Results 1 to 8 of 8

Thread: Povratak otpisanih - Fk Partizan Beograd

Default Povratak otpisanih - Fk Partizan Beograd

Promene u Partizanu, sa novim trenerom na vrh Balkana!?

U Partizanu se radi punom parom, sa obzirom da uskoro pocinje novo-formirana Regionalna Liga, a i crno-beli su trenutno bez trenera, jer je Marko Nikolic na jucerasnjoj konferenciji za stampu saopstio javnosti da vise nije u stanju da vodi ekipu i da je najbolje da se povuce, uprava Partizana je to morala da prihvati i sada je na njima da angazuju novog sefa strucnog staba. Iz pouzdanog izvora imamo saznanje da je danas u ranim jutarnjim casovima na stadion Partizana krocio Nikola Djokic, srpski strucnjak koji je u dva navrata vodio Partizan. Navijaci ga pamte po dobrom, videcemo hoce li se zelja navijaca ispuniti...

Gotovo: Nikola Djokic novi trener Partizana!

''Dobar dan svima. Drago mi je sto ste dosli u ovolikom broju, jako sam srecan sto sam opet srescemo bas ovde na ovom mestu, ovde sam vec bio dva puta, tako da se osecam kao kod kuce. Zelim da pohvalim odlican rad Marka Nikolica, vratio je klub iz pepela, odradio odlican posao sa transferima, sacuvao tim i omogucio mi jos jednu sansu za uspeh u mom voljenom klubu. Nadam se da ce ovo biti treca sreca sto se tice toga. Prvu utakmicu igramo protiv Sarajeva, cini mi se.. sto se mene tice, drago mi je zbog Regionalne lige, gledaoci ce moci da uzivaju u odlicnom fudbalu, a mi cemo da damo sve od sebe da mi budemo ta ekipa koja ce igrati najlepsi fudbal. Cilj nemam, mogu samo da kazem da cemo svaku utakmicu davati 200% nasih mogucnosti i da cemo da grizemo i kidamo za bodove. Toliko.''

Partizan znatno pojacan: Dva stranca i povratak Filipa Malbasica!

Partizan je u jednom danu predstavio cak tri pojacanja. Crno-bele su pojacali Sergio Duarte i Rodney Wallace koji stizu kao slobodni igraci, trece pojacanje je dobro poznato ime, Filip Malbasic. Malbasic je u svojoj karijeri dva puta do sada oblacio crno-beli dres, nije blistao i nada se da je ovo pravi trenutak za povratak u Beograd.

Reginalna liga (nakon 3.kola): Sarajevo i Zvezda bolji od Partizana, Rijeka na vrhu!

1. Partizan - Sarajevo 0:1 (Muhic 41')
    2. Partizan - Radnicki Nis 3:1 (U.Djurdjevic 14' Bozinov 42' Leonardo 57' Mubarak 77')
    3. Crvena Zvezda - Partizan 1:0 (S.Srnic 77')

N.Djokic: ''Ne mogu da budem zadovoljan rezultatima, izgubili smo od Crvene Zvezde i od Sarajeva pred nasim navijacima. Ako bih nesto mogao da promenim, definitivno bih menjao pobedu protiv Radnickog za pobedu protiv Zvezde, ali sta je tu je... Nismo jos uigrani, zadovoljan sam igrom, u sve tri utakmice smo bili bolji rival ali sreca nije bila na nasoj strani. Mislim da cemo biti jako dobri ako nastavimo ovako da radimo, a pobede i bodovi, doci ce... siguran sam.''

2. The Following 2 Users Say Thank You to napredpartizan For This Useful Post:

Default Re: Povratak otpisanih - Fk Partizan Beograd

Liga Evrope: Povratak Jokanovica i Bilbaa u Beograd, Hajduk u grupi smrti!

Grupa A:
    • Sautempton
    • Auzburg
    • Utreht
    • Belenenses

Grupa B:
    • Valencia
    • Monako
    • Majnc
    • Bari

Grupa C:
    • Atletik Bilbao
    • Hofenhajm
    • Fulam
    • Fk Partizan

Grupa D:
    • Celsi
    • Lil
    • Ajntraht
    • Hnk Dinamo

Grupa E:
    • Mancester Siti
    • Djenova
    • Wolves
    • Ingolstad

Grupa F:
    • Roma
    • Hamburg
    • Az Alkmar
    • Vitoria

Grupa G:
    • Liverpul
    • Nica
    • Arouca
    • Frajburg

Grupa H:
    • Mancester Junajted
    • Verder Bremen
    • Herenven
    • Maribor

Grupa I:
    • Porto
    • Marsej
    • Keln
    • Zeljeznicar

Grupa J:
    • Viljareal
    • Ren
    • Vitese
    • Darmstad

Grupa K:
    • Milan
    • Braga
    • Lajpcig
    • Verona

Grupa L:
    • Lacio
    • Selta
    • Vigan
    • Hetafe

N.Djokic: Grupa teska, prizeljkivali smo Atletik!

''Grupa izuzetno teska, mozda smo cak imali i malo srece, izbegli smo dosta jacih klubova. Drago mi je sto cemo imati prilike da se opet suocimo sa Bilbaom, da vidimo da li smo napredovali i koliko. Sto se tice Nemaca i Fulama, Jokanovic je odlican trener, preporodio je Fulam i igraju odlicno na domacem terenu, mi cemo probati nasu sansu da iskoristimo u Beogradu... A Nemci ko Nemci, uvek neugodni...''

Vreme je za kraj: Alen Stevanovic napustio Partizan!

Alen Stevanovic nije vise igrac Partizana. Crno-beli nisu uspeli da postignu dogovor sa brzonogim napadacem i tako je on odlucio da promeni svoju sredinu, u utorak ce potpisati za Majorku, Partizan je od njegove prodaje prosao vrlo dobro, u kasu je 'leglo' vise od 1.500.000.

4. The Following User Says Thank You to napredpartizan For This Useful Post:

Regionalna liga (nakon 10.kola): Srbi podjednaki, Sarajevo na prvom mestu, Radnicki najgori!

7. kolo: Lokomotiva - Partizan 0:2

8. kolo: Partizan - Olimpija 0:2

9. kolo: Partizan - Vojvodina 0:1

10.kolo: Partizan - Rijeka 3:1

Tabela

Na vrhu Regionalne lige trenutno se nalazi ekipa Sarajeva, za petama su mu Vardar, Dinamo Zagreb i Rijeka, zatim tri srpska kluba i Sloboda iz Tuzle koji dele cifru od 16 bodova. U donjem delu tabele nalazi se Maribor, veliko iznenadjenje ekipa Zeljeznicara, na pretposlednjem mestu je Olimpija, dok je nas predstavnik iz Nisa na poslednjem mestu.

Liga Evrope: Velikani sigurni, Partizan se osvetio Baskijcima!

Fulam - Partizan 2:1

Partizan - Hofenhajm 0:1

Atletik Bilbao - Partizan 1:2

Grupe nakon 3. odigrana kola

N.Djokic: Mogli smo bolje, glupost ce nas kostati prolaska dalje!

''Mislim da smo mogli a i morali bolje. U prvoj utakmici smo bili nadigrani, rezultat 2-1 je najgori rezultat, tako blizu a tako daleko... U drugoj utakmici smo bili mnogo bolji od rivala, ali nismo iskoristili prilike koje smo imali, oni su nam jednom pripretili i pogodili. Protiv Bilbaa smo isli na sve ili nista, znao sam da moramo da osvojimo neki bod tamo, iskreno, da mi je neko pre utakmice ponudio podelu bodova, prihvatio bih bez razmisljanja... ipak niko nije nudio, a mi se u Beograd vracamo sa 3 boda. Napokon je proradio i Leonardo, u najboljem mogucem trenutku, u jednom trenutku sam imao utisak da je mogao sam protiv Spanaca, toliko je bio raspolozen za igru. Bice tesko proci dalje, ali necemo se predati! Imamo jos sta da pokazemo.''

Leonardo Da Silva: Srecan sam, igramo sve bolje i bolje!

''Jako sam srecan. Odigrao sam najbolju utakmicu od kad sam dosao u Partizan, kao sto je sef rekao, eksplodirao sam kad je bilo najpotrebnije, ali ne treba da se zadovoljim ovime. Mislim da mozemo da prodjemo, nece biti lako, imamo kvalitet i bez razmisljanja mogu da kazem da cemo napasti trofej i prolazak u sledecu rundu Lige Evrope!'' rekao je Partizanov Brazilac koji je ocigledno zadovoljan i srecan u crno-belom dresu.

7. The Following User Says Thank You to napredpartizan For This Useful Post:

Obavestenje: Stigao sam do 23. kola, ispao sam iz Lige Evrope, zavrsili smo na 4. pozicija sa osvojenih 6 bodova. Odigrao sam dosta utakmica, spremao sam vam odlicne price, ali na kraju sam tek provalio da mi program za slikanje nije bio ukljucen. Idemo od danas jako i pazljivo! Ziveo Partizan!

Regionalna Liga: Trofej ide u Zagreb, Rijeka druga, Partizan i Vojvodina direktno u LE!

Prva sezona novo-nastale Regionalne Lige je gotova! Na celu tabele je Dinamo Zagreb sa 66 bodova, cak 13 vise od drugoplasirane Rijeke koja ce se boriti za ulazak u Ligu Sampiona u plej-ofu. Na trecem mestu je Partizan, odmah iza Vojvodina a na petom mestu je Vardar koji ce se takodje takmiciti u Ligi Evrope, dok Zeljeznicar i Zvezda zale za Evropom.

Partizan - Dinamo Zagreb 0:3

Partizan - Hajduk Split 0:0

Maribor - Partizan 0:2

Partizan - Zeljeznicar 3:1

Partizan - Vardar 3:1

Rezultati poslednjih 5 kola i tabela

Heroj: Partizanov ''Kristijano'' Leonardo obezbedio igranje u Evropi!

Leonardo Da Silva, jedno od najzvucnijih pojacanja u proslom prelaznom roku, odigrao je jednu od svojih najbitnijih i najboljih utakmica u karijeri. Partizanu je bila potrebna pobeda protiv Vardara, glavnim suparnikom u borbi za Evropu. Vardar je poveo na pocetku utakmice, a onda je Leonardo odlucio da preuzme sve u svoje ruke. Prvo je prosao fenomenalno po levoj strani, vratio povratnu loptu za Sasu Ilica koji je zatresao mrezu Vardara. Nesto malo kasnije, korner za crno-bele, odlicna intervencija stopera Vardara koji je loptu glavom izbacio na nekih 20-tak metara od gola, a onda je na tu loptu naleteo Leonardo i polu-volejem pogodio u gornji desni ugao, na stadionu prvo neverica pa neopisivo slavlje. Utakmica se polako privodila kraju, Uros Djurdjevic odlicnim udarcem stavlja tacku na ovu utakmicu i potvrdjuje mesto u Ligi Evrope. Leonardo je sigurno postao novi miljenik navijaca crno-belih, on je svoj poslednji gol u ovoj sezoni proslavio kao i jedan od najboljih igraca na svetu, Kristijano Ronaldo, pokazivajuci na sebe i smirivajucu gostojuce navijace, videcemo da li je Leonardo takvu proslavu gola spremio za ovaj mec ili cemo u buduce gledati i Partizanovog ''Kristijana'' Leonarda!

N.Djokic: Gledacete neki novi Partizan!

''O sezoni koja je iza nas ne zelim da pricam, mislim da smo mogli mnogo bolje. Sve cestitke Dinamu na osvojenom trofeju, to je jedina ekipa koja nas je nadigrala u obe utakmice, od svih ostalih ekipa smo bili bolji, a bodove smo gubili na glup nacin. To je iza nas, okrecemo se pripremama za sledecu sezonu i za Evropu. Mislim da ce se tim drasticno promeniti, Nikola Djurdjic je na pragu odlaska, a pregovaramo sa levim bekom, stoperom i dva napadaca. Ne znam koliko mogu da tvrdim da ce svi oni doci, ali nadam se barem nekom. Nekoliko igraca moramo da zadrzimo po svaku cenu, bice veoma tesko, ali ne mogu da zamislim Partizan na primer, bez Leonarda, Evertona, Milenkovica, Vulicevica...''

Liga Evrope: Vojvodina u grupi smrti, Partizan sa starim znancima, grupa L najzanimljivija!

Grupa A
    • Lion
    • Majnc
    • Viljem 2
    • Boavista

Grupa B
    • Sevilja
    • Verder
    • Vitese
    • Feirense

Grupa C
    • Milan
    • Monako
    • Ajntraht
    • Vojvodina

Grupa D
    • Mancester Junajted
    • Herta
    • Wolves
    • Rijeka

Grupa E
    • Everton
    • Auzburg
    • Rio Ave
    • Vardar

Grupa F
    • Atletik Bilbao
    • Hetafe
    • Fulam
    • Bari

Grupa G
    • West Ham
    • Marsej
    • Keln
    • Tvente

Grupa H
    • Inter
    • St.Etjen
    • Ingolstad
    • Zeljeznicar

Grupa I
    • Fejnord
    • Braga
    • Partizan
    • Frajburg

Grupa J
    • Lacio
    • Malaga
    • Verona
    • Vigan

Grupa K
    • Porto
    • Tuluz
    • Utreht
    • Dalmstad

Grupa L
    • Valensija
    • Lester
    • Palermo
    • Lajpcig

Sasa Ilic: Gotovo je...

''Vreme je za kraj. Rekao sam da kada budem osetio da vise ne mogu, da nisam spreman, povucicu se. Tako ce i biti, umoran sam od fudbala, zao mi je Partizana, ni ja sam ne mogu da zamislim Partizan bez nekog Sase Ilica. Bicu uz Partizan, uvek, navijaci hvala na svemu, uvek ostanite odani klubu, Partizan je svetinja, a svetinja se ne napusta nikada! Zelim da se zahvalim svima u klubu i svakom navijacu posebno na podrsci koju smo imali do sada i koju ce ovi momci tek imati. Nadam se da ce se titula preseliti u Beograd, nadam se da ce i Evropi doci bolji dani, i nadam se da ce neko od ovih momaka postati Sasa Ilic. Hvala na svemu, ziveo Partizan!

12. The Following User Says Thank You to napredpartizan For This Useful Post: