Results 1 to 4 of 4

Thread: Iza svih tih nula...

Default Iza svih tih nula...

Kad predjes preko ponosa, ljubavi, zelje...

Jednog naizlged potpuno istog jutra kao i svakog drugog, probudio sam se, popio jutarnju kafu i otisao na trcanje, vazduh je bio lep i hladan, istrcao sam svoju marsutu, vratio se kuci, popio caj i poceo sa citanjem vesti. U ispijanju poslednjeg gutljaja caja umalo se nisam zadavio, procitao sam vest da je Partizan ostao bez trenera. U prvom mahu sam pomislio da je prvo aprilska sala, ali ipak... nije bila sala. Istog trenutka mi je pozvonio mobilni, nepoznat broj, uglavnom se ne javljam na nepoznate brojeve ali ovog puta jesam, ni sam ne znam zasto. Sa druge strane slusalice, dubok i mocan glas, bio je to predsednik crno-belih. Ni u ludilu nisam ocekivao poziv, zeleli su da postanem novi trener Partizana, ostao sam u soku, nisam zeleo da prihvatim poziv, nisam zeleo da se mesam u sve to, jer Partizan danas nije onakav kakvim ga ja zamisljam i nije onakav Partizan kakav treba da bude... posle dugo razmisljanja, odlucio sam da prihvatim poziv, da ja budem taj koji ce promeniti nesto u Partizanu, iz tog razloga sam prihvatio poziv. Posle par dana, selidba u Beograd, upoznavanje sa igracim, strucnim stabom, i sada je doslo vreme da se obratim i vama novinarima i ostalim gradjanima.

N.Djokic: Za bolja vremena!

''Dobar dan svima, hvala Vam sto ste dosli u ovolikom broju, jako mi je drago sto sedim ovde danas sa Vama. Nemam sta da vam kazem, sem da Vam obecam da cu da se potrudim da nastavim tamo gde je stao moj dobar prijatelj Marko Nikolic, veliki prijatelj jos veci strucnjak. Ovu konferenciju predstavljanja bih iskoristio da se zahvalim njemu za sve sto je uradio za ovaj klub a uradio je bas dosta. Mnogi ljudi to ne vide, ali tako je, Marko Nikolic je veliki covek, covek koji ne ume da mrzi i covek koji ce uraditi sve za stvar koju voli, a Partizan... hah, verujte mi, voli previse. Sto se tice mog plana u Partizanu, vreme je da Partizan bude tamo gde je bio nekada, u Evropi. Mozda ce ovo zvucati suludo i previse optimisticno, ako bude sve kako treba, Partizan ce biti u samom vrhu Evrope, ubedjen sam da dolazi nase vreme, vreme slavne proslosti i jos svetlije buducnosti.''

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    P.S Prvu sezonu sam odigrao cisto da se uigram malo, da vidim gde je sta, zavrsio sam na 5.mestu, titulu je osvojila Crvena Zvezda, doveo sam Vladimira Volkova, Mbabu i Drazica. Otisao je Neca Mihajlovic. Sale Ilic otisao u penziju. U mojoj prici:

* Ukoliko budem bio prvi ili drugi, igracu kvalifikacije u obicnim mecevima, ukoliko budem prosao sve, nastavicu sa Ligom Sampiona/Ligom Evrope u Master ligi, ukoliko ne budem prosao kvalifikacije, preskakacu meceve (SKIP).

* Liga - pisacu najzanimljivije stvari i najzanimljivije utakmice

* Kup - pisacu samo zavrsnicu

* Liga Sampiona / Liga Evrope - Na svaka tri kola (grupe), nokaut faza (svaki sledeci prolazak)

* Pisacu i najave za BITNE utakmice, uglavnom u Evropi.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Default Re: Iza svih tih nula...

Super Liga Srbije (nakon 5.kola): Zvezda na vrhu, Cukaricki bez primljenog gola, NP poslednji!

1. kolo Radnik - Partizan 1:2 (Detalji + foto)
    2. kolo Borac Partizan 2:2
    3. kolo Partizan - Vojvodina 2:0
    4. kolo Vozdovac - Partizan 0:0
    5. kolo Radnicki Pirot - Partizan 0:2 (Detalji + foto)

Radnik - Partizan: Djurdjevic i Tawamba srusili Surdulicane!

Crno-beli na povratak titule u Humsku krenuli su iz Surdulice. Neugodan teren, opasan protivnik, dug put... sve je to bilo protiv Partizana danas u Surdulici. Partizan se mucio sve do tog 64.minuta kada Uros Djurdjevic dobija skok duel i salje loptu u golmanov desni ugao. Pobedu i dominaciju crno-belih overava Leandre Tawamba u 85.minutu kada je solo - prodorom pomesao odbranu Radnika i savladao iskusnog cuvara. Radnik u samoj zavrsnici stize do pogotka ali to nije bilo dovoljno za bod protiv Beogradjana.

Radnicki Pirot - Partizan: Leonardo neuhvatljiv!

Radnicki nije odoleo! Partizan u svom ritmu protutnjao kroz Pirot, Leonardo je bio izuzetno raspolozen za igru i sa dva pogotka vodio crno-bele do nove pobede i nastavka niza od 5 utakmica bez poraza u Ligi (4 pobeda i jedan remi). Partizan je poveo poprilicno rano, vec u 4.minutu Leonardo trese mrezu domacina, dominacija i opsada pred golom Radnickog su nastavljeni i u 94.minutu sledi nagrada preko Leonarda koji upisuje svoj drugi pogodak i nova 3 boda.

LE: Partizan u grupi smrti, Nis ceka lavove iz Liona, Pazarci na Sevilju!

Grupe

Partizan putuje u Spaniju, Francusku i Holandiju. Ocekuje ih 6 veoma teska duela, naspram sebe ce imati iskusnu Valensiju, preporodjenu Nicu na celu sa Balotelijem i mozda malo slabiji tim Tventea. U Ligi Evrope se nalazi jos 4 nasih ekipa koji takodje nece imati lak zadatak.

N.Djokic: Sve je moguce, ne otpisujte nas!

''Da, definitivno da je grupa veoma teska, ali mislim da nema potrebe da nas otpisujete pre vremena. Treniramo, radimo i igramo dobro, u formi smo i mislim da mozemo da napravimo iznenadjenje i prodjemo dalje. Svu srecu zelim svim srpskim klubovima, ali naravno, nas niko drugi ne zanima sem nas, gledacemo da nastavimo da igramo ovako, jer zaista igramo dobro.''

Regular VEK1NG's Avatar

Odlično!Samo tako nastavi!