Page 18 of 24 FirstFirst ... 81617181920 ... LastLast
Results 341 to 360 of 461

Thread: FIFA 18

Super Star Pejko's Avatar

Default Re: FIFA 18

Face kao da je radila neka poremecena osoba uz 5 flase piva.

Iskreno ja sam bio jedan od onih koji su davali primat fifi, ali nakon mesec dana online igranja sam batalio jer je djubre iskreno. Gameplay je jos i okej ako se igra sa ortacima pa kao vise ekipa i prezentacija upotpune dozivljaj al online mozes samo nervni slom da dobijes. SKidam im kapu samo za servere i za brzinu nalazenja protivnika.

Sto se tice WC moda nije nemoguce da ce se malkice promeniti gameplay, imam utisak da je prosli WC mod promenio gameplay malo pa sto ne bi i ovaj.. bilo bi lepo

Regular Коста's Avatar

Ovde imate ocene svih igraca u novom World Cup DLC-u.

Screenshot_2.jpg
    Evo i nekoliko nasih.

6. The Following 2 Users Say Thank You to Коста For This Useful Post:

Zeznuo ih Kokeza, nema Vukovića, Fejse i Kataija.

Regular Elleven 05's Avatar

Default Odg: FIFA 18

Nimalo nisam odusevljen ovim modom kad sam vidio na sta face lice, ako nastave ovako i u novoj 19ci stavicu tacku na kraj sto se FIFE tice, dok ne pocnu ozbiljno da se pozabave modelima igraca i ostalim segmentima gameplaya a ne samo da brinu oko FUTa.

Ne znam sta ste vi ocekivali da ce promjenit cijelu igru pa dlc je, normalno da ce koristit face koje su vec u igri i dodati par novih.
    A sto se tice gameplay ocigledno da ih ne zanima realnost kao konamija vec sta donosi najvise para tako da nije ocekivati nista novo ni na tom polju.

10. The Following User Says Thank You to Kradac For This Useful Post:

Default Odg: FIFA 18

Informacije o apdejtu

https://help.ea.com/en/help/fifa/fif...orld-cup-info/

Veličina apdejta

Playstation 4 5.55 GB
    Xbox One 5.66 GB
    PC 5.6 GB
    Nintendo Switch 1.3 GB

12. The Following 3 Users Say Thank You to Marecar For This Useful Post:

Regular Elleven 05's Avatar

Default Odg: Re: FIFA 18

Mogu oni da hoce da urade face da isprave preko DLC-a sve da bude vrhunski, i te nove sto dodaju, moderi 1000 puta urade bolje i isprave njihove brljotine. Znam da FUT im je privilegija ali ja igru ne kupujem radi toga nego iskljucivo radi karijere ili onako offline da odigram kad imam vremena. Vidjecemo sta nova 19ka donosi mada ne vjerujem da ce da bude nesto specijalno bolja od 18ke, iako ce da bude Liga prvaka i Europska liga kao novi mod.

Regular Коста's Avatar

Ako moze neko da mi objasni kako da sredim kontrole u FIFI, bilo bi sjajno. Juce sam uzeo, ali sve mi je izmesano. Najvise mi odgovaraju kontole kao na PES-u. Ne znam da li postoji neki tool ili tako nesto za sredjivanje.

Udjes u controller settings stisnes r2/rt da prebaci na kontrole i onda samo mijenjas kako tebi odgovara, odvojeni su napad i obrana tako da nastimaj obe

Regular Коста's Avatar

Quote Originally Posted by Kradac View Post
    Udjes u controller settings stisnes r2/rt da prebaci na kontrole i onda samo mijenjas kako tebi odgovara, odvojeni su napad i obrana tako da nastimaj obe
    Ali po difoltu mi je potvrdno dugme trougao (ako zamislimo PS dzojstik), umesto na iks. Isto tako razliciti brojevi komandi su mi u igri, a razlici mi pisu na dzojstiku.

Onda moras preko nekog toola prvo podesit bio je onaj x360ce ne znam da li jos radi valjda ce ti neko drugi bolje pomoci, ja ne znam kad sam zadnji put to stimao

18. The Following User Says Thank You to Kradac For This Useful Post:

Regular Коста's Avatar

Nisam uspeo nista da podesim, ali sam uspeo da s****m igricu tako da vise ne moze da se pokrene, sto znaci ponovno skidanje. Ne razumem u cemu je problem, ovaj dzojstik mi do sada nikakvih problema nije pravio, kao ni verzije FIFE pre 18-ice. Sredim pas, poremete se sut i dug pas. Sredim ta 2, sve ostalo se poremeti i tako u krug...

Regular Коста's Avatar

Screenshot_1.jpg
    Ima li ko neku ideju kako da sredim ovo? Znaci bukvalno sam igricu na Originu aktivirao sinoc oko 11, stavio sam preko noci da se skida. Jutros sam upalio i odigrao jedan mec gde nisam mogao da sredim kontrole, pa sam izasao. Probao sam preko nekih tulova da sredim, pa sam sjebao igricu i nije mogla da se pokrene. Izbrisao sam je i skinuo opet i sad mi se ovo pojavljuje... Izvinjavam se za dupli post.

Imas verify u originu samo njega pokrenes i on ce ti provjerit fajlove i skinit one sto ne valjaju a ti samo obrises iz documentsa ako si sta radio
    A taj error znaci da si aktivirao igru vise od 5x u roku od 24h i sad moras sacekati da prodje da bi mogo ponovo

23. The Following User Says Thank You to Marecar For This Useful Post:

Rossonero biancorosso's Avatar
    PSN ID:
    biancorosso_

25. The Following 4 Users Say Thank You to biancorosso For This Useful Post:

27. The Following 4 Users Say Thank You to InoMessi For This Useful Post:

Page 18 of 24 FirstFirst ... 81617181920 ... LastLast