Results 1 to 6 of 6

Thread: Pomoc

Default Pomoc

Kako da povecam agresivnost igraca?Tokom utakmice mi se desava da su kao mrtvi,nece da jure protivnicke igrace nikako,tako da se protivnik samo dodaje i ne mogu mu nista,pogotovo pozadi u kombinaciji sa golmanom.Pri tome stavio sam def. na agressiv i frontline pres. Hvala unapred.

Default Odg: Pomoc

Quote Originally Posted by gavra158 View Post
    Kako da povecam agresivnost igraca?Tokom utakmice mi se desava da su kao mrtvi,nece da jure protivnicke igrace nikako,tako da se protivnik samo dodaje i ne mogu mu nista,pogotovo pozadi u kombinaciji sa golmanom.Pri tome stavio sam def. na agressiv i frontline pres. Hvala unapred.
    Stavi gegenpress u taktici.

Edit Tim darko_pfc's Avatar
    Steam ID:
    darko_pfc
    PSN ID:
    darko_pfc-Boca

Default Re: Pomoc

Za pocetak, Gavro, kad tvoji gube 2:0 nemoj da izlazis nasem clanu VajgadonnaDalabonni, pa cemo onda da ti pomognemo za neka druga pitanja.

4. The Following User Says Thank You to darko_pfc For This Useful Post:

Gavro crni Gavro

6. The Following User Says Thank You to gorantz For This Useful Post:

Professional superandrea's Avatar
    Steam ID:
    superandrea
    PSN ID:
    superandrea1973

Ja ne izadjem ni kad gubim 8:0 :-) Ja stavim u taktici gde je covering/marking da svi čuvaju sve, a i kvadrat kad držiš tvoj saigrač napada loptu, dva puta kvadrat pa držiš dvojica napadaju a ti možeš da pokrivaš trećeg... ovo može da ti se olupa o glavu ako mnogo koristiš jer igrači ispadaju iz pozicije... aj pa nadam se da ovo pomaže.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Hvala ljudi!!
    I jos jednom da se izvinim VajgadonnaDalabonni zbog pucanja mecha(ubi me kablovski usr*** ptt net,puca mi veza sa serverom i koci u pm,ping mi je je*** 56 non stop,a kreteni nece da dodju da pogledaju zasto je to tako).Izvini!!!

9. The Following User Says Thank You to gavra158 For This Useful Post: