Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 81 to 94 of 94

Thread: PES 2017 SMoKE Patch 9.2 FULL

Default Odg: PES 2017 SMoKE Patch 9.2 FULL

Patch nema veze sa mozgom upropastili ste samu igru sa ovim updateom znaci strasno na razlike uopste da li se igra protiv barse ili npr sporting hihon cak ovi drugi igraju jos bolje vanzaljci nemozes sansu da im napravis cirkus niste sredili loptu za francusku ligu i dalje je stara sudjenje uzas i tako da neduzim dalje sve u svemu ocaj od igre koja je i onako sama po sebi prepuna bagova i nerealnosti sto se tice fudbala.Brisem ga definitivno i instaliram neku drugu verziju nevredi gubiti vreme sa ovom.

Quote Originally Posted by nenad24 View Post
    Patch nema veze sa mozgom upropastili ste samu igru sa ovim updateom znaci strasno na razlike uopste da li se igra protiv barse ili npr sporting hihon cak ovi drugi igraju jos bolje vanzaljci nemozes sansu da im napravis cirkus niste sredili loptu za francusku ligu i dalje je stara sudjenje uzas i tako da neduzim dalje sve u svemu ocaj od igre koja je i onako sama po sebi prepuna bagova i nerealnosti sto se tice fudbala.Brisem ga definitivno i instaliram neku drugu verziju nevredi gubiti vreme sa ovom.
    Nema potrebe da non stop pljuješ po peču, ako ti se ne sviđa obriši i ne plju non stop po peču.... ako ti se sviđa igraj ako ne obriši.

3. The Following User Says Thank You to Omina Tricko For This Useful Post:

Default Re: PES 2017 SMoKE Patch 9.2 FULL

Quote Originally Posted by alebre View Post
    Patch iskreno nije za ... Odigro sam dve utakmice i odmah obrisao pte i pes tunning su mnogo bolji
    Ajde pomozi mi malo i objasni zasto ne valja patch. Ja za ceo mesec imam 12Gb interneta i ne bi da ih trosim uzalud. Po meni ako ima nasih timova, ima u startu prednost. Sta po tebi tacno ne valja?

Pozdrav svima!
    Sugerisao bih da kada komentarisete nesto budete odredjeniji i objasnite sa malo vise detalja bilo da je problem ili pohvala.
    Pratim ovaj sajt dugo vremena jer sam strastven igras PESa i to poodavno, tacnije od prvog izdanja. Uglavnom pokupim neki patch i procitam utiske.
    Igram iskljucivo offline i uvek iskljucivo sa drustvom, nesin gameplay i pirat nazalost. Protiv kompa sam igrao PES 2014 jer sam imao problema obzirom da sam do tada igrao na ps2.
    Juce sam zbog bolesti upalio komp i odigrao master ligu sa Apoelom u Englesoj 2 ligi. Bez problema sam prvi na super star, 6min trajanje utakmice, normalna brzina...
    Koristim sve dugmice kao i pecurke a taktiku koristim jednu, namestim i ne diram. Bez problema sam pobedjivao i sa po tri gola razlike i ako su igraci dosta slabi. U ligi mi je tim najjaci koliko sam mogao da vidim ali za malo. Igrao sam i kup i pobedio Everton, Lester...
    Kada posetim sajt i procitam post kao sto su neki iskomentarisali, uglavnom se razocaram i trazim neki drugi patch. Instalirao sam 9.2.2 i eto slucajno probao da igram i onda ukapiram da negde pored avatara treba da stoje godine mada ni to nije merilo znanja i umeca. Takodje treba pre komentara reci da li je on za online ili offline, pirat-original, brzina igranja, koliko dugmeta se koristi, koliko se udubljuje u taktiku i sl. Ne sve naravno vec u zavisnosti o kom problemu je rec. Takodje kada se kaze da je patch njesra, treba navesti sta to neki drugi patch ima pa je hvaljen a ovaj kritikovan. Takodje koliko znam u ovim patchevima se ne dira gameplay ali me ispravite ako gresim.
    Da zakljucim... Odličan patch sa dosta detalja. Najbolji fudbal do sada. Igrao sam i fifu nekada ni blizu. I vezbajte, koristite R2 u skroro svakoj situaciji, desnu pecurku takodje kod prijema mnogo znaci protiv kompa u mnogim situacijama, kada sutirate glavom takodje (primetio sam da mnogo bolje igraju glavom) i mnogo tih sitnica treba da se nauci i da lepo legne. Moja jedina zamerka godinama unazad je sto nema Radnicki iz Nisa Nadam se da cemo to u buducnosti da promenimo.
    Izvinite za predugacak post. Pozzz jos jednom

6. The Following User Says Thank You to MaErAkLoIJA For This Useful Post:

Da dodam
    Mnogi ne koriste R2 i to je vec trecerazredni igrac. Isto toliko nekorišcenje pecurke unazadjuje igraca. Takodje sve to mora da se koristi jako brzo kako bi neki igrac bio relativno dobar.
    Pa vi vidite gde ste pre komentara...

9. The Following User Says Thank You to jzoran For This Useful Post:

Default Odg: Re: PES 2017 SMoKE Patch 9.2 FULL

Quote Originally Posted by mladja064 View Post
    Ajde pomozi mi malo i objasni zasto ne valja patch. Ja za ceo mesec imam 12Gb interneta i ne bi da ih trosim uzalud. Po meni ako ima nasih timova, ima u startu prednost. Sta po tebi tacno ne valja?
    Peč je odličan... Crvena Zvezda i Partizan su odrađeni odlično i postave su prave i ocjene su solidne za naše timove... i naravno u sledećim ažuriranjima očekuje se još dodavanja klubova sa neše regije... po meni odličan peč bez velikih grešaka.. pozdrav

Instalirao sam patch,ali kad krenem da igram utakmicu onaj krug se levo vrti i kao da kamera snima teren,mec nece da pocne. Neki fix za to?

Default Odg: Re: PES 2017 SMoKE Patch 9.2 FULL

Quote Originally Posted by vukPES View Post
    Instalirao sam patch,ali kad krenem da igram utakmicu onaj krug se levo vrti i kao da kamera snima teren,mec nece da pocne. Neki fix za to?
    Koji patch koristis(verziju) i jeli original igra ili CPY?

Quote Originally Posted by vukPES View Post
    Ja sam instalirao 9.2.1 critical update i otklonio taj bug. A mozes odmah i 9.2.2 update da instaliras. Citaj temu imas sve opisano...
    .

Imam problem sa instalacijom peča. Neće uopšte da je pokrenem. Uđem u instalaciju peča i neće da je pokrene. Čekao sam oko pola sata i pokušavao više puta, ali ništa.

EDIT: Setio sam se rešenja, preko WinRara sam direktno pokrenuo instalaciju. Izvinjavam se na uznemiravanju

momci moze li neko da mi pomogne...nisam bas strucan pa bih vas zamolio za pomoc...skunuo sam svih 15 pecheva i obuhvatio ih sve,raspakovao i dobio sam jedan pech2017...gde to sada treba da se ubaci i kako se uopste pokrece igra sa pechom...taj mi deo nije jasan molim za pomoc hvala

Quote Originally Posted by jovan84 View Post
    momci moze li neko da mi pomogne...nisam bas strucan pa bih vas zamolio za pomoc...skunuo sam svih 15 pecheva i obuhvatio ih sve,raspakovao i dobio sam jedan pech2017...gde to sada treba da se ubaci i kako se uopste pokrece igra sa pechom...taj mi deo nije jasan molim za pomoc hvala
    Pokrenes instalaciju kada si raspakovao sve fajlove zatim ce da ti se ponudi na koju particiju zelis da instaliras patch.Odaberse samo tu gde ti jeinstalarin sam pes i ides samo na next i pratis dalje uputstvo patch ce sam da se instalira i to je to.Pokreces ga normalno preko pes ikonice i igras.

Page 5 of 5 FirstFirst ... 345