Results 1 to 2 of 2

Thread: Sta biste promjenili u PES-u

Default Sta biste promjenili u PES-u

Odlicna tema koju i sam Konami treba postaviti pa da bude glasanje sta bi se moglo promjeniti? ja bi izmjenjao puno toga da se pitam a ne oni kosoOki naprave PES da svaki klinjo moze imat Ronalda,Messija,Bale-a itd. u ekipi dakle
    - ukinuo bi one aukcije da se to sprijeci jer kome je zanimljivo da stalno igra protiv Messija,Ronalda koje i sam mogu imati(al neam vremena da farmam ****ga)
    -popraviti samu igru najvise centarsuteve za koje svi sad znaju pa trce ko budale pored aut linije jer ne znaju drugacije zabiti gol
    -popraviti matchmaking da bude ko na gametrackeru "By distance" da biras ako hoces nekog s balkana cesce da dobijes 200km ogranicenje,samo iz europe oko 2000km itd..
    -bolje komentatore(mogu i japanci) jer zapamtio sam svaku recenicu Peter Drurya and Jim Beglina
    -momentalno banovanje citera jer kad vide u Konamiju da vise ljudi prijavi 1 covjeka lijek mu je samo ban iz online takmicenja
    -ne znam sta bi jos dodao mozda neko od vas ima sta pametnije da kaze kosOkima

Počasni Diskriminator Darcoolio's Avatar

Default Re: Sta biste promjenili u PES-u

Radi se na tome da se i glas sa ovog foruma čuje, ali generalno je ova tema do tog trenutka nepotrebna i služila bi za "šta bi bilo kad bi bilo".
    Kad bude pomaka bićete blagovremeno informisani.