Page 8 of 8 FirstFirst ... 678
Results 141 to 157 of 157

Thread: CTL ~ Liga 1 ~ (rezultati/SS/komentarisanje utakmica) - S24

Default Re: CTL ~ Liga 1 ~ (rezultati/SS/komentarisanje utakmica) - S24

Quote Originally Posted by Giga.RsN View Post
    22. kolo, Nikola vs Giga 3:3

U poslednjem napadu sam uspeo da dođem do boda, slaba partija sa moje strane, pogotovo u odbrani gde sam iz niza sitnih propusta bio kažnjen. GG Nidžo

Video:
      Spoiler:
    Uzivao sam dok sam igrao ...svaka cast na prikazanoj igri.Navijam za tebi da osvojis titulu i nadam se daces osvojiti..Srecno u nastavku .

2. The Following 2 Users Say Thank You to NikolaReal7 For This Useful Post:

Default Odg: CTL ~ Liga 1 ~ (rezultati/SS/komentarisanje utakmica) - S24

X Kolo

-Hama- (PFC Dobermans Town) 3:1 (Awesome A8) Gaucho92

XXIII Kolo

Gaucho92 (Awesome A8) 3:2 (PFC Dobermans Town) -Hama-

Dvomeč starih poznanika u kojem je svako iskoristio prednost domaćeg terena i slavio pred svojim navijačima. Malo je nedostajalo da u drugom meču bude X, ali je Dempsi u 88 minutu zabio glavom posle dobro izvedenog kornera. Sve u svemu, mislim da je po prikazanoj igri ovo realna podela bodova, dobro znana 3 za 3. GG Gaucho, srećno u nastavku sezone.

4. The Following User Says Thank You to -hama- For This Useful Post:

VI Kolo

Noviice (Novice Stars) 1:2 (PFC Dobermans Town) -Hama-

XIX Kolo

-Hama- (PFC Dobermans Town) 4:3 (Novice Stars) Noviice

Prave ofanzivne i raspucane tekme, pucalo se sa svih strana, a u takvim mečevima golmani po običaju imaju mnogo posla. Tako je bilo i u ovom dvomeču, a jedan od najzaslužnijih za svih 6 bodova Dobermana je Consigli. Pored njega, većina igrača je odigrala veoma dobro, a kada se doda i prisustvo sreće u pojedinim momentima i maksimalna fokusiranost čitavog kolektiva PFC Dobermans Town-a jasno je da su bili ispunjeni svi preduslovi za osvajanje maksimalnog plena iz ovog dvomeča. Bilo je zanimljivo videti na jednom mestu Novicine balanserose i moje brzince i konstantna nadmudrivanja tokom čitavih 180+ minuta. Novici puno sreće u nastavku, gg.

6. The Following User Says Thank You to -hama- For This Useful Post:

Default Re: Odg: CTL ~ Liga 1 ~ (rezultati/SS/komentarisanje utakmica) - S24

Quote Originally Posted by -hama- View Post
    [SIZE=4]VI Kolo

XIX Kolo

-Hama- (PFC Dobermans Town) 4:3 (Novice Stars) Noviice

Prave ofanzivne i raspucane tekme, pucalo se sa svih strana, a u takvim mečevima golmani po običaju imaju mnogo posla. Tako je bilo i u ovom dvomeču, a jedan od najzaslužnijih za svih 6 bodova Dobermana je Consigli. Pored njega, većina igrača je odigrala veoma dobro, a kada se doda i prisustvo sreće u pojedinim momentima i maksimalna fokusiranost čitavog kolektiva PFC Dobermans Town-a jasno je da su bili ispunjeni svi preduslovi za osvajanje maksimalnog plena iz ovog dvomeča. Bilo je zanimljivo videti na jednom mestu Novicine balanserose i moje brzince i konstantna nadmudrivanja tokom čitavih 180+ minuta. Novici puno sreće u nastavku, gg.
    Bilo je zanimljivo gledati duple aršine kod sudije. Meni su neka nesvirana saplitanja poslužila da uputim ozbiljnu primedbu sudijskoj organizaciji. Ali praksa pokazuje da sudijska organizacija brani struku pa ne očekujem ni službeni rezultat u svoju korist jer sam iznad terena video neki dron takodje koje nisam uspeo skinuti kao Consigli neke udarce koje je ukrotio . Prečka u prvoj i dve stative u drugoj su me omele u nameri da ostvarim bolji rezultat iako nije statistika bila na mojoj strani nije to delovalo kao neka velika razlika u stopostotnim sansama a na kraju uvek se golovi broje , nekad u moju a nekad u korist mog rivala kao sad . GG srećno dalje mada šta će ti sreća imaš Konsiljija

8. The Following User Says Thank You to noviice For This Useful Post:

23.kolo

Giga vs. Dortmunder 3:5

Više sreće za Budućnost u presudnim trenucima kad se lomila utakmica, Giga se vraćao stalno ali smo ostali pribrani.
    Po 2 gola Kerola i Barkosa odlučuju meč.
    Trenutno stanje: Barkos 13, Kerol 16 golova, nevjerovatan učinak ovog dvojca koji ne namjeravamo razdvajati u sljedećoj sezoni.
    GG!

Top Player Giga.RsN's Avatar

25. kolo, Giga vs Novica 5:3

GG, srećno u nastavku.

Video:
      Spoiler:

VIII Kolo

Рого.ЗВ (FC United of Manchester) 3:3 (PFC Dobermans Town) -Hama-

XXI Kolo

-Hama- (PFC Dobermans Town) 5:1 (FC United of Manchester) Рого.ЗВ

Novi fudbalski rikošet u CTL-u. Rogo i ja oduvek igramo ofanzivno i sa pregršt golova i tako je bilo i sada. Prvi meč je završen podelom bodova i to je prvi remi za Dobermane ove sezone, iskreno to je bio i maksimum maksimuma što sam mogao da izvučem iz tog meča. Drugi meč je sasvim druga priča, krenuo sam dobro, poveo, Rogo vrlo brzo izjednačuje i tu staje, odatle nastavlja samo jedan tim... Dobermani su na krilima Anhela di Marije, bivšeg igrača FC Manchester of United-a i čoveka koji im je večeras zabio 3 gola, i Muse Mazua, nezaustavljivog brzonogog napadača i večeras strelca 2 pogotka, uspeli da nanesu Zvečancima ubedljiv poraz. Sličnost ekipa i filozofija menadžera je poprilična, ofanzivci su brzonogi i nešto niži (sa jedne strane Ben Arfa, Liroj Sane i Đovinko, a sa druge Anhel di Marija, Mohamed Salah i Dani), dok vezni red i odbrana predstavljaju dosta visoki i balansom obdareni momci (među Zvečancima Felaini, Raća Petrović, Sigurdson, Britos, Erik Bejli, a kod Dobermana Varan, Hut, San Hoze, Leskot, Musa Sisoko). Kolegi sa Kosova Polja srećno u nastavku sezone, gg.

12. The Following User Says Thank You to -hama- For This Useful Post:

IV Kolo

DortmundeR (FC Budućnost Dortmund) 3:3 (PFC Dobermans Town) -Hama-

XVII Kolo

-Hama- (PFC Dobermans Town) 8:2 (FC Budućnost Dortmund) DortmundeR

Novi mečevi Dobermana i nove goleade, na 2 meča postignuto je neverovatnih 16 golova. Prvi meč su Dortmunderovci pakleno otvorili, imali velikih 2:0, gosti su to okrenuli na 3:2, ali Barkos je solo prodorom zakucao loptu u gol i doneo konačnih 3:3. Drugi meč je doneo nešto bolja raspoloženja, tada su na dužnost stupili "bumbari" Brandao, Bendtner i Mazu, a brzinci di Marija, Salah i Dani pružali podršku sa klupe. Trio u napadu odigrao je maestralno, zabio 6 golova i uz jedan gol Muse Sisokoa i jedan auto-gol doneo neverovatan trijumf sa čak 6 golova razlike. Dort veoma dobro koristi ono što ima, to pokazuju i njegovi rezultati ove sezone, ali Dobermani su u drugom meču imali svoj dan i teško je bilo izbeći poraz. Srećno u nastavku sezone Budućnosti, kao što im i ime kaže, lepi dani su pred momcima u žuto-crnim dresovima. GG.

14. The Following User Says Thank You to -hama- For This Useful Post:

XXII Kolo

Cesc_Emel_No4 (FC Samurai Gunners) 3:4 (PFC Dobermans Town) -Hama-

Pakleni ritam utakmica za Dobermane se nastavlja. Seskovi Samuraji su odigrali neverovatan meč, igrali u pojedinim trenucima meča i više nego fanatično, ali ni to nije bilo dovoljno da se barem bod osvoji u ovom meču. Imali su prednost u 3 navrata, 1:0, 2:1 i 3:2, nisu uspeli to da sačuvaju i stigla je kazna... Dobermani su uspeli da sačuvaju svoju jedinu prednost i sa konačnih 3:4 sa ovog paklenog gostovanja ponesu kući sva tri boda. Ni sam ne znam kako sam ovde iščupao bodove, od samog starta sam bio ubeđen da je ovde poraz neminovan, ali avaj... Cescu puno sreće u nastavku sezone, GG.

2. kolo, Giga vs Hama 0:1

15. kolo, Hama vs Giga 0:1

Taktički me je Hama prebio, u oba meča, odbrana mu je bila vrhunski postavljena, sigurno najteža utakmica za moje pulene u tom smislu. Ipak, kad hod sam ubrzao ritam utakmice, donelo mi je više prostora, jer Hama nije uspeo lepo da se postavi. U prvom meču sam zakasnio sa takvom taktikom, ali u drugom sam uz malo sreće uspeo u svoj nameri, to mi je donelo pozitivan rezultat, ali tek u 90. minutu. GG, ovakve mečeve sam i očekivao posle našeg susreta u finalu evropskog prvenstva, želim ti sreću u nastavku i sledeće sezone da igraš na vreme :P

Video:
      Spoiler:

17. The Following User Says Thank You to Giga.RsN For This Useful Post:

Super Star Рого.ЗВ's Avatar

Arrow Odg: CTL ~ Liga 1 ~ (rezultati/SS/komentarisanje utakmica) - S24

26. коло:

Рого - Росонер 2:1

Занимљив меч, а поново је Ђовинко био најзаслужнији за мој тријумф. Треба истаћи и да Росонер није имао ни среће у пар наврата када су његови играчи машили буквално празне голове. ГГ и све најбоље до краја лиге.

Видео:
      Spoiler:

19. The Following User Says Thank You to Рого.ЗВ For This Useful Post:

21. kolo, Giga vs Emel 3:2

GG, sportski pozdrav do sledeće sezone !

Video:
      Spoiler:

Super Star Рого.ЗВ's Avatar

Arrow Odg: CTL ~ Liga 1 ~ (rezultati/SS/komentarisanje utakmica) - S24

23. коло:

Панчев - Рого 0:1

Тврда и неизвесна утакмица до самог краја. Није било пуно удараца на гол, али добре прилике нису изостале. Ја сам једну од мојих искористио док се противник прописно испромашивао. ГГ Панчев, више среће у наставку.

Видео:
      Spoiler:

23. The Following User Says Thank You to rossner_tz For This Useful Post:

Super Star Panchev's Avatar

26. Cesc vs Panchev 0-1 (0-0)

Igrali smo u dva navrata jer smo imali prekid u prvom pokušaju i oko 60. minute. U nastavku
    sam imao raspoložene igrače i nastavili su se problemi sa konekcijom, Cesc i ja nismo baš
    kompatibilni, barem tako govore hostovi. Dybala je pogodio za pobjedu, rijetko se dešavalo
    to ove sezone.

kolo 21

Pancev - Noviice 0:1

Dibala nije opravdao uložen novac ove sezone rekao bi a Lacina jednu od brojnih sansi mog tima uspeva da iskoristi .GG srecno dalje

kolo 24
    Noviice - Rosoner 2:1

ne znam zasto sam bio strasno neprecizan u ovoj tekmi. Dao sam dva evro gola ali mnogo dobrih prilika je otišlo niz vodu samo tako. Damoklov mac nad glavom mi je visio kad god ross krene u kontru ali eto i on je masao pa tako to bude. GG srecno dalje

27. The Following User Says Thank You to noviice For This Useful Post:

Page 8 of 8 FirstFirst ... 678