Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 61 to 77 of 77

Thread: SPML Sezona 24 CL - 1/4 finala rok 24. maj u 23:59

Default Re: SPML Sezona 24 CL - 1/4 finala rok 24. maj u 23:59

grupa B
    Fk Partizan vs Fc Fulham 1 - 4

https://www.youtube.com/watch?v=jrKA...ature=youtu.be
    raspucani smo bili na obe strane...dobra igra tebra,srecno dalje

2. The Following User Says Thank You to Pelemasca For This Useful Post:

WPLO Team Lapi's Avatar

Default Odg: SPML Sezona 24 CL - 1/4 finala rok 24. maj u 23:59

1/4 finala

Shollym - Ady
    VS
    Doktor - Dread

Gaucho - ramirinho
    VS
    pelemasca - Brankos* (isti broj bodova kao i bobi ali bolji u medjusobnom skoru zbog gola u gostima)

TAbela : http://www.haxball.gr/group/view/28246

Professional meskovic's Avatar

Default Re: Odg: SPML Sezona 24 CL - 1/4 finala rok 24. maj u 23:59

Quote Originally Posted by Lapi View Post
    1/4 finala

Shollym - Copy* (2 sluzbena protiv kureta pogurala su ga na drugo mesto gde ima isto broj bodova kao i ady, ali je bolji u medjusobnom skoru)

Doktor - Dread

Gaucho - ramirinho

pelemasca - Brankos* (isti broj bodova kao i bobi ali bolji u medjusobnom skoru zbog gola u gostima)

TAbela : http://www.haxball.gr/group/view/28246

**** ga ti kure mogao si odigrati casno pa izgubiti a ne ovako, cekate zadnji dan pa se dogovarate da odigrate, aj 1 sluzbeni nego 2. al haj

5. The Following 2 Users Say Thank You to meskovic For This Useful Post:

Lapi, ono sto je Copy okacio nije dovoljno za sluzbeni. Pre svega nije trebao biti produzetak dva dana bez detaljnog SS dopisivanja u danima kad je drugi igrac bio zdrav i sposoban da igra.

Quote Originally Posted by Admin SPML View Post
    Lapi, ono sto je Copy okacio nije dovoljno za sluzbeni. Pre svega nije trebao biti produzetak dva dana bez detaljnog SS dopisivanja u danima kad je drugi igrac bio zdrav i sposoban da igra.

Patch maker Shollym's Avatar

Default Re: SPML Sezona 24 CL - Grupna faza rok 19. maj 23:59

@Pelemasca:

Quote Originally Posted by cesc_Emel_No4 View Post
    a1 vs c2
    d1 vs b2

c1 vs a2
    b1 vs d2

Parovi za nastavak Lige prvaka...
    ovaj raspored

@Copy:
    grupna faza traje 14 dana, okaci ceo history dopisivanja, sve pre 20. maja je bitno

1/4 finala

Gaucho vs Ramirinho

3 - 1

Ramirinho vs Gaucho

3 - 2

Goals: https://www.youtube.com/watch?v=Nm-w7aRFelk

Great games against Ramirinho. Lucky goal in stoppage time push me through to the semi-finals. GG Ramirinho

1/4
    Pelemasca - Fulham - FC Zenit St. Petersburg - brankos 3-1 , 2-2

https://www.youtube.com/watch?v=3MJS...ature=youtu.be
    izuzetno dobre tekme,dosta prilika , na kraju ipak prolazim dalje zbg bolje odigranog prvog meca.... GG Brankos srecno u ostalim takmicenjima

11. The Following User Says Thank You to Pelemasca For This Useful Post:

1/4
    shollym vs ady 0-0, 4-2

veoma tezak dvomec, isto kao i ligaska od prekjuce, u prvoj utakmici sam propustio brdo sansi u prvom poluvremenu da povedem, sve cisti sutevi ali sve pored ili preko gola. na Adijev host je bilo dosta laga na momente tako da sam morao da izdrzim do revansa na moj host gde sam ubacio crvenog Zlatana sa klupe dzokera da da gol i nije me izneverio sve u svemu na misice ali zasluzen prolaz, dobar dvomec Ady

https://youtu.be/S_8fWWlmriU

1/4 FINALA

Doktor(Bologna) vs Dread(Partizan) 1 : 3

video: https://www.youtube.com/watch?v=JBnh...ature=youtu.be

Cetvrt - finale Lige Sampiona Bologna protiv Partizana i menadzera Dread-a. Veoma tezak mec, poveo sam golom Crstistalda posle ruznog odbitka i odmah dao autogol. Dosao sam ponovo do vodjstva golom Quagliarelle posle voleja, sut je ublazio jedna odbrambeni igrac Partizana ali je lopta ipa zavrsila u mrezi. U drugom poluvremenu Dread krece u totalnu ofanzivu, ja se mucio protiv Cech-a a Ljaic doneo izjednacenje zatim i neuhvatljivi Gomis pa onda Hamsik sa distance i na kraju poraz Bologne od 1 : 3 na svom terenu.
    Nemam golove iz drugog poluvremena, mislio sam da ce Dread da okaci ali nema vremena... :(

(Molio bih admine da pogledaju moj gol na 0:06 snimka, ruzan jeste i nisam bas davao golove iz ove pozicije ali bih zeleo da znam da li je regularan jer je tu negde... Dao sam autogol ali da znam za neki sledeci put, jer meniizgleda 60% da je regularan).

2.mec

Dread(Partizan) vs Doktor(Bologna) 1 : 4

video: https://www.youtube.com/watch?v=5RBq...ature=youtu.be

Revans na vrucem terenu Partizana. Ocekivali smo vrlo tezak mec, na psiholoskom planu nam nije bilo lako posle poraza u prvom mecu ali smo krenuli od samog pocetka da igramo svoju igru sot se na kraju isplatilo. Lucas Moura je cinio cuda veceras, uspeo je da savlada odlicnog Petera Checha dva puta vec u prvo9m poluvremenu i to glavom sto i nije njegov adut. Do kraja poluvremena autogol Vulicevica i naravno Gomis, bezi odbrani Bologne iako je bila vrlo koncentrisana i donosi 1 : 3. U drugom poluvremenu mreze mirovale iako je bilo vrlo napeto na obe strane sesnaesterca i kada se cinilo da ce se igrati treci mec, u sudijskoj nadoknadi vremena Park uspeva da siprati ejdan sut Lucasa Moure i donese veliku pobedu timu Bologne i prolazak u polu-finale Lige Sampiona.
    GG Dread, cestitke na izuzetnoj borbi, srecno u ostalim takmicenjima!

WPLO Team Lapi's Avatar

Quote Originally Posted by Doktor90 View Post
    1/4 FINALA

Doktor(Bologna) vs Dread(Partizan) 1 : 3

video: https://www.youtube.com/watch?v=JBnh...ature=youtu.be

Cetvrt - finale Lige Sampiona Bologna protiv Partizana i menadzera Dread-a. Veoma tezak mec, poveo sam golom Crstistalda posle ruznog odbitka i odmah dao autogol. Dosao sam ponovo do vodjstva golom Quagliarelle posle voleja, sut je ublazio jedna odbrambeni igrac Partizana ali je lopta ipa zavrsila u mrezi. U drugom poluvremenu Dread krece u totalnu ofanzivu, ja se mucio protiv Cech-a a Ljaic doneo izjednacenje zatim i neuhvatljivi Gomis pa onda Hamsik sa distance i na kraju poraz Bologne od 1 : 3 na svom terenu.
    Nemam golove iz drugog poluvremena, mislio sam da ce Dread da okaci ali nema vremena... :(

(Molio bih admine da pogledaju moj gol na 0:06 snimka, ruzan jeste i nisam bas davao golove iz ove pozicije ali bih zeleo da znam da li je regularan jer je tu negde... Dao sam autogol ali da znam za neki sledeci put, jer meniizgleda 60% da je regularan).

2.mec

Dread(Partizan) vs Doktor(Bologna) 1 : 4

video: https://www.youtube.com/watch?v=5RBq...ature=youtu.be

Revans na vrucem terenu Partizana. Ocekivali smo vrlo tezak mec, na psiholoskom planu nam nije bilo lako posle poraza u prvom mecu ali smo krenuli od samog pocetka da igramo svoju igru sot se na kraju isplatilo. Lucas Moura je cinio cuda veceras, uspeo je da savlada odlicnog Petera Checha dva puta vec u prvo9m poluvremenu i to glavom sto i nije njegov adut. Do kraja poluvremena autogol Vulicevica i naravno Gomis, bezi odbrani Bologne iako je bila vrlo koncentrisana i donosi 1 : 3. U drugom poluvremenu mreze mirovale iako je bilo vrlo napeto na obe strane sesnaesterca i kada se cinilo da ce se igrati treci mec, u sudijskoj nadoknadi vremena Park uspeva da siprati ejdan sut Lucasa Moure i donese veliku pobedu timu Bologne i prolazak u polu-finale Lige Sampiona.
    GG Dread, cestitke na izuzetnoj borbi, srecno u ostalim takmicenjima!
    Odigrali ste posle isteka roka, a niste trazili produzetak. Zadnji put se gleda kroz prste. Prvi sledeci diskvalifikacija pa se posle zalite Uefi, Toletu Karadzicu, S.........AV.

15. The Following 2 Users Say Thank You to Lapi For This Useful Post:

WPLO Team Lapi's Avatar

Shollym - Ady [4:2]
    VS
    Doktor - Dread [5:4]

Gaucho - ramirinho [5:4]
    VS
    pelemasca - Brankos [5:2]

1/2 finals

Sholllym VS Doktor

Gaucho VS Pelemasca

Rok 31.5.2017

17. The Following User Says Thank You to Lapi For This Useful Post:

1/2 finale

Gaucho vs Pelemasca

2 - 3

Pelemasca vs Gaucho

5 - 7

Golovi sa utakmica: https://www.youtube.com/watch?v=JLmVS8Z6sRI

Neverovatan dvomec. Sigurno najbolji koji sam odigrao za sve ove godine PES-a. Nesto neverovatno, neopisivo. Raspucali smo se na sve strane, niko se nije stedeo, odbrana nije postojala. Glavnu rec vodili su napadaci. Na kraju, uz mnogoo, ponavljam, mnogo srece, prolazim u finale. Mada mislim da je ovo bilo finale pre finala. Svaka cast Pele majstore

19. The Following 2 Users Say Thank You to Gaucho92 For This Useful Post:

ko to moze da cuva nase napadace,koja odbrana,koliko golova,koliko jos sansi,jojjjj svega je bilo samo ne odbitaka ,respect za to bio sam zadovoljan posle prve utakmice,imao prednost u drugoj lepo poveo ali do poluvremena si anulirao to... sta reci za srecu,sta reci za Konami,zasto mi je ovo uradio nikada mi nece biti jasno... suzdrzao sam se da ne polomim nesto kakve sam ja golove primio Runi ,strasno... na kraju to je sto je... uzivaj u finalu

21. The Following User Says Thank You to Pelemasca For This Useful Post:

Polu-finale

Shollym(Locomotiv Moscow) vs Doktor(Bologna) 2 : 3

video: https://www.youtube.com/watch?v=XTO5...ature=youtu.be

Veliki mec, veliko polufinale LS-a, po meni, finale pre finala, mec dve najefikasnije ekipe prve i druge lige. Sam skor i gol razlikia nagovestavali su veliki mec sto je na kraju i opravdano.
    Nisam najbolje usao u mec sto se tice odbrane i primio jedan danak neiskustvu gol a drugi na bug igrice jer me mrzelo posle faula da promenim igraca koji izvodi prekid... Posle cega Higuain salje projektil u gol Valdesa. Dva gola minusa uspevaju da probude Bolognu koja krece zestoko u napade. Park smanjuje prednost odlicnim udarcem sa distance, Cristaldo glavom posle odlicnog prodora i centarsuta Lucasa Moure donosi poravnanje rezultata. U 86-om minutu vraca nam se onaj bug, velika greska najboljeg golmana SPML-a Hugo Lorisa koju pozrtvovano koristi Lucas i donosi veliki preokret i pobedu Bologne.
    Nazalost u drugom mecu moj poraz od 2 : 0 i nismo uspeli da krunisemo odlicnu sezonu bar ulaskom u finale, jos mi je u glavi stativa Lucasa Moure u posedlnjem minutu drugog meca... Ipak, kao sto rekog, finale pre finala. Shollyme svaka cast na dva odlicna meca, srecnu u finalu, pozdrav.

23. The Following 2 Users Say Thank You to Doktor90 For This Useful Post:

revans finala pre finala:

doktor 0 - 2 shollym

veoma uzbudljiv dvomec, do poslednjeg minuta revansa je bilo neizvesno (stativa Lucasa na snimku poslednja sansa), malo srece za mene u drugom mecu posle kiksa Llorisa u prvom

golovi
    https://youtu.be/nIp6RK7ePzI

25. The Following User Says Thank You to Shollym For This Useful Post:

FINALE SPML LIGE SAMPIONA

SHOLLYM VS GAUCHO

2 - 3

Spoiler:

Jedna utakmica kao dokaz vrednosti ili kruna sezona. Jedna utakmica u koja moze odluciti sve i dati nista. Slamka spasa prvenstva ili slag na torti. Suv talenat protiv rada i konstantnosti. Sudar veliki, najvecih. Ovde prestaje drugarstvo. Ovde prestaje svaka kolegijalnost. Samo prvi se pamti, nije vazno ko je bio drugi finalista. Nema pozitivnog rivalstva. Ovde se vodi rat. Rat koji traje iz sezonu u sezonu. Neprikosnoveni drzalac LigeSampiona i vladar prve lige koji ne zna za poraz. Nikom nije dosta ono sto vec poseduje, svako zeli vise i tudje. Pocelo se ostro, jako, bez ustezanja. Dobro se mi poznajemo. Redjale su se sanse ko na traci, oprezno i skoncentrisano ceka se greska protivnika. Ko svoju priliku ne iskoristi zna da ga ceka kazna. Solim je uspesno odbijao moje napade i pretio iz kontri. Od siline udaraca stit je vise slabio pa je svaka sledeca sansa bila bolja od prethodne. Odgovarao je odlucno, sigurno, nije se moglo nigde kod njegovih golova. Dva puta je stizao prednost, ali na kraju je posustao i nije uspeo i treci put da nadoknadi nedostatak. Novi-stari vlasnici pehara SPML LigeSampiona su igraci Hannover 96. Sprdnju na stranu, zeleo bih da cestitam Shollym-u na igri, druzenju i da najavim dalje ceranje, ja njega za ligu a on za trofej LS. To be continued. GG Shollyme

27. The Following 13 Users Say Thank You to Gaucho92 For This Useful Post:

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234