi radilo dobro pa nebi i sve tako u krug , da sam na kraju zaključio da kad mii je pes radio odlično online pito bi drugog koju masinu ima i obicno je to bila masina slična mojoj ili jača , a kad se nadjes online sa nekom slabijom tad izgleda dolazi do problema u radu , usaglasavanja svih tih raznih brzina u svemu , rezoluciji itd.

Ovo za online se dogodilo u praksi , nti ja tu nesto lazem i izmisljam . To je moje vidjenje za pes koji kad se pojavio na pc bio mi je ocena 10 , a sad mi je 2,3 , čemu mozda mnogo doprinosi sto igram na ps4 gde mi je mnogo bolji i stabilan . Upravo iste masine na ps4 mislim da doprinose da pes radi tečno i da klizi , osim kada iskaču crtice za vezu ili se pojavi neki lagger. Na pc sad ima svega i svačega od masina, tako da desi se jedna dve da radi lepo a odma posle te bude losa, sto verovatno zavisi od protivnika i njegovog pc.

Super Star AiN's Avatar

Rekao sam da dijagonala ne utice na perfomanse, vec rezolucija.
    Nema tu sta da se generalizuje, ukoliko igra radi na 4gb rama, znaci da problem nije do rama. Ne kazem da ce 4gb rama pruziti 120fpsa ili sta vec, nego da je igra igriva.

Online zavisi od servera i interneta. Onda recimo ove mmo, lol, dota 2, paladins, ne bi mogao niko da igra, jer nemaju svi iste ili priblizne masine. Ne kazem da lazes ili izmisljas, samo zelim da ti objasnim.

Professional Bayern-fussball's Avatar

Ljudi zakopajte sekire ,nismo u ratu samo opusteno meni pes 18 radi na amd athlon x4 740 quad core 4 threads 3.2 GHz ,amd radeon r7 240 2gb ddr3 ,memorija 4gb rama ,win 7 pro ,ako fraps tacno pokazuje imam izmedju 30 i 35 fps sve na low i off na terenu u glavnom meniju je naravno mnogo vise ,kad ulazim u igru izlazi poruka malo ram memorije i kad kliknem na ignore sve radi bez problema ,ima malo stucanja u sred meca ali me ne ometa ,nikad nisam igrao nijedan pes online uvek igram offline

.Jako je vazno sto vec svi znamo servisiranje kompjutera ,kad je izasao pes 17 demo instalirao sam ga i igra je strasno lagovala nije bila igriva ,kad je bila promenjena termalna pasta ,ocisen PC od prasine unutra i podignut je ponovo win 7 pro ,kompjuter mi je zivnuo sve igre koje sam igrao su ponovo radile i windows je poceo da radi mnogo bolje ,sve to znatno ubrzava rad i stabilnost svih programa .

13. The Following 2 Users Say Thank You to InoMessi For This Useful Post:

Steam ID:
    VEK1NG

Dodaju se nove Liverpulove legende u PES.

15. The Following 2 Users Say Thank You to VEK1NG For This Useful Post:

Data Pack 3 izlazi 15.februara

17. The Following 4 Users Say Thank You to Marecar For This Useful Post:

19. The Following User Says Thank You to Marecar For This Useful Post:

Jel zna neko sta nam jos donosi ovaj novi update ? Da li neku promenu u samom gameplayu ?

24. The Following 2 Users Say Thank You to Marecar For This Useful Post:

Quote Originally Posted by Red Devil_20 View Post
    Jel zna neko sta nam jos donosi ovaj novi update ? Da li neku promenu u samom gameplayu ?
    A new patch is available to download as of 15th February, 2018. Updates included in this patch are as follows.

■Fixes
    <General>
    ・When executing a dynamic one-two pass (manual), the player who makes the pass now responds to control inputs as expected.
    ・When the cursor is on the GK, he no longer automatically moves toward the action when the opposition passes the ball.

<myClub>
    ・After selecting only non-DF players to join the attack in Game Plan, the setting is no longer discarded when moving to the Squad Management screen.

<Master League>
    ・When releasing a player injured at a pre-season tournament and later signing him again, the player will correctly appear in the match after showing on the pre-match Game Plan screen.
    ・Certain players' names no longer display as 'Player Removed' under certain conditions.

■Other improvements to gameplay experience in various modes.

26. The Following User Says Thank You to shoninho111 For This Useful Post:

Top Player Loki87's Avatar
    Steam ID:
    SerbianLoki87

Setili su se I ocene da promene

Attached Images Attached Images

28. The Following 3 Users Say Thank You to Loki87 For This Useful Post:

Cerak United pumba's Avatar

Pretrgli se majku im, za 25 igraca promenili ocene.

Steam ID:
    VEK1NG

Ponadao sam de će ubaciti večite i licencovati našu reprezentaciju.

Page 75 of 83 FirstFirst ... 25657374757677 ... LastLast