Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 21 to 30 of 30

Thread: Liga Kup #22

Super Star Atlantis's Avatar

Default Re: Liga Kup #22

Usled bana nisam stigao da unesem rezultat ovog meča:

1. KOLO: ATLANTIS 4 : 2 HOLA

Lepo se držao hola, ali, preko karambola sam uspeo da nadoknadim neke promašene zicere. I nikakva novost - Lewandowski ponovo dao gol.

2. KOLO: PANCHEV 0 : 3 ATLANTIS

Meč rešen preko Agbonlahora koji koristi dve greške protivnika. Imali smo prilike da prviedemo meč mirno kraju i ranije, ali smo se revanširali Abelu Hernandezu sa par promašenih prilika.

1/4 FINALE ATLANTIS 2 : 0 SHOMI

Plasman u 1/2 kupa, donose nam igrači koje bi 90% CTLa otpisalo.

Guzan je po ko zna koji put bio na nivou našeg mišljenja o njemu i skidao jako precizne šuteve našoj navali. Sreća pa je i Isaksson bio isto raspoložen te je Shomi u prvom poluvremenu propustio i bolje prilike od naših. Medjutim, u nastavku meča, mala rokada u napadu i eto našeg džokera Barnette da pomeri rezultat "sa nule" a nešto zatim i lepa reakcija "malog nebitnog Kamerunca" koji već 6. sezonu za redom nastavlja da pakuje golove onda kada je to najvažnije uprkos prosečnim ocenama i vrednosti od 800.

Dobra i kvalitetna utakmica u kojoj smo mi ostali malo pribraniji i nakon sačuvanog gola prelomili u našu korist. Shomi, više sreće u play-offu.

1/4

Džoni - Bane 0:2

Držao sam čitav meč konce igre, diktirao tempo, na vreme iskoristio prilike i po mom mišljenju zasluženo slavio. Džoniju čestitke za fer borbu i srećno u nastavku sezone GG

4. The Following 2 Users Say Thank You to Bejn 93 For This Useful Post:

Super Star Amokachi's Avatar

1/4 Finale

Rogo 0-1 Amokachi

Lose raspolozenje je dovelo do toga da igram vrlo oprezno. Jedna akcija i gol Anelke su odlucili 1/4 finale. GG

6. The Following User Says Thank You to Amokachi For This Useful Post:

Super Star LimaMc's Avatar

1/4 finale

FENOMENALAN MEC.

za srcku . . .

Mec je krenuo a ja sam imao osecaj da cu da zgazim Rosonere, napadao, promasivao sansu za sansom, Rosoner nije prelazio pola, dok ga nije presao i kad je presao iz prvog suta 0:1, prelep gol Almeide, HLADAN tus na samom pocetku meca, nekako smo se sabrali, dosli do izjednacenja relativno brzo, korner, u sesnaestercu visoki Sane 1:1. Medjutim Rosoneri se od tog trenutka rasgoropadili, 1:2, 1:3...rekoh sebi gotovo je. Smanjujemo do poluvremena, naravno Higuain kad je tesko 2:3, to nam daje nadu da ima vremena. Pocinje drugo pol 3:3 kao grom iz vedra neba PIPITO. Igra se smirila, 20 minuta nije bilo gola , onda na scenu stupa Karadeniz koji je usao umesto Honde, ima svoj solo prodor sa desne strane, centrira, Australijanac Kejhil se baca i to je 4:3.Rosoneri sve karte bacaju na napad, gorostasni Almeida i kolega mu Lukaku razgrcu moju, u ovom mecu totalno raspolozenu odbranu, dolaze rosoneri do 4:4, vec u sledecem napadu i do 4:5, e tu sam stvarno mislio da je kraj.... Ali ne i bucmasti argentinac Gonzalo, 88 minut, kad je Rosoner vec mislio da je sve resen, izbija na 16m sutira hirurski precizno kako samo on zna i ponovo svoj tim izvlaci iz blata 5:5 !

Kakva tekma . . .

U produzecima obazriva igra, nema golova, smenile su se po par prilika na obe strane, izdvojio bi Pepe-a, koji je usao umesto totalno iscrpljenog Higuaina u drugom produzetku, izasao je Pepe sam na golmana, umesto da plasira, pokusao je da ga obidje, a kako mu sutiranje nije jaca strana, dribling jos manja. Ostalo je 5:5.

Uslo se u penal seriju, bez, pa sigurno se moze reci, junaka meca Higuaina . . .

Dva puta je Kuscak branio, jedan promasaj je Xabi Alonso imao. Sve je ostalo na Pepeu, koji za razliku od predjasne akcije, sad mirne glave kuca loptu u donji desni ugao i salje Ibizu u polufinale .
    Odlican mec Rosoner, sve cestitke . . .

VOLIM TE PES6

8. The Following 6 Users Say Thank You to LimaMc For This Useful Post:

1/2

Lima - Bane 2:4

Još jedan jako dobar meč sa Limom ove sezone. Meč dostojan završnice takmičenja. Imao sam bolja raspoloženja, vodio sam čitav meč, dobro iskoristio prilike i prošao dalje. Lima se odlično borio, muku mi je zadavao sa mojim bivšim igračem Čestitke na odličnoj borbi i srećno u daljem toku sezone. GG

1/2 FINALE
    ATLANTIS 2 : 0 AMOKACHI

Isaksson je bio na očekivanom nivou, Valdes bespotrebno izleteo kod prvog gola i to je uz nešto konkretniju odbranu bilo dovoljno da se plasiramo u finale. Imali su Bresciano i Anelka dve prilike da vrate neizvesnost u meč, ali, valjda se vraća karma za neke moje promašaje iz prošlog finala.

FINALE
    ATLANTIS 2 : 1 BANE1993

Nakon Play-Offa ostali smo dužni protivniku da ovu sezonu završimo 3:3 u medjusobni okršajima. Kako još uvek nismo izgubili sa novom formacijom, odlučili smo da se kockamo iako smo znali da je i stara pokazivala dovoljno učinka protiv Baneta. Na kraju, iako nije izgledala rezultatski dominantna, ipak je završila posao, pogotovu jer smo se osećali dosta sigurnije u odbrani i tranzicijama.

Usput, da je konekcija bila znatno bolja nego u PO mečevima govori i prilog da su svi golovi postignuti na Banetov host i to preko poteza koji su zahtevali sasvim solidan odziv komandi.

Tako je Pogrebnyak uz 2 stative pokazao zbog čega smo ga toliko želeli, da bi otpisani Janmaat zabio zlata vredan gol i stavio do znanja da može da bude naš Bane Ivanović u novoj formaciji i da je možda rano da ga otpisujemo. Imao je i protivnik ravnopravne šanse, ali je jedan karambol koji je završio u golu sudija odsvirao kao igranje rukom, da bi u 90+ Guilherme bio tragičar meča jer je jako dobru priliku plasirao pored dalje stative.

Bio bi greh ne pohvaliti i našeg Ryzhikova jer je Isaksson već treći put za redom protiv Baneta bio siv.

Na kraju, zadovoljni smo što sezonu završavamo pobedom uz 2 trofeja i time i rezultatski potvrdjujemo svoju PES6 klasu jer smo na putu do trijumfa pobedili prošlogodišnjeg pobednika kupa i obojicu (najverovatnijih) finalista play-offa ove godine.

12. The Following 2 Users Say Thank You to Atlantis For This Useful Post:

Cestitke za osvojen kup!

14. The Following User Says Thank You to Mirchell For This Useful Post:

Default Odg: Liga Kup #22

Cestitke Atlantisu na osvojenom Liga kupu za sezonu 22.

Premije:

Spoiler:

Atlantis 5000
    Bane93 3500
    Amokachi 2500
    LimaMC 2500
    Shomi 1600
    Rogo 1600
    Rossoner 1600
    Dzoni94 1600
    Panchev 800
    Sloga 800