Results 1 to 10 of 10

Thread: predlog koji obuhvata golmana koji ide napred i stopere na skoku

Default predlog koji obuhvata golmana koji ide napred i stopere na skoku

ovako u mojoj glavi bi to trebalo da izgleda:kada se izvodi korner da ima opcija u formation setings-u pod stavkom team gde stoji select captain free kick itd da stoji i opcija 'corner setings' i da unjoj se izabere koji igraci i koliko njih ide na skok a koji igrac ostaje na centru .a cak mozda bi i moglo sto je malo komplikovanije da moze da se izabere gde ce koji igrac da stoji tipa 'position1'igrac stoji
    odmah ispred golmana itd

mislim da je vec ovo predlozeno.

Default Eeeejjjj

Sine ako nisi video ja sam to vec predlozio 3-4 reda ispod tvog posta !
    Ne kradi ideje!

alo SINE ako nisi video da pise koji obuhvata tvoj i jos tudji predlog u jedan i dao ideju kako bi to trebalo da izgleda

Default Video sam!

Video sam ali sve u svemu to je jedna te ista stvar ! A ako si vec hteo da das ideju kako ce sve to da izgleda ne treba da pravish novi predlog vec to napishes u moj post !
    Shto ne stavish avatara bice bolje !

izvini robinjo nemoj da pucas

šta se vas dvojca odma kacite

Momci, da se ne biste svadjali pogledajte neke medju prvim postovima, ima tu i jedan moj na tu temu("raspored igraca kod prekida").
    Znaci ima gomila nas koji se slazemo sa tim i licno mislim da ce to i biti jedno od poboljsanja u sledecem PES-u

ima fora u taktici,da da pozoves jednog centralnog beka u 16 kod kornera,mislim da se zove CB overlap,ili tako nesto.. samo izaberes kog hoces igraca,i dodelis toj taktici jedan znak trougao,kocku,x,ili krug. taktiku palis drzeci L2idugme za taktiku! a kad si kod kornera drzi L2 i stiskaj L1 jedno dva-tri puta,i slivaju se u 16,i upali taktiku i dovuci beka!i eto ti dobre zurke u 16!nadam se da ce ovo pomoci nekome..

Quote Originally Posted by masne View Post
    ima fora u taktici,da da pozoves jednog centralnog beka u 16 kod kornera,mislim da se zove CB overlap,ili tako nesto.. samo izaberes kog hoces igraca,i dodelis toj taktici jedan znak trougao,kocku,x,ili krug. taktiku palis drzeci L2idugme za taktiku! a kad si kod kornera drzi L2 i stiskaj L1 jedno dva-tri puta,i slivaju se u 16,i upali taktiku i dovuci beka!i eto ti dobre zurke u 16!nadam se da ce ovo pomoci nekome..
    Cuo sam da vec postoji tako nesto, ali ipak mislim da bi to trebalo malo pojednostaviti.
    Ipak su prekidi jedna od bitnijih stavki u fudbalu