Page 9 of 9 FirstFirst ... 789
Results 161 to 175 of 175

Thread: CTL ~ Liga 1 ~ (rezultati/SS/komentarisanje utakmica) - S24

Default Re: CTL ~ Liga 1 ~ (rezultati/SS/komentarisanje utakmica) - S24

22.Kolo

noviice - Novice Stars 0 - 2 FK Madjionicari - Mirchell

Strelci: Alo'o Efoulou,Kouyate

Malo vise srece za mene u ovoj utakmici.GG Novice

26.Kolo

Gaucho92 - Awesome A8 1 - 3 FK Madjionicari - Mirchell

Strelci: Dwight Gayle,Yannic Djalo,Belotti

Dva moja gola na odbitak i malo vise srece.GG Gale

image hosting 15mb

Super Star Panchev's Avatar

25. kolo - Panchev vs Gaucho 3:3 (2:2)

Utakmica kojom se Los Pistolerosi vjerovatno opraštaju od 1. Lige i tako završavaju katastrofalnu sezonu,
    rezultatski najslabije unatoč relativnom uspjehu u GOLD takmičenju.

I ova je utakmica pokazala koliko je porozna odbrana i da ni dobra partija napada ne može nadoknaditi ono
    što društvo iz prve trećine travnjaka može upropastiti. Sva ti pogotka gostiju graniče sa komičnim situacijama,
    od odbijanja lopte od stopera, preko odlaska golmana u prazno do skretanja lopte u gol nakon što su obje ruke
    bile na lopti. S druge strane, Martinez je postigao gol glavom, Sandro uz pomoć golmana još jedan, a Dybala
    "ušio" još jedan koji je trebao i morao biti pobjednički, ali ipak nije. Slijede mečevi protiv Hame, u slučaju
    4 boda postoji šansa za baražom, ali su šanse gotovo nikakve.

GG Gaucho, radilo je sasvim dobro, barem meni, al' ne mogu se oteti dojmu da si s(p)retno otkinuo dva boda

4. The Following User Says Thank You to Panchev For This Useful Post:

23 Kolo // Liga I
    NikolaReal7 - FK Vardar 1 - 4 FC Samurai Gunners - cesc_Emel_No4

bild hochladen

Kao i uvijek tezak i odlican meč s Nikolom. Nikola dolazi prvi do vodstva ali uspijevamo ubrzo izjednaciti. U drugom poluvremenu sve me je islo. Odlican mec Nikola GG. Vidimo se u LIGI 2.

Pregledao sam temu da provjerim koje meceve trebam postaviti, i primjetio sam da dva meca nisu postavljena. Pa evo da to naknadno odradim. Izvinjavam se zbog nepostavljanja tekme 13 kola, kod mene u excelu je pisalo 3 - 0 za Pancheva pa vjerovatno je to razlog zbog cega nisam postavio mec.

11 Kolo // Liga I
    Gaucho92 - Awesome A8 2 - 1 FC Samurai Gunners - cesc_Emel_No4

bild upload

13 Kolo // Liga I
    Panchev - FC Pancho Villa 0 - 3 FC Samurai Gunners - cesc_Emel_No4

foto upload

6. The Following User Says Thank You to cesc_Emel_No4 For This Useful Post:

Default Odg: CTL ~ Liga 1 ~ (rezultati/SS/komentarisanje utakmica) - S24

XI Kolo

Panchev (FC Pancho Villa) 2:6 (PFC Dobermans Town) -Hama-

XXIV Kolo

-Hama- (PFC Dobermans Town) 4:0 (FC Pancho Villa) Panchev

Dvomeč sam Panchevom neočekivano efikasan i rezultatski veoma ubedljivo rešen u moju korist. Dati 10 golova Panchevu u 2 tekme je izuzetno teško. Golovi su uglavnom davani posle centaršuteva gde su dominirali Hervud i Mazu. Imao je Pancho svoje šanse ali Konami je jednostavno tako hteo. GG i svako dobro

XII Kolo

-Hama- (PFC Dobermans Town) 8:1 (FK Mađioničari) Mirchell

XXV Kolo

Mirchell (FK Mađioničari) 2:2 (PFC Dobermans Town) -Hama-

Dvomeč sa Mirchellom, kako se ispostavilo, i zvanično je doneo prvu titulu prvaka CTL-a ekipi PFC Dobermans Town. U prvom meču je na poluvremenu bilo 1:1 na moj host, ali u drugom je sve što sam šutnuo ušlo u gol i na tuđi host je bilo 0:7 što je dalo konačnih 1:8. Drugi meč je Mirchell bolje igrao, ja sam bio dosta mlak i iscrpljen od silnih mečeva u proteklih nedelju dana, Doumbia je igrao fanatično i malo je falilo da donese sva tri boda Mirchellu, ali na moju sreću uspeo sam da pregrmim par opasnih napada, svoje najbolje šanse realizovao i pokazao zašto su i napad i odbrana Dobermana ubedljivo najbolji u CTL-u ove sezone i da je titula apsolutno zaslužena i to sa 2 meča manje tj jednim i po. GG Mirchell, nastavljamo sa nadigravanjem i sledeće sezone.

9. The Following 2 Users Say Thank You to -hama- For This Useful Post:

I Kolo sa Rosonerom.

Igrali smo ga u prvoj nedelji, baš kad mu je i bilo vreme, ali smo prekinuli jer je Rosoner razbio džojstik... Rezultat pri razbijanju je bio 3:1 za mene, strelci: Di Marija, Salah i Musa Sisoko za mene, a za Rosonera Lukaku. Posle ovoga pokušali smo da se nađemo više puta, ali nije nam poštlo za rukom.

XIV Kolo

A evo i prepiske za drugi meč. Ako može produžetak bilo bi lepo, Rosoner mi se upravo javio da je došao sa puta.

Super Star Panchev's Avatar

Default Re: Odg: CTL ~ Liga 1 ~ (rezultati/SS/komentarisanje utakmica) - S24

Quote Originally Posted by -hama- View Post
    XI Kolo
    Panchev (FC Pancho Villa) 2:6 (PFC Dobermans Town) -Hama-

XXIV Kolo
    -Hama- (PFC Dobermans Town) 4:0 (FC Pancho Villa) Panchev

Dvomeč sam Panchevom neočekivano efikasan i rezultatski veoma ubedljivo rešen u moju korist. Dati 10 golova Panchevu u 2 tekme je izuzetno teško. Golovi su uglavnom davani posle centaršuteva gde su dominirali Hervud i Mazu. Imao je Pancho svoje šanse ali Konami je jednostavno tako hteo. GG i svako dobro
    Naprotiv, Panchevu je nikad lakše dati pogodak. Od 10 golova, barem 7 je bilo na centaršut. Rekao sam i Hami, il' ja znam igrat, a igra je ****, il' ne znam i neću sad sigurno početi učiti.
    Ako je rješenje da se ja ne branim sa X-om već da uzmem joy i zabijam se sa R2 u napadače, ako treba da centaršut branim isto tako sa super-cancel-om na R2 mimo ucrtanih ruta, bliži
    sam da se poselamim s vama i žao mi je što sam došao do ovoga da vidim koliki je ovo **** od igre, pa da je od zlata. Ne volim pobjeđivati nezasluženo, al' još manje gubiti jer neko
    dođe do kornera i pritisne krug. Helem nejse, k'o da je bitno.

13. The Following 5 Users Say Thank You to sAyoNarA For This Useful Post:

Moderator Dovla's Avatar

BARAZ za 1. ligu

cesc_Emel_No4 : TheKop

Igra se na dve dobijene sa ukljucenim produzecima i penalima. Patch od protekle sezone (ne ovaj sa igracima za aukciju).

Rok do nedelje 4.6.2017. 23:59h

15. The Following 3 Users Say Thank You to Dovla For This Useful Post:

17. The Following 2 Users Say Thank You to sAyoNarA For This Useful Post:

BARAZ za 1. ligu

cesc_Emel_No4 : TheKop 0 - 2

I MEČ

II MEČ

Nemam namjeru nikako drugačije komentarisati mečeve, osim onoga što je nužno za regularnost drugog meča. U 42. minuti pri rezultatu 3-0 za mene uz jedan crveni karton za protivnika (strijelci: Staridz 2x i Gyan), desio se prekid, te smo u ponovljenom meču nastavili od 42 minute, a predhodno su određeni autogolovi i crveni karton koji je u ponovljenom meču anuliran sa dva žuta, tako da protivnik nije imao drugog kartona osim ovog crvenog, a zbog autogolova, nema SS-a za strijelce.

Imam ozbiljnu sumnju da je prekid iz II meča rezultat alt+F4 ili nekog sličnog bezobrazluka....a iskreno, bilo bi mi drago da grijesim...

Super Star Amokachi's Avatar

Zato baraz je uvijek bio greska lige i odavno se ukazivalo na to. Previse tenzije, previsok ulog

Quote Originally Posted by TheKop View Post
    BARAZ za 1. ligu

cesc_Emel_No4 : TheKop 0 - 2

I MEČ

II MEČ

Nemam namjeru nikako drugačije komentarisati mečeve, osim onoga što je nužno za regularnost drugog meča. U 42. minuti pri rezultatu 3-0 za mene uz jedan crveni karton za protivnika (strijelci: Staridz 2x i Gyan), desio se prekid, te smo u ponovljenom meču nastavili od 42 minute, a predhodno su određeni autogolovi i crveni karton koji je u ponovljenom meču anuliran sa dva žuta, tako da protivnik nije imao drugog kartona osim ovog crvenog, a zbog autogolova, nema SS-a za strijelce.

Imam ozbiljnu sumnju da je prekid iz II meča rezultat alt+F4 ili nekog sličnog bezobrazluka....a iskreno, bilo bi mi drago da grijesim...
    Ljepoto trebao si navesti da prije tok prekida sam trazio pauzu jer se pojavio lag...A od mene nikada neces docekati Alt+F4 iako sam gubio od mnogo boljih igraca koji su igrali odlican Pes. Sretno u Ligi 1...Do sledeceg susreta

Takodje da dodam za crveni karton, Konami je kriv...Mislio sam da sam isti uspio snimiti ali ne. Takodje je isti promasen sjecam se tekme iz Kup-a. 5/4 po sredini xd

VIDEO DOKAZ PREKIDA

21. The Following 3 Users Say Thank You to cesc_Emel_No4 For This Useful Post:

Super Star Prince94's Avatar

Default Odg: Re: CTL ~ Liga 1 ~ (rezultati/SS/komentarisanje utakmica) - S24

Ovo nije smjelo da se igra dok se tabela ne zavrsi do kraja!

Meni nije dodjeljeno 6 bodova na osnovu sluzbenih rezultata ( vs Copy, Vs Tomy).
    Ja bih onda imao 49 bodova i to me salje na 3.mjesto sto je i direktan prolaz a shomi bi bio u barazu.

ss je okacen davnooo jer je to u pitanju 7 i 8 kolo, tako da ce sad biti problem!

23. The Following 2 Users Say Thank You to Prince94 For This Useful Post:

Page 9 of 9 FirstFirst ... 789