Results 1 to 5 of 5

Thread: Burnley FC - CLARETS

Professional Djoxetina's Avatar

Cool Burnley FC - CLARETS

Sean Dyche napustio Barnli da bi preuzeo Vimbldon!!! Stigla zamena

Sve navijače Barnlija šokirala je vest da Sean Dyche napušta klupu Klaretsa i odlazi u Vimbldon!
    Šok je tek usledio kada je objavljeno i ime novog menadžera.
    Na kraju konferencije kada su svi mislili da će predsednik Majk Garik reći da novi menadžer stiže u narednim danima on je rekao da novi trener upravo ulazi u salu za pres konferencije.
    Josić se obratio novinarima koji su bili u čudu.

Nisam mnogo razmišljao. Neće biti lako

" Poziv nisam očekivao, ali kada je stigao nisam mnogo razmišljao. Potreban mi je novi izazov, a ovaj sa Barnlijem i te kako neće biti lak. Cilj je opstanak u ligi, a fond igrača je veoma kratak, ali neću da tražim izgovore tek sam došao, rezultati će prikazati naš rad. Sada nam je prioritet da dovedemo barem jednog napadača i jednog ofanzivnog krilnog igrača. Hvala upravi na poverenju koje mi je ukazala!"

Evo nas ponovo, ovog puta po meni najbolji PES još od šestice Nisam uzeo Liverpul iz prostog razloga što im 'real life' ide dobro pa ja ne bih ništa tu da diram

I da, trenutni fond igrača

2. The Following 4 Users Say Thank You to Djoxetina For This Useful Post:

Default Odg: Burnley FC - CLARETS

BOOM: Ings se vratio u Barnli! Potpisao i Kone

Dani Ings se vratio bar na kratko u Barnli. Radi se o jednogodišnjoj pozajmici u kojoj će pokušati da pomogne klubu u kojem je beležio najbolje nastupe da opstane u ligi.
    Liverpul dolaskom Fredija Guarina ima gužvu u napadu i idealno rešenje je bilo poslati Ingsa na pozajmicu. Barnli je Liverpulu inkasirao 2 miliona za ovu pozajmicu.

Arfild potpisao za AEK, Bojd novi igrač Lids Junajteda.

Arfild je dobio dozvolu od kluba da ide i prvu ponudu koja je stigla Barnli je prihvatio, te je Arfild sada novi igrač Grčkog AEK-a. Barnliju je na račun leglo oko 4 miliona, a za transfer Bojda Barnli je zaradio 2,6 miliona.

Biće još pojačanja, kreće borba!

" Ings je odmah prihvatio ugovor jer je shvatio da nema potrebe da sedi na klupi u Liverpulu a ovde može dosta da doprinese u borbi koja sledi. Konea sam pokušao da dovedem i u Augsburg, ali on je tada bio fokusiran samo na Udinese. Sada kada konačno sarađujemo ja sam siguran da će igrati kao u najboljim danima. Biće još pojačanja, ali o tome drugom prilikom.
    Borba za opstanak nam kreće, koliko jedva čekam toliko i brinem da li ću uigrati tim jer imamo paklen raspored na početku prvenstva. Sautempton, Mančester Junajted, Arsenal, to su sve ekipe iz top6 poslednjih godina. Neće biti lako, ali mi verujemo i s tom verom krećemo u pohode!

4. The Following 2 Users Say Thank You to Djoxetina For This Useful Post:

Barnli u tri meča bez gola!

Premier Liga je počela, a većih iznenađenja u prva tri kola nema, sem očajnog starta Arsenala i vrlo dobrog starta Kristal Palasa koji ima maksimalan učinak.
    Barnli u tri kola nema ni jednu pobedu, ni jedan dati gol. Učinak je 0 2 1.
    Odmah na početku prvenstva Klaretsi su se suočili sa teškim rasporedom i možda i mogu biti zadovoljni sa dva boda koja imaju iz ova tri teška meča.
    U prvom kolu Barnli je dočekao Sautempton, nije bilo preterano zanimljivo, meč je završen bez golova.
    Drugo kolo za Klaretse je bilo pravi izazov jer su gostovali Mančester Junajtedu, ni tu nije bilo nešto zanimljivo, a Junajted je do pobede došao sa bele tačke u 66. minutu igre, strelac je Marsijal.
    Došlo je vreme da Barnli ugosti Arsenal, navijači su to nazvali mini Puma derbijem. Mreže su mirovale, a Josić svakako može biti zadovoljniji od Vengera.
    Barnli u sledećem meču dočekuje Bristol u okviru FA kupa, pa zatim igraju sa odličnim Kristal Palasom u 4. kolu PL.

Galerija:
      Spoiler:

Moglo je i gore.

" Start prvenstva je bio izuzetno težak, a takav tempo se nastavlja i u narednim kolima. Zadovoljan sam učinkom, ali brine to što nismo postigli niti jedan gol. Opet kažem igrali smo protiv jakih ekipa i ova dva boda niko nije očekivao. Sledeće kolo igramo sa Palasom, biće teško, kao što vidite oni su na deobi prvog mesta sa maksimalnim učinkom i bez primljenog kola. Borićemo se da postignemo gol i da probamo da pobedimo pa šta bude.
    Želim još da obavestim da je Čarls N Zogbia potpisao ugovor sa nama, pošto mu je ugovor sa Aston Vilom istekao. Nadam se da će baš on biti igrač koji će praviti razliku na terenu i pomoći u stvaranju šansi i postizanju golova. Biće još pojačanja u narednim danima."

6. The Following 5 Users Say Thank You to Djoxetina For This Useful Post:

Uskoro nastavak! Slava mi je pa nemam vremena da pisem.. Ocekujte za vikend mnogo zanimljivih tekstova

8. The Following 2 Users Say Thank You to Djoxetina For This Useful Post:

Ljudi bataljujem... Taman sam se zagrejao da pisem ali konami se potrudio da i ove godine gubim zivce... Ukratko od 10 tekmi u 6 je bio dodsudjen penal protiv mene, protivnici se brane sa 8 igraca.. Tako da resio sam da necu vise igrati pes... Mozda se vidimo sledece godine.. Praticu vase teme sa zadovoljstvom!! Moze lock na temu, a ako je moguce mozete je i izbrisati.