Results 1 to 16 of 16

Thread: PES SMoKE patch update 9.2.2

Default PES SMoKE patch update 9.2.2

SMoKE update 9.2.2
    install full 9.2 before update
    includes 9.2.1

Changes:

- included fix for CPY ML and BL crash
    (if your save is crashed start ML without modifying the patch)
    - corrected bugged players
    - corrected fake names in nationals
    - corrected CL teams
    - corrected french league balls
    - added +425 more real faces
    - updated more kits
    - corrected squads for Brasileiro teams
    - replaced more than 1000 fake players
    - completed asian teams squads
    - completed MLS teams squads
    - added 20 teams to south america
    - corrected default turf lines
    (get the new switcher v.922)
    - corrected missing adboards
    - stadiums enhancements
    - Al Ahli sc replace pleasure horn (hidden)
    - a lot of updates and fixes

DOWNLOAD:(790mb)
    mega:

- part 01 https://mega.nz/#!R85BUDjB!IjgpDWLYN...0dzpsdidmgjYgs
    - part 02 https://mega.nz/#!B1AxEByS!sKGbt6nns...DtfzS32THqO-Ik
    - part 03 https://mega.nz/#!Z1w3GBQD!k_wYrcg92...dFHdRW7pEUWzyc
    - part 04 https://mega.nz/#!A1QRWBpK!aiIgVb3Mf...MgegBeT3hMmw-c

2. The Following 2 Users Say Thank You to Omina Tricko For This Useful Post:

Default Re: [B]PES SMoKE patch update 9.2.2[/B]

Quote Originally Posted by Omina Tricko View Post
    SMoKE update 9.2.2
    install full 9.2 before update
    includes 9.2.1

Changes:

- included fix for CPY ML and BL crash
    (if your save is crashed start ML without modifying the patch)
    - corrected bugged players
    - corrected fake names in nationals
    - corrected CL teams
    - corrected french league balls
    - added +425 more real faces
    - updated more kits
    - corrected squads for Brasileiro teams
    - replaced more than 1000 fake players
    - completed asian teams squads
    - completed MLS teams squads
    - added 20 teams to south america
    - corrected default turf lines
    (get the new switcher v.922)
    - corrected missing adboards
    - stadiums enhancements
    - Al Ahli sc replace pleasure horn (hidden)
    - a lot of updates and fixes

DOWNLOAD:(790mb)
    mega:

- part 01 https://mega.nz/#!R85BUDjB!IjgpDWLYN...0dzpsdidmgjYgs
    - part 02 https://mega.nz/#!B1AxEByS!sKGbt6nns...DtfzS32THqO-Ik
    - part 03 https://mega.nz/#!Z1w3GBQD!k_wYrcg92...dFHdRW7pEUWzyc
    - part 04 https://mega.nz/#!A1QRWBpK!aiIgVb3Mf...MgegBeT3hMmw-c

Ma nista se nije poboljsalo,opet mi izbacuje. Nemogu da verujem! Aj nek neko javi ko je imao isti problem,kako se kod njega ponasa..

4. The Following User Says Thank You to Surlan For This Useful Post:

Amateur SerbianO's Avatar

Quote Originally Posted by Surlan View Post
    Ma nista se nije poboljsalo,opet mi izbacuje. Nemogu da verujem! Aj nek neko javi ko je imao isti problem,kako se kod njega ponasa..
    Gdje te je izbacilo? I jesi li siguran da si instalirao dobro patch, jesi li pronašao neku novinu koju nisi do sada imao, ako jesi koja je to?

6. The Following User Says Thank You to SerbianO For This Useful Post:

Quote Originally Posted by SerbianO View Post
    Gdje te je izbacilo? I jesi li siguran da si instalirao dobro patch, jesi li pronašao neku novinu koju nisi do sada imao, ako jesi koja je to?

Pa na istom mestu de i sve vreme. Igram BAL trecu sezonu i kad treba da predjem iz dec. u januar izbaci. Instalirao sam 9.2 i odma ovaj novi apdejt bez onog 9.2.1. Nevidim nikakve novine,verovatno onda nisam nesto dobro uradio!

8. The Following User Says Thank You to Surlan For This Useful Post:

Amateur SerbianO's Avatar

Pa na istom mestu de i sve vreme. Igram BAL trecu sezonu i kad treba da predjem iz dec. u januar izbaci. Instalirao sam 9.2 i odma ovaj novi apdejt bez onog 9.2.1. Nevidim nikakve novine,verovatno onda nisam nesto dobro uradio!
    Ako ti igra I. Šaponjić u Benfici dobro si instalirao, i ako ti je dobra slika F. Kostića, tj. ako nema dvojice....
    Mislim da trebaš krenuti BAL ispočetka i neće te izbacivati.

Quote Originally Posted by SerbianO View Post
    Ako ti igra I. Šaponjić u Benfici dobro si instalirao, i ako ti je dobra slika F. Kostića, tj. ako nema dvojice....
    Mislim da trebaš krenuti BAL ispočetka i neće te izbacivati.

Da igra Saponjic u Benfici i ok je slika Kostica. Nista probacu sve ispocetka,pa ako i onda bude izbacivao. Neznam onda sta je vise..

Regular jzoran's Avatar

Default Odg: Re: [B]PES SMoKE patch update 9.2.2[/B]

Pise da nemoze da se igra sa starim save-om...Moras ponovo da pocnes da nebi izbacivalo.

serbian0 slusaj brate izbrisa sam prosli patch 9.1 kao i pes 2017 ,ponovo instalirao pes 2017 i trebam li sad da skinem 9.2 patch pa onda na njega update 9.2.2??? HVALA!!!

Default Odg: PES SMoKE patch update 9.2.2

Kompjuter vise ne razlikuje ekipe koje su slabe a koje su jake to je strasno, u ML bilo koja ekipa da dodje redovno me gazi po 2-3 razlike. Sudac protivniku dopusta krvnicke startove a meni za svaki kontakt kartone daje a u 16m svaki kontakt je penal i direktni crveni. Igram na superstar sa Sevillom i mene jedan Las Palmas natrpa 5-0 :( Jel tko ima iste probleme kao ja sa ovim patchom i apdejtom? A bez peca lijepo igram i bas se osjeti koja je ekipa jaka a koja nije.

Quote Originally Posted by martial11 View Post
    serbian0 slusaj brate izbrisa sam prosli patch 9.1 kao i pes 2017 ,ponovo instalirao pes 2017 i trebam li sad da skinem 9.2 patch pa onda na njega update 9.2.2??? HVALA!!!
    Upravo tako!

Default Re: PES SMoKE patch update 9.2.2

Meni i dalje u skybetchampions ligi nisu dobri timovi i stadioni.

E ovako ljudi.Odigrao sam dve cele sezone master lige sa ovim update-om i mogu da vam kazem sledece.Sama igra nema veze sa mozgom ko je se igrao oko samog gameplaya definitivno slabo poznaje fudbal.Napravili ste da nema gotovo nikakve razlike izmedju Barselone i na primer ajaccia ili tako nekog slabijeg kluba to je strasno oni ljudi prave kombinacije do savrsenstva pobedjuju uvek sa velikom razlikom itd.Onda sudjenje katastrofa ja ne mogu da verujem da od vas toliko koji se bavite izradom ovih petcheva ne samo ovoga nego uopste da se nije nasao neko ko moze da malo to dovede u red jel to nelici na nista.Definitivno brisem ovaj patch i prelazim na neki drugi a to rade sada i jos neki ljudi sa kojima sam pricao koji dele moje misljenje u vezi ovoga patcha.Inace pes smoke koristim odavno i uglavnom sam taj patch koristio ali sada sa ovim novim update-om samo se gubi vreme.Toliko od mene.

Quote Originally Posted by nenad24 View Post
    E ovako ljudi.Odigrao sam dve cele sezone master lige sa ovim update-om i mogu da vam kazem sledece.Sama igra nema veze sa mozgom ko je se igrao oko samog gameplaya definitivno slabo poznaje fudbal.Napravili ste da nema gotovo nikakve razlike izmedju Barselone i na primer ajaccia ili tako nekog slabijeg kluba to je strasno oni ljudi prave kombinacije do savrsenstva pobedjuju uvek sa velikom razlikom itd.Onda sudjenje katastrofa ja ne mogu da verujem da od vas toliko koji se bavite izradom ovih petcheva ne samo ovoga nego uopste da se nije nasao neko ko moze da malo to dovede u red jel to nelici na nista.Definitivno brisem ovaj patch i prelazim na neki drugi a to rade sada i jos neki ljudi sa kojima sam pricao koji dele moje misljenje u vezi ovoga patcha.Inace pes smoke koristim odavno i uglavnom sam taj patch koristio ali sada sa ovim novim update-om samo se gubi vreme.Toliko od mene.
    Druže mislim da si pola stvari izmislio..... nema potrebe da pljuješ po nečijom trudu. Moj savjet nauči se da igraš, jer sve je u tvom iskustvu Pozdrav i bez uvrede!!!!

Od kad sam cuo za smoke patch ja ga koristim i mislim da je jedan od najboljih koje ima uopste za pes.A sto se tice igre samo vezba.

UltraDiskriminator Darcoolio's Avatar

Default Re: Odg: PES SMoKE patch update 9.2.2

Quote Originally Posted by nenad24 View Post
    To se žali Maleziji ili ne znam ni ja odakle su već.

Evo jedan EDIT sa transferima (Evropski timovi) , pošto nas je SerbianO izgleda napustio.
    http://www8.zippyshare.com/v/EPUrIhh2/file.html