Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 21 to 40 of 46

Thread: Drugi PES-Serbia Ranking Turnir - Parovi i Izveštaji - Pobednik MeGusta18

Sedam Yoda's Avatar

Default Re: Drugi PES-Serbia Ranking Turnir - Parovi i Izveštaji

1/16 finala

par 10

1. tekma

Yoda - Toja 5:1

photo sharing websites

Tekma se prekinula u prvom dok je bilo 3:0 za mene pa smo odigrali jos jedno poluvreme gde je bilo 2:1 za mene

2. tekma

Toja - Yoda 3:3

image upload

Odigrali smo ovu tekmu do kraja ali se Toja setio kasno da je igrao igrac koji je u prvom mecu dobio crveni... u principu je svejedno za krajnji rezultat ali eto...desava se...

Dobre tekme, nije bilo bas tako lako kao sto rezultat kaze, Toja je uvek nezgodan protivnik... GG Toja

Konacan rezultat: Yoda - Toja - 8:4 (6:1 ako se racuna sluzbena druga)

Super Star DM11's Avatar
    Steam ID:
    DM__11

[LegionKG]Austria 0:1 Colombia[DM11]

: J.Martinez
    :T.Guttierez
    : /
    :/

[DM11]Colombia 4:3 Austria[LegionKG]

: T.Guttierez, F.Guarin, J.Rodriguez, L.Muriel
    : J.Rodriguez, L.Muriel, J.Cuadrado
    : /
    :/
    Moji kartoni do sada: /

Teški mečevi, Kolumbija je igrala jako loše, nisu prikazali ni 50% svojih mogućnosti. Pored te loše igre i veza je bila jako loša, pogotovo u drugom meču, kasnilo je sekundu, ali na to nismo mogli da utičemo ni protivnik a ni ja. Primam neke smešne golove kroz golmana, dva gola dva šuta sa 20m po sredini gola koja prolaze kroz ruke, a sa druge strane iz stopostotnih šansi pogađam stative i prečke, no dobro, to je fudbal, bolje neka me ta loša sreća prođe u ranim i manje važnim mečevima. GG LegionKG!

3. The Following User Says Thank You to DM11 For This Useful Post:

Regular LegionOfBoom's Avatar

PAR 25

Prvi Mec
    Kartoni:Baumgartlinger

Austrija(LegionOfBoomKG)0-1 Colombia(DM)

image sharing

Uz ocajnu vezu sa Krusevcom Austrijanci su imali dosta sansi i prilika za gol,ali lopta nije htela da prodje nikako u jednom navratu Ospina je skinuo tri odbitka za 3s.Kolumbija iz jedne kontre postize dosta bizaran gol iz mesavine manualnog centarsuta i polu loba koju na koju CPU golman nema nikakav odgovor vec samo ostaje skamenjen u mestu gledajuci pritom da zastiti svoje lice.Ostatak meca je nastavljen u istom ritmu gde Austrija dominira na sredini terena i uz dosta sansi ne uspeva da zatrese gol.
    GG DM

Drugi Mec.

Kartoni:/

Colombia(DM)4-3 Austrija(LegionOfBoom)

image hosting above 5 mb

U ovaj mec smo usli dosta otvoreno i napadacki i stvarali dosta prilika uz sjajnu igru na sredini terena.Ali ponovo dolazi do nekih manuelnih vratolomija i hibridnih lobova i u 16m za vodjstvo DM-a.Austrija je uzvracala i izjednacavala prvo za 2-2,kasnije za 3-3 da bi u All-Out Attack zavrsnici imali dva tri napada koji nismo finisirali gde DM skolski iz kontre dolazi do konacnih 4-3.
    GG DM i otvori temu za ove lob udarce

Konacan skor: DM 5-3 Legion

5. The Following User Says Thank You to LegionOfBoom For This Useful Post:

17. Stefke (Colombia) 2:1 (Austria) Admiral_Kolchak

zuti kartoni: F. Klein

Admiral_Kolchak (Austria) 5:2 (Colombia) Stefke

zuti kartoni: /

GG Stefke

Regular
    Steam ID:
    Tandrchak

Real Madrid (Serbia) 3:4 (Sweden) Nummero7

Nummero7 (Sweden) 1:5 (Serbia) Real Madrid

crveni kartoni: Granquist /

GG Nummero

Djiraja (BiH) 2:2 (Austria) Admiral_Kolchak

Admiral_Kolchak (Austria) 3:2 (BiH) Djiraja

GG Djiraja

tomek52(Danska) 3:3 (Kolumbija) MeGusta18

kartoni :/

MeGusta18(Kolumbija) 4:3 (Danska) Tomek52

Prvi mec protivnik sa 3 suta postigao 3 gola dok sam ja dominirao ali nisam uspeo da realziujem brojne prilike i na kraju ostao rezultat 3 3. Drugi mec poveo sam sa 4 1 i ako sam gubio na poluvremenu sa 1 0 ali sam nastavio da napadam nisam hteo da se povucem sto me je umalo kostalo prolaza dalje u 95 minutu gde je protivnik pogodio precku na prazan gol ali malo sportske srece i idemo dalje GG tomek

Real MAdrid(Srbija) 0-2 AST (BiH)

kartoni:/

screengrab

AST(BiH) 3-2 Real Madrid (Srbija)

Kartoni: Pjanjic

images

UKUPNO: AST 5-2 Real Madrid

GG Real Madrid!!

Par 28-

1. TEKMA

Svedska (braned) 2 - 4 Grcka (MakiBor)
    Kartoni: Ibrahimovic (Svedska)

SS:

2. TEKMA

Grcka (MakiBor) 6 - 0 Svedska (braned)
    Kartoni: /

SS:

Komentar:
    Krenuo je Brane dobro i brzo u prvom mecu stigao do prvog pogotka. Medjutim do poluvremena uspevam da izjednacim i povedem. Drugo poluvreme opet na neke misice uspevam da dam jos jedan gol i sa 3-1 se lakse disalo i uz primljen i dat go zavrsili smo prvu tekmu sa 2-4. Druga tekma, Brane opet krece agresivno i stize do par prilika dok ja dugo nisam mogao da spojim dva pasa. Medjutim nakon nekoliko neuspeih kontri jedna je prosla i stizem da velikih 1-0. U ovom trenutku Branetu su trebala 4 gola za prolaz dalje i on krece da sve vise napada a ja cekao moje sanse iz kontri. Do poluvremena postizem jos dva gola za vec tada tesko dostiznih 3-0. Brane onda krece na sve ili nista sto ostavlja mnogo prostora u njegovoj odbrani sto je meni ostavilo mesta da uvecam rezultat. Dobar dvomec, islo je sve od noge. Brane fer, sportski i korektno.
    GG!

12. The Following User Says Thank You to MakiBor For This Useful Post:

12. Djar - Footbal_freak

Nažalost, Footbal freak je jucer imao problema sa pokretanjem pesa, pa smo morali odložiti za danas..

1. Footbal freak 2 - 5 Djar

Žuti kartoni: Mendel, Isla
    Crveni kartoni: /

Nažalost kolega nije mogao odmah odigrati uzvratnu utakmicu, te smo se dogovorili odigrati drugi meč danas navečer. gg Footbal_freak !

12. Djar - Footbal_freak

2. tekma

Djar 4 - 0 Footbal freak

Žuti kartoni: /
    Crveni kartoni: /

Ukupno : Djar 9 - 2 Footbal freak

Sad sam skuzio da slucajno nisam slikao popis igrača, ali nije problem, svi su mogli igrati. Nažalost na trenove je bilo dosta problema sa vezom. gg Footbal freak

Sedam Yoda's Avatar

Par 26

1. tekma

Yoda - Mitta - 3:0

Zuti karton: R. Bacon

photo hosting

2. tekma

Mitta - Yoda - 2:2

uploading pictures

UKUPNO: Yoda - Mitta - 5:2

Dobre tekme, u prvoj sam nekako lakse dolazio do gola, dosta promasivao a imao sam srece da ne primim nijedan a bilo je prilika... u drugoj je protivnik krenuo furiozno, odmah jedan pa drugi gol, moji nekako usporeni i nisu mogli da pariraju medjutim onda se situacija normalizuje a onda pada jedan pa drugi gol, izmedju je bilo sansi i za jednog i za drugog ali golovi u gostima su obezbedili mirniju zavrsnicu... GG Mito

Sedam Yoda's Avatar

Molim Djar-a i Kamenoresca da odigraju sto pre da bi mogli da odigramo 1/4 finala do nedelje jer u ponedeljak ne znam koliko cu imati vremena a u utorak idem na neku operaciju i necu biti tu 3-4 dana...

Professional leka034's Avatar
    Steam ID:
    Leka

1/8
    1. utakmica
    leka034 (Switzerland) - gustavo_fring (Poland) 2 : 1
    zuti: /
    crveni: /

image hosting gif

2. utakmica
    gustavo_fring (Poland) - leka034 (Switzerland) 2 : 2
    zuti: /
    crveni: /

image hosting 10mb limit

GG Gustavo !!

18. The Following User Says Thank You to leka034 For This Useful Post:

Danska (Dan1o) - (Kolumbija) DM11 4 : 3

bez kartona

Od gotovog zamalo veresija. Danska počinje dobro i brzo dolazi do 0:1. Gosti izjednačavaju vrlo brzo na 1:1. U narednom periodu Danci igraju odlično u polju i zasluženo dolaze do visokih 4:1. Međutim, James i društvo se ne predaju bez borbe i posljednjih uraganskih 25' dižu ritam, žestoko nas pritiskaju i uspijevaju smanjiti na pristojnih 4:3. Ovaj rasplet i finiš meč je najavio još jednu odličnu partiju između starih znanaca, proslogodišnjih finalista lige šampiona.

Kolumbija (DM11) - Danska (Dan1lo) 1 : 6

bez kartona

Međutim, drugi meč je čitavo vrijeme išao u jednom smjeru. Rano su Danci poveli i ubrzo idu na 0:2 i 0:3. Inercija meča nikako nije išla u korist Kolumbije. Danaci su bili sigurni u defanzivi i sredini terena, dosta nekih lopti koje su mogle završiti i tamo i tamo su završile baš tamo gdje odgovara Dancima, u par navrata pomalo srećnim pasevima probijamo kolumbijsku odbranu i već nakon nekih sat vremena igre je bilo 1:4. Tu je bilo je jasno da je sve riješeno i ovog puta je izostao spektakl. Čestitke na fer i korektnoj igri DM11.

20. The Following User Says Thank You to dan1lo For This Useful Post:

Lune83(Svajcarska) 1:3 (Kolumbija) MeGusta18

MeGusta18(Kolumbija) 4:2 (Svajcarska) Lune83

Od pocetka meca postavio sam stil igre koji mi je odgovarao gde sam dominirao na sredini terena i terao ga da siri igru da bi ja mogao na kontru da napadam i iskoristim kada se rasiri protivnika ekipa. Prvi mec po meni zasluzena pobeda gde sam imao puno sansi od kojih sam iskoristio 3 a primio gol u 93 minutu iz centarsuta. Drugi mec sam igrao samo na kontre gde se protivnik mnogo zaletao da da gol ali nije uspeo nikako da postavi ofanzivni stil igre a da zaustavi muriela i kvardada tako da po mom misljenju zasluzena pobeda i prolaz dalje. GG i srecno u nastavku takmicenja a mi idemo do titule

35. Par

1. TEKMA

Grcka (MakiBor) 1 - 2 Austrija (Admiral)

SS:

Komentar:
    Oba meca su bila jako teska za igru. Osim sto je sa druge strane bio izuzetan protivnik bilo je malo i neke krutorsti i tromosti u igracima Grcke, a pretpostavljam i Austrije. Medjutim u prvom mecu Admiral se mnogo bolje snasao od mene. Imao je uz data dva gola jos i par sansi glavom koje inace zavrse u golu ali se moj golman proslavio. Imao je Admiral i penal, koji je disuktabilan, ali na moju srecu dobro sam procitao stranu i odbranio penal za koji se kasnije ispostavilo da bi bio pobedonosni i odveo Admirala u polu finale. Sa druge strane ja sam postigao gol i u prvom poluvremenu nista vise nisam pokazao. Drugo je bilo maltene isto samo sto sam eto imao stativu ali to je bilo jedino sto sam imao u celoj tekmi.

2. TEKMA
    Austrija (Admiral) 2 - 3 Grcka (MakiBor)

SS:

Komentar:
    U drugom mecu situacija za mene mnogo teza. Obzirom da u prvom mecu nisam imao mnogo sansi postici dva gola je bio pravi izazov. Da stvar bude jos gora Admiral daje prvi go i prelazi u vodjstvo. Ubrzo zatim sam i ja uspeo da izjednacim i tu se borba nastavlja dalje. U 75. minutu prebacujem sve karte na napad i to me kosta jer je Admiral postigao gol u 80. minutu za 2-1. Mislio sam da sam izgubio ali sam nastavio da igram do kraja i u 83. minutu stizem do 2-2. Admirala deli 10-tak minuta od prolaza a mene jedan gol. Napadao sam i obzirom na sastav Grckog tima pokusavao da glavom postignem taj potrebni gol. Nista nije prolazilo i lopte su samo zavrsavale u autu i korneru. I na kraju kad sam vec mislio da je gotovo, Admiral je uzeo loptu ispred svog gola i (pretpostavljam zbog tromosti igraca koju sam i ja imao) gubi je na svojih 16. metara. Sledi centarsut i gol glavom za veliko slavlje u Atini. Grcka je bas onako kako samo Grcka ume prosla dalje dvomec u kojem je realno protivnik bio bolji.
    GG Admirale!

UKUPAN SKOR

Grcka (MakirBor) 3 - 3 Austrija (Admiral) - Grcka prolazi na gol u gostima.

23. The Following 2 Users Say Thank You to MakiBor For This Useful Post:

Professional Kamenorezac's Avatar

1/4 Finale

1.mec

Yoda(Poljska) - kamenorezac(Srbija) 2:4

img host

crveni kartoni: /

2.mec

kamenorezac(Srbija) - Yoda(Poljska) 3:1

screenshot program

crveni kartoni: /

Prilicno izjednaceni mecevi u kojima su moji napadaci napravili razliku odlicnom realizacijom,a dosta je uticao i na moral protivnika u prvom mecu gol Matica sa 30 metara i to bas kad se vratio od 0:3 do 2:3 i poceo ozbiljno da napada.Veza nam nije bila bas najbolja mislim da bi bili jos kvalitetniji mecevi da je bilo tecnije.

Ukupno: Yoda(Poljska) - kamenorezac(Srbija) 3:7

Preko vikenda sam morao ici van grada, tako da nisam bio u mogućnosti odigrati. Sretno ostalim igračima ..

26. The Following 2 Users Say Thank You to djar For This Useful Post:

AST(BiH) 4-0 Dan1lo (Danska)

Kartoni: Karahasan (BiH)

temp image upload

Dan1lo (Danska) 1-1 AST (BiH)

Kartoni:/

image hosting

Ukupno: AST 5-1 Dan1lo

U oba meča Danilo je imao inicijativu,sa vecim posedom,al sam sjajnom odbranmom uz malo srece neutralizovao gotovo sve napade. Dok sam iz kontre pogotovo u 1 mecu realizovao sanse. U prvom mecu sam ih imao dosta,mogao sam jos koji gol dati,dok u 2 pol sam se vecinom branio i i iz 1 sanse stigao do 1-1,a time i stavio tacku i potencijalnom iznenadjenu i preokretu Dan1la u 2 mecu. GG Dan1lo

28. The Following User Says Thank You to AST For This Useful Post:

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast