Page 1 of 7 123 ... LastLast
Results 1 to 20 of 125

Thread: Sezona 24 SPML 1 - Rok za kola 14-26 je 31. maj

Default Sezona 24 SPML 1 - Rok za kola 14-26 je 31. maj

Shollym Patch Master Liga - Sezona 24
    I liga

Sezona 24 u 1. Ligi se igra dvookruznim sistemom,
    svako sa svakim po 2 meca u sezoni = 26 kola u sezoni.
    Rok za kola 1-13 je 9. maj, za kola 14-26 rok ce biti 31. maj i tada se zavrsava sezona
    Takmicari koji do 20. maja ne odigraju najmanje 15 meceva gube pravo na plasman medju prva 4 mesta i direktan plasman u LS ako ga ostvare.

Obavezno upisujte rezultate meca u online tabelu istog dana kada zavrsite mec da ne bismo kaznjavali.

Svi mecevi u ligi se igraju sa sledecim podesavanjima:

Time : 15 min
    Long / 9 Pause
    Condition : "Random"
    Injuries : OFF
    Substitutions: 3
    Penali: NO
    Extra time: NO
    Weather : FINE (nikako kisa/sneg zbog laga!!)
    Summer
    Day/Night

NE ZABORAVITE:
    - Uzimanje 3 screenshota na kraju meca i video snimak sa svim golovima na mecu
    (oba takmicara uzimaju, dogovorite se da jedan postavi rezultate i video, ne izlazite iz meca dok ne pitate protivnika da li je uzeo SS i snimio video)

- TV prenos
    (uzivo gledanje - procitajte u pravilniku sta ovo znaci) - mozete zvati posmatraca za bilo koji vas mec u ligi (ili mozete zvati jednog od emitera TV Shollym da prenosi uzivo vas mec), posmatrac ne moze biti novajlija.

Srecno svima, puno dobre zabave pre svega, i lepih golova
    Igrajte na stadionu domaceg tima, lepse ce izgledati i realnije je.

Iz prve lige ispadaju poslednja 4 na tabeli. Coach ne igra ali je stavljen da bi bio paran broj, dakle ispada on i jos 3 kluba iz prve lige.

2. The Following 3 Users Say Thank You to Admin SPML For This Useful Post:

Super Star JoeVlad78's Avatar

Default Re: Sezona 24 SPML 1 - Rok za kola 1-13 je 9. maj

11. kolo

Gaucho 0 : 1 JoeVlad

https://youtu.be/phTGnoyuEKE

Otvaranje sezone je dobro prošlo za BSK. Zadovoljan sam jedino rezultatom o borbenošću, igrači deluju tromo i neubedljivo... Pravo je čudo kako nismo primili bar tri gola. U stvari, čudesan je bio Saja i njemu dugujemo . Hanover kao i uvek neugodan, previše dobri i u odbrani i u napadu. Više sreće u nastavku i vidimo se na revanšu .

4. The Following User Says Thank You to JoeVlad78 For This Useful Post:

13 kolo
    Pelemasca - Fulham 1 - 1 BSK Borca - JoeVlad78

https://www.youtube.com/watch?v=PDGNZRgv__o
    pocela je dugo ocekivana sezona,letnja liga dvokruzni sistem gde cete bolje,na nama je da opravdamo igranje i sa sto manje sluzbenih rez.. Ugostili smo neugodni BSK sa novim dresovima i nekim pojacanjima...dobra utakmica,na momente tvrda sa dosta borbe,nismo dozvoljavali neke lake prilike,ipak terenku inicijativu sam krunisam golom u 36min,ko drugi nego stari lisac i ikona kluba Dimitar Berbatov ,jedan dupli pas i oci u oci sa golmanom lako matiranje za iskusnog golgetera... imao sam jos 2 stative ali jednostavno nije htela lopta u gol..belezimo i par pokusaja gostiju preko Babela i Longa... u drugom pol BSK pojacava tempo stvara prilike i dolazi do gola ,mislim reyervista Ramy slabijom levom nogom po sredini 16m sutira posle akcije koju je sam izkreirao,imao sam sansu za pobedu ali Luiz Adriano masi ceo gol iz veoma izgledne pozicije..na kraju podela bodova i svi zadovoljni GG Joe srecno dalje

6. The Following 2 Users Say Thank You to Pelemasca For This Useful Post:

11 kolo
    Pelemasca - Fulham 2 - 1 Flamengo - Cika Kure123

https://www.youtube.com/watch?v=OGMPPDiipw4

Druga utakmica ove sezone i prva pobeda na domacem terenu...Navijaci su uzivali u predstavi,lepa utakmica,dobri potezi i 3+ je doslo lagano... Opet egzekutor Berbatov ,kao i ovih sezona bice kandidat za najstrelca ove sezone ispred Fulhama... Gameiro je levicom van16m matirao Ikera ali ipak Luiz Adriano u 80min donosi prva tri boda... GG Brazilac

8. The Following User Says Thank You to Pelemasca For This Useful Post:

Moderator Dovla's Avatar

3. kolo

Ady : Dovla
    0 : 0

Video:
      Spoiler:

Dobra partija sa Ady-em gde je na poluvremenu doslo du iznenadnog pucanja veze kada sam usao u formaciju i vratilo me u sobu kao i Ady-a sto se moze videti na 1. SSu. Sto se tice igre, stekao sam utisak, da sam bio blizi osvajanju tri boda ali me nije hteo gol. Nazad sam dobro postavio odbranu pogotvo u 2. delu. Prvi mec ove sezone i efikasnost 0 bodova, nadamo se boljem raspolozenju napadaca u narednim mecevima. GG Ady i srecno dalje!

10. kolo

BaneYNWA vs Gaucho

1 - 3

https://youtu.be/zSre_MHkodE

Dobra utakmica gde sam na vreme iskoristio svoje sanse i uspeo da odnesem ceo plen. Lako je moglo biti i drugacije. GG Bane!

Super Star JoeVlad78's Avatar

Ljudi, da li samo ja imam problem da gledam Peletove snimke ili imate i vi?. Izbaci mi sledeću poruku "This video contains content from SME, who has blocked it in your country on copyright grounds. "

12. The Following User Says Thank You to JoeVlad78 For This Useful Post:

Default Odg: Re: Sezona 24 SPML 1 - Rok za kola 1-13 je 9. maj

Quote Originally Posted by JoeVlad78 View Post
    Ljudi, da li samo ja imam problem da gledam Peletove snimke ili imate i vi?. Izbaci mi sledeću poruku "This video contains content from SME, who has blocked it in your country on copyright grounds. "
    To sam se i ja spremao da pitam. Mislio sam da samo kod mene jer nisam u Srbiji...

14. The Following User Says Thank You to Doktor90 For This Useful Post:

Moderator Dovla's Avatar

7. kolo

Shomi : Dovla
    0 : 2

Video:
      Spoiler:

Dobar mec sa Shomijem gde je on pokazao vise sto se videti po broju suteva na gol. Ruku na srce ti sutevi su uglavnom bili iz daljine i dosta slabi tako da ili su zavrsavali pored gola ili je Sorrentino lako hvatao. Na mecu se mogao i videti lepo pogodak za 2:0 Cauteurecio-a. GG Shomi i srecno dalje!

16. The Following User Says Thank You to Dovla For This Useful Post:

3. kolo

Gaucho vs Shomi

2 - 1

https://youtu.be/B1Xoay7hYnk

Velika borba na sredini terena. Sanse na obe strane, gde sam ja iskoristio jednu vise. GG Shomi, srecno dalje

18. The Following User Says Thank You to Gaucho92 For This Useful Post:

Default Odg: Sezona 24 SPML 1 - Rok za kola 1-13 je 9. maj

10.kolo

brankos-Dovla 2:2

https://www.youtube.com/watch?v=ttA4...ature=youtu.be

Prva utakmica medju prvoligasima i prvi bod! Dobar mec sa puno sansi pred oba gola,Zenit je dobro otvorio tekmu i poveo sa 2:0,ali Dovla je bio uporan do kraja i uspio je da izjednaci u 90.min. Srecno Dovla! gg

20. The Following User Says Thank You to brankos For This Useful Post:

9. kolo

Gaucho vs CikaKure

0 - 0

Rasipanje bodova se nastavlja. Retko los start prvenstva ekipe Hanovera. Igra pod pritiskom, neodlucnost u zavrsnoj fazi samo su neke od odlika trenutnog stanja ovog tima. Potrudicemo se da u narednim mecevima tempiramo formu i realizujemo napravljene sanse. Naravno, velike pohvale na stranu Flamenga i mog drugara CikaKureta, odlicna i hrabra partija. Vrlo je lako mogao da kazni moju nepovezanu igru, ali na svu srecu nije. GG majstore

22. The Following User Says Thank You to Gaucho92 For This Useful Post:

Moderator Dovla's Avatar

4. kolo
    Dovla : Gaucho92
    2 : 1

Video:
      Spoiler:

Mec u kojem je Gaucho bio i bolji i zasluzio bar nereseno ali par nespretnih poteza ispred mog gola i par dobrih reakcija moje odbrene su dovele do toga da u ovom mecu izvucem tri boda. GG Gaucho i srecno u nastavku!

24. The Following User Says Thank You to Dovla For This Useful Post:

1. kolo

Gaucho vs Dread

4 - 1

https://youtu.be/yac0fOaIhCE

I dalje su vidne velike oscilacije u igri Hanovera, ovoga puta u suprotnom smeru. Vidno raspolozeni napadaci nosili su igru ovog tima i uspeli da doprinesu pobedi nad neugodnim Dread-0m. GG majstore, cekamo se na revansu

26. The Following User Says Thank You to Gaucho92 For This Useful Post:

6 kolo
    Dovla - San Lorenzo 0 - 1 Fulham - Pelemasca

https://www.youtube.com/watch?v=eu9s1gZEYEY
    koliko samo sansi u ovoj utakmici i samo jedan gol...i to u mrezi domacina... umorni smo bili od puta u ARG i zgusnutog rasporeda,nismo nista planirali a odusevljeni se vracamo kuci... konekcija je bila dobra,dobro raspolozenje. Rodallega je u 51min postigao jedini gol,publika je uzivala - po 20 suta na obe strane.. GG Dovla srecno dalje

5 kolo
    Pelemasca - Fulham 5 - 2 Hoffenheim - Шоми

https://www.youtube.com/watch?v=3ljg5l8SXv4
    Iako je palo dosta golova do prvog se cekalo do 33min Ruiz levicom sa 11m u stativu - lopta se odbila u gol i eto radosti na Kreven Kotidzu.Vec u sledecem napadu Alex OX namesta nisanske sprave sa 20ak metara bomba ali pored gola,u sledecem napadu smanjuje distancu dolazi do 16m i lagano plasira za 2-0.Onda su Nemci krenuli pojacanim tempom,jedna polu kontra i kapiten levicom pogadja precku,nije se dalo da lopta udje u gol. 63min OX je krenuo od polovine terena usetao se u u kazneni prostor levicom od stative pogodio gol...i tako postao igrac utakmice.. Sigursson je smanjio u 75min da bi Ruiz posle par min smirio situaciju.. Taarabt je odigrao svoju prvu utakmicu ove sezone posle povrede i uspeo odmah da se upise u listu strelaca... sve u svemu dobra partija,svi zadovoljni.. GG Shomi srecno dalje

28. The Following User Says Thank You to Pelemasca For This Useful Post:

kolo 12
    Cika Kure- Somi
    1-2

https://www.youtube.com/watch?v=xZdI...ature=youtu.be
    Zasluzena pobeda Somija, koji je bio dominatniji celu utakmicu. Cestitam na pobedi, srecno dalje. GG!

Patch maker Shollym's Avatar

6. kolo
    shollym 3 - 1 shomi

dva gola Higuaina na debiju, Shomi nije imao srece da povede, pa mi je dao loptu u noge za prvi gol..

12. kolo
    shollym 4 - 1 brankos

u Ruskom derbiju ofanziva Lokosa od samog pocetka i brzo steceno veliko vodjstvo odrzano do kraja meca, Matic dominirao asistencijama.

golovi
    https://youtu.be/6m3yKmxbokk

31. The Following User Says Thank You to Shollym For This Useful Post:

Patch maker Shollym's Avatar

4. kolo
    shollym 3 - 3 pelemasca

golovi su padali kao na traci u derbiju, Rodallega je bio vrlo inspirisan ali nedovoljno za 3 boda, vidimo se u revansu

11. kolo
    ady 1 - 3 shollym

los pocetak Lokosa, bolja Sloboda koja je povela lagano, sledi promena formacije i Zlatan podize ekipu iz pepela do nove pobede

golovi:
    https://youtu.be/xeX0rzE6iLI

33. The Following User Says Thank You to Shollym For This Useful Post:

6. kolo

Brankos vs Gaucho

1 - 5

https://youtu.be/YLud7lAMZAw

Utakmica gde je sve ulazilo. Svaki sut je zavrsio u mrezi. Brankos jednostavno nije mogao nista protiv toga. GG majstore, vidimo se na revansu

35. The Following User Says Thank You to Gaucho92 For This Useful Post:

Professional meskovic's Avatar

8. Kolo Cika Kure123 - Flamengo 0 - 1 FK Sloboda Tuzla - meskovic

https://youtu.be/17W8i7XLGq0

Izjednacena utakmica do samog kraja, mogu se izdvojiti dvije stvari gol Marija i velika greska domacih tj. pred kraj meca u igru umjesto golmana ulazi igrac...

37. The Following User Says Thank You to meskovic For This Useful Post:

Page 1 of 7 123 ... LastLast