Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 41 to 46 of 46

Thread: Drugi PES-Serbia Ranking Turnir - Parovi i Izveštaji - Pobednik MeGusta18

Default Re: Drugi PES-Serbia Ranking Turnir - Parovi i Izveštaji

leka034(Svajcarska) 3:3 (Kolumbija) MeGusta18

kartoni:/

MeGusta18(Kolumbija) 3:3 (Svajcarska) leka034

Prva utakmica posle primljenog gola utakmica je protekla u znaku jednog tima gde sam dominirao i postigao 2 gola u poslednjih 10 minuta i uzeo pobedu i lepu prednost pred revans mec kod kuce. Kod kuce prvo poluvreme slicna prica gde sam 2 puta vodio ali ubrzo primao gol i onda je krenulo jako tesko drugo poluvreme za mene gde mi protivnik daje gol za 3 2 i trenutni prolaz dalje za njega a pritom svaki duel na sredini terena je dobijao. Od 75 minuta krecem sa 5 spiceva plus pojacan ATACK lvl skroz do vrha i stiskam i postizem gol jako vredan u 89 minutu za 3 3 i prolaz dalje. GG brate nisi zasluzio da ispadnes ali na zalost u ovoj igrici ne dobija uvek bolji jbg srecno u nastavku

MeGusta18(Kolumbija) 4:4 (Bosna i Hercegovina) AST

AST(Bosna i Hercegovina) 1:2 (Kolumbija) MeGusta18

Ovako pre svega da cestitam protivniku jedan od najboljih igraca na forumu koji koristi sve cake koja ova igrica pruza i bilo je pravo uzivanje igrati i nadmudrivati se ovaj mec sa njim. Prvi mec sam krenuo malo agresivnije i od starta sam imao prednost gde je protivnik konstantno smanjivao prednost od 2 gola i nije mi davao da se odlepim i malo spustim loptu. Pri rezultati 4 2 krece u malu ofanzivniju igru i postize 2 gola jako zasluzeno gde krajnji rezultat odgovara njemu zbog 4 gola u gostima i u revansu moze da udje smireno. Jako brzo postizem gol u drugom mecu i krecem na kontre da ga napadam gde protivnik pocinje da dominira i da me stiska i postize gol za 1 1 gde sma krenuo u skoro pa full ofanzivu. Iz nekih odbijenih gde nije uspeo da ispuca loptu i ako je bilo napunjeno i pritiskao je sigurno svasta dolazi lopta do mene gde mu ja iz frljavog suta postizem gol kroz noge i time bacim senku na ovaj dvomec koji je bio fantastican. GG brate vratice ti se sigurno i siguran sam da ces dominirati ligom dok sam ja u USA i nadam se nasim susretima u pesu 18

3. The Following 2 Users Say Thank You to MeGusta18 For This Useful Post:

Professional Kamenorezac's Avatar

1/2 Finale

1.mec

kamenorezac(Srbija) - MakiBor(Grcka) 2:0

20mb image hosting

Žuti kartoni: /
    Crveni kartoni: /

2.mec

MakiBor(Grcka) - kamenorezac(Srbija) 3:1

adult image hosting

Žuti kartoni: /
    Crveni kartoni: /

Dva potpuno razlicita meca u prvom sam stvarno dobro igrao davao golove srecno a promasio prave sanse,u odbrani odlican do pred sam kraj kad protivnik masa 1 na 1,u drugoj razbijen na pocetku malo je falilo da bude brzo 3:0 posle se stabilizovao i negde smo uglavnom na sredini terena vodili borbu.Povukao sam se a ne znam tako da igram tako da sam se na kraju bas grcevito branio i nekako odbranio taj gol u gostima.MakiBor ima za cime da zali pogotovo sto je do ovde igrao mnogo ubedljivije a izbacio je i jednog od najvecih favorita.GG brate

Ukupno:

kamenorezac(Srbija) - MakiBor(Grcka) 3:3

5. The Following 2 Users Say Thank You to Kamenorezac For This Useful Post:

GG. Dobri mecevi i dobar turnir bio! Srecno obojici u finalu i neka bolji pobedi!

7. The Following 4 Users Say Thank You to MakiBor For This Useful Post:

kamenorezac(Srbija) - MeGusta18(Kolumbija) 1:3

kartoni: Matic(zuti)

Prvo da cestitam protivniku na fer i korektnoj borbi jedan od boljih igraca na forumu koji je izbacio neke od boljih igraca u ovom turniru i sasvim zasluzeno dosao do finala. U finalu od pocetka sam postavio neki tempo koji je meni odgovarao sa gengen presom gde nisam dozvoljavao protivniku da igra sporo vec ga terao da igra brzo da nema vremena puno za razmisljanje sto sam iskoristio gde sam poveo 1 0 a protivnik samo jednom sutnuo na moj gol. U drugom poluvremenu izjednacena borba i na jednu i na drugu stranu gde Jacson Martinez posle ulaska sa klupe krece da unosi zivost i postize gol za 2 0 a ubrzo posle toga i asistira za 3 0 gde je vec bilo gotovo. Protivnik je uspeo jako lepim golom sa distance da smanji rezultat ali nista vise od toga i po meni zasluzeno osvajam ovaj turnir prvi trofej i ostace mi u jakom lepom secanju ovaj turnir. GG svima i srecno u nastavku sezone ja se nadam da cu moci iz Amerike preko lap topa da igram pa da nastavimo sa kvalitetnim mecevima a ako ne onda se vidimo u sledecem pesu i jedva cekam.

9. The Following 5 Users Say Thank You to MeGusta18 For This Useful Post:

Professional Kamenorezac's Avatar

Default Re: Drugi PES-Serbia Ranking Turnir - Parovi i Izveštaji - Pobednik MeGusta18

Честитам на турниру потпуно си ме надиграо у овом мечу,све најбоље тамо преко баре.

11. The Following 3 Users Say Thank You to Kamenorezac For This Useful Post:

Page 3 of 3 FirstFirst 123