Results 1 to 6 of 6

Thread: Novi igraci za PES 2013

Default Novi igraci za PES 2013

Postovani, kako da ubacim najnovije tran**** igraca i promenim dresove, a da ne pokvarim stari izgled igre Pro Evolution Soccer 2013? Posto sam bio instalirao patch 6 i 11, i uopste mi se ne svidja posto igru skroz promeni kao PES 2017 sto mi se uopste ne svidja jer podseca na Fifu i dosta je cudan. Hvala!

Default Re: Novi igraci za PES 2013

Jesi riješio ovaj problem ?

Obriši sve, ponovo instaliraj igru i PESEdit Patch 6.0 i skini zadnji edit file koji se slaže s tim patchom i ubaci ga (Minosta4u ti je jedan dobar patchmaker, nađi njegov.) Tako ćeš riješiti problem sa transferima i strukturom lige a što se tiče dresova i eventualno faca to ćeš morati ručno ubacivati. Tako sam i ja jer sam evo danas skinuo najnoviji Minostin patch 12.0 i ne sviđa mi se kako izgleda igra. Zato sam ponovo instalirao samo PESEdit 6.0 i ubacio samo najnoviji edit file od ovog spomenutog patcha 12.0.

Pozdrav narode, imam isti problem. Koji update preporucujete? Naime, imam PESEdit Patch 6.0 od prosle godine i sada sam skinuo neki od Minosta4u ali kada ga instaliram skroz se promeni struktura peca a to ne zelim, zelim samo transfere da promenim. Tipa umesto Bormuta on mi ubaci Leganes, kao da je drugi pec u pitanju, a samo sam kopirao Edit fajl. Ima li ko resenje?

Default Odg: Novi igraci za PES 2013

Samo sacekajte posto bi do kraja ove sedmice trebalo da izadje v4 sa odradjenim transferima

Default Novi igraci za PES 2013

Hvala puno ali uspeo sam da resim problem. Pronasao sam odgovarajuci Edit file i ubacio ga, koji ne menja nista osim transfera a dresove sam ubacio rucno.
    Iako ovaj patch koji si postavio malo menja izgled pesa, tj ovog menija na pocetku, izgleda da je skroz ok. Hvala puno u svakom slucaju.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Jel zna neko ,neki option file sa uradjenim transferima za druge lige i other teams ? Hvala