Page 1 of 7 123 ... LastLast
Results 1 to 20 of 126

Thread: CTL ~ Divizija B ~ (rezultati/SS/komentarisanje utakmica) - S22

Fox in the Box Рембрант's Avatar

Default CTL ~ Divizija B ~ (rezultati/SS/komentarisanje utakmica) - S22

CTL - Divizija B

KAKO SE KORISTI ONLINE TABELA:
    Odaberite PES6 i ligu u kojoj učestvujete i videćete tri taba:
    Tabela, Odigrane utakmice, Neodigrane utakmice.
    Spisak svih utakmica poređan po kolima za prvu polusezonu. Kada uđete u neodigrane utakmice, domaćin meča vidi ovakvu ikonicu . Domaćin je u obavezi da nakon odigranog meča upiše rezultat klikom na tu ikonicu. Kako bismo sprečili malverzacije, gost meča je u obavezi da potvrdi taj rezultat. Nakon što domaćin upiše rezultat, gostu se na isto mesto pojavljuje ovakva ikonica (za potvrdu rezultata). Kada gost klikom potvrdi rezultat, utakmica prelazi iz liste neodigranih u listu odigranih. Tabela se formira na osnovu rezultata iz liste odigranih utakmica, i uvek ćemo imati uživo tabelu (moderatori lige neće voditi offline tabelu, samo će upisivati službene rezultate po potrebi)

Igra se 5 kola nedeljno lige. Svakog petka od 20h kreće novi ciklus, tj. možete igrati novih 5 kola. Nemojte igrati unapred, nemojte upisivati pogrešne rezultate, pročitajte u pravilniku pravila vezana za upisivanje rezultata, ako bude greške (namerne ili nenamerne) bićete kažnjeni, jer mi proveravamo vaše rezultate.

Pravila:

TIME : 15min
    LONG / 9Pause
    Condition : Random
    Injuries : YES
    SUBs: 3

Weather : FINE (kiša/sneg = kazna)
    Summer

Day/Night birate sami.

Obratite pažnju na SSove, (Statistika SS i Strelci SS su obavezni, ukoliko je bilo autogolova, morate da okačite i SS na kome piše Rezultat tekme. Ukoliko ih ne uzimate pisaće vam se kazne na kraju sezone u vaš Excel i svaki SS doneće vam manjak u budžetu vašeg kluba)

Pročitajte pravila još jednom, kao i pravilo za "SS ko je dužan da okači"

Pišite broj kola : Igrač vs Igrač = rezultat.
    (zato što je onima koji prate tabele i statistiku lakše da upišu vaš rezultat, kartone i strelce ako znaju broj kola, a ne da traže vašu tekmu u kolima da bi upisali)

* Obratite pažnju još jednom na pravilnik i pravila za:
    - cutback
    - ponašanje
    - prekid meča i šta raditi nakon toga, kao i pravilo za autogolove
    - prijavljivanje (obavezan snimak Highlights) "silovatelja u 5m = jedan gol u 5m nije silovanje" ili bilo koje druge nefer akcije
    - bilo kakve prijave sumnjivih radnji = kontaktirajte na PM naš CTL Nalog (http://www.pes-serbia.com/members/52751-CTL)
    - takođe, obratite pažnju na pravila za kocku+X, pozicije igrača, dozvoljene formacije i vaše ponašanje.

2. The Following 5 Users Say Thank You to Рембрант For This Useful Post:

Super Star Amokachi's Avatar

Default Re: CTL ~ Divizija B ~ (rezultati/SS/komentarisanje utakmica) - S22

1.kolo

Amokachi - Amokachi14 FC 5-4 FK Vardar - NikolaReal7

Bas interesantan mec bio. Mnogo golova sam primio za moj ukus Ali sve u svemu, siguran sam da smo dobili odlicnog ligasa. GG

5. The Following User Says Thank You to Amokachi For This Useful Post:

2.kolo

Cevali vs. Dortmunder 0:5

Užasni uslovi s obje strane, većinom tekme štekanje i kašnjenje komandi.

Super Star Giga.RsN's Avatar

5. kolo, Giga vs Nikola 6:0

Početak lige iz snova. Pobeda je došla kao plod organizovane odbrane i veoma insipirisanog napada, što je preduslov za dobar rezultat.
    Nikoli svaka čast na partiji, srećno dalje.

Video:
      Spoiler:

8. The Following 3 Users Say Thank You to Giga.RsN For This Useful Post:

3. kolo

Slogapla-NikolaReal7 1:0

Druga utakmica u sezoni i prva pobeda. Manninger je morao da zameni Adlera i odradio je odlican posao, dok su napadaci na obe strane zakazali. Bilo je dosta prilika i suteva, medjutim samo se jednom mreza zatresla. GG!

Ovo je sezona omaza, odavanja poSasti nekim fudbalskim timovima, a u ovom mecu koriscena je formacija Ceske Republike sa Evropskog prvenstva 2004. godine gde su verovatno igrali najbolji fudbal na turniru pre nego sto ih je izbacila Grcka.

Spoiler:

U prvom mecu protiv Amokachija gde je zabelezen poraz rezultatom 0-2, koristila se formacija slavnog Juventusa iz sezone gde je uzeta liga sampiona, u finalu protiv slavnog Ajaksa daleke 1996. godine.

Spoiler:

10. The Following 5 Users Say Thank You to slogapla For This Useful Post:

5.kolo

slogapla - Sloga Plandiste 0 - 2 Amokachi14 FC - Amokachi

Za moj ukus odlican mec. Vrlo tvrdo, oprezno na obije strane. Mislim da sam za nijansu vise zasluzio pobjedu, samim tim i dosao do nje.
    Sloga je imao penal u '88 minutu, nepostojeci penal, Rakitic je promasio citav gol. Time je pravda ovaj put zadovoljena U 90+ Kavani je drugim golom rijesio pitanje pobjednika. GG!

12. The Following User Says Thank You to Amokachi For This Useful Post:

Super Star cevali's Avatar

5.kolo

FK FRAD (cevali) - FC Blue Wolf (elcapiteno7) 2:1

gg elacpiteno7.

2. kolo

Prince94-Slogapl 0:2

Opet slicna prica, mnogo prilika, suteva na obe strane, na moju srecu opet sam ja taj koji slavi na kraju. Adler vrlo dobar, a ono sto nije mogao da brani neocekivano je zavrsavalo tik pored stative, iako je lopta vec vidjena kako trese mrezu. Mogao je protivnik lako do neresenog ili cak pobede, da je bio malo precizniji u zavrsnici. GG!

Omaz egocentriku i seljacini, koriscena je formacija koja je neocekivano donela LS "malenoj" ekipi iz Portugala.

Spoiler:

16. The Following User Says Thank You to slogapla For This Useful Post:

Super Star Prince94's Avatar

Default Odg: CTL ~ Divizija B ~ (rezultati/SS/komentarisanje utakmica) - S22

4. kolo

Prince 1:1 Giga

Veoma zanimljiv mec sa puno propustenih sansi,igralo se bas brzo sa dosta kontri.

Krenuli smo od starta veoma ofanzivno i iznenadili protivnika koji je imao problem u odbrani.
    Cinilo se da cemo na poluvrijeme bez golova ali u nadoknadi Ola John postize gol za 1:0.

U drugom poluvremenu krece 'totalna anestezija' od strane igraca FK Resnik
    Strasan presing, jak pritisak na odbranu protivnika, gomila sansi koje nisu bile iskoristene.

Cinilo se da ce domaci uspjeti da se odbrane do kraja i uzeti sva 3 boda ali ne bi bilo fer.
    Ipak u 85. min Belhanda veoma preciznim udarcem postize gol za 1:1 i onda krece pakao.

Zadnjih pet minuta kao da je trajalo duze od ovih 85 ali izdrzali smo nekako.
    Nismo se povlacili ni kada smo poveli tako da nije bilo razloga ni na 1:1 da cinimo to.

Ipak je nedostatak Aleksandra Mitrovica kostao Resnik dva boda GG Giga

18. The Following User Says Thank You to Prince94 For This Useful Post:

1. kolo, Giga vs elcapiteno 2:1

Veoma sličan meč sa onim koji sam odigrao protiv Princa, propustio sam dobre šanse, ali na moju sreću nisam bio kažnjen.

GG !

Video:
      Spoiler:

20. The Following User Says Thank You to Giga.RsN For This Useful Post:

22. The Following User Says Thank You to Heric For This Useful Post:

3. kolo, Giga vs mrbean 4:0

Video:
      Spoiler:

4.Kolo

Amokachi - Amokachi14 FC 3 - 1 VBV Catalunya FC - Filkaja

Jak i tvrd mec protiv Filkaje i njegove prejake ekipice. Filkaji pamtim poraz u kupu Afrike, ali sa izuzetkom tog trijumfa on vise nema pobjeda protiv menadzera Amokachija. Posjeduje kvalitet, ali uvijek mu fali malo pametniji pristup. Greske ga uvijek skupo kostaju. GG srecno dalje!

Weblek je postigao prvi gol od svog povratka, a Zinjak nastavio po starom dobrom obicaju.

Super Star mr bean's Avatar

4 kolo
    Mr Bean vs Joe 0-4

nema sta decko zna znanje zasluzena pobeda nisam se pitao sekunde GG Joe sretno u nastavku

26. The Following User Says Thank You to mr bean For This Useful Post:

Messi #10 Filkaja's Avatar

5.Kolo

Filkaja vs Goliath 3-1

Konacno pobeda katalonaca,jako dobro izdanje domace ekipe koja je mogla da pobedi i ubedljivije da je griezmann koristio zicere.Sve u svemu zasluzena
    pobeda domacina,gost su nekako stegnuto igrali ceo mec i nespremno...

GG Goliath i ako zelis biti deo ove lige moras biti vise upuceniji u istu !!

28. The Following User Says Thank You to Filkaja For This Useful Post:

Super Star Prince94's Avatar

1. kolo

Filkaja 2:2 Prince

Veoma dobar mec,igralo se brzo tako da je bilo fino igrati ali i gledati kako igraci lete po terenu.

Krenuo je Filkaja jako od starta,gol u 5. min i nastavio je da napada zestoko medjutim...
    Promasaji su ga kostali i kazna je stigla u 39. min kada iz prve sanse gosti daju gol.

Sinama-Pongolle je sjajno iskoristio odlicno dodavanje sa sredine terena i sutirao precizno.
    Ali nakon nesrecne reakcije odbrane gostiju domaci u 45+ stizu opet do prednosti.

Luiz Adriano je bio na pravom mjestu u pravo vrijeme i sacekao odbitak koji realizuje.
    Cinilo se da domaci imaju sve u svojim rukama i da je onaj jedan primljeni gol bio slucajan.

U drugom poluvremenu gosti krecu malo agresivnije i odmah promasuju veoma dobru sansu.
    Filkaja i dalje nastavlja sa veoma opasnim napadima koje smo jedva nekako zaustavljali.

I dok je on promasivao sjajne sanse jer jednostavno nije imao srece stigla je kazna.
    Posle potpuno bzvz akcije stizemo do 2:2, gol postize Joe Allen u 84. min.

Uspjeli smo do kraja da se odbranimo i opet dodjemo do boda protiv jos jednog jakog protivnika.
    Ja sam svoje sanse koristio za razliku od protivnika a imao sam i dosta srece. GG Filkaja

1. kolo

Slogapla-Mr. Bean 5:3

Sjajna utakmica, prava ludnica. Lepi golovi, puno golova, suteva, rezultatska klackalica, i na kraju mozda najbolji gol glavom koji sam ikada dao u pesu, Ogunjimi je sjajno reagovao na centarsut Rangela i poslao loptu u suprotan ugao, dok je golman nepomicno posmatrao loptu. Igrac utakmice i preokreta je ipak bio Rakitic, odnosno njegovo pomeranje sa DMF-a na poziciju poluspica, tako je bio blizi golu i pokazao da poseduje sjajan sut, dva lepa gola sa distance uz jednu asistenciju, i vise nego dovoljno za jednu utakmicu. Na drugoj strani, Ospina sjajan u prvom poluvreme, ali cim sam ga ja pohvalio poceo je dosta losije da brani, primivsi cetiri gola do kraja meca.

GG Mr. Bean!

Omaz/formacija

Spoiler:

Video
      Spoiler:

31. The Following User Says Thank You to slogapla For This Useful Post:

Super Star cevali's Avatar

3.kolo

NK Svatovac (sayonara) - FK FRAD (cevali) 0:1 prekid na poluvremenu

Na poluvremenu sayonari kresira pes pri rezultatu 0:1 za mene,nece nastavak utakmice,zbog toga sto nece dati auto-gol.Po praviniku CTL lige 4.6 moraju se dati autogolovi do rezultata koji je bio do prekida.Ruzno ponasanje sayonare na gareni gde i vredja.
    Neka uprava odluci o ovom incidentu.Nadam se brzom odgovoru

Page 1 of 7 123 ... LastLast