Results 1 to 2 of 2

Thread: Pes 17 sa slabijim klubovima- da li je samo moj utisak ovakav?

Default Pes 17 sa slabijim klubovima- da li je samo moj utisak ovakav?

Odigro sam pre jednu LS sa realom na superstar i jedno SP sa urugvajem isto na superstar, osvojio oba, davao i primao golove i cinila mi se dobro igra.
    Onda krenem ovu ML sa newcastlom, i svaki rezultat 0:0, eventualno 1 0 za mene ponekad. Na 8 minuta, prvo na superstar onda sam smanjio na top player medjutim ni to ne pomaze.
    Bukvalno se nista ne desava na terenu. Oni ne igraju bukvalno, daju neke kratke paseve uglavnom nisu nijednom stvorili gol sansu za evo 10ak kola, samo odugovlace i razvlace loptu po terenu a ja trosim igrace i jurim za njima u presing ko idiot ne bi li imo koji minut vise da dam gol.
    A njihova odbrana- svaki ko 3 ramosa. Mitrovic sa 76 ovr kad primi loptu u 16 nema milisekundu vremena da se okrene a kamoli da se namesti za sut. Paseve seku ko puter vrucim nozem sto bi reko jim beglin, nema sile nista da prodje.
    Tih par golova sto sam dao neki centarsuti, ugl na srecu, ili odbitak neki i sl.

Da li jos neko ima slicne(ili pak skroz suprotne) utiske?

EDIT: Evo odigrah pola sezone vec, usao sam malo u fazon sta prolazi i kako se moze dati gol. sada im uspem na vecini utakmica dati bar gol, ali i dalje mislim da je AI prelos u napadu i prejak u odbrani, a utakmice manje dinamicne od prethodnika

2. The Following User Says Thank You to Frogger For This Useful Post:

Default Re: Pes 17 sa slabijim klubovima- da li je samo moj utisak ovakav?

Takodje sa Njukaslom igram ML na top player (10 min). U prvoj sezoni sam jos i uspevao da dam po 2-3 komada, sada u Premijer ligi to sto kazes - uglavnom 0:0, 1:0. Mislim da sam primio samo jedan gol u prvih 5-6 kola.