Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 20 of 61

Thread: SLS 2017 PS4 Patch [v1.0]

Default SLS 2017 PS4 Patch [v1.0]

SLS 2017 PS4 patch v1.0 by Samke

Premier League
    SkyBet Championship
    Ligue 1
    Ligue 2
    Serie A
    Serie B
    Eredivisie
    La Liga
    Segunda Division
    Bundesliga
    Super Liga Srbije
    Other European Teams
    Brasileirao
    Primera Division Argentina
    Campeonato Scotiabank Chile
    Liga MX
    National Teams

Peč instalirati na čist PES 2017!
    Isključiti Live Update

CREDITS:
    NemanjaBRE & PES-Serbia Edit Team
    Cristiano92
    WEHK

SCREENSHOTS:

Spoiler:
    USKORO

DOWNLOAD:

2. The Following 9 Users Say Thank You to Samke For This Useful Post:

nesa24 nesa24's Avatar

Default Odg: SLS 2017 PS4 Patch [v1.0]

Aj nek je bericetno

4. The Following User Says Thank You to nesa24 For This Useful Post:

Default Re: SLS 2017 PS4 Patch [v1.0]

U toku nedelje biće pripremljen i tutorijal za instalaciju. Ukoliko nađete neku grešku prijavite, kako bih je odmah ispravio.

Zdravo, sve pohvale za vreme provedeno na izradi ovog patch-a. Ja sam preuzeo ovaj file ali imam jedan problem, izgleda da je broj slika za uneti u PES-u ogranicen, a u ovom file-u ima dosta vise slika, tako da je nemoguce sve uneti. Ako neko moze da mi pomogne? i jos nesto, da li ce mozda da bude neki patch sa novim stadionima, lopti i kopackama? Hvala unapred

Broj slika jeste ograničen, ali bi trebalo da radi, jer su skoro svi dresovi smanjeni na dimenzije 1024*1024. Svakako do petka ne mogu ništa da gledam.
    Ako ne može, moj je predlog da prvo importuješ sve teksture dresova, a posle ostalo.

Šef NemanjaBRE's Avatar
    PSN ID:
    cNemanja

Default Odg: Re: SLS 2017 PS4 Patch [v1.0]

Quote Originally Posted by Alex1991 View Post
    i jos nesto, da li ce mozda da bude neki patch sa novim stadionima, lopti i kopackama? Hvala unapred
    Ne mogu se ubacivati stadioni, lopte i kopacke na PS4

Upravo sam instalirao peč i sve radi kako i treba da radi. Ukoliko ima grešaka među fajlovima ili sastavima timova, prijavite mi, da se sredi.

hey Samke, ciju Bundesligu si koristio u patch-u, ciju Ligu MX, Cristianova92 ima puno duplih/istih igraca? Dali tvoj patch sadrzi dosta duplikata? Ja sam koristio patcheve od erzo77, sa pesgaminga, sve mu je super (Bundesliga, Liga MX itd) Sta je sljedece? Ja sam zainteresiran za Regionalnu Ligu.........vec sam napravio Rijeku koju mislim da ti koristis u svom patchu, Hajduk, Osijek..........jel ima kakvih planova da se napravi reci mo 18 timova iz EX YU??

Quote Originally Posted by Barca4eva View Post
    hey Samke, ciju Bundesligu si koristio u patch-u, ciju Ligu MX, Cristianova92 ima puno duplih/istih igraca? Dali tvoj patch sadrzi dosta duplikata? Ja sam koristio patcheve od erzo77, sa pesgaminga, sve mu je super (Bundesliga, Liga MX itd) Sta je sljedece? Ja sam zainteresiran za Regionalnu Ligu.........vec sam napravio Rijeku koju mislim da ti koristis u svom patchu, Hajduk, Osijek..........jel ima kakvih planova da se napravi reci mo 18 timova iz EX YU??
    Budnesligu od Cristiano92, Ligu MX preuzeta sa neke FB stranice, ne sećam se imena. Rijeku imam, Hajduk i Osijek mislim da ne.
    Planova nema, ako ljudi ne budu prijavlili bilo kakave greške, ja neću raditi update nikakav, jer je meni ovo što sam uradio dovoljno da se zabavim, a to je i bila poenta ovog peča.

Svaka cast........htio sam reci da sam ja naparvio Hajduk i Osijek.......hvala na patchu......instalirat cu ga da testiram..........ako ti treba da popunis Azijske timove i Rest of Latin America ovaj tip sve ima (http://www.pesgaming.com/showthread.php?t=100756). Pozdrav

Quote Originally Posted by Barca4eva View Post
    Svaka cast........htio sam reci da sam ja naparvio Hajduk i Osijek.......hvala na patchu......instalirat cu ga da testiram..........ako ti treba da popunis Azijske timove i Rest of Latin America ovaj tip sve ima (http://www.pesgaming.com/showthread.php?t=100756). Pozdrav
    Majstore, gledam je već sve pečeve koji su izbačeni, nisam baš toliko neupućen. Azijske timove i azijsku ligu nisam ubacio zato sto nema više mesta za teksture

Beginner nkorponaic's Avatar

Default Odg: Re: SLS 2017 PS4 Patch [v1.0]

Pozdrav,treba mi pomoć oko instalacije peča..

Default Re: Odg: Re: SLS 2017 PS4 Patch [v1.0]

Quote Originally Posted by nkorponaic View Post
    Pozdrav,treba mi pomoć oko instalacije peča..
    0. Ukoliko imaš već neki peč - obriši ga. Peč mora da se instalira na čist PES.
    1. Rar fajl koji skineš, raspakuješ i ubaciš folder WEPES na svoj UBS
    2. USB prikačiš na svoj PS4
    3. Kopiras Edit.bin fajl sa USB na PS4, tako da ga zameni
    4. Uključiš PES i odeš na Import Teams, selektuješ sve i sačekaš 15ak minuta da se instalira
    5. Vratiš USB na PC i iz WEPES foldera obrišeš sve osim Competitions podfoldera
    6. Vratiš USB na PS4 ponovo i odeš na Import Images, izaberes Competition Emblems, selektuješ sve slike i sačekaš minut

To je to, uživaj

Beginner nkorponaic's Avatar

Default Odg: Re: Odg: Re: SLS 2017 PS4 Patch [v1.0]

Quote Originally Posted by Samke View Post
    0. Ukoliko imaš već neki peč - obriši ga. Peč mora da se instalira na čist PES.
    1. Rar fajl koji skineš, raspakuješ i ubaciš folder WEPES na svoj UBS
    2. USB prikačiš na svoj PS4
    3. Kopiras Edit.bin fajl sa USB na PS4, tako da ga zameni
    4. Uključiš PES i odeš na Import Teams, selektuješ sve i sačekaš 15ak minuta da se instalira
    5. Vratiš USB na PC i iz WEPES foldera obrišeš sve osim Competitions podfoldera
    6. Vratiš USB na PS4 ponovo i odeš na Import Images, izaberes Competition Emblems, selektuješ sve slike i sačekaš minut

To je to, uživaj
    Hvala oko uputstva,ali imam problem kod 3. nece sam usb da mi kopira naps4 system storage,piše THE SAVED DATA BELONGS TO ANOTHER PLAYER.Pokušavao sam sve i svašta i neće da kopira.Jel znaš možda u čemu je caka?

Meni uopšte nije jasno kako da kopiram taj edit.bin fajl a da ne uđem u PES?

Odem da prekopiram sa USB-a ali mi kaže kako nema backup nijedne igre na njemu.

Default Re: Odg: Re: Odg: Re: SLS 2017 PS4 Patch [v1.0]

Quote Originally Posted by nkorponaic View Post
    Hvala oko uputstva,ali imam problem kod 3. nece sam usb da mi kopira naps4 system storage,piše THE SAVED DATA BELONGS TO ANOTHER PLAYER.Pokušavao sam sve i svašta i neće da kopira.Jel znaš možda u čemu je caka?
    Zvuči mi kao da je edit.bin fajl vezan za samo moj nalog i da ne može da se deli. Može li neko da potvrdi ili demantuje ovo?

Meni piše corrupted file, iako sam probao na FAT32 i na exFat ali jednostavno ne mogu da prekopiram edit.bin :(

Quote Originally Posted by Jamiroquai View Post
    Meni piše corrupted file, iako sam probao na FAT32 i na exFat ali jednostavno ne mogu da prekopiram edit.bin :(
    Ništa, onda očigledno Edit.bin fajl ne može da se prebacuje sa uređaja na uređaj. Za vikend v1.1, sa nekim ispravljenim greščicama koje sam dobijao u privatnim porukama, a do tada:

Sve timove impotrujete, posle toga importujete logoe liga u slike one (Competition logos) i sami preimenujete imena liga (Tako će morati i u v1.1, ali ću do tada pripremiti listu imena liga i lopti)

21. The Following User Says Thank You to Samke For This Useful Post:

Ništa, onda očigledno Edit.bin fajl ne može da se prebacuje sa uređaja na uređaj. Za vikend v1.1, sa nekim ispravljenim greščicama koje sam dobijao u privatnim porukama, a do tada:

Sve timove impotrujete, posle toga importujete logoe liga u slike one (Competition logos) i sami preimenujete imena liga (Tako će morati i u v1.1, ali ću do tada pripremiti listu imena liga i lopti)
    Samo da potvrdim za edit.bin, vezan je isključivo za jedan nalog i ne može se prebacivati. Od ovog Konamijevog patcha 1.2 moguće je sve importovati odjednom, a do sada je moglo maksimalno 15-20 timova pa obavezan Save, jer igra povremeno zabaguje pri prebacivanju većeg broja timova, pa je onda moralo sve ispočetka. Pozz.

23. The Following User Says Thank You to titanic For This Useful Post:

Čeka se vikend onda

Page 1 of 4 123 ... LastLast