Page 1 of 9 123 ... LastLast
Results 1 to 20 of 175

Thread: CTL ~ Liga 1 ~ (rezultati/SS/komentarisanje utakmica) - S24

Uprava CTL Lige CTL's Avatar

Default CTL ~ Liga 1 ~ (rezultati/SS/komentarisanje utakmica) - S24

CTL - Liga 1

KAKO SE KORISTI ONLINE TABELA:
    Odaberite PES6 i ligu u kojoj učestvujete i videćete tri taba:
    Tabela, Odigrane utakmice, Neodigrane utakmice.
    Spisak svih utakmica poređan po kolima za prvu polusezonu. Kada uđete u neodigrane utakmice, domaćin meča vidi ovakvu ikonicu . Domaćin je u obavezi da nakon odigranog meča upiše rezultat klikom na tu ikonicu. Kako bismo sprečili malverzacije, gost meča je u obavezi da potvrdi taj rezultat. Nakon što domaćin upiše rezultat, gostu se na isto mesto pojavljuje ovakva ikonica (za potvrdu rezultata). Kada gost klikom potvrdi rezultat, utakmica prelazi iz liste neodigranih u listu odigranih. Tabela se formira na osnovu rezultata iz liste odigranih utakmica, i uvek ćemo imati uživo tabelu (moderatori lige neće voditi offline tabelu, samo će upisivati službene rezultate po potrebi)

Igra se 5 kola nedeljno lige. Svakog petka od 20h kreće novi ciklus, tj. možete igrati novih 5 kola. Nemojte igrati unapred, nemojte upisivati pogrešne rezultate, pročitajte u pravilniku pravila vezana za upisivanje rezultata, ako bude greške (namerne ili nenamerne) bićete kažnjeni, jer mi proveravamo vaše rezultate.

Pravila:

TIME : 15min
    LONG / 9Pause
    Condition : Random
    Injuries : YES
    SUBs: 3

Weather : FINE (kiša/sneg = kazna)
    Summer
    Day/Night birate sami.

Obratite pažnju na SSove, (Statistika SS i Strelci SS su obavezni, ukoliko je bilo autogolova, morate da okačite i SS na kome piše Rezultat tekme. Ukoliko ih ne uzimate pisaće vam se kazne na kraju sezone u vaš Excel i svaki SS doneće vam manjak u budžetu vašeg kluba)

Pročitajte pravila još jednom, kao i pravilo za "SS ko je dužan da okači"

Pišite broj kola : Igrač vs Igrač = rezultat.
    (zato što je onima koji prate tabele i statistiku lakše da upišu vaš rezultat, kartone i strelce ako znaju broj kola, a ne da traže vašu tekmu u kolima da bi upisali)

* Obratite pažnju još jednom na pravilnik i pravila za:
    - cutback
    - ponašanje
    - prekid meča i šta raditi nakon toga, kao i pravilo za autogolove
    - prijavljivanje (obavezan snimak Highlights) "silovatelja u 5m = jedan gol u 5m nije silovanje" ili bilo koje druge nefer akcije
    - bilo kakve prijave sumnjivih radnji = kontaktirajte na PM naš CTL Nalog (http://www.pes-serbia.com/members/52751-CTL)
    - takođe, obratite pažnju na pravila za kocku+X, pozicije igrača, dozvoljene formacije i vaše ponašanje.
    - sluzbene rezultate resava Dovla.

Default Re: CTL ~ Liga 1 ~ (rezultati/SS/komentarisanje utakmica) - S24

4.Kolo

rossner_tz - Rossoneri Tuzla 2 - 4 FK Madjionicari - Mirchell

Liga je otvorena!Poceo sam defanzivno na Rosonerov host bez Belotti-a (plav) i Efoulo-a (Holosko crven) i to se nije isplatilo.Poveo je roske brat vec u 20-om minutu preko Edera i imao inicijativu vecim delom prvog poluvremena.Mislim da je kljucni momenat ove utakmice bio trenutak kada je Rosoner nekim idiotskim bagom dao sam sebi gol za 1:1.Ipak uspeva rosoner opet da povede preko Edera i da ode na odmor sa jednim golom prednosti (mada su oba gola na odbitak).Ja odlucujem da promenim formaciju i zaigram dosta ofanzivnije.Umesto Holoska ubacujemo Efouloua i umesto umornog Tina Coste ulazi Fernando da pojaca vezni red.Krecemo dosta bolje drugo poluvreme,Efoulou je uneo malo zivosti u igru dok je odbrana bila besprekorna.U 52 minutu Doumbia posle lepe asistencije Efouloua uspeva da poravna rezultat.Mirovalo je sve do trenutka kada odlucujem da dam sansu igracu kojeg sam platio 19k.U 79 minutu ubacujemo Belottia umesto crvenog Idrisoua.I da li se isplatilo?Prvim kontaktom sa loptom uspeva da izdrzi duel sa odbrambenim igracem i svojim prvim sutom za Madjionicare u zvanicnim utakmicama,donosi vodjstvo.4 minuta kasnije korner i ja koji sam tu najbezopasniji,onako lezerno stiskam krug kad eto reakcije plavog Belottia i prelepog gola za konacnih 2-4 i prva 3 boda na otvaranju sezone.Suma sumarum : Isplatile se parice,bar u ovoj prvoj utakmici.GG Roske i zaista vise srece u nastavku lige...

upload picture

3. The Following User Says Thank You to Mirchell For This Useful Post:

5. The Following User Says Thank You to Hopopa For This Useful Post:

https://s28.postimg.org/5z89y794t/pe...-28-06-739.jpg
    https://s28.postimg.org/8uld52d4t/pe...522_-_Copy.jpg
    https://s28.postimg.org/yrjmvf665/pe...-28-08-339.jpg

Dobro otvaranje sezone za žuto-crne.
    Očekivali smo otvorenu utakmicu, što smo i dobili.
    Vodili smo većinom ali se Hopopa brzo vraćao, moglo je otići ovo na obje strane.
    U strijelce su se upisala sva 3 napadača, a prvi put za tim Budućnosti je zabio Hernan Barcos.
    GG!

7. The Following User Says Thank You to DortmundeR For This Useful Post:

4. kolo

NikolaMkd vs Gaucho

0 - 2

Imali smo prekid na poluvremenu, Nikolicu je izbacilo iz igre pri rezultatu 1-0 za mene. Odigrali smo drugo poluvreme u na moj host u skladu sa pravilima CTL-a i konacni rezultat je bio 2-0. GG Nidzo, vise srece u narednim mecevima

p.s. Gol pre prekida je dao Gusev

9. The Following 2 Users Say Thank You to Gaucho92 For This Useful Post:

kolo 2

Amokači - Noviice 2:4

Amokačijeva odbrana mi je poklonila dva autogola, Charbonir je dao gol sa 30 metara iskosa u Kasiljasovu stranu što me dovodi do zaključka da je Kasiljas rupa i onlajn kao i oflajn što sam znao od pre iako sam ponudio neki keš za njega na aukciji i izgubio za 100 dinara tu aukciju baš od Amokačija a moja golmanska akvizicija Alfred Gomis i najveće pojačanje Amokačija Sadio Mane su mi spasli barem 3-4 komada tako da nije ovo za 3 boda ali tako to nekad dodje . GG, srećno dalje i ne sumnjam u Amokačijev visok plasman na kraju .

11. The Following 3 Users Say Thank You to noviice For This Useful Post:

Super Star Amokachi's Avatar

Quote Originally Posted by noviice View Post
    kolo 2

Amokači - Noviice 2:4

Amokačijeva odbrana mi je poklonila dva autogola, Charbonir je dao gol sa 30 metara iskosa u Kasiljasovu stranu što me dovodi do zaključka da je Kasiljas rupa i onlajn kao i oflajn što sam znao od pre iako sam ponudio neki keš za njega na aukciji i izgubio za 100 dinara tu aukciju baš od Amokačija a moja golmanska akvizicija Alfred Gomis i najveće pojačanje Amokačija Sadio Mane su mi spasli barem 3-4 komada tako da nije ovo za 3 boda ali tako to nekad dodje . GG, srećno dalje i ne sumnjam u Amokačijev visok plasman na kraju .
    Heheh javio mi se jedan momak ovdje i rekao kako ce da odustane zato sto ga pes **** Sta bi rekao da je odigrao ovaj mec.
    Ja sam prosto navikao na ovakve meceve. GG

13. The Following 2 Users Say Thank You to Amokachi For This Useful Post:

Super Star Рого.ЗВ's Avatar

Arrow Odg: CTL ~ Liga 1 ~ (rezultati/SS/komentarisanje utakmica) - S24

2. коло:

НиколаРеал7 - Рого 2:2

Занимљива утакмица, са доста прилика на обе стране. Домаћини су имали предност од 2:0, али се ја брзим головима пред крај првог и на почетку другог полувремена враћам у меч па обојица овај пут освајамо по бод. ГГ Никола, све најбоље у наставку сезоне.

Видео:
      Spoiler:

15. The Following User Says Thank You to Рого.ЗВ For This Useful Post:

Super Star Giga.RsN's Avatar

5. kolo, Mirčel vs Giga 2:3

Dobro otvaranje sezone za moju ekipu, ne samo da smo odneli 3 boda sa teškog gostovanja, nego je igra bila na jednom visokom nivou. GG Mirko, srećno u nastavku.

Video:
      Spoiler:

17. The Following User Says Thank You to Giga.RsN For This Useful Post:

Hahahhahaha kako *****s siso jedna! Zezam se brate,cestitke na zasluzenoj pobedi...

19. The Following User Says Thank You to Mirchell For This Useful Post:

https://s13.postimg.org/dkpye7og7/pe...-59-54-946.jpg
    https://s13.postimg.org/5ghu9h213/pe...-59-55-646.jpg
    https://s13.postimg.org/yk625pq4n/pe...-59-56-346.jpg

Znali smo mi da dolazimo na jedno od najtežih gostovanja u ligi, ali bili smo odlučni da ostvarimo dobar rezultat.
    Bez Barcosa u prvoj postavi morali smo krpiti napad, ali crveni Mounier i Rossi bili su neumoljivi u napadima.
    Od 36' Budućnost je branila 2:1, već tad smo bili zadovoljni i ako izvučemo bod iz ove utakmice.
    Ali dobrom odbranom i srećom odolili smo jakom napadu Novice.
    GG!

21. The Following User Says Thank You to DortmundeR For This Useful Post:

5. kolo Filkaja vs rossoner 2:4

Nakon blamaže u Goldu vs Nikola i bezbroj retardirano primjenjih golova, sreća je pokazala da može i nas dotaći. 3 smrdljiva i 1 normalan gol dovoljni su za pobjedu. Lukaku nakon update-a postaje odličan. Filkaji više sreće drugi put. GG

Messi #10 Filkaja's Avatar

Default Odg: Re: CTL ~ Liga 1 ~ (rezultati/SS/komentarisanje utakmica) - S24

Quote Originally Posted by rossner_tz View Post
    5. kolo Filkaja vs rossoner 2:4

Nakon blamaže u Goldu vs Nikola i bezbroj retardirano primjenjih golova, sreća je pokazala da može i nas dotaći. 3 smrdljiva i 1 normalan gol dovoljni su za pobjedu. Lukaku nakon update-a postaje odličan. Filkaji više sreće drugi put. GG
    Kako to da sam uvek ja predmet dotacinjanja srece protivnika,neverovatno

3.Kolo

Mirchell - FK Madjionicari 2 - 1 VBV Catalunya FC - Filkaja

Posle dva brza gola Belottia odlucio sam da promenim formaciju i cuvam rezultat do kraja meca,sto se na kraju i isplatilo.Filkaja je napadao ali je Sportiello nekim fenomenalnim odbranama uspevao da sacuva mrezu Madjionicara!GG Fiki i vise srece u nastavku!

image hosting services

Default Odg: CTL ~ Liga 1 ~ (rezultati/SS/komentarisanje utakmica) - S24

III Kolo

-Hama- (PFC Dobermans Town) 4:1 (FK Vardar) NikolaReal7

Dobermani su uspešno otvorili novu sezonu pobedom na domaćem terenu protiv FK Vardara. Iako dosta oslabljeni pred ovaj meč, Dobermani nisu odustali od ofanzivne igre i to im je donelo 3 boda. Najzaslužniji za ovu pobedu je Kamilo Žunjiga, a veliki doprinos imali su i odbrambeni igrači. Prvence u novom dresu zabili su Kamilo Žunjiga i Aric Aduriz, a pored njih u strelce su se upisali i Marlon Hervud i Anhel Di Marija. Nikolin golman je nesigurnim intervencijama doprineo njegovom kiksu, a obraz ekipe osvetlao je Marselo lepim pogotkom sa distance. GG Makedonac, srećno u nastavku sezone

26. The Following User Says Thank You to -hama- For This Useful Post:

5 Kolo : Panchev vs NikolaReal7 2 : 3

GG Panchev , zelim ti vise srecu u nastavku sezone .

3. kolo Pachev vs Rossoner 3:4

Imali su rossoneri mnogo srece u prvom poluvremenu, ali i 4-0 vodstvo nakon 50 minuta.. Naravno, debilizam ne bi bio debilizam da nema moje odbrane, koja divnim reakcijama dopušta tri lagana gola za neizvjestan kraj utakmice. Moram i napomenuti pachev-ov drugi gol, koji je plod poprečnog pasa u 16m.

Professional Hopopa's Avatar

Default Odg: CTL ~ Liga 1 ~ (rezultati/SS/komentarisanje utakmica) - S24

4. Kolo

Novica 1-3 Hopopa

Utakmicu su obilježili lagovi na početku prvog i drugog poluvremena, te moja dva gola na odbitke. Žao mi je što je ovako ispalo, očekujem daleko bolji meč i uslove u idućem dijelu sezone. Sve najbolje Novice !

Super Star Panchev's Avatar

Quote Originally Posted by rossner_tz View Post
    Moram i napomenuti pachev-ov drugi gol, koji je plod poprečnog pasa u 16m.
    Dodao sam igracu koji je bio van 16, primio na crti, a sa igracem koji je bio u visini penala, cini mi se. Ako je to protiv pravila, ispricavam se.

31. The Following User Says Thank You to Panchev For This Useful Post:

Professional Hopopa's Avatar

Default Odg: Re: CTL ~ Liga 1 ~ (rezultati/SS/komentarisanje utakmica) - S24

Quote Originally Posted by Panchev View Post
    Dodao sam igracu koji je bio van 16, primio na crti, a sa igracem koji je bio u visini penala, cini mi se. Ako je to protiv pravila, ispricavam se.
    Uopšteno poprečni pas u 16m nije protiv pravila ako nisi dao gol. Nije čak ni protiv pravila ako si dao gol (jednom). Igrajte pes i nemojte plakati kao male mamine maze.

Page 1 of 9 123 ... LastLast