Results 1 to 20 of 84

Thread: Mančester Junajted - Povratak u vrh

Threaded View

Default Mančester Junajted - Povratak u vrh

Juče sam odlučio početi Master Ligu sa Junajtedom, kako bih pokušao da vratim velikane evropskog fudbala u sami vrh. Odigrao sam već 9 utakmica u Premijer ligi sa skorom 6 pobjeda i 3 poraza, dakle bez nerješenih rezultata. Porazi su nažalost bili od velikih rivala Arsenala 1:0 u gostima, od Liverpula 2:1 u gostima, i onda famozni poraz od Stouka kod kuće na Old Traffordu od 0:4. Stouk je imao 4 šuta u okvir gola = 4 gola, 1 auto gol Luke Shawa, dok sam ja promašio sa Rašfordom bar 3 100% prilike, iako sam odmarao neke bitne igrače, ovakva igra je nedopustiva za jedan od najtrofejnih klubova svijeta i za klub koji napada sami vrh. Tim porazom sam pao na drugo mjesto iza gradskog rivala, i sada slijedi revanš u 4. kolu lige šampiona sa Dinamo Kijevom. Nakon 3 odigrana kola u ligi šampiona imam 7 bodova, pobjeda nad PSŽ-om kod kuće, pobjeda nad Din. Zagrebom u gostima, i nerješeno sa Din. Kijevom kod kuće. I u kupu sam dogurao nekako do 3. kola koje tek slijedi, i da ne zaboravim na početku sezone sam osvojio Komjuniti Šild protiv Lestera. To bi bilo to što sam do sada odigrao, pa ću od sada povremeno da ubacujem nove postove o mom napretku ka vrhu. Nisam odigrao mnogo utakmica na ovom PES-u da bih bio dominantan protiv CPU kao što je bio slučaj u prethodnim PESovima, tako da će ovo biti pravi izazov, i sa onim što sam do sada primjetio kako CPU igra, biću sretan da se u prvoj sezoni domognem Lige Šampiona. Igram na SUPERSTAR na 7minuta. Radi kakve takve realnosti odlučio sam da u prvom transfer roku ne dovodim nikoga, već tek od januarskog prelaznog roka da razmišljam o pojačanjima.

p.s. ovo je prvi put da postavljam nešto na ovu temu, pa bez zamjerki za početak. Ubuduće će biti i slika statistike i ostalih dešavnja, i pošto me mrzi da pravim skrinšotove non stop, slike cu postavljati sa telefona
    Attached Images Attached Images
    • File Type: jpg 1.jpg (137.0 KB, 24 views)
    • File Type: jpg 2.jpg (136.2 KB, 18 views)
    • File Type: jpg 3.jpg (136.7 KB, 20 views)

2. The Following User Says Thank You to ooopop For This Useful Post: