Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 41 to 60 of 61

Thread: SLS 2017 PS4 Patch [v1.0]

Šef NemanjaBRE's Avatar
    PSN ID:
    cNemanja

Default Odg: Re: Odg: Re: SLS 2017 PS4 Patch [v1.0]

Quote Originally Posted by milasinko View Post
    Da li ima negde uputsvo kako se to radI? Hvala
    Gde si importovao slike imas i Delete images opciju pa obrises sve sto si ubacio sa tim patchom sto imas trenutno.

2. The Following User Says Thank You to NemanjaBRE For This Useful Post:

Default Odg: SLS 2017 PS4 Patch [v1.0]

Hvala vam Puno,super je Pec Samke pravo remek delo

4. The Following User Says Thank You to milasinko For This Useful Post:

Amateur niko's Avatar
    Steam ID:
    Nikooolaaa

Default Re: Odg: SLS 2017 PS4 Patch [v1.0]

Kad ubacim pec i hocu da igram sa drugim igracem na istom ps4 sls timovi nece raditi ?
    Kako je online u divizijama i generalno ?
    Ako ne mogu da player 2 da igtam protiv zivih igraca koja je onda poenta ubacivanja peca, da igram protiv cpu ?

Quote Originally Posted by niko View Post
    Kad ubacim pec i hocu da igram sa drugim igracem na istom ps4 sls timovi nece raditi ?
    Kako je online u divizijama i generalno ?
    Ako ne mogu da player 2 da igtam protiv zivih igraca koja je onda poenta ubacivanja peca, da igram protiv cpu ?
    Valjda treba da instaliras i na drugom nalogu (player 2 nalogu) isti peč. Stvarno nisam siguran, meni je sasvim normalno radilo kada sam pokušavao, a nisam sprovodio detaljnija testiranja. A taj sarkazam na kraju ti nije neophodan, tako da ga zadrži za sebe.

Amateur niko's Avatar
    Steam ID:
    Nikooolaaa

Nisam sarkastican, nov sam sa ps4 i pesom na njemu. Imam digitalnu verziju koja je vezana iskljucivo za jedan nalog. ne mogu da instaliram na drugom ako je to upopste moguce. Pitanje za vlasnike disk verzije, jel moze ovaj ili bilo koji pec da radi sa 2 playera u isto vreme ? tj da se vide novi timovi dresovi i ostalo player vs player.
    Jel to prednost disk verzije. ili je svejedno ?

Quote Originally Posted by niko View Post
    Nisam sarkastican, nov sam sa ps4 i pesom na njemu. Imam digitalnu verziju koja je vezana iskljucivo za jedan nalog. ne mogu da instaliram na drugom ako je to upopste moguce. Pitanje za vlasnike disk verzije, jel moze ovaj ili bilo koji pec da radi sa 2 playera u isto vreme ? tj da se vide novi timovi dresovi i ostalo player vs player.
    Jel to prednost disk verzije. ili je svejedno ?
    Isto sam vlasnik digitalne verzije i kao što rekoh, radi mi na PvP. Pogledaću za vikend, verovatno.

Amateur niko's Avatar
    Steam ID:
    Nikooolaaa

Quote Originally Posted by Samke View Post
    Isto sam vlasnik digitalne verzije i kao što rekoh, radi mi na PvP. Pogledaću za vikend, verovatno.
    Jel si kojim slucajem probao ? ja ovo ne mogu da namestim nikako, da funkcionise na 2 playera.

Pozdrav,skinuo sam patch,nesto je u redu a nesto nije,npr dobri su grbovi i dresovi svuda(premier liga,srpska,repke itd)medjutim nema igraca iz jelen super lige vec su u timovima neki nepoznati strani igraci i nema logoa premier lige i jelen super lige ali to je nebitno,kako da namestim igrace jelen super lige,bajerna itd?

Quote Originally Posted by Nikola Paunovic View Post
    Pozdrav,skinuo sam patch,nesto je u redu a nesto nije,npr dobri su grbovi i dresovi svuda(premier liga,srpska,repke itd)medjutim nema igraca iz jelen super lige vec su u timovima neki nepoznati strani igraci i nema logoa premier lige i jelen super lige ali to je nebitno,kako da namestim igrace jelen super lige,bajerna itd?
    Treba da pre nego što krene import da selektuješ nešto, ja mislim Player and team squad data, tako nešto.

Default Odg: Re: Odg: SLS 2017 PS4 Patch [v1.0]

Treba da pre nego što krene import da selektuješ nešto, ja mislim Player and team squad data, tako nešto.
    Ta opcija ne postoji,prvo se udje na import,onda sam sve sa usb-a selektovao i nema igraca..ali usao sam preko kompa da vidim sta sve patch sadrzi.Tu su slike:grbova,dresova,stadiona,menadzera..ali nema ni jednog igraca.

Default Re: SLS 2017 PS4 Patch [v1.0]

Znači hoćeš da me ubediš da nisam ubacio igrače u peč, šta? Nisam trenutno u Srbiji uopšte, kada se vratim, pogledaću kako se tačno zove ta opcija, ali postoji 1000%.

Default Odg: Re: SLS 2017 PS4 Patch [v1.0]

Znači hoćeš da me ubediš da nisam ubacio igrače u peč, šta? Nisam trenutno u Srbiji uopšte, kada se vratim, pogledaću kako se tačno zove ta opcija, ali postoji 1000%.
    Ne,zao mi je ako ste stekli takav utisak,ja samo zelim pomoc i pokusao sam da detaljno objasnim u cemu je kod mene problem.

Default Re: Odg: Re: SLS 2017 PS4 Patch [v1.0]

Quote Originally Posted by as43333 View Post
    Ne,zao mi je ako ste stekli takav utisak,ja samo zelim pomoc i pokusao sam da detaljno objasnim u cemu je kod mene problem.
    Sve je ok, nije nikakva frka, pogledaću kada budem mogao, a to će biti što pre.

Sve je ok, nije nikakva frka, pogledaću kada budem mogao, a to će biti što pre.
    Mozda ovo bude od pomoci,primetio sam da je svaki folder patcha oznacen brojevima 1-20.Kod mene nedestoju 4,7 i 14.Verovatno se tu nalaze igraci ali iz nekog razloga to nije skinuto..Da li mogu nekako da ih naknadno dobijem?

Default Re: Odg: Re: SLS 2017 PS4 Patch [v1.0]

Samke sad sam sve citao i sve sam vise zbunjen.... veliko postovanje daj covece da li mozemo nekako da se cujemo... i na tenane da popricamo o pecu za pes 2017 ludim vise majke mi... 100 puta sve namestim i sve se izbrljavi... pozdrav

Quote Originally Posted by vukasin1987 View Post
    Samke sad sam sve citao i sve sam vise zbunjen.... veliko postovanje daj covece da li mozemo nekako da se cujemo... i na tenane da popricamo o pecu za pes 2017 ludim vise majke mi... 100 puta sve namestim i sve se izbrljavi... pozdrav
    Da li su ti dobri igraci u jelen super ligi i bajernu?

Cool Re: SLS 2017 PS4 Patch [v1.0]

Pozz druze! Svaka cast za patch ,odlican je . Jedno pitanje ne znam jel do mene ili je tako namesten patch. Na primer u Zvezdi nema Poletanovica,Adzica i tako u svim timovima JSL fali po 2-3 igraca. Pa bi zeleo znati jel tako kod svih ili to kod mene baguje nesto ?? Hvala

Jeste tako je svima, jer sam radio minimalan broj igrača, da bi peč ranije izašao, lično - jedva igrače FKCZV znam, a ne ostale.

Ostali, javljajte se sa problemima, kući sam, da pogledamo to. V2 neće još, zato što su u toku završni radovi na ABA peču za NBA 2K14, pa se nema vremena.

Jeste tako je svima, jer sam radio minimalan broj igrača, da bi peč ranije izašao, lično - jedva igrače FKCZV znam, a ne ostale.

Ostali, javljajte se sa problemima, kući sam, da pogledamo to. V2 neće još, zato što su u toku završni radovi na ABA peču za NBA 2K14, pa se nema vremena.
    Ok hvala na odg. Hoce biti neki dodatak u vezi toga ili to je to?

Quote Originally Posted by bogos View Post
    Ok hvala na odg. Hoce biti neki dodatak u vezi toga ili to je to?
    Pa samo trasnfer update i ispravljanje grešaka.

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast