Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 20 of 35

Thread: PSML PS Edit

Edit Tim darko_pfc's Avatar

Default PSML PS Edit

Dragi PS menadžeri, uskoro kreće prva sezona u PES 2017 serijalu i vreme je da uživate u full licenciranim našim i ostalim ligama.
    Nudimo Vam više stvari za download i uputstvo ubacivanja u konzolu PS4. Taman pred sezonu za potpun ugođaj.

Jedini način ubacivanja je preko flash-a (USB), koji mora biti formatiran u FAT32 (desni klik na flash u My Computer-u i format),
    i koji mora da sadrži folder sa imenom WEPES da bi PES čitao fajlove odatle.

Nakon kopiranja određenih liga, dodataka (1 po 1, obavezno) i ubacivanja flash-a u konzolu, u igrici odete u Edit / Data Management / Import / Import Team /
    i izaberete bin fajlove koji nose nazive klubova, recimo Apocalypto.bin, Auxerre.bin, Boca.bin itd.
    Jednostavno Select all, Next. Ne štiklirajte ništa od 2 ponuđena izbora u sledećem meniju. Next.
    Preostalo je samo da čekate. Narednih 6-7 minuta ubacivaće se automatski 34 tima iz naše dve MNG lige.
    Po povratku iz tog menija u Data Management-u odradite save. Zatim možete pogledati timove i prebaciti igrače u svoj tim, pa odraditi save team data u Master ligi.

Download MNG D1 i D2: https://www.mediafire.com/?qi2bq553p6mbblx
    - Sređeni dresovi i grbovi svih ekipa u MNG Ligi D1 i MNG Ligi D2, koje menjaju PEU i PLA. Primeri ovde i ovde.
    - Full informacije o klubu, menadžeru, stadionu, tu su i baneri, boje tribina, boje mreža...

Download Competition Logos: https://www.mediafire.com/?qqwb39xam8yaamk
    - Grbovi svih takmičenja, uključujući naše MNG. Jedina stvar koja se ne ubacuje automatski, nego postupno. Tako mora ako želite i to da imate, a znači Vam jedino za offline igranje. Moraćete i nazive liga sami da upišete.
    Možete ovde pogledati nazive i primere.
    - Ubacuju se isto kroz folder WEPES i u igri Edit / Data / Import / Import images / Competition emblems.
    Zatim u Edit / Competitions / i tu imate opcije da menjate Competition name, Emblem (load).

Download DERBI - PFC, CZV, Hajduk - DaymosOF_Pes-Serbia part1: https://www.mediafire.com/?vwa8bo84e37hs9s
    - Menja 3 fake tima u European Other. Vredno smo radili na tome. Manualci (bokisa75, chawic, mikele-pes, Stevic9x1, zexsim) face i morfologiju igrača, NemanjaBRE dresove, Darcoolio ocene, koje sam ja uneo.
    Tu su i slike stadiona, menadžera, baneri... Video primer.
    - Pri ubacivanju oznacite i "players and squads".
    Derbi možete igrati samo offline s prijateljima, ne i online, jer Konami ne pušta editovane igrače online.

Download Premier League: https://www.mediafire.com/?aolafgg2pfduax4
    - Grbovi i dresovi, kao i menadžeri, stadioni... Full. PES World free pack, uz naše dobro znane 3D grbove.
    - Ubacuje se isto kao MNG lige, automatski, Import team i čekanje par minuta.

Download La Liga: https://www.mediafire.com/?eje2kshkciuxjck
    - Sve isto važi kao za Premijer ligu.

Download Serie A: https://www.mediafire.com/?8i53vzdf7r7zbx9
    - Sve isto. Dodaje grbove i dresove za Juventus i Sassuolo.

Download Sky Bet Championship: https://www.mediafire.com/?z9p6qtdis9o7g09
    - Isto.

Banned

Default Re: PSML PS Edit

Svaka cast, kapa dole

3. The Following 2 Users Say Thank You to Nix92 For This Useful Post:

5. The Following User Says Thank You to internacional 1 For This Useful Post:

Regular marino's Avatar

ne stanu mi svi dresovi, kaze da nema dovoljno mjesta, valjda jer imam engleze i spanjolce licencirane, sta to sad treba brisat da bi ovo stalo ili ima neka fora i za to?

Default Odg: Re: PSML PS Edit

Quote Originally Posted by marino View Post
    ne stanu mi svi dresovi, kaze da nema dovoljno mjesta, valjda jer imam engleze i spanjolce licencirane, sta to sad treba brisat da bi ovo stalo ili ima neka fora i za to?
    Obrisi sve i ubaci ponovo te lige, odavde, od nas.

9. The Following User Says Thank You to dvar(san iker) For This Useful Post:

Professional Eldinho's Avatar

Darko, legendo.

11. The Following 2 Users Say Thank You to Eldinho For This Useful Post:

Svaka čast na trudu. Ne vidim Bundesligu, hocel bit uskoro? Drug igra s Bajernom tako da nema Soccera bez Bajerna

Sent from my x600 using Tapatalk

13. The Following User Says Thank You to muxa1980 For This Useful Post:

Za tebe, tvog druga i ostale koji zele Bajern na PS4, prilazem samo taj tim, kompletan, sa igracima, dresovima, grbom, menadzerom, stadionom. Bajern se nakon ubacivanja u igru nalazi u Other European.
    Prilikom importa tima oznaciti da cita i igrace (apply player and squad data).

Download Bayern: https://www.mediafire.com/?4ony2asvy6j1on3

15. The Following User Says Thank You to darko_pfc For This Useful Post:

Svaka čast. Hvala!

Formatiram usb kao FAT32,napravim folder i prebacim u njega, ali kad odem u meni i kliknem na import traži mi da se prijavim na PlayStation account. Jednostavno ne vidi usb.

Default Odg: PSML PS Edit

Tu ti je neki problem do regiona, iako su rekli da je ove godine EDIT u PES-u "region unlocked".
    Ovo je evropska verzija, a ti imas neku drugu izgleda. Ne znam imas li igru iz Amerike ili Azije ili je PSN account iz tih regiona, ne znam sta od toga koci, cini mi se igra, ali nesto od toga jeste.
    Kako citam neki nacin da resis to je "I connect my wifi to laptop and use fake IP and change the location, and yes it works".

Do sada se nisam nikada prijavio na account iako sam se registrovao putem kompjutera. Prilikom registracije odabrao sam USA. Pošto se jos nisam pa PlayStation prijavio sa tim account kako mogu znati za koji region je igrica pa da napravim novi account i izaberem taj region? Ili jednostavno nece bas zato sto se uopste nisam ni prijavio? Ovo je sve za mene spansko selo

Edit: Uspio sam. Napravio novi account i prijavio se. Vidim da u Bajerna nisu prava imena igrača. Da li ima neki drugi patch i da li mogu recimo kompletnu Bundesligu od nekog drugog ubaciti? Hvala!

Edit 2: Ugasio konzolu i ponovo upalio. Sve mi vratilo na staro iako sam snimio. Ponovio kompletan postupak i sad imaju prava imena igrača u Bajernu. Vjerovatno sa nešto krivo odradio prilikom prvog flashovanja.
    Jedno pitanje. Ako sada uradim online update igrice, da li će ovi pačevi ostati?

Default Odg: PSML PS Edit

Ovo oznacis prilikom importa da bi imao prave igrace Bajerna.

Hvala Darko. Vjerovatno sam prvi put to propustio. A hoce li mi online update obrisati pačeve?

Quote Originally Posted by muxa1980 View Post
    A hoce li mi online update obrisati pačeve?
    Da, sklanja te igrace odatle, ali onda opet ubacis Bayern, minut posla.
    Pitao si i za kompletnu Bundesligu, mozes od nekog drugog, da.

23. The Following User Says Thank You to darko_pfc For This Useful Post:

PS menadzeri, imamo male promene. Neko je promenio naziv, neko dresove... pa ko hoce neka isprati da bi imao sve ispravno.

- Valetov klub se sada zove MNK NG i ima novi grb i 4 nova dresa (3+GK)
    - Markov tim se sada zove Millwall FC i ima novi grb i 3 nova dresa
    - Mihajlodc ima 4 nova dresa
    - Hadis ima novi 4. dres, a mislim da su vama i ostali njegovi novi, naknadno sam mu pravio
    - i sebi sam dodao treci dres

Napomena: timovi nisu menjali mesta u ligama u igrici, cisto da bi se bolje videli (a ne pogresno) posto mnogi ovaj update nece ubaciti ako smatraju da sve imaju, odnosno da svoje imaju i da im je tudje nebitno. Zao mi je sto neko iz D2 nije po zasluzi u D1, ali to jeste zvanicno tamo gde je bitno, na sajtu, a u igrici je zaista nebitna pozicija za offline u ligama koje i ne igramo.

Download update-a za Sezonu 4 MNG: http://www111.zippyshare.com/v/TUDZ3dmx/file.html
    - kada se ovo raspakuje dobije se folder WEPES koji se stavi na USB i dalji postupak imate u okviru videa, kao u i u prvom postu (Edit / Data Management / Import / Import Team...)

Preview promena i podsetnik kako ubaciti u igru:

25. The Following 3 Users Say Thank You to darko_pfc For This Useful Post:

Direktor u penziji! Mihajlodc's Avatar

Drugari, hajde i ovde da napišem novo pravilo i da se spremimo za sledeću sezonu

1.9.1 - Pred početak svake sezone izbacuje se edit/peč sa nazivima timova, grbovima i dresovima koje menadžeri koriste za svoje timove
    1.9.2 - Svaku promenu koju tim želi da izvrši mora prijaviti pre kraja tekuće sezone, kako bi se na vreme sredile sve promene
    1.9.3 - Korišćenje edita nije obavezno
    1.9.4 - Menadžeri koji ne žele da koriste edit, već koriste neki drugi tim iz pesa, svoj tim na sajtu moraju preimenovati u naziv tima koji koriste u igri (ukoliko ste igrače prebacili u PSG, Barcelonu ili Chelsea, morate promeniti naziv tima i grb na sajtu ps4.psml.rs)
    1.9.5 - Dva tima ne mogu imati isti naziv

27. The Following 2 Users Say Thank You to Mihajlodc For This Useful Post:

Ja bih promenu imena u FK Borac Klisa, ako može. Spremiću svoje dresove.

29. The Following 2 Users Say Thank You to trunkadelic For This Useful Post:

Celtic FC

grb - domaci - gostujuci - treci - golmanski

ako moze Dare umjesto Almchendolf kao i uvijek

PS: ako mozes fino novo sve ispocetka napravit edit za sezonu 5 i oni koji koriste ime i dresove klubova iz pesa vec da ne ubacujes u edit bzvze jer imam licencirane sve lige kod sebe, pa mi treba prostora, da ne skidam dresove bzvze za neke koji ili ne koriste edit ili ne sejvaju momcad tamo gdje si im napravio momcad tj grbove i dresove.

31. The Following 2 Users Say Thank You to VaLe. For This Useful Post:

Page 1 of 2 12 LastLast